Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » South Moravia 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 17

jj kapuce a hadry co třeba normálně nenosíš... svině čorky

Old Post 04-12-2006 v 13:40 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 18

na hlavu kukly, do ruk palky a na ne svine zlodejske cig....e
a aspon nieco ti nenasli?

pestovanie na okne-jednoducho a lacno

Old Post 04-12-2006 v 14:21 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 19

kvasimodo: no jestli si cetl o par prispevku nahore tak jsem dopadl nejhur jak se dalo, fleky co jsem mel u reky splachly povodne a tenhle jsem mel uz nekolikrat 100% nechapu jak to ti cigani mohli najit kdyz jsem to pak ukazoval ostatnim kamosum tak rikali ze je to nemozny ze lepsi flek nevideli... no a taky jsem prisel o fota z rustu a zacatku kvetu - vyhorel mi komp

Ted k tomu zmr..ovi, sejmout ho neni zadnej problem ale problem je v tom co by nasledovalo potom ??? To s tema kuklama se mi zda uz prehnany ale pres cunu by potreboval... !!! Von si troufl normalne za biliho dne vlizt kamosou na zahradu co maji hned za barakem. Az takovejhle hajzl to je... nejspis na nej nabehnem v plnym poctu dotahnem ho dom, tam prej zije jen s matkou, budem se snazit z nej dostat co nejvic ukradenyho matrose a pak jestli se do nej ostatni pusti uz bude na nich, me bude stacit jedna pekne mirena mezi oci...

Old Post 05-12-2006 v 08:50 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 20

No zatim nijak, je to slozity, jeden tipek co v tom ma prsty se zdejchl nekam do Brna takze je out, co vim tak ho honi socialka bo dokonce policajti je zmrd 1. tridy, corky, prusery atd... no k tomu ciganovi... je tady ve spojeni s celou mistni ciganskou komunitou... a kseftovali si to mezi sebou tak docela pruser, kdyby jsme na nej vlitnuli tak by jsme to pekne odskakali...

EDIT: jinak cely tohle nase pole je stejne v haji, bo mistni ochranari se dali do kaceni... az pujdu nekdy kolem tak muzu udelat fota jak mistni ochranari (nesmyslne ???) kaceji a kaceji...

Old Post 14-03-2007 v 14:23 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 21



Hehe tak po dlouhy dobe kdyz jsem uklizel v komplu, jsem nasel fotky kytek meho pribuzneho a jeho pritelkyne, je to jejich 1. OUT a dost je za tenhle vysledek chvalim, skoro vubec to nehnojili ani nestipali, dost se tam podepsalo kazdodeni zalevani a pece, protoze to meli na zahrade (u te pritelkyne). Vse to jsou noname, ale kvalita slusna... timhle si u me vyslouzili respekt... jak uz jsem psal tak na poprvy vic nez dobrej OUT!

Naposledy upravil Bulb 15-03-2007 v 17:28 PM

Old Post 15-03-2007 v 13:17 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-05-2018 - Stromovica 2018 - 3 odpovědí
30-09-2016 - Stromovica 2016 - 52 odpovědí
25-08-2016 - Stromovica 2016 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1060900 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív