Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zapojení větráku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
natrhprdel
Stálý Člen

Karma uživatele natrhprdel - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 17

Na nějaký fotce sem to viděl, ale teď mi doslo, že to asi nebyl větrák do PC na 12V )

Old Post 26-09-2004 v 21:30 PM
natrhprdel je offline   Profil uživatele natrhprdel   Find more posts by natrhprdel   Foto galerie člena natrhprdel   Click here to Send natrhprdel a Private Message   Add natrhprdel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
player
Nový Člen

Karma uživatele player - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 18

nejlepší bude trafo pac ti to vyjde levnějc než furt kupovat baterky a navic ti to větra víc s trafem

Old Post 27-09-2004 v 15:59 PM
player je offline   Profil uživatele player   Find more posts by player   Foto galerie člena player   Click here to Send player a Private Message   Add player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
natrhprdel
Stálý Člen

Karma uživatele natrhprdel - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 19

Jj, s baterkama jsem vůbec nepočítal :-) Teď to jedu na 6V a jakž takž to udržuje teplotu tak na 27 C, takže cajk :-) Ale zatim jenom s tou vejškou, jakou maj, uvidíme, jestli to bude v pohodě... Kdyžtak tam pak dam ten zdroj, ze kterýho je ten větrák, takže ten zdroj bude bez chlazení :-) Uvidíme, jak to bude vypadat

Old Post 29-09-2004 v 21:35 PM
natrhprdel je offline   Profil uživatele natrhprdel   Find more posts by natrhprdel   Foto galerie člena natrhprdel   Click here to Send natrhprdel a Private Message   Add natrhprdel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 20

jestli mas vetracky od PC.Tak je logicky pripoj ke zdroji z nejakeho stareho PC..... ktery ma vystup 5V a 12V. Ja to tak mam zapojene... na 12V jeden vetracek (z jeste starsiho zdroje k PC ) a na 5V mam dalsi (ten se cice toci pomalu,ale zace nedela ramus - navic je ve spod skrine......)

Jokerrr

Old Post 02-10-2004 v 13:50 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 21

No já sem ventilátor od PC 12V zapojil přes trafo z Playstation 1 keré dává 7.5V sic to nemá plné točky ale dá se to.

Old Post 18-08-2010 v 16:41 PM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mentaly
Stálý Člen

Karma uživatele mentaly - 39% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 22

zdar mě by zajímalo co znamená že adaptér neni stabilizovaný ? dik jinak sem našel parádní adaptér stim souvisí i můj dotaz že ano
http://www.t-cz.com/adapter-12v-100...-12v_d1316.html

Old Post 23-10-2010 v 16:30 PM
mentaly je offline   Profil uživatele mentaly   Find more posts by mentaly   Foto galerie člena mentaly   Click here to Send mentaly a Private Message   Add mentaly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od mentaly
zdar mě by zajímalo co znamená že adaptér neni stabilizovaný ? dik jinak sem našel parádní adaptér stim souvisí i můj dotaz že ano
http://www.t-cz.com/adapter-12v-100...-12v_d1316.html


Stabilizovany adapter ze vstupniho stridaveho napeti ti udela např 12V stejnosmernych...nestbilizovanej 12V stridavich tudiz se bez stabilizace neda pouzit na napajeni PC fanu

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 23-10-2010 v 17:54 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Mam dotas chalani..kdyz zapojuji 3 vetraky za sebepro zviseni prutoku vzduchu, jak daleko od sebe je mam dat???..12v x 120mm

Old Post 18-11-2011 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2008 - Poradte větrák - 3 odpovědí
15-03-2003 - Zapojení zářivky - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9595640 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív