Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Babiččina zahrádka 2004 (ww,gws+more....)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Odin
Nový Člen

Karma uživatele Odin - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 17

Nalevo dole, ,,Nové téma" ,OK?

Old Post 31-05-2004 v 16:11 PM
Odin je offline   Profil uživatele Odin   Find more posts by Odin   Foto galerie člena Odin   Click here to Send Odin a Private Message   Add Odin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zet0r
Stálý Člen

Karma uživatele zet0r - 87% PěstitelskáKarma uživatele zet0r - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 18

Ty wole, tož tobě letos vyrostou drsný kytky, je-li to mimo dosah cizích ruk... Krásně se oto staráš... Good Luck

CS RULEZ

Made in Syslof - Outdoor 2003

Old Post 31-05-2004 v 20:04 PM
zet0r je offline   Profil uživatele zet0r   Find more posts by zet0r   Foto galerie člena zet0r   Click here to Send zet0r a Private Message   Add zet0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 19

2 Jokerrr:

mas to super, inak DC-cka ti este drzia?, tie som videl aj na minulom oute, ak si dobre spominam, tak je?, Kplus

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 01-06-2004 v 14:40 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 20

jee ja chci taky tak hodnou babicku.... zatim je hodna akorat maminka ktera me to necha pestovat doma (uff) ale zatim ne skrin u babicky na zahrade by to bylo fajn je tam pekny misto kde uz tak 100 let serou slepice a tam by to rostlo pekne si myslim.... mas to krasny a davam K+

heRr jÜrgEn

Old Post 02-06-2004 v 13:11 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 21

to Bamboo : tak presne s tema slepicema jsi me vyhmat ;-) na tom miste gde ted rostou byli slepice tak 20-30let ale myslim si ze to stacilo :-)

to Robos : jojojo.. DC stale drzej... ale ted je mam do prace, uz je na pate mensi dirka a ve fabrice neprsi ;-)

Jokerrr

Old Post 02-06-2004 v 19:44 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 22

jo jinak jsem byl na zahrade (bohuzel bez digitalniho oka) a sekal jsem travu sekackou (jinak je benzinova a jezdi na special....) mnooo a tu posekanou travu jsem hazel ke stromkum... povidal dedecek ze prej aby lepe rostly ;-) a ja rikam dik dedo...... a tak jsem nasipal i tu posekanou travu ke kytickam (a to docela vrstvu - misty az 10cm) a pockam az to zacne hnit a tlit a uvidime jak se to projevi na kvetech....

a taky mi pribila jeste jedna sazenicka PASION ONE (Jendo snad ho nekam vmestnam....) momentalne tuto sazenici mam doma na balgone a cekam az bude vhodna chvilka....

Jokerrr

Old Post 02-06-2004 v 19:54 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 23

for TIME : Outdoorek u lesicka nebude, protoze minuli rok nam to pomohl sklidit, bohuzel jsme se o tomto dobrovolnikovi nic nedozvedeli a chudak nas asi taky nezna, takze se trapil komu to ma odnest.. grrrr
Mno kazdopadne letos uz nesazim na tom miste.... bohuzel, vypadalo to tam hodne perspektivne (do 5 let by se tam veslo 300 kyticek a byli by docela od sebe..... )

Jokerrr

Old Post 02-06-2004 v 20:06 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Obecné Příspěvek č. 24

Kamaráde tak s tou posekanou trávou má dědeček naprostou pravdu!!!!!!! Když sem jel kytky na svý zahradě tak sem sekal trávu 1 za 14 dní a vždycky se trochu pro moje zlatíčka našlo a má to hned několik výhod! Jsou to přirozený živiny, drží vlhkost, a neroste tam plevel a palice sem měl luxusní (teda než sem se o ně nedobrovolně podělil s nějakym dobrákem).
Jinak to máš dost hustý,tak ať to roste a ať se nenajde žádnej sičák, kterýho neodradí ani plotem ohraničený soukromý pozemek!

Old Post 03-06-2004 v 13:39 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

11.6.2004 Příspěvek č. 25






tak vcera 11.6.2004 jsem se byl podivat na zahradce a dokonce jsem mel Mouka s digiokem

fotka č.01 Tak to je celkovy pohled na "zakouti" s kytickama


fotka č.02 To je GWS. vypada ze se bude pekne vetvit, takze ho zastipavat asi nebudu (slibuju si od teto rostlinky nejvetsi "vynos"). Ma ovsem nejake zmutovane listky... bud tri nebo ctyr cipe.... hm ze by geneticka vada? a povsimnete si ze v listech jsou male dirky... cim to ?




fotka č.03 Takhle kouka WW na svet s igelitaku hi..... jeste jsem ho tam nechal, ma nejake omrzle listy (zcervenali az zfialoveli stonky od listu. Byl to pro ni asi trosku sok kdyz jsem ji dal z tepla balkonu sem a hned druhy den byla zasipana pod 5 cm vrstvou krup... . Snad se z toho vzpamatuje a bude OK..



fotka č.04 Tak tady na te kyticce jsem zkusil FIM tachniku, jestli se povede tak budu praktikovat i na ostatni.Zatim to vypada slibne. propo otazka... v jake vysce se doporucuje FIM zastipavani?? je lepsi hned u zemne nebo treba 50cm nad zemi... ma to vubec nejaky vliv??


fotka č.05 Tajta kyticka je totalni mrzacek.. NONAME jen tak pokus mezi brectanem ve stinu u plotu... nedavam mu moc sanci, ale kdyz vyjde takl vyjde, kdyz ne tak se taky prd stane.....

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 13-06-2004 v 20:34 PM

Old Post 12-06-2004 v 16:08 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Obecné Pasion One 11.6.2004 Příspěvek č. 26











fotka č.01 Taaaaak tady je PASION ONE(dale jen PO) ktereho jsem dostal od kamose Jendy (diks urcite ti z te kyti neco necham hiiii) Hned jsem ji zastipl (pokus o FIM)....Uvidime jak se to vyvine.






fotka č.02 Takovej peknej korenovej bal mel PO. A mrska nesel bubec ven z toho kvetinace (na sazenicky doporucuju nejaky plastovy, ktery se v pripade potreby muze rozbyt ci rozstrihat!)






fotka č.03 Takovou dirku jsem si vykopal pro PO, snad bude stacit. Hloubka - cca 70cm, Sirka - 40cmx40cm.







fotka č.04 Na spod diry jsem nasipal pisek, tak 5 cm (pro odvod vody)








fotka č.05 Na pisem prisel domaci kompost (bio odpad ze zahrady) cca 8cm







fotka č.06 Trochu (15cm. ktere se zmackli tak na 6cm vrstvu) posekane travy (uz predetlele od dedovich stromku )







fotka č.07 zemina, ktrou babicka neupotrebila na zahradce... tak jsem ji uptrebil ja (pouze zbytek)







fotka č.08 A zemina, ktera mi zbyla pei predeslem sazeni (chtel jsem zasadit jseste jednu kyti do kvetniku, ale zdal se mi maly...)







fotka č.09 A pridal jsem trosku keramzitu, pro lepsi pocit a lepsi vzdusnost... (mno proste hokus pokus od vseho troch..... hi) joooo ten keramzit jsem promychal se zeminou.






fotka č.10 Mno a zahrnul jsem to vse puvodni zeminou aby to tak rychle nevysychalo..a poradne uslapal. NA tento povrch jsem nasipal jeste vrstvicku keramzitu pro lepsi estetiku (bohuzel uz jsem nevyfotil....nejka jsem to nevychytal hi)

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 13-06-2004 v 21:30 PM

Old Post 12-06-2004 v 16:17 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

samotka Příspěvek č. 27



fotka č.01 Tahle kyticka je NO NAME a musela jit pric. Jelikoz na toto misto prisel Pasion One



fotka č.02 Pri presazovani by nemel byt poruseny korenovy bal. Asi nejak takhle by to melo vypadat. I kdyz moje zkusenosti z presazovanim jsou asi takove ze kdyz vytahnes kytku rukou za stonek ze zemne a zbydou tam nejaky koreny tak se chyti. Je to fuck plevel, ale zas ena druhou stranu kdyz se to udela poradne tak kyticka skoro nepozna ze byla premistena a nezastavi se v rustu! Coz kytka s porusenyma korenama urcite udela. Zustane stejne velka a bude davat silu rustu do korenu!

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 13-06-2004 v 20:46 PM

Old Post 12-06-2004 v 16:23 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Upozornění special... Příspěvek č. 28





fotka č.01 Dukaz kvality mistni zeminy, kteka prezila nekolikalete utoky slepic.... hi. Pro ty co by nevedeli tak je to Zizala, ktera ponaha peovzdusnovat zeminu... ovsem na druhou stranu uzira korinky... mno ale konecny dopad je jednoznacne kladny!


fotka č.02 Jelikoz jsem se rozhodl ze nebudu hnojit chemii, tak tento zasah byl asi posledni, i kdyz na rust to tolik nevadi! Ale minuli rok jsem hnojil Kristalonem a OBM a ta chut byla opravdu nic moc..... chemie... To hnojivo na obr obsahuje N:P:K 7:3:6 takze se hodi na rust. O pozdejsim hnojeni se rozhodne az casem a postupem vyvoje rostlinek.




fotka č.03 10ti litrove konve ktekymy zalevam moje kyti... pridaval jsem 5x vycko od hnojiva = 50ml (doporucene davkovani je 10 ml/2l vody) tak uvidime





fotka č.04 Tak takhle vypada 14ct dni stara posekana trava. Uz zacina tlit, tak doufam ze to bude fungovat na kyti... hi je to docela humus

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 13-06-2004 v 21:02 PM

Old Post 12-06-2004 v 16:29 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Dotaz kuriozita?! Příspěvek č. 29


Moc by mne zajimalo jak je tohle mozne !!! 8mi cipi list.. teda spis 7mi... nebo jak to je vlastne jeden cip se rozdelil ve dna ... hmmm ale pritom je to seminko poslane primo ze seed banky z Holandu .....


treba pusobeni Černobilu??

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 13-06-2004 v 20:39 PM

Old Post 12-06-2004 v 16:35 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Floopy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Floopy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Floopy - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 225  

Příspěvek č. 30

to jokerrr:
hmmmmm zati mmoc pekny.ten passion 1 hmmmmmmmmmmmmmmm. zatim ze 4 mejch passion 2 samec.

Vodlet ja prase !!!
*zabijak malejch deti*

Old Post 13-06-2004 v 12:24 PM
Mr.Floopy je offline   Profil uživatele Mr.Floopy   Find more posts by Mr.Floopy   Foto galerie člena Mr.Floopy   Click here to Send Mr.Floopy a Private Message   Add Mr.Floopy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 31

to Hrotik : jojo Mozaika... hi tak trosku žeru sound system... i kdyz... elektronika se mi zda super vsechna.

To Mr.Floopy : Tak ty samce hlavne nevyhazuj a schovej mi nejakej pyl! a doufam ze ho posles nebo si pro nej prijedu osobne.

Jokerrr

Old Post 13-06-2004 v 12:42 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jokerrr
Stálý Člen

Karma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% PěstitelskáKarma uživatele Jokerrr - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 32

to Hrotik : me uz vykvetli take 3 samci. Jednoho mam v pokoji jen tak na utrapeni na nedostatek svetla hi propo.. je to tim ze jsou brco sazene. nejdrive meli strasne malo svetla (periodu den-noc) a proto kdyz zacali rust tak take hned zacali kvest... jinak samci kvetou vetsinou drive

Jokerrr

Naposledy upravil Jokerrr 13-06-2004 v 21:48 PM

Old Post 13-06-2004 v 19:57 PM
Jokerrr je offline   Profil uživatele Jokerrr   Find more posts by Jokerrr   Foto galerie člena Jokerrr   Click here to Send Jokerrr a Private Message   Add Jokerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8620940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív