Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pozor na sklizen!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 17

No musím říct, že týpkovi který na políčku u lesa vypěstuje 150kg trávy bych se rád poklonil a zařadil ho do síně slávy!!!
Můj osobní názor na tento článek je, že moc přeháněj! 150kg podle mého názoru nejde jen tak na nějakém kousku půdy u lesa vypěstit!!!
No jinak bych měl jinou a daleko větší starost před sklizní a tou jsou čorky!!!
Já jsem v posledních 2 letech co jsem zkoušel pěstovat outdoor nikdy sám nezklizel!!! Vždycky mě někdo předběhl!!! Jednou mi sebrali kyti ještě jako malé a podruhé to obrali v začátku květu!!!=Taková škoda těch pár kvítků jim za to ani nestálo!!!

Old Post 11-09-2005 v 17:26 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trifid
Stálý Člen

Karma uživatele trifid - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 18

no droga je snad kazda ususena bylina? 150kg to snad vazili i s tema policajtama ne ? se divim ze mu to nesklidili nez tam prisel, sulini. musel ho nekdo naprasit nebo je mozny se na to podivat z letadla?

Old Post 11-09-2005 v 21:22 PM
trifid je offline   Profil uživatele trifid   Find more posts by trifid   Foto galerie člena trifid   Click here to Send trifid a Private Message   Add trifid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

treba toho mnel jeste vic, ale den prettim si to v noci hlidal, nejakej bengo mu to sel sklidit a pak se ten cajt na nem jsel a dolsal body za boj s org. zlocinem a narkomafii.....................

Old Post 11-09-2005 v 21:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 20

Chudak týpek..... Zajímalo by mě, jak ho sledovali, když si jich nevšiml. Já jsem vždyky opatrý, radši se několikrát rozhlídnu a pak jdu ke kytičkám. Musel ho někdo naprášit. ZMRDI!! A 150kg? No comment... Ten článek musela to psát nějaká mrdka.

Old Post 11-09-2005 v 21:45 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 21

sakra ja som musel sklidit uz vcera lebo ked som bol pri rastlinke tak z druheho kopca ma niekto videl neviem ci to bolo nejake decko lebo mal siltovku ale mohol to byt hocikto tak som to utrhol uz sa to susi. je to dobre dost dozrete ale keby som to bol zozal o dva tyzdne neskor tak by to bolo vyyyyborne ale tak co uz.... lepsi vrabec v hrsti ako holub na streche

Old Post 11-09-2005 v 21:51 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karakoe
Stálý Člen

Karma uživatele Karakoe - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 61  

komanci Příspěvek č. 22

huleni tady zacina mit pomalu ale jiste vybudouvanou tradici..ale brzdi to zasrani komunisti jako skurvenej paroubek..

Old Post 12-09-2005 v 10:49 AM
Karakoe je offline   Profil uživatele Karakoe   Find more posts by Karakoe   Foto galerie člena Karakoe   Click here to Send Karakoe a Private Message   Add Karakoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis-for-man
Nový Člen

Karma uživatele canabis-for-man - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 23

no ja zacinam sklizet az tak za 14 dnu

Old Post 13-09-2005 v 10:01 AM
canabis-for-man je offline   Profil uživatele canabis-for-man   Find more posts by canabis-for-man   Foto galerie člena canabis-for-man   Click here to Send canabis-for-man a Private Message   Add canabis-for-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bambulooser
Stálý Člen

Karma uživatele Bambulooser - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 24

no, já už sem skloidit musel...ale jak tady někdo řek. lepší vrabec v hrsti, než riskovat nic.

"Hemp boys outta jail!"

Old Post 16-09-2005 v 15:54 PM
Bambulooser je offline   Profil uživatele Bambulooser   Find more posts by Bambulooser   Foto galerie člena Bambulooser   Click here to Send Bambulooser a Private Message   Add Bambulooser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 25

Karakoe: brzdí to především lidovci, ikdyž socani tomu taky moc nedaj, ale to by bylo asi do jiný diskuze

Old Post 16-09-2005 v 18:25 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zeemko
Nový Člen

Karma uživatele Zeemko - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 26

Chudak,mal nestastie.do pice zo vsetkymi ,ktory neviedia co to rastlinka je.Nikdy to nevyskusali ake to je a odcudzuju ju na plnej ciare.Skurvene media

Old Post 13-10-2005 v 12:52 PM
Zeemko je offline   Profil uživatele Zeemko   Find more posts by Zeemko   Foto galerie člena Zeemko   Click here to Send Zeemko a Private Message   Add Zeemko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 27


No uvidíme do čtrnácti dní se má hlasovat, ale ti lidovci jsou trotlové ve všem , souložit jen pro početí a bez ochrany, no to je ještě horší než komouši, co to náboženství způsobuje zla, je jedno jaké. A stou váhou musím dát policajtům asi zapravdu , protože 1 rostlina i s kořenama , mokrá a ještě s trochou hlíny tak to na 2 kg odpovídá, vážil jsem to. Takže bacha na klamné úsudky. No uvidíme na konci měsíce, raději si nedělejme naděje.

Naposledy upravil metalsodik 13-10-2005 v 14:38 PM

Old Post 13-10-2005 v 14:24 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 28

u nas na slovensku rozvoj gandze brzdia skor ty skurveny krestania a pravicove strany ako hzds alebo sns cize ultra praviciari a tie lavicove strany aj tak trocha gres podporuju lebo si chcu ziskat mladych volicov.... chaapete ... takze nesuhlasim moc s tym ked sa picuje na komosov co sa tyka gresu .... no aspon na slovensku to tak funguje jak to je v cechach to asi viete len vy...

Old Post 20-10-2005 v 12:53 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjanosh
Nový Člen

Karma uživatele Ganjanosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 17 

Zasraný sklízeči Příspěvek č. 29

Svůj podíl na tom, že ho chytli určitě mělo i množství, kolik se mu toho podařilo vypěstovat.Pokud to měl jen na jednom místě, tak se to podle mího dá odhalit snadno. Já mám problém schovat i pár kytiček cca kolem 10ti. Už kolikátej rok zasebou mi to někdo vyhmátl, i když jsem si myslel, jak jsou dobře schovaný.Problém je v tom, že člověk, kterej tohle pěstování má jao koníček a dělá mu neskutečnou radost vidět, jak jeho děti rostou, se neubrání tomu, aby se na ně nezašel pravidelně podívat.Hlavně v posledních fázích, kdy začínají kvíst samci. To si myslim že prozradilo moje fleky v minulých letech. Proto jsem tyhle výlety na zahrádky letos silně omezil a výsledkem bylo, že jsem letos sklízel sám. Nicméně zavřít někoho za pár desítek rostlinek, který nikomu neubližujou je fakt neskutečná donebevolající zhovadilost.

Kam se ta dnešní společnost dopracovala ?????

Jo a co se týče množství 150KG, tak se mi to nezdá nemožný nebo vyjímečný. Aby celá kytka vážila neusušená 2KG neni nemožný a 2x75 mi dává 150. co Vám???

Old Post 20-10-2005 v 15:10 PM
Ganjanosh je offline   Profil uživatele Ganjanosh   Find more posts by Ganjanosh   Foto galerie člena Ganjanosh   Click here to Send Ganjanosh a Private Message   Add Ganjanosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 30

coby urcite to budu vazit aj s popadanymi konarami a zahradnikom co to pestoval

Old Post 27-10-2005 v 22:50 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 31

myslim si ze keby z tych 150 kg odpocitali listy, stonky, korene, hlinu a zvazili by len ususene susky tak uroda by mohla byt tak max 10kg a ktovie ci to ty magori nevytrhali ked mozno ani susky nerastli.... kedy to vlastne bolo?

Old Post 27-10-2005 v 22:53 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Ja ho znam. Nechal si poslat seminka z holandu. Myslite ze by stopa mohla zacit tam? Mel na vic flecich ale tak na 1 km ctverecnim. Je to drsny. Ale slysel jsem od jednoho typka od nich z dediny ze za to dostal jenom 100 hodin verejne prospesnych praci. Podle me je to blbost. Čuďte!

Old Post 28-10-2005 v 00:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2016 - Pozor na zmrdy - 11 odpovědí
10-02-2010 - Prskající sklizen - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9137780 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív