Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4x MAZAR v simple bowl pod 150W/250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 17








Přikládám další fotky ... ani nevím jak jsou staré ale jsou ... momentálně se mi dojebal na foťáku objektiv a píše chybu E18 nevíte někdo co to je ??? Je to CANON IXUS II ....
1,První kitka
2,Druhá kitka
3,Třetí kitka
4,Čtvrtá kitka
5,První a druhá kítka
6,Třetí a čtvrtá kitka
7,Čtvrtá kitka focená z vrchu

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 15-11-2005 v 18:26 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 18

Ahoj, píše se kytka, ne kitka...

Já jen tak...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 15-11-2005 v 19:57 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 19

Kwjetoň : Jo jo není kitka jako kytka

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 16-11-2005 v 11:26 AM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 20

Čuz kámo simplisto!

Jak často cirkuluješ? Nostop nebo to někdy vypínáš? Mně takhle žloutly, když měly nostop puštěnej roztok... Doporučuju nechat kostku trochu odkapat. Zkus, uvidíš! S hnojkama opatrně.

Jinak bejt Tebou, tak dám na ten keramzit nějakou buď grow fólii nebo aspoň alobal (tím hodně lesklým dolů, matem nahoru). Kořínky nemaj moc rády světlo. Navíc čím blíž to utěsníš u stonku, tím víc kořenů pak ta kytka bude dělat a bude vitálnější a i víc vynese... Jde o to, že když budeš mít prosvícenej keramzit, budeš mít kořeny spíš jen dole na dně (udělá pěknou rohož . Když to zakreješ, v místě, kde bude hmm - třeba RW - zatemněná, polezou okamžitě kořeny - i nahoře na povrchu hned pod fólií nebo alobalem...

Rozmysli! Jel jsem bowl 4x a tohle je celkem znát!

Měj se.

UdL

Fotr woe!

Old Post 16-11-2005 v 11:48 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 21

To udl: Čau draku, no cirkuluju ráno odpoledne a večer ... zatím se mi to osvědčilo jako ideální režim zalévání po každé 15 minut ... jo jo všiml jsem si, že se kořínky derou spíše dolů než do stran, takže mě to už taky napadlo .... udělám něco z alobalu, udělám do něho díry a bude... se ta voda nakape na ten alobal a pak dírama dál a bude pohoda ... Jinak se mi to krásně větví a je to zeleňoučké ... Ne jak předtím kdy to bylo přesráno tim hnojivem

K těm hnojivům stále použivam kristalon ... zatim spokojenost na květ pořídím Ahcka ....

Jo fotečky nebudou delší dobu tak 14 dní foťák sem musel dát do opravky

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 16-11-2005 v 14:54 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 22

Zkus třeba 1x15 minut za 3 hodiny. Neuschnou! Uvidíš!

A s dírkatým alobalem jsem začínal!

Fotr woe!

Old Post 16-11-2005 v 14:59 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 23

No věřím že neuschnou ... mě to zalevá ráno pak po 6 hodinach odpoledne a pak zase po šesti hodinách večer ... přes noční klid nezalivám ... myslim že je to ideál

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 16-11-2005 v 15:02 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 24

Zdár,

take zase opruzuju Objevily se mi na rockwoolech (pouze na vrchní straně) taková zelená pokryvka, vypadá to jako ňáká řasa či co vůbec netušim .. nevíte někdo co by to mohlo být a jestli je to něco na škodu tak jak se toho zbavit ??? Děkujííí

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 22-11-2005 v 14:38 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 25



Tak to je přesně to, o čem jsem psal v příspěvku č.22! Dej na to folii nebo alobal, zakrej to co nejvíc a zmizí to pak. To se dělaj řasy, jak jde světlo na RW...

Fotr woe!

Old Post 22-11-2005 v 15:01 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 26

heh to jo ... no vidis ja jeste nemel od te doby cas to udelat ale ted se uz asi bude muset najit tak dik

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 22-11-2005 v 17:47 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 27





Takže mám tady nějaké nové fotečky z dneška ... rychlovky sice ale tak jsou krásnééé ... 5 dní na květu ... jsou vysoké kolem 50 cm btw nevíte někdo o kolik ještě povyrostou ??? ja tipuju tak 30 centaku zee ?

EDIT1: Dokoupil jsem advanced hydroponics a zacal jsem hnojit ... taky jsem dokoupil bcuzz

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Naposledy upravil Coliseum 13-12-2005 v 17:39 PM

Old Post 13-12-2005 v 17:08 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 28

Hlavně si to někde zapiš kolik mají a o kolik přesně povyrostou , taky ji mám a někdy ji zasadím , pro to mně to zajímá , myslím že k2 půjde ještě dost nahoru.

Old Post 13-12-2005 v 17:19 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 29

no z toho mam prave strach ... jinac jeste dyztak muzu zvysit skrin ale to bych nerad .... jo a zapomel jsem ze jsem tam na kvet prcnul philips 250 w

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 13-12-2005 v 17:20 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 30

Nečetl jsem všechny příspěvky , tak nevím jestli jsi ji zaštípl , jinak ona tvoří spíše jednu palici a moc se nevětví , aspoň to tu někdo psal .

Old Post 13-12-2005 v 17:29 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 31

JO ja jsem taky mimo .. nejsou to K2 ale MAZARY ... kamos si spletl bravu tech stitku no

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 13-12-2005 v 17:35 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 32






Takže dalši update 20 den 12/12 plus nake fotecky maminek
takze :
1, zase celkovy pohled na secky 4
2,narychlo dany blockhead at vim aspon co je to za poruchu
3,maminky zleva k2,calsun,blockhead1 a blockhead2
4,neco ze zhora
5,panorama

Hnojim normalne AH a pridavam Bcuzz teplota je 27 hodl venku kosa

zklizet bych mel neco v prostred unora takze jeste casu dosti zatim

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 29-12-2005 v 13:27 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4298270 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív