Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dánsko- Kodaň.. park snů :afro:
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
orik
Stálý Člen

Karma uživatele orik - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 17

Moc díky za neuplný reportík Itak mi to trochu přiblížilo tamní situaci.. Letos u mě vyhrálozase Chorvatsko, ale příští vrok, kdo ví

Old Post 25-07-2005 v 12:08 PM
orik je offline   Profil uživatele orik   Find more posts by orik   Foto galerie člena orik   Click here to Send orik a Private Message   Add orik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pharmako
Nový Člen

Karma uživatele Pharmako - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3 

Trochu zklamání Příspěvek č. 18

Christianii jsem navštívil letos v létě a teda čekal jsme od toho víc. Je to malinký Hippies městečko ve velkym městě Kodani. Bývalá kasárna tu obasadili sqateři a bránili se jejich zbourání. Protože jsou obehnaný vodním příkopem navrhli liberální vládě psychologický experiment:

Budem si tu žít podle vlastních pravidel, Budem mít vlastní obchody, školy a nemocnice, Budem tolerovat lehký drogy, tvrdý trestat, Budem přijímat nové členy na základě výběrového řízení...

Vše fungovalo nádherně, omamný látky se stáhly z celého velkoměsta do pár uliček v Christianii, lidi žili v míru a pohodě, až do doby kdy nastoupila k moci vláda radikální! Ta udělala razii do Christianie, zakázala prodej drog, začala kontrolovat lidi, dělá dusno!

Ne že by se něco změnilo. V Kodani sjem byl poprvé ale vůně marihuany mě navedla správným směrem...(ženská předemnou s taškama nákupu si odpálila ve výlezu z metra jointa a šla domu, stačilo ji následovat. V Christiánii se nesmí fotit, neže bych to nedělal, asi proto aby nebylo vidět jak všichni dealujou. Po obou stranách hlavní silnice stojí týpci, před sebou stolek a prodávaji hašiš, trávu, brka, všechno vystavený na odiv příchozích. Btw brka měli v průhlednym plastovym kelímku na pivo...vypadá to krutě.

Teď co mě mrzelo: Čekal jsem že se místní budou chtít ukázat světu, že hulit neznamená bydlet ve slamu a bejt smaška, bohužel je v městečku vážně binec, rostliny rostou jako v pralese, všude je hafo šílenejch aut a kol.

Co mě potěšilo: Nádherný Grafity.....všude....jsou úžasný. Super umělecký díla, pohodový lidi, nádherný obchody se všim všudy, restauračky kde se nekouří ale hulí, atd, je toho dost, jen škoda toho jednoho kazu.


Jinak doporučuju všem kdo tim směrem jednou aby se zastavili, byl to bezva zážitek.

Let the positive vibes reach and teach you.

Old Post 23-10-2008 v 22:33 PM
Pharmako je offline   Profil uživatele Pharmako   Find more posts by Pharmako   Foto galerie člena Pharmako   Click here to Send Pharmako a Private Message   Add Pharmako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Christiania1983
Nový Člen

Karma uživatele Christiania1983 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 19

Byl jsem v Christianii........muzu doporucit..........stoji za to tam zaletet...skyeurope - 2000 zpatecni letenka z Phy............dobra komunita.............


Kaz?A byl si za mostem a rekou?Ne ne jen v centru ze?Za rekou jsou krasny domy.Jezero...krasna priroda...Christianie neni jen namesti kde se prodavaji speky a hulo a banda smazek....

BEVAR CHRISTIANIA

Old Post 23-10-2008 v 22:46 PM
Christiania1983 je offline   Profil uživatele Christiania1983   Find more posts by Christiania1983   Foto galerie člena Christiania1983   Click here to Send Christiania1983 a Private Message   Add Christiania1983 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pharmako
Nový Člen

Karma uživatele Pharmako - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 20

Máš recht, tam až jsem nešel....nebylo dost času, prošel jsem si jen hlavní ostrůvek. Btw Skyeurope mívá jednou do měsíce akční slevy a třeba na úterý tam byla letenka za 319kč....(700,- zpáteční) no nekupte to! A v tomhle termínu je tam ještě moc hezky. Btw kupte si marinovaný sledě.

Let the positive vibes reach and teach you.

Old Post 23-10-2008 v 23:01 PM
Pharmako je offline   Profil uživatele Pharmako   Find more posts by Pharmako   Foto galerie člena Pharmako   Click here to Send Pharmako a Private Message   Add Pharmako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8532810 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív