Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Stromový ráj
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 17

zdravíčko,tak konečně jsou tady ty fotečky stromovek,musím hlavně moc a moc poděkovat budvarovi,který mi to sem včechno dostal K4u.Tak tohle si tak nějak pěstuji no,na druhý fotce od spodu jde vidět,jak přichytávám kyti drátem ke kmeni,aby je nesfouknul vítr,má supercow se letos hezky vybarvila co říkáte,To Hexa,hele moh bys mě říct,jak bych na strom dostal hydro? he he je to samozřejmě v hlíně a asi cca 20m vysoko

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 17-12-2001 v 16:01 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexa
Stálý Člen

Karma uživatele hexa - 78% PěstitelskáKarma uživatele hexa - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 18

2 Koblihostrom: Kdyz tam ty fotky, tak to zatim nebylo vydet - ted uz je! Jinak uz sem se o tom bavil s Badvarem na chatu - podle me by hydro na strom klidne slo - proc ne?

Smoke lawfully! Smoke everywhere!

Old Post 17-12-2001 v 16:07 PM
hexa je offline   Profil uživatele hexa   Find more posts by hexa   Foto galerie člena hexa   Click here to Send hexa a Private Message   Add hexa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 19

Co dodat....K4U!

Old Post 17-12-2001 v 17:34 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 20

mno koblíh...... klobouk dolu! K4U...!!!!
Docela dobrá alternativa před šméčkaři... zase to budou mít o něco těžší... akorát mě zajímá jak často jsi to chodil zalejvat - taky jsem zkoušel pěstit v kýbly a byl jsem spokojen - navíc když bylo naprd počasí tak jsem si ji vzal domů do tepla, ale dát ji na strom mě nenapadlo...!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 18-12-2001 v 19:49 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Palec nahoru Kááármáááá Příspěvek č. 21

Kobliháči , smekám před tebou.Todle faqt nemá chybu.POsílám ti karmu kterou so moooc zaspoužíš.Todle sou fakticky nejwostřejší fotaz co tady za poslední dobu byly.Hele můžeš mě jen říct jax to fotil , na čems stál?? Mno nic přeju hodně úspěchů příští sezonu.Čus HoumBój K+ 2 U

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 18-12-2001 v 22:30 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 22

tak k tomu zalejvání.Zalévat jsem chodil co tři dny,když je fuckt parno,jinak když prší,mám volno.HoumBoy,fotit kyti na stromě to byl fuckt zázrak,že jsem nespadl,jednou rukou jsem se držel větve,a nahnul se co nejdál od kyti,a ty co jsou focený s hora,tak to raději nebudu ani psát, he he,to už byl hardcore,fotečky jsem chtěl mít co nejlepší,ale jistě pochopíte že na stromě to lépe půjde asi jen těžko.Ještě bych měl pás slov k tomu ohýbání kyti.Zkoušel jsem to letos poprvý,ohnout kyti,a přivázovat jí po větvi.Kyti jsem ohnul když měla tak 60 cm,a stonek byl ještě měkký.Je potřeba ji ohnout tak,aby se táhla tak 10 cm nad větví smrku,Tím získáte to,že boční větévky,na které se zatím nedostávalo světlo,začnou velmi rychle růst,vizfoto,hliňák.Docílíte toho,že kyti bude mít velmi mnoho větví,kterépak ještě upravuji drátem,aby se světlo dostalo na všechny.Výsledek je asi o dvojnásobek vyšší výnos z kyti.Jedná se vlastně o podobný postup jako při pěstování in. např sog,scrog.drátování má mnoho výhod,1 o hodně vyšší výnos,2 velkou stabilitu a odolnost kytiček.3.je lépe maskována.Takže rozhodně radím,kdo to chce na stromě zkoušet,nechť drátuje,vyplatí se to

[Edited by Koblihostrom on 21-12-2001 at 06:50 PM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 19-12-2001 v 13:38 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 23

Koblihu Bomba.
Na to jsem cekal.Na jare to urcite skusim.K4U.
Uz se tesim tesim,az porostou stromy a na nich kazdej rok misto jablek palice.Hehe......

blou

Old Post 21-12-2001 v 19:01 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flowerman
Stálý Člen

Karma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% PěstitelskáKarma uživatele Flowerman - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 334 

To Koblihostrom Příspěvek č. 24

You'll have to excuse my ignorance, cause I can't read czech. But if he's growing in a tree, that is amazing. Never heard of it before. Hopefully you'll get enough rain there, you don't have to water yourself. K+ and in the 7th picture from the top, my first sentence I've learned here, Jaka krasna barva!

Old Post 21-12-2001 v 19:21 PM
Flowerman je offline   Profil uživatele Flowerman   Find more posts by Flowerman   Foto galerie člena Flowerman   Click here to Send Flowerman a Private Message   Add Flowerman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 25

Koblihostrom: Tu mas preklad driv nez si o nej reknes

Flowerman pise (takrka doslova): Musite omluvit mou neznalost, protoze neumim cesky. Ale jestli pestuje na stromech, je to uzasny. Nikdy jsem o nicem takovym neslysel. Doufam, ze tam mate dost destu, protoze tohle byste asi nemeli zalejvat sami. K+ a v komentari k sedmem obrazku odzhora je veta, kterou jsem se tu naucil jako prvni - what a wonderfull color!


Flowerman: Translation's done

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 22-12-2001 v 04:30 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 26

zdravím,sunset díky moc za překlad,na supercow pořádně svítilo sluníčko,tak se takhle hezky vybarvila.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 22-12-2001 v 08:47 AM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 27

Flowerman: Supercow have had much light, so she's colored very nice.

Koblihostrom: Mas dobry duvod naucit se trochu anglicky, prej si pod jolku nejaky slovnik

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 22-12-2001 v 12:27 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 28

sunset jo ale to by bylo asi na delší dobu,tak alespoň posílám trochu karmy za překlad díkec

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 22-12-2001 v 14:52 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbudvar
Nový Člen

Karma uživatele xbudvar - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 6 

Obecné K+ Příspěvek č. 29

já vim že sem sem už postoval ale páč sem se zaregistroval pod novým nickem a vypadá to že ho asi pudu používat místo starýho,tak nevidím důvod proč ti nehodit trochu té K+........

[Edited by xbudvar on 22-12-2001 at 07:03 PM]

...xbudvar je mrtev,ať žije budvar...

Old Post 22-12-2001 v 16:45 PM
xbudvar je offline   Profil uživatele xbudvar   Find more posts by xbudvar   Foto galerie člena xbudvar   Click here to Send xbudvar a Private Message   Add xbudvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peterix
Nový Člen

Karma uživatele Peterix - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 6 

Palec nahoru Megáč! Příspěvek č. 30

Mas nice kytí clovece!(K4U) To s tema stromama musim zkusit taky.

->
<Absolute Happiness>

Old Post 22-12-2001 v 22:08 PM
Peterix je offline   Profil uživatele Peterix   Find more posts by Peterix   Foto galerie člena Peterix   Click here to Send Peterix a Private Message   Add Peterix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homboy
Nový Člen

Karma uživatele Homboy - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 12 

Palec nahoru Match work Příspěvek č. 31

Připojuju se ke gratulacím.Myslim ze ty kytky sou fakt vydreny......

Inu bez prace nejsou palice.
It's high.....

Old Post 10-01-2002 v 21:14 PM
Homboy je offline   Profil uživatele Homboy   Find more posts by Homboy   Foto galerie člena Homboy   Click here to Send Homboy a Private Message   Add Homboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Obecné gratulace Příspěvek č. 32

Slusnej narez, tak to mi opravdu lahodi, neni co dodat, jednoduse parada, samo ze K4U.
JAyEFF

Old Post 14-01-2002 v 16:38 PM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4458370 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív