Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » 70-80% hnedych pestiku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dalgard
Nový Člen

Karma uživatele Dalgard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 17

jj, tech 70 - 80 % hnedych pestiku je bullshit ja mam totiz hnedych asi 98% ale semena jsou ještě úplně zelená a kapičky se neustále vyvíjejí, takže indikátorem u mě jsou semena a až budou zralá tak sklidím , ale kdybych měl neopýlenou rostlinu tak si budu muset sehnat lupu či mikroskop.

Old Post 08-09-2004 v 12:34 PM
Dalgard je offline   Profil uživatele Dalgard   Find more posts by Dalgard   Foto galerie člena Dalgard   Click here to Send Dalgard a Private Message   Add Dalgard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-pěstitel
Nový Člen

Karma uživatele ganja-pěstitel - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 18

Tak já mám u některých rostlin už všechny pestíky hnědé a u některých většinu a už mi začínají taky tmavnout listy, takže chci sklidit hned jak skončím s flushingem. Tak teda nevím jestli se dá těm pestíkům věřit nebo ne.

Old Post 16-09-2004 v 09:47 AM
ganja-pěstitel je offline   Profil uživatele ganja-pěstitel   Find more posts by ganja-pěstitel   Foto galerie člena ganja-pěstitel   Click here to Send ganja-pěstitel a Private Message   Add ganja-pěstitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 19

ganja-pěstitel:zkus hledat ve forech něco jako "zbarveví pryskyřice"
nebo tak něco už se to tu probíralo ale už si nepamatuju co to bylo za
příspěvek,jinak ve zkratce de vo to ,že zralost se posuzuje podle zabarvení pryskyřice-když je tak cca 1/2 krystalů zakalenejch je čas
kosit.
měj se .M.

Old Post 16-09-2004 v 10:30 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0367950 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív