Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » David Lynch
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 17

...protoze ten film je odstrasujici ukazka nadmerneho zrani ecka...

...bohuzel vetsina smazek to wubec nepochopi...

(nerikam ze je to tvuj pripad :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 30-05-2002 v 21:53 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 18

2 maestro_007 : mam stejnej nazzor na ten film, ale i tak se mi docela libil. Nech na divakovi, at sam pozna co film chtel rict. myslim, ze to tam bylo se vsim vsudy nazorne vykresleny, jak XTC pusobi a co je na ni dobryho i spatnyho

Old Post 31-05-2002 v 11:19 AM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

to kjegel: Příspěvek č. 19

jasne nic nevnucuju...

at si kdo chce co chce :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 01-06-2002 v 08:39 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2maestro_007 Příspěvek č. 20

Neřekl bych že je to ukázka nadměrného žraní éčka když je to o "víkendovejch" smažkách. Řekl bych že když člověk hulí každej den (jako třeba já ) tak se to na něm podepíše víc než když se jednou za tejden sjede na prach. Ale nic nevnucuju.
PS: Nikdy jsem moc nesmažil ani nechlastal a mam v prdely játra, ledviny a žaludek.

Haman - Flying smokers

Old Post 02-06-2002 v 14:48 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack
Nový Člen

Karma uživatele Jack - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 18 

Palec nahoru 2Haman Příspěvek č. 21

Mullholand Drive je opravdu super film a taky na něj doporučuju nekouřit. A co se týče Human Traffic taky v něm nevidím nic odstrašujícího. A dojezdy?? Hustý hulení má taky psycho dojezdy a né že ne.

Old Post 02-06-2002 v 14:53 PM
Jack je offline   Profil uživatele Jack   Find more posts by Jack   Foto galerie člena Jack   Click here to Send Jack a Private Message   Add Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Pohodička 2Jack Příspěvek č. 22

Pravdu díš!!

Haman - Flying smokers

Old Post 04-06-2002 v 13:20 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xilt
Nový Člen

Karma uživatele Xilt - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Pohodička @all Příspěvek č. 23

panove a snad i damy ?
Mullholand Drive sem videl uz 3x (zhulenej i ne)a stejne sem si ho kompletne nestih, kazdopadne je to ale naprosto brillantni pocin se skvelym soundtrackem o pruvodni skladbe Angela Bandalamentiho ani nemluve
myslim ze jedinej kdo vi poradne o cem ten filmecek je sam David L. :-) shodou okolnosti jsem ted nedawno videl i Alvin Straight story a to byl snad prvni Lynchuv film co sem beze zbytku pochopil :-) a co se tyce nazoru na Human Traffic - veledilo to rozhodne neni, ale alespon sem se u toho skvele pobavil a bavim pokazdy kdyz ho vidim (nutno dodat ze pokud jste nevideli v originale tak s dabingem si ho rozhodne neuzijete - a to plati o vsech filmeckach)
dabing je kurwa a nenuti lidi premejslet - to me tociii

SILENCIO !

uff... puvodne sem sel hledat jiny info a narazim tu i na filmovy nadsence, to me tesi ...:-)

_ksilt©

Old Post 04-06-2002 v 16:10 PM
Xilt je offline   Profil uživatele Xilt   Find more posts by Xilt   Foto galerie člena Xilt   Click here to Send Xilt a Private Message   Add Xilt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 24

AD Human Traffic: Uz zanechme diskuze, ale myslim, ze ty lidi v pohode moc nebyli. Takovy prozivani tydne,a by se mohly poradne vysmazit se mi moc nelibi :-)

Haman: jo kdyz hulis kazdej den (jako ty a ja) tak se to na tobe podepise :-). Kdyz nepocitam plice a beru v uvahu mozeg tak je to 100krat lepsi nez davat kazdej vekend ecko......

jeste k Lynchovejm filmum, super je Lost Highway, psycho nejvic 8-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 05-06-2002 v 21:02 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 25

Sakryš tak sem si našel tenhle thread a doufal sem že tu někdo rozebere Mulholland Drive abych byl chytřejší a vono nic.

Ten film sem dneska skouknul a pořád sem si říkal pohodička, pohodička, chápu, ok..

a pak votevřeli tu modrou krabici a nejednou sem byl úpně v prdeli. Nechápu kde se tam najednou vzala ta ženská co jí hledali.. vypadalo to jak kdyby to byla ta mrtvola a najednou obživla. A kam pak teda zmizela Bety ? nebyla to jedna a tatáž osoba ? a co ta číšnice, ta měla jen stejný jméno nebo to byla vona ?

jestli na to máte nějakej názor tak sem s tim protože vážně nevim co si o tom mam myslet.

ride hard - die free

Old Post 27-06-2002 v 17:27 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 26

Zdravim, tak jsem lehce doufal že se připojím do debatky o tomhle filmečku a ona debata je zatím trochu jinde. Ještě že se tu objevil Ziki

MD jsem viděl vlastně nahodou. Meli jsme sejšn u kámoše s vodnicí ,Mr. Shamanem a Mrs. Euforikou (ochutnávka od kámoše ), jak večer (rano) postupoval, vodnice hezky bublala tak jsem se rozhodli že zkouknem nějakej filmeček. No a kamaradi se rozhodli pro MD. Já je varoval, strašil, přesvědčoval ale nic to nepomohlo. Nevedeli do čeho jdou, já si myslel že vim (pár dílek od Lynche jsem zkouknul).Chyba lavky po třech minutách filmu jsem vodnici zabavil pro sebe a tiše jsem si v koutě bublal a vypouštěl do okolí dramatizující kouř. Nevim jaký by to bylo kdyby jsme před tím nepokouřili ale tohle bylo fakt hustý. Prostě jsem totálne nestíhal. Měl jsem snahu o zastavení filmu a nasledne diskuzi. Bohužel z toho byl akorát další joint.
Totální odstřel do jiných sfér provázený dokonalou hudbičkou. Ironii osudu bylo že další joínt přišel před onou modrou krabičkou. Kamarada osvitil duch pochopení a začal nam vysvětlovat co se vlstně na obrazovce děje.

Takže Ziki jednoduchá věc . Od otevření modré krabičky je časový skok zpět. Vidíš co se dělo před začátkem filmu. Mrtvola v posteli byla milenka tý ženský co jediná přežila bouračku. (nepamatuju si jména) Postelová žena byla schizofrenička a ze žárlivosti si objednala vraždu svojí přítelkyně. Vražda měla proběhout v autě ale právě ona uvodní bouračka ji překazila. No a naše postelová dáma po objednání vraždy dostala jeden ze svých záchvatů který bohužel nepřežila.
Pohoda ne? Tohle bych viděl jako zakladní dějovou linku. Je fak že okolo toho bylo hodne mysteriozních vecí.

Jsem se nějak rozjel. Doufám že to bylo dost srozumitelný. Možná to bylo uplně jinak, možná .....
Podělte se i vy.

Old Post 28-06-2002 v 07:54 AM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Palec nahoru RE: amík Příspěvek č. 27

Já jsem po tom včera ještě na netu taky hodně pátral a v tom co jsi napsal máš úplnou pravdu. Vono teda jsou to věci že je každej může chápat trochu jinak ale v podstatě je to tak. Takže co se týče děje kdybych měl amíka doplnit viděl bych to asi tak:

Diane byla lezbická herečka (špinavá blondýna v závěru)která přijela do hollywoodu. Brzo poznala jak to tady chodí, celý to pozlátko tý komerce atd.. snad nemusim popisovat. No a tady se seznámila s Camillou (bruneta), která byla úspěšnější v tom že přebrala při konkurzu Dianě její vysněnou roli. Nakonec se spřátelily a začly spolu žít.

Ovšem Camilla pak Diane opustila a začla žít s režisérem Adamem. Zhrzená Diane si objedná nájemného vraha a za 50 000 nechá Camillu zabít. Když dojednává tu vraždu vidí Diane servírku BETY (to je podstatný později..). Potom jde domů kde masturbuje a představuje si svůj život naprosto jinak, idealizovaně.. a následně se zastřelí.

Tohle bylo to co se děje v poslední třetině. První dvě třetiny jsou právě idealizovaný sny který Diane má a do kterejch se nějak transformovaně promítají okamžiky z Dianina života. Nemůžu to tu probrat všechno do detailu ale zapadá to do sebe perfektně.

Diane se v těch snech stylizuje do mladý úspěšný herečky BETTY (podle servírky - a servírka se v tom snu jmenuje Diane takže se jména prohoděj), který se všechno daří, ohromí u konkurzu a nakonec získá Camillu (zde Ritu - podle plakátu kterej Camilla v amnézii uvidí u Betty doma). Betty je vlastně ideální obraz neúspěšný a zhrzený Diane.

Diane bylo líto toho co Camille udělala a proto hned na začátku jejího snu Camilla vraždu přežije.

co se dalších věcí týče tak starý přátelský lidi který potká Betty v letadle a který pak děsej Diane by mohli být Dianini rodiče.. domovnice Coco je obraz matky režiséra se kterym odešla Camilla. Cowboy je prostě náhodnej tajemně vypadající chlápek kterýho zhrzená Diane viděla na párty kde Camilla oznámila svoje zasnoubení s Adamem.

Všimněte si že Adam, kterej nakonec vypadá naprosto spokojenej, barák, auto, krásná ženská.. dostává na začátku pěkný kapky - zmlátí ho bazénář, žena ho vyžene, zamítnou mu film.. - to je právě projev podvědomý nenávisti Diane k Adamovi (kvůli tomu že jí Adam přebral Camillu).

A pokud jde o ten tajemnej silencio bar, tak tady to vypadá na takový celkový spodobnění holivoodu, prostě že může vytvořit cokoliv, co lidi viděj je jen fikce, realita je naprostej opak a to co si lidi myslej a čemu věřej je úplně jinak. Prostě jedna velká show.

Tak asi takhle.. ačkoliv sem to viděl včera tak těch různejch detailů tam bylo tolik že víc toho sem z hlavy nevyšiju, no ale vono to asi ani nejde odhalit všechno a je na každym aby se zamyslel jak to vlastně bylo.

Třeba ta modrá krabice, bezdomovec alias strašidlo, ty 2 vystrašený chlápci v baru.. ani když víte všechno co můžete tak jedno shlídnutí prostě nestačí.

Nicméně ten film je prostě MAZEC ! všichni zkoukněte, nejlépe hodněkrát a vždycky tam najdete něco nad čim nebude moc usnout.

[Edited by ziki on 28-06-2002 at 12:11 PM]

ride hard - die free

Old Post 28-06-2002 v 11:03 AM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 28

ještě k tomu hulení v kině: my máme ve věstě letní kino a je to tam fakt fajn... lidi pokuřujou cigaretky, občas je cítit závan trafky... prostě pohoda. nikomu to nevadí a nikdo neprudí.
no a právě v tomhle letňáku jsem byl na MD. myslim, že jsem to pochopil k tý modrý krabici, pak jsem se nechytal. to mi ale moc nevadilo, protože mě fakt dostávalo samotný provedení filmu... některý scény prostě nemaj chybu (třeba zkouška pro film: nečekané podání nudného dialogu!!!). tohle byl první film od Linche, kterej jsem viděl a určitě se kouknu ješte na něco a samozřejmě na MD ještě jednou.

ps: K+ pro zikiho! dík za vysvětlení

Old Post 29-06-2002 v 23:17 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2ziky Příspěvek č. 29

Já jsem to pochopil tak že ten bezdomovec/strašidlo (a pán modré krabice) to všechno řídí a hraje si s lidma.

Haman - Flying smokers

Old Post 04-07-2002 v 16:56 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Inkvizitor
Stálý Člen

Karma uživatele Inkvizitor - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 53 

Palec nahoru TAK JSEM TO KONEČNĚ VIDĚL TAKY a Příspěvek č. 30

zatím poprvé bez hulby, ale samozřejmě si to brzo zopáknu no a teď

2 Ziki: napsals:
A pokud jde o ten tajemnej silencio bar, tak tady to vypadá na takový celkový spodobnění holivoodu, prostě že může vytvořit cokoliv, co lidi viděj je jen fikce, realita je naprostej opak a to co si lidi myslej a čemu věřej je úplně jinak. Prostě jedna velká show.

Souhlasím s tím, cos napsal. Zákadní dějovou i psychologickou stránku si myslím vystihl, ale nespokojoval bych se jen s tím Holywoodem a takhle popisným přístupem. Myslím, že už ve Ztracené dálnici se Lynch snažil o něco víc. Prostě díváme se na příběh lidí. Každý z těch lidí nějak jedná, něco si myslí, něčemu věří, o něčem sní, prostě žije, ale z většiny právě podle toho co vidí, nebo se vidět naučil, podle toho co si myslí, nebo se myslet naučil, nejhůře pak více ve snech a v představách než v realitě (ti posledně jmenovaní na sebe v Lynchových filmech přivolají vždycky největší démony a dějí se jim největší hrůzy, srovnej např. Laura Palmer ) - určitou roli tu možná hrají démoni a bestie, které člověku tento způsob vidění a myšlení vnutí, (Hamane souhlas, ale ten černej "bezdomovec" v tom řízení ostatních není sám. Jeho bílým opakem, ale popravdě spíš neutrálním a tudíž ještě mocnějším je právě ten kovboj - srovnej vztah Bob a Jednoruký muž z TP. A ještě oba a všechny jakoby řídí muž z pokoje se závěsy, který jako každý správný (Bůh?) mlčí a nic neříká - Zkrátka podle mě výkřiky "Všechno je na pásce!", "Není tu žádná kapela!", "Ticho!", v baru SILENCIO jsou ty největší klíče k pochopení filmu, ale i příčin a následků, které už vlastně dávnou nejsou na plátně, ale přímo kolem nás v běžném životě.

Jakoby Lynch říkal, přestaňte si pořád něco namlouvat a představovat a vysnívat. Nevěřte tomu, že to co děláte, děláte vy! Mlčte! Jen se dívejte! TICHO!

SILENCIO!

Už v dálnici se Lynch trochu přiznaává k zasažení tibetským budhismem a myslím, že to samé poselství, o jaké se snažil v dálnici a které se setkalo s velkým nepochopením, prostě zkusil zpodobnit znovu a myslím, že tentokrát je už mnohem čitelnější.

[Edited by Inkvizitor on 31-07-2002 at 10:16 AM]

Old Post 31-07-2002 v 09:13 AM
Inkvizitor je offline   Profil uživatele Inkvizitor   Find more posts by Inkvizitor   Foto galerie člena Inkvizitor   Click here to Send Inkvizitor a Private Message   Add Inkvizitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techyes
Stálý Člen

Karma uživatele techyes - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 31

Amikovi, vsem predeslim, ale hlavne Zikimu:
Souhlasim se vsema bodama, ktery si napsal a rad bych se vratil k Dianine sebevrazde> k tomuhle cinu ji z velky casti dovedla Hollywoodska masinerie, ktera ji dostala na pokraj psychickych sil, ale jiste k tomu prispelo i trauma a vycitky z nekolika vrazd, ktere bud objednala (Camilla) nebo sama provedla: podle me se podilela i na vrazde upalenim vlastni tety s manzelem, kteri ji na konci filmu pronasleduji v halucinacich. po ni zdedila byt, do ktereho se mohla v LA nastehovat.
Bezdomovec a vystihovany typove z restaurace jsou podle me stripky a vzpominky tykajici se vrazd a spatnych cinu z obdobi pred Dianinym priletem do LA.

P.S.> ja MD videl dvakrat a urcite je potreba ho s nekym poradne prokonzultovat - lip to sebe vsechno zapada a kazdej si vsimne jinech malickosti a dejovych smycek, kteryma Lynch vubec nesetri.

P.P.S.> Hamanovi> plne souhlasim s Tvoji volbou modelu na biograf; Vdovicka je fakt vyborna na zesileni, umocneni zazitku obrazovy nebo hudebni produkce. A navic moc nemeni zpusob toku myslenek - jen ho zrychluje a zostruje.

Špek a smích jsou dva nerozluční přátelé.
Život mi někdy silně připomíná houpačku: nahoru - dolů, nahoru - dolů. Ale furt je to zábava, ne ?
________________________
pěstírna:1.indoor: 3xWW, 250w ,bio

Old Post 09-08-2002 v 14:14 PM
techyes je offline   Profil uživatele techyes   Find more posts by techyes   Foto galerie člena techyes   Click here to Send techyes a Private Message   Add techyes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele techyes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 32

Od Lynče se mi zatim nejvíc líbil Blue Velvet- Modrý Samet, ale je pravda ze MD sem este nevidela..Napravím

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 15-08-2002 v 12:45 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6642970 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív