Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kuřivo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bidlo
Stálý Člen

Karma uživatele Bidlo - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 28 

Palec dolů Blbá storka x hulení Příspěvek č. 17

Dopadl jsem stejně jak Kulich i když jsme měl přes 60 kytek na dvou místech. Měl jsem v tom hodiny práce, nanosil jsem si kvalitní hlínu, jezdil jsem to na kole zalívat, stálo mě to hodně dřiny. Pak někdo z mých dvoumetrových mazlíčků orval horní šišky. To mě dost sebralo, ale řekl jsem si , že to nevzdám. Sebral jsem vozík, naložil kytky a odvezl na flek číslo jedna vzdálený asi 8km(jel jsem na třikrát). Ani zdaleka to nebylo tak jednoduché jak to vypadá. Přesadil jsem to a všechny kytky se ujmuly a vyrostly na nich krásný nový palice. Byla asi polovina října a já jsem neochutnal ze svého hulení ani šišku(kromě zástřihů). Byl pátek a já jsem chtěl sklízet(přestože skoro celej týden pršelo), ale kámoš říkal, že bude pěkně, ať to nechám do neděle. V pátek jsem sklidil jednu kytku. Když jsem přijel v neděli, natěšený jak malé děcko, krosna na zádech, štípačky v ruce, nestačil jsem se divit. Pouze díry v zemi. Sebrali to autem, úplně fšecko.
No a to je celé. Tím bych chtěl reagovat na poznámky všech, že kdo chce si vypěstuje, pokud není zdechlej. Já sem věděl asi o 4 flecích, ale nevybral jsem to. I když musím uznat, že hned jak sem zjistil vo co go šel jsem na vedlejší flek, o kterým jsem celou dobu věděl, asi 8 kytek. Pořád jsem si opakoval, že lidi jsou svině a že musím bejt taky. Došel jsem tam a musím říct, že bych to asi celé vybral, kdyby to už někdo neudělal přede mnou...
Ze svýho okolí neznám jediného člověka, který by mohl říct, že mu ještě nevybrali flek.
Tento článek jsem nepsal, abyste mě litovali, ale abych uvedl některý lidi do obrazu.
P.S.Pokud toho máte dost a mohli byste tento rok něco postrádat, ozvěte se. Na podrobnostech bysme se dohodli mailem, nechci to zadarmo. 1l za 1000 je férový? Můžeme se dohodnout mailem, můžu nabídnout i nějaký semena.
mr.bidlo@seznam.cz

GanjaPhantom

Old Post 28-01-2001 v 21:50 PM
Bidlo je offline   Profil uživatele Bidlo   Find more posts by Bidlo   Foto galerie člena Bidlo   Click here to Send Bidlo a Private Message   Add Bidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 18

Smutnej příběh... Podobně se to stalo i mým známým, ale zloději byli ještě drzejší. U kamarádky přelezli plot a vybrali celej skleník White Widow a WW/něco, a to v době kdy na kytkách stejně bylo prd. Další kamarád měl kytky na vysokém balkóně na vlastním domě, tomu vyndali tašky, vlezli do domu a na balkón, a s kytkama navíc odnesli i televizi. Tohle nejsou lidi, ale prasata ! Ja osobně bych nikdy nikomu jeho políčko nevybral, ale určitě bych si z jedný kytky vzal nějaký palice na ochutnání, jako daň za odhalení špatně schovaného pole. Co s tedy s těmi zloději ? Sázet sázet a zase sázet. Na polích, v lese, na stromech, ve sklenících, co nejvíc kytek jak je možné. Čím víc jich je, tím menší pravěpodobnost že seberou všechny. Není vůbec špatné sázet po jedné kytce na desítkách míst, pak je dokonce nemožné že to najdou všechno. Zlodějů je moc, ale našich kytek víc !

Deu

Old Post 29-01-2001 v 16:11 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Palec dolů Tak nejsem sám Příspěvek č. 19

No mě taky potkává ono Mě ukradli kytičky,a proto jsem nucen saditi doma.Z 50 zasazených různě po lesícha tak podobně,když mi zbudou 2 tak jsem nezkonale štasten.Jo krade se ale tolik? jsou to svině nic než svině proto sadím na stromech tam to snad nenajdou

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 29-01-2001 v 21:28 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Dotaz Příspěvek č. 20

nevíte náhodou kde sehnat aktivní(živá)semínka konopí?ve zverimexech prodávají nějaký neschopný vyklíčit(30-0-40 za kg)-ale ptáci po jejich požití zpívají stejně-taky mám špatný zkušenosti s "lidma?" co kradou
stává se to na některých místech každý rok (a na soukromých je to jako by normální) aberou fakt to čemu ani nerozumí když to můžou vyrvat většinou nedokvetlý(protože to ještě roste)
asi to je tady mezi těma sviněma pořád ještě potřeba bombardovat semínkama jako to dělají všechny semenářské společnosti po celém světě-a ještě stíhají vychytávat skoro ztracený odrůdy a křížit a získávat jejich nejlepší vlastnosti a ještě u toho hulí tak o 70-80% víc než některý typy tady u nás a stejně se ti naši zatím moc nevzchopily zatím-třeba se už něco konečně děje

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 30-01-2001 v 00:01 AM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Záplava semen Příspěvek č. 21

phmh, myslím že u nás se to začíná hýbat směrem dopředu. BTW neskonale mě potěšila akce, myslím že to dělal někdo kolem JXD, kde si člověk koupil fakt velkej pack semen technickýho konopí a úkolem bylo jej rozházet co nejvíce, kde to jen de. Jednám s dodavateli technického konopí, osobně bych to na allhighseeds.cz rád zavedl. Zlé duše jsou do nás policií a nůžkama, my do nich půjdeme záplavou konopí. Nejradši bych si pronajal letku B-52 a rozházel bomby se semenama nad celou republikou .

Deu

Old Post 30-01-2001 v 00:37 AM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Zdraví člověk v tísni :-)) pohled z druhý strany Příspěvek č. 22

Až tahle diskuse o kradošech kytiček mně dokopala k tomu, abych se zaregistroval. Ja sem po tom, co mi maminka po dvou letech zatrhla pěstování doma (a věřte mi, že to bylo hodně krutý loučení - ale bydlím bohužel s rodičema), byl nucen přejít znovu na pěstování venku. Tušil sem, že podmínky sou čím dál tím horší, ale že je to tak krutý ... Zbyly mi přesně 2 rostliny Holands hope, který sem měl u kámoše na balkoně a zbytek všechno v pr.... :-(((, fakt sem běsnil. A to sem v té době chodil po úrazu přes půl roku o berlích, takže sem tahal s berlema kanďáky vody na zádech, a co teprve hledání místa .... (zařvaly mi na to troje náhradní špunty na berle). No a konec příběhu .... všechno už sem dohulil a teď mi zbyly akorát tak oči pro pláč. Takže, přesto, že nemám rád obchodování s hulením, co mi asi zbývá? - Do teďka sem měl vždycky dost a všude sem rozhlasoval, že si nikdy nic nekupuju a nic neprodám, akorát tak dám a že to dělám pro radost...ale! Dokud vás to nepotká, tak nezjistíte jak je to na hovno. A protože na ulici si nic vod nějakýho idiota kupovat nehodlám - vůbec by mi nevadilo, kdyby se mi nějakej pěstitel ozval stejně jako bidlovi ... mujmejl- Hellboz@atlas.cz,
( můžu popřípadě kromě férový ceny nabídnout i semínka nebo díly na indoor)

Díky chlapi, mějte soucit se svými bratry ... :-)

čabas

Old Post 03-02-2001 v 17:42 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Nápad záplava semen Příspěvek č. 23

Máš pravdu, Deu. Je to dobrá metoda jak na poliše, tak i na hajzlíky, co nepěstujou a jenom sklízí cizí. Ať si daj technický... :-) (..neboť jenom ty víš, který je to dobrý)

Mimochodem na stránce http://www.konopa.Cz/100 kytek jsou uvedena místa, kde se dá technický konopí koupit - chtělo by to tu na stránce podnítit nějakou hromadnější sázecí akci :-)

Old Post 03-02-2001 v 17:50 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

A kluci nechcete místo těch technickejch semen,rozházet skaňoury?...mně by to udělalo obrovskou radost :-)))))))

Old Post 11-02-2001 v 18:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

100% Příspěvek č. 25

Holandsko,Belgie,Švícarsko Doporučuji.

Old Post 18-02-2001 v 16:09 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

FleK Příspěvek č. 26

Nevim, no..

Já udělám dycky větší políčko technickýho konopí (nebo něčeho podobnýho) a kus vedle vychytám fleka a tam zasadim ňákou dobrou kytku Celkově ale mam tolik semínek, že když mi vyroste 10%, tak vás všechny pozvu .

Old Post 19-02-2001 v 16:21 PM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Origoš Příspěvek č. 27

Taxem napsal originální myšlenku, co?

Já sem zapoměl, že tedlencta diskuse je na dvě stránky

Old Post 19-02-2001 v 16:23 PM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné konopo pohromadě Příspěvek č. 28

pozor na samce!!!

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 19-02-2001 v 20:14 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Samci jsou svině....za jak dlouho po nasazení květu opilí samici?

Old Post 01-03-2001 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Psyloelf Příspěvek č. 30

Psyloelf ty by jses měl jmenovat spíš Psychoelf

Old Post 02-03-2001 v 09:41 AM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné samci Příspěvek č. 31

skoro hned-1-5dnů,podle množství světla,a je lepší hned odstranit celou rostlinu i s kořeny když nechceš skoro žádný semínka-jednomu známýmu co bydlí na vesnici se stávalo,že měl kytky na zahradě samý samice opílený od kytek lidí z té vesnice a nedalo se tam nic pořádnýho vypěstovat a tak začal indoor

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 04-03-2001 v 03:20 AM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edems
Nový Člen

Karma uživatele edems - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 9 

Palec dolů allhighseeds Příspěvek č. 32

nevite nekdo co se to vlastne stalo s allhighseeds?

Old Post 22-04-2001 v 21:37 PM
edems je offline   Profil uživatele edems   Find more posts by edems   Foto galerie člena edems   Click here to Send edems a Private Message   Add edems to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2535800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív