Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » G13 krizenha s ????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 17

Něco nového? Už jste poslali objednavku, nebo se jeste na něco čeká?

Old Post 03-01-2005 v 20:16 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 18

Konečně pozitivní zpráva, tak to nešiď femyli a hned pak objednávej.

Old Post 11-01-2005 v 20:13 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 19

Konečně nějaká pozitivní zpráva:-) tak až to dojde, tak to sem zase hodte at víme, co a jak.

Old Post 12-02-2005 v 08:38 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 20

nevím kdo z vás to bude rozjíždět ale není to prdel mi jsme dopadli jak sedláci u chlumce z 10 semen jen dvě se chytli tak by to chtělo nějakou dokonalou přípravu ale jináč vám přeji více štěstí než jsme měli my jo a co bonus byl tam nějakej

Old Post 16-02-2005 v 14:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 21

tak jsem se pokoušel zjisti co nejvíce info o rozjetí kytek ze semínek aby to bylo co nejvíce bez potíží tak po dlouhém hledání jsem došel k závěru že klasická a nejednoduší metoda má nejmáně kriterijí ze všech metod co nabízejí seeds banky z celého světa tak bych nehledal nějaké extra metody a držel se téhle--- HLÍNA PERLIT SEMÍNKO ASI 3AŽ5mm HLUBOKO TO VŠE DÁT DO PAŘNÍČKU SVÍTIT ZÁŘIVKAMA A CO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ TEPLOTA MEZI 21A23 STUPNI A DOBRÁ VLHKOST A HLÍNA NESMÍ BÝT ANI SUCHÁ ANI BAHNIVÁ TOD VŠE jednoduché že:-))) tak hodně zdaru

Old Post 18-02-2005 v 21:24 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 22

ty woe 1.8 per watt na takovej masomodel mi pride fukt dost, jen jestli to je ovsem realne

Old Post 21-02-2005 v 10:59 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Palec nahoru Buddha's Sister Příspěvek č. 23

2 Dududšek: YoYoYo DuDušáku správná volba
Buddha's Sister je velice vigorózní genetika vřele doporučuji

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 25-02-2005 v 01:31 AM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 24

:-) taky si myslím

Old Post 25-02-2005 v 13:50 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 25

Takže jako první matkář podávám zprávy: V pondělí večer dáno 5semínek na vatu se zálivkou 3% a do dneška pukli zatím 2semínka, ale mají jen 1mm malý klíček (dá se to pochopit,pukli přes noc, tak uvidíme, jak to poroste) a ty klíčky jsou krásně zelené(to nechápu, u ostatních kytiček jsem měl bíle), tak držte palce!!

P.S. Kdo má těch zbylých 5semínek? Kdo dělá ty další matky? Doufám, že to u nás nedopadne jako u UdL a spol u té jejich G13.

Old Post 02-03-2005 v 16:54 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 26

Tak mám pro Vás zase nové informace: takže klíčivost zatím 4 z 5, to je vcelku v poho, z těch 4 má jeden už pěkný klíček tak 0,5cm zbytek(3semínka) mají klíček jen tak 2mm. Tak držte palce, :-)

Old Post 04-03-2005 v 13:31 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 27

Takže klíčivost pořád jen 4z5. Dnes jsem dal 2semínka do hlíny(klíček měli už cca 0,5-1cm. Ale ty zbylé dva jsou ještě malé, tak cca 0,3cm, takže je nechám do zítřa a zítra zasadím.
Chcete to takhle podrobně, nebo Vám to mám sem házet třeba jednou za týden, čtrnáct dnů? Připadá mi to takhle rozumnější, protože mně pak píšete PM a mně se nechce pak všem odpovídat. To jen proto, aby mě pak někdo neobvyňoval, že honím příspěvky:-)

Old Post 05-03-2005 v 19:18 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 28

Takže vyklíčilo 4z5, ty 4jsou v půdě a už začaly rašit, jsou tak 5-7cm velké. Aspoň tak, to jedno semínko je pořád ještě na klíčení, ale fakt to nevypadá, že by se něco mělo stát:-( No, ještě uvídíme, pořád ještě nehážu flintu do sena. A co nickus, dostal už ty semínka??

Old Post 08-03-2005 v 10:42 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 29

hoši hoši tak vám nevím ale jestli dobře počítám tak je to cca3měsíce co máte semena doma a žádné zprávy jak se daří tady nevidím po osobních kontaktech s Duduškem a Nikusem vím že si oba stěžovali na to že G13 je líná a nějak se jí nechce ale to už věčina znás ví UDL nám tu mrchu popsal dokonale tak si myslím že častější a podrobnější reprty by nebyly na škodu tak se polepšetě

Old Post 07-06-2005 v 22:54 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 30

Sorry, takže mám jen jednu maminku, počítám, že tak za těch 14dní-3týdny, bych mohl šmiknout tak ty 4-5větviček. Jak jsem měl problémy s tou skříní a kamarádem, tak mi zbyly dvě rostlinky a z jedné se ukázalo, že je to samec a ta druhá je samice. Samce jsem zničil a teď tam mám samičku, jestli se podaří, tak do týdne sem hodim fotku.

Old Post 08-06-2005 v 17:44 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 31

jo to tedy je sakra musím napsat nikusovi at tak nečiní

Old Post 08-06-2005 v 22:08 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 32

TY vole to už je snad sen to si děláte prdel NIKUSI a DUDUŠKU lidi co se sváma na tu g13 skládali píšou mě že vás znám a chtějí své větve jenže ani ty ani nikus se nějak k tomu nemáte běžte oba do prdele jestli se chystáte ty lidi vobložit takovích jako vi už tady bylo a už se ani nedivím že se lidi nechtějí na jine semena skládat tak bych byl rád kdyby jste sem napsali vysvětlení

Old Post 10-07-2005 v 15:54 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1525560 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív