Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 541

no to kazdopadne uvadeji.....ale ja se ridim EC a max jsem daval 1.9 2x tydne(Bloom only) a bylo to cajk a v cca 6 tydnu kvetu stejne kytky ukazaly na spickach znamky prehnojeni/ a byly kurevsky zeleny/....ted jedu zrovna hlinu/kokos s mineralama a jeste k tomu hydrohnojema a vse cajk.....na vytok seru a hlidam jen vstup...ale zase to mam 1/1 hlina/kokos.....Biobizz Batmix/Plagron kokos. V rustu vubec nehnojim az kdyz prepinam tak jedno hnojeni je Grow a potom hnojim 2x tydne Bloom.....max EC 1.9 pH 6.2 -6.5 jak se trefim...takze zadnej biogrow, ale dava to.....taky tam mam pod stinidlem jednoho zlutaka, ale to je tim ze jsem kokot a neinvestuju do poradnyho stinidla.....jedu to proto, abych si v praxi overil jestli se da hnojit hydrem v hline. Mam jich doma po kokot....a funguje to akorat to neni bio no.....no a k tomu svetlu LED.....na rust pouzivam jen LED ale cinske nevalne vyroby znacka mars hydro a myslim ze je to oznaceni 600w , ale nejsem si uz moc jisty....a drzim svetlo zhruba 1m nad kykama....jednou jsem i pod nima i kvetl, ale byly to automatky/moje vlakno urcite najdes/...a myslim ze u tvyho svetla/kvalitniho?/ to mas moc blizko, ale to je jen muj nazor a zkusenosti ze zahranicnich forums.......tak se uc a ono to jednou prijde....cao kamo...Brejk

Old Post 26-12-2016 v 20:54 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 542

Dusík překrejvá určitý nedostatky resp. většinu nedostatků, to může být taky důvod proč dostáváš ty rady jim solit. Jinak jsem se dočetl, že bio hnojiva poskytují dobře dusík, méně fosfor z organiky. Je jasný, že z bio hnojiv větší palice ani výnos nebude. A jeste k tomu pH, hnojky ho ucine srazi, alespon mineralni.

A jinak verim ze pomohla i moje pozitivni motivace :-D

Old Post 26-12-2016 v 21:43 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 543


Bio Grow - BioBizz - růstové hnojivo
Bio-Grow je tekutý přípravek pro výživu rostlin, který podporuje bujný porost a je vhodný pro téměř všechny půdní směsi. Toto hnojivo a půdní aktivátor lze aplikovat prostřednictvím kapacích zavlažovacích systémů. Bio-Grow doporučujeme používat v pozdější fázi květu jako rostlinné tonikum.

Dávkování :
2 - 4 ml na litr vody. Používejte při každém zalévání.


N-P-K : 4-3-6
Zaručené složky :
Dusík(N)-8.0%;(NH4)-4.0%;Dusičnan(NO3)-4%;Fosfor(P2O5)-2.0%; Draslík(K2O)-6%

Použití
Kompletní tekutá výživa rostlin. Určen k použití během celého období rostliny (vegetačního i kvetoucího období).

Dávkování
2 - 4 ml na litr vody. Používejte při každém zalévání.

Upozornění:
Před použitím dobře protřepat
Aplikovat dle návodu
Skladovat mimo dosah dětí
Skladování : ve tmě a chladu

Naposledy upravil Madical-Strains 27-12-2016 v 07:36 AM

Old Post 27-12-2016 v 07:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 544

KCB - mrzí ma Tvoja alergia na moje príspevky ohľadom vody...Nemám žiadnu extra túžbu po uznaní. Nevedie ma k tomu už ani vek a ani ambície to takto prežívať...
...nepíšem teorie, ktorým je možno ťažšie porozumieť...nie som chemik s akademickým vzdelaním...píšem svoje skúsenosti overené vlastnou praxou. Ak sa ti niečo nezdá, tak to môžeš vecne argumentačne napadnúť, ako to robí Metráček...rád sa priučím a nemám s tým problém...
Kľudne si miešaj Ec 08 na klony zo vstupu 0,55 - ak to funguje - ok! Zaujímajú ma pesty, ktoré sú tu zverejňované a pripomienky dávam tam, kde vidím, alebo tuším budúce problémy...
Myslím, že slušné percento growerov sa snaží ísť podľa nejakej schémy. Nemyslím, že veci mimo schémy nefungujú, ale tvrdím, že sa treba v prvom rade riadiť doporučenými postupmi výrobcov hnojív a to v prvom rade požiadavky na kvalitu vody...sledovať reakcie kytic
Napíšem to sem ešte 1x a naznačil to tu už aj iný: Z pohľadu živín nie je EC, ako EC! a nechce sa mi to ďalej rozpisovať...

METRÁČEK - ja viem, že ma nenútiš do organiky....napriek tomu ma toto vlákno a množstvo vzdychania okolo organiky doháňa k tomu, že si do budúcna organické kolečko zbehnem, len aby som si potvrdil, prípadne vyvrátil vlastné názory. Nevedie ma k tomu žiadna iná potreba. Možno trochu tie reči okolo toho, že je lepšia chuť a že na lekarsky cannabis je to akási nutnosť... :-) ...rád by
som videl nejaký rozumný chemický, prípadne chuťový rozbor na pest z organického a toho druhého /hydro?/ spôsobu pestovania.
Napokon zo skúsenosti z pestu necannabisových plodín v organike môžem potvrdiť, že organický pest v pôde je ďaleko jednoduchší...Na tohtoročnej prednáške prof Hanuša počas výstavy Cannafest žial info o akomsi povinnom organickom pestovaní medical cannabisu nezazneli - alebo som bol nepozorný??? Hovoril akurát o tom, že 1. pest medical cannabisu pre pacientov ČR prebehol pod dohľadom Holandskej firmy XY, ktorá je certifikačnou autoritou v Holandsku - žial ČR ju ako autoritu neuznala...

MEDI - Tvojim problémom je, že si zbrklý. Nasávaš info z každej strany a potom máš z toho chaos a si dosť nepozorný, to som ale aj ja - sám zisťuješ neskôr veci, na ktoré si už bol upozornený...Každopádne tu máš myslím 2. najnavštevovanejšie vlákno TELENOVELA - FESTIVAL ...a to je dobre!...prečo asi?...nech Ťa vôbec nevzrušujú jedovaté poznámky, pokračuj! Všetci robíme chyby a často ich opakujeme...Osmóza je ďalší krok k stabilite v pestovaní, ktorú chceš určite dosiahnuť a opakovať pri ďalších kolách. Nie je to ale všeliek.
Tú nulovú vodu budeš musieť pravdepodobne zase "špiniť" vodou z vodovodu.
Prečo chceš na úpravu pH používať kys. fosforečnú, dusičnú? Už sme to tu predsa raz uzavreli, že do organiky sú vraj nevhodné.

VEMENEX - "na poslední foto na kterym je vidět nedostatek dusíku ale zároveň usmazeny špice na listech který znacej prehnojeni " - súhlasím - možno tie konce listov tak vyzerajú, ja ale dúfam, že to prehnojené nie je a, že to spôsobil niektorý Madiho "zásah" pripadne sa na tých koncoch koncentrované zvyšky postrekov prismažili pod svetlom. Máš svoju pravdu, no Madimu pokora určite nechýba. Čo sa týka Madiho, tak ten je tu už dosť dlho a svoj 1. pest tu už doložil, takže až tak úplne neskusený nie je...

Naposledy upravil odo 27-12-2016 v 11:06 AM

Old Post 27-12-2016 v 08:24 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 545

Po 38h pokusu jsem nameril PH 8,1 , pous jsem ukoncil a vylil do hajzlu.
Vsak ja nerikam ze budu fosforecnou davat, chtel jsem se jen presvedcit o pravdivosti tvrzeni ze je to ... "beton" drzak ph.
A pokus to jednoznacne vyvratil !
Je ale pravda ze to trvalo jednou tak delsi dobu ale nase voda si poradi se vsim, jak je videt.

Old Post 27-12-2016 v 08:49 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 546

Tak tady mas odo dva vyzkumy na toto tema, ktere sem nasel po 3 minutach na google.

http://theplate.nationalgeographic....er-study-finds/

http://www.telegraph.co.uk/food-and...says-new-study/

Ale ve vysledku tu chutovou zmenu ani nemusi poznat kazdej. Proto taky nikomu nenutim organicke pestovani a verim ze i v mineralech muzou lidi vypestovat chutne palicky. Ja sem ale zamerenej na chut a vuni. Tak jako zdejsi pestitele nechcou prichazet ani o procento vynosu, ja nechci prijit ani procento terpenů

Old Post 27-12-2016 v 08:51 AM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 547

METRAĆEK - vďaka! SKúsim sa v tom prekladači zorientovať! :-)
MADI - možno máš nejak špeci napufrovanú vodu z vodovodu, že tak tvrdo drží :-) Srandu bokom! napíš mi do PM ako postupuješ - toto je fakt divné!

Old Post 27-12-2016 v 09:14 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 548

Hele pokid vim tak treba v hydru se bojuje se stoupanim ph nejakou chvilu nez se to ustali. Ph se proste zvysuje. Ja to vyzkousel na 3 ruznych vodach a vysledek byl stejnej. Jen u destovky kdyz ji ohreju ,srazim ph ,do druhyho dne to promichava cerpadlo na cyklovac ,tak to ph drzi. Pokud to cerpadlo nemam zaply,tak se mirne zvedne cca o 0.2 . Ale leju tak 6.5 a tece mi 6.3 . Ja si porad myslim ze ty kytky dostavaj na prdel v tom ze jsi jeste nikak nesrovnal ph ,byt by bylo treba 7 . Velky vykyvy tem kytkam proste skodi ,kor kdyz jedes organiku. Ja ted na kvetu vubec nepouzivam kyselinu, srazi mi to hnojky a ty drzi lip ph z kyselina ,nebo aspon muj pripad. To ze zloutnou listy je urcite nekde problem,ale kytka si udela listy novy , me taky opadalo 90% listu a nic se nestalo. Sice na vynosu to poznat pujde ,ale takovej je zivot, sice sem je trocha prehnojil ,ale na to seru kdyz mi to pod verem vali tak tu druhou bidu nejak dotlucu uz.
Tim chci rict ze tak ci tak tam neco budes mit i kdyz je ro zluty jak kanarek .

Old Post 27-12-2016 v 11:35 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 549

Odo- Normalne snizuju Ph m dam do 5l kanystru kde je odstata voda hnojky strikackou pak zmerim PH ,to vychazi na 7,9 po priliti hnojek a pak dam citronadu s snizim na 6,5. Uplne jednoduse postupuji.

Bitir- Zas tak zluty jak kanarek to teda nemam ! :-)

Naposledy upravil Madical-Strains 27-12-2016 v 17:38 PM

Old Post 27-12-2016 v 15:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 550

A nejakej up bude ?

Old Post 27-12-2016 v 17:30 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 551





No vzdyt jsem daval prevcirem.....
Normalne jsem mel planovano jen kazdou nedeli.
Ale ze jsi to ty !

:-)

30 DEN KVETU 12/12

Na prvni fotce je barva listu presnejsi a na odtatnich je to nejak moc zkreslene.
Ve skutecnosti je to o neco tmavsi barva.

Ted uz zbyva cca 26 dnu do kosy!
Doufejme ze se to o moc neprodlouzi.

Naposledy upravil Madical-Strains 27-12-2016 v 17:54 PM

Old Post 27-12-2016 v 17:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 552

Ted jsem si objednal na trichomy tuhle skvelou vecicku.
Vetsinou to stoji kolem litru.

https://www.bestdarky.cz/kapesni-mikroskop-p-6999.html

Old Post 27-12-2016 v 20:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 553

I když to máš světlejší , mě se to líbí čekal jsem horší , takhle to dojedeš v pohodě

Old Post 27-12-2016 v 20:45 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 554

citace:
Původní příspěvek od crazyn
I když to máš světlejší , mě se to líbí čekal jsem horší , takhle to dojedeš v pohodě



Diky ! To jsem moc rad.
Jeste aby nejakym zazrakem z toho bylo 200 g a bylo by to skvely !
Ale jsem smireny s pulkou.

Old Post 27-12-2016 v 21:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 555

Musel som nakuknúť
MADi - už ma fakt štveš! :-) tá prvá fotka nemá chybu podľa mňa,
G nerieš furt....pred 4 dňami si sa s pestom už lúčil...

Tie hnojky asi nemajú v sebe zabudované pufre, takže to pH nedrží ...
Namiešaj, uprav pH, necháj chvílu postáť - zalej a nerieš. Neodkladaj to do ďalšieho dňa. Nemáš to tam náhodou niekde napísané, že sa to má hneď použiť? :-)

idem spať!

Old Post 27-12-2016 v 22:21 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 556

Ne , neloucil jsem se s pestem , absolutne ne , jen jsem se nahlas obaval to preci neni louceni.

A kde si to cetl Odo ze zalivku odkladam do dalsiho dne a ze zalevam az druhy den po namichani hnojek ? Organicka hnojiva se kazi rychle.
Takova blbost by me ani nenapadla.

Old Post 27-12-2016 v 22:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 557



citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ted jsem si objednal na trichomy tuhle skvelou vecicku.
Vetsinou to stoji kolem litru.

https://www.bestdarky.cz/kapesni-mikroskop-p-6999.html



Mam ten samy mikroskop a uuuplne bohate staci. Jen se podivej i nekde jinde. Napriklad aliexpres. Ja ho mam za cenu 70,- kc a to jsem objednaval nekde na ceskem netu..

Old Post 27-12-2016 v 23:32 PM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 558

Joo, 200 by tam mohlo byt, tezko se to odhaduje ,ale pokud si dobre pamatuju ,tak bys musel udelat 40g na kytku . Neni t nerealny,ale bude to boj :-D

Old Post 28-12-2016 v 06:54 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 559

dafy- Nejlevneji jsem ho nasel za 116 kc ale musel bych platit za postu tak jsem objednal za 165 kc nejlevnejsi v okoli ktery se da vyzvednout na prodejne.

Bitir- Necham se prekvapit ale jak rikam, spokojim se i se stovkou.

Old Post 28-12-2016 v 08:07 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 560

Jakou plochu mas zaplnenou tema kytkama ?

Old Post 28-12-2016 v 12:41 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 561

Palice s listim nahore zabiraji cca 42x60cm a kvetinace priblizne to same ale mam v druhe rade 3. kvetniky a v prvni jen dva ve stamu 100x100 ,jeste tam zbyva mraky mista ale bohuzel nemuzu to roztahovat do sirky kvuli hranici svitivosti na plochu.

Old Post 28-12-2016 v 14:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 562

Tak ten panel by mel v klidu osvitit 80x80 nebo 80x60. Kdyz to roztahas zasviti i vic mezi kytky . Nechci ti do toho kecat, ale ja svitim 340 watama na plochu 120x120. Tak 242w by melo osvitit minimalne pulku meho boxu. Dal bych to 40cm nad kytky a roztahal at sou od sebe treba 10cm. Me ted kamosuv mazar 300w sviti na plochu 90x90 a nevidim tam tmavy mista. Rozmer toho pamelu je tak 50x30 cm mozna min.

Old Post 28-12-2016 v 14:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 563

Protoze pri tve plose neni realny udelat 200g to byh na mou plochu musel udelat 1200g . Protoze tvoje plocha x 6 vychazi 1.44m a to mam ja. Beru to ciste matematicky ,ale od svetla a plochy se predpoklada vynos ,takze tak .

Old Post 28-12-2016 v 14:15 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 564

Ok, zkusil jsem dat kvetinace vic od sebe a zvedl jsem panel na 40 cm ale uvedom si ze tedka uz okraje kytek nejsou osvicene a krajni palicky jsou uz mimo prime svetlo..Nevim....nevim...
A to jsem udelal mezi kvetinaci jen malinke 4cm mezery.

Mas asi pravdu do 200g me chybi ten jeden kvetinac co by se tam jeste vesel , takze spis budu pocitat tech 100 a budu jeste navic rad! :-)

Naposledy upravil Madical-Strains 28-12-2016 v 14:55 PM

Old Post 28-12-2016 v 14:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 565

Hele na kraji to poroste tak ci tak ,porad je tam vic svetla nez kdyz mas zazdenej prostredek. Kdyz si spocitas plochu kazde kytky ktera byla ve tme tak ti to da vetsi plochu nez mas kraj. To ze tam nesviti uplne primo neres, kamosovi kvetly kytky 50cm od posledniho cipu. A to je 50cm nad kytkama. Kdyz se podivas ke me tak ta s kolinkama byla vytazena uplne z kraje v prostred kde je nejmin svetla . Jako nerekl sem at to tak udelas zejo, jen rikam nazor. Protoze i kdyz se ti to nezda ,tak ten panel to nasviti dobre.

Old Post 28-12-2016 v 14:50 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 566

Jeste me napadlo koupit ty pulmesice kolinka na ohybani rostlin aby nebyly vetve tak blizko u sebe,
Pomohlo by to k vice G ?

Neni uz na ohybani prilis pozde?

Old Post 28-12-2016 v 14:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 567

na kolinka se vyser. to je predrazeny a malo ucinny. kups si normalne v zelezarstvy drát a s tím muzes ohybat do aleluja

Old Post 28-12-2016 v 14:58 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 568

No jo ale jak silny drat a z jakeho materialu ?
U kolinek je to jasne dam stonek do drazky ale jak s postupovat s dratem? Nemam vubec poneti.

EDIT
Uz jsem si to nasel tady na groweru.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-12-2016 v 15:11 PM

Old Post 28-12-2016 v 15:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 569

Aha tak s tim dratem je mnohem lepsi.
Takze mededeny 1,5 izolovany s pevnym jadrem omotat kolem stonku a jen ohnout do pozadovaneho uhlu. Jednoduche a genialni!

Diky za tip!

Old Post 28-12-2016 v 15:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 570

Kolinka sou dobry ,ale ted uz je asi pozde, bud vazat ke kvetinaci, nebo drat. Kazdopadne to pomuze.

Old Post 28-12-2016 v 15:49 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7400810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív