Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » žlutý listy -co je to?! - foto ..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 17

to TIME: tak som rad, ze som ti pomohol, inak ta CoolWhite emituje myslim pomerne malo lumenov, takze mozno aj tym? no mozno

Old Post 26-07-2004 v 15:13 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 18

Chalani......na upravu pH zasadne kyseliny dusicnou a fosforecnou. Pozor!!!nekupovat v growshopech-moc predrazeny (kolem 150/l). V obyc drogerii sem koupil kazdou po litru za 70,-!!!! Akorat mam ted dilema, jak tu kyselinu naredit, protoze uz kdyz sem ji jenom oteviral, tak uz me palily prsty

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 12-08-2004 v 11:13 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 19

Ředění - vyzkoušet! Já udělal kašičku do 1,5 plastový lahve. Na asi 1 l H2O jsem dal 250ml kyseliny. Pak je nejlepší to vyzkoušet. To znamená: den předem si dej do kýblu požadované množství vody (v mým případě to bylo 10 litrů - dávám do dripu) a začal jsem zkoušet. Dal jsem 1 ml naředěný kyseliny pomocí injekční stříkačky do těch 10 litrů. Zamíchal, počkal a změřil, o kolik se změnilo pH... No a pak už si jednoduše spočítáš dávkování. Jednoduchý, praktický a bezpečný!

A doporučuju láhev pořádně označit, aby sis náhodou necvaknul!

Old Post 12-08-2004 v 14:18 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 20

To Udl: jooo dikes.....persne nekoho takovyho sem potreboval sehnat (kdo si sam redil kyselinu). No a vzhledem k tomu, ze uspesne tukas do klavesnice, tak ti zbyly alespon nejaky prsty

Ne.....ted vazne:
-kolika procentni si mel ten koupenej kyselinovej zaklad. Ta moje ma tusim 65%.

-No a lil si kyselinu do vody a nebo vodu do kyseliny (jeste ze skoly si pamatuju, ze se ma lejt kyselina do vody, ale nejsem si zcela jist).

-na kolik mililitru si se dostal, kdyz si daval uz tu zredenou kyselinu do tech 10 litru??? (jasny, ze si budu muset vozkouset svoje vlastni mnozstvi, ale abych mel aspon jakztakz predstavu).

-a jeste: tu kyselinu si redil pomoci strikacky a nebo pipety (aby se mi z ty strikacky nezakourilo, az ji ponorim do ty nezredeny kyseliny

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 13-08-2004 v 12:25 PM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 21

Pan Dr.:

Teď naposled jsem ředil H3PO4 a ta byla 95% - aspoň to tak psali na flašce. Lil jsem ji do vody. Dej si do petky cca litr vody a špricni tam kyselinu - asi 1/4 litru (opatrně, ať to necákne). Vše jsem dělal baj woko, směrodatný je až pak to zkušební měření v 10 litrech vody.

A bacha - trochu to zahřeje flašku, tak to hned nezavírej...

Old Post 13-08-2004 v 14:41 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kospo
Nový Člen

Karma uživatele kospo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 17  

Zdraví Choroba alebo malo zivin? Příspěvek č. 22

Ahojte!
Moze niekto skusenejsi poradit, aky je toto problem??
Prehnojene to urcite nie je.
Diky.

Old Post 15-09-2004 v 08:38 AM
kospo je offline   Profil uživatele kospo   Find more posts by kospo   Foto galerie člena kospo   Click here to Send kospo a Private Message   Add kospo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kospo
Nový Člen

Karma uživatele kospo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 23

??

Old Post 16-09-2004 v 07:54 AM
kospo je offline   Profil uživatele kospo   Find more posts by kospo   Foto galerie člena kospo   Click here to Send kospo a Private Message   Add kospo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kospo
Nový Člen

Karma uživatele kospo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 17  

Choroba alebo malo zivin? Příspěvek č. 24

Ahojte!
Moze niekto skusenejsi poradit, aky je toto problem??
Prehnojene to urcite nie je.
Diky.

Naposledy upravil kospo 16-09-2004 v 08:02 AM

Old Post 16-09-2004 v 07:57 AM
kospo je offline   Profil uživatele kospo   Find more posts by kospo   Foto galerie člena kospo   Click here to Send kospo a Private Message   Add kospo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0219060 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív