Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 289

Zdravíčko..

už hodně dlouho přemýšlím o tom že bych udělal o pěstění na stromech téma ve FAQ . Bohužel mě na to zatím nevyšel čas ,ale určitě bysme se pak vyhnuli takovým otázkám jaký model? , dá se líst po provaze nahoru? , jaká nádoba je nejlepší? fota ? apod. Tohle všechno už tu bylo řečeno aspoň dvakrát jen jde o to že je to někde na stránkách 1-10 ..

Old Post 08-01-2004 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stranger
Nový Člen

Karma uživatele Stranger - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 290

Ahojec kaskadéři,musí to bejt fakt mazec pěstovat na stromech,políčko mam vpoho ale asi prubnu aj totok.je tady fakt mega příspěvku a než bych to celí přečet tak by mě asi jeblo.
Moh by mě nekdo popsat jak přesně mam skonstruavat tan kýbl a zavlažování,jak umixovat spravnou pudu a jak to mam tam nahoře zaštipovat.
takymysim že si tatok kapitolka zaslouží FAQ
HoJ Stranger

Old Post 21-01-2004 v 18:11 PM
Stranger je offline   Profil uživatele Stranger   Find more posts by Stranger   Foto galerie člena Stranger   Click here to Send Stranger a Private Message   Add Stranger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 291

Zdar vyhulenci!
Jaká výška je the best????

Old Post 25-01-2004 v 15:55 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sandryc
Nový Člen

Karma uživatele sandryc - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 292

je to dost zajimave...
-myslim ze nekde v 5m si udelam na strome nejakou plosinu ze dreva
(jeste sice nevim jak ale nejak snad jo)
-pak vemu tak 10 kyblu pribiju je k plosine udelam do nich diry hodim tam super urodnou pudu a presadim tam tak 15cm velky kytkyz
-potom kazdych 14dni doufejme vylezu na strom hnojit
-a pak slezu a du dom (ovsem pokud sem nespadla

Old Post 25-01-2004 v 16:31 PM
sandryc je offline   Profil uživatele sandryc   Find more posts by sandryc   Foto galerie člena sandryc   Click here to Send sandryc a Private Message   Add sandryc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 293

Zastávám stejný názor,zaslouží si vlastní FAQ.Rád bych ti to popsal,ale na internetu je čas peníze :+(.já jsem do kýble udělal 2 díry 10 cm nad dnem,10 cm nad koncem kýble,provlékl drát,vyšplhal na 20 m smrk,asi 2 m pod špičkou jsem si vybral takovou lysinku na kmeni směrem na jich,posadil na 2 větve a přidrátoval ke kmeni,batohem nanosil hlínu z hnojiště,a zasadil semínka.Doporučuju dát na dno vrstvu písku kvůli vlhkosti.zastřihnul jsem 1 FIM technikou a stačilo to.jo ještě jsem trochu prořezal okolní větve co stínily.ty můžeš pak použít na zamaskování kýble.obalíš kýbl a přidrátuješ,fakt to nejde vidět.jinak se pěstuje stejně jako na zemi.

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 25-01-2004 v 16:34 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanes07
Nový Člen

Karma uživatele Hanes07 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 294

Tak to je kurva mazec ale jdu do toho taky jen aby me nekdo nevidel jak kazdej den lezu na strom s vodou.

Old Post 27-01-2004 v 08:49 AM
Hanes07 je offline   Profil uživatele Hanes07   Find more posts by Hanes07   Foto galerie člena Hanes07   Click here to Send Hanes07 a Private Message   Add Hanes07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faraon
Stálý Člen

Karma uživatele Faraon - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 295

Po precteni vsech 27 stran tohoto threadu sem se rozhod ze budu taky splhat po strome.Ne kvuli corkam,ale kvuli tomu pestovani to musi byt taky adrenalin.A jak sem vydel fota ze stromu a priroda kolem kyticky v kybli,no nadhera.
Docela mne ale znechutili nekteri lidi keri se tady ptaj porad na to sami 1,kolik kytek do kyble
2,jak vysoky strom
3,jak se na nej leze
4,zavlazovani-pokazde tady clenove pisou jak maji vychytaný zavlazovani a mysli si buhvi jaky nejsou borci na co prisli ale kdy by si to precetli od zacatku az dokonce tak si uvedomi jaky to sou hnupi a ze tento zpusob zavlazovani uz vymyslel nekdo pred nimi.
TOD MUJ NAZOR.
lidi ctete a hledejte a neptejte se na to na co se uz davno odpovedelo.
A kdyby jste chteli pomoct s tim clankem do faq tak napiste a ja pomuzu.

Old Post 30-01-2004 v 18:31 PM
Faraon je offline   Profil uživatele Faraon   Find more posts by Faraon   Foto galerie člena Faraon   Click here to Send Faraon a Private Message   Add Faraon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stranger
Nový Člen

Karma uživatele Stranger - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 296

For Faraon:
No každej taky nemá net zadara a uznej že prečíst 420 příspěvků este treba v lehčím rauší tak do je docela masakr to už chce neakou tu hodku = prašule,este když jen docela málo příspěvků je fakt zajímavejch a dalo byseto schrnout tak na A4.
Taky mě čtení moc nebaví.
a esi tabe jo tak ti doporučuju třeba Dostojevskího ten ma knížky tlusčí jak jezevčík mé babičky,a to už je fak mega buřt.
Ten FAQ by to fakt chtelo.

Old Post 31-01-2004 v 10:57 AM
Stranger je offline   Profil uživatele Stranger   Find more posts by Stranger   Foto galerie člena Stranger   Click here to Send Stranger a Private Message   Add Stranger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faraon
Stálý Člen

Karma uživatele Faraon - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 297

Ja sem nikde nepsal ze mam net zadara.Ja za nej platim stejne jako ostatni=1hodina-25kc tak nak to vychazi kdyz pride ucet za telefon.
Mne jenom dost zajimalo pesteni na stromech a tak sem to cele musel procist i kdyz se tady nektere veci opakovali.A z toho kdyz sem to procet vim uplne vse o pestovani na stromech a nemusim se vyptavat na veci kere jiz byli receny.PROSTE TO CHCE HLEDAT A NEBIT LYNY CIST.tod muj nazor.

Old Post 31-01-2004 v 11:56 AM
Faraon je offline   Profil uživatele Faraon   Find more posts by Faraon   Foto galerie člena Faraon   Click here to Send Faraon a Private Message   Add Faraon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 298

To TIME,do tý úpravičky bych šel.jen dej vedět.
Jinak našel jsem si novej smrk 25m,dá se na něj při menší práci vylízt
po větvích(asi 2 m nad zemí).je to fakt brutální adrenalin,když je člověk ve 20 m,dělá tam hariky s pilkou a do toho fouká vítr,kterej skoro připomíná vychřici.svíral jsem v křeči větev,která jistila můj život,srdce bušilo jak repro na párty D"n"B a já se nakláněl 3 m dopředu a pak dozadu,s pocitem že se špička každou chvíli zlomí.Fakt úlet,pokusim se to vyfotit.

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 08-02-2004 v 12:39 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 299

Byl by nakej newbie navod na pesteni na stromech? Tedy ne ze bych nechapal o co de, ale hlavne nakej navod kde sou zakaldy atd. veci kere vy uz berete uplne samozrejme a proto je tezke o nich najit zminky

Old Post 08-02-2004 v 16:53 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 300

jen jsem si trochu ulít.jinak TIME už prý pracuje na tom FAQ,tam se určitě dovíš vše co potřebuješ.Jo a pokud seš vytrvalej tip,tak si to tu mužeš projít celý a nějaká inspirace by se ti měla dostavit.

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 08-02-2004 v 17:15 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 301

Šílený nápad se stromy. Jdu do toho, je to super!

Old Post 09-02-2004 v 19:32 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 302

doufam ze se ten FAQ stihne jeste na tuhle sezonu

Old Post 09-02-2004 v 19:38 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 303

Farone, nez tu zacnes srsit rozumy a radami, by sis mel nejdriv udelat poradek na vlastni zahradce, teda spis by sis mel udelat vlastni zahradku a nechlubit se cizim perim. Nez se omluvis za postovani cizich fotek, tak nerad....
Teda jestli nejses nahodou fiizl :-) k tomu se muzes klidne taky priznat...treba budeme mit stejny znaamii :-)

Old Post 10-02-2004 v 12:08 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondRASH
Stálý Člen

Karma uživatele vondRASH - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 304

cest TIME, uz se tesim na ten FAQ, doufam, ze mi pomuze, ale jinak se pripraf na moje vsetecne otazky ohledne tedle metody! jaq vis, letos to chci taky zkusit a jsem velice zvedaf jaq to dopadne! btw: k tomu zavlazovani - co treba nejaka vetsi nadoba + hadicka + skrtitko.....myslite, ze by to nebylo dost ucinny??

"Co na tom, když je někdo teplej, černej, nebo zhulenej?"

"Radeček je vocas!"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ SoG 3x WW under 70W Son-T ]
[ R.I.P. - SKLENIK + OUTDOOR 2003 ]

Old Post 10-02-2004 v 14:56 PM
vondRASH je offline   Profil uživatele vondRASH   Find more posts by vondRASH   Foto galerie člena vondRASH   Click here to Send vondRASH a Private Message   Add vondRASH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6602180 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív