Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 289

Bylo to nekdy ke konci devate tridy kdy me bylo 15 let se to vsechno ve me zlomilo a ja sem zacal popijet,cigarko sem si dopral (dodnes toho kuvvva lituju a snazim se neuspesne prestat) a zacali litat speky.To koureni (mysleno: ganja) me nejakym zpusobem povzneslo,postavilo do spravneho uhlu premysleni a zato sem ji vdecnej.Ps:ani radsi nedomejlet co by ze me bylo nezacit pokurovat travku nejaky nagelovany mejdlo s chticem se rvat hehe Peace

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 21-03-2007 v 16:32 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 290

TOMY-G: taky že se to na tobě podepsalo, vid A jak dlouho hulíš od těch 12?

Jinak já jsem poprvé vyskoušel o prázdninách mezi 8-9 na ZŠ, pak se to v prváku trochu rozjelo, v druhým prváku a druhaku, sem hulil jako blázen, ve třetaku a čtvrtáku už sem to docela omezil a ted si zakouřim o vejkendu s kamarády u pifka

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 21-03-2007 v 16:37 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anybrab
Stálý Člen

Karma uživatele anybrab - 30% PěstitelskáKarma uživatele anybrab - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 291

Ja v 13... uz je tomu teda 15rokov,no a nemam potrebu,ani chut prestat

SOUL HAG,...VERU TAK
..som zenna nevymyslena,..ziadna hyena namyslena..

FANTAZ-MAGORIA

Old Post 21-03-2007 v 18:25 PM
anybrab je offline   Profil uživatele anybrab   Find more posts by anybrab   Foto galerie člena anybrab   Click here to Send anybrab a Private Message   Add anybrab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hashis
Nový Člen

Karma uživatele hashis - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 292

No ve 14 jsem měl prvního špeka no ale víc hulím tak od 16

400 W- Ice, Bubblicious, Papaya a Hashberry příprava...

Old Post 21-03-2007 v 20:13 PM
hashis je offline   Profil uživatele hashis   Find more posts by hashis   Foto galerie člena hashis   Click here to Send hashis a Private Message   Add hashis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hashis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 293

ja sem zacal v 15ti. dneska je mi 20 a kdybych si mohl znovu vybrat, tak bych urcite zacal az po 18ti letech. dotedka sem ve 3tim rocniku stredni skoly, mam problemi s pameti a soustredenosti a mel sem dost problemi i s alkoholem. taky me to privedlo ke zkousce jinych drog, coz kdyz se na to koukam zpetne, mel bych na to jeste ted dost casu :/ nuze co uz, hold jaky sem si to udelal, takovy to mam

Old Post 22-03-2007 v 19:58 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 294

premejslel jsi nekdy ze ty problemi co tady pises, nejsou kuli ganja, chlastu a kuli ostatnim drogam??? poprvi sem hulil skunkv XX letech(radsi to tu nebudu zverejnovat a uz je to proste strasne moc dlouho a skolou zatim prochazim. taky sem ve tretim rocniku stredni skoly. ale nevim nevim jak to dopadne!! kazdopadne ti preju hodne stesti!!!
.:peace and flowers:.

Old Post 22-03-2007 v 20:45 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!!Rady!!
Nový Člen

Karma uživatele !!Rady!! - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 295

ja zacal v 15 a hulim rad za ty stavi to stoji

Kuřte dokud můžete!

Old Post 23-03-2007 v 08:54 AM
!!Rady!! je offline   Profil uživatele !!Rady!!   Find more posts by !!Rady!!   Foto galerie člena !!Rady!!   Click here to Send !!Rady!! a Private Message   Add !!Rady!! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 296

mno to vsechno se vsim souvisi. jako samozrejme u kazdyho je to jinak. ale myslim ze v inteligenci probleem nebude. ikdyz si to nekteri napr. profesori mysleli, dokonce i jednu dobu ja, psycholozka mi pak rekla, ze sem nadprumerne inteligentni.

jinak mam vrozeny vady soustredeni a tak. takovy disfunkce mozkovy :/ jako ma to hodne lidi, ale ja mam stim vyrazny problemi uz od doby, kdy sem zacal chodit do skoly. mno to je jedno., to jen tak na vysvetlenou

Old Post 23-03-2007 v 15:13 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 297

poprvy jsem tu zkusil cca ve 14ti a pak dloooouho nic... poradne jsem se rozhulil tak pred dvouma trema rokama, tzn ve 21-22

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 23-03-2007 v 15:44 PM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.M.T./THC/CZ
Nový Člen

Karma uživatele J.M.T./THC/CZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 298

prve brcko jsem si dal v 7 tride na zakladce a od te doby se to nejak tahne se mnou ted jsem ve 4taku...a hulim stale se stejnou chuti...

Old Post 25-03-2007 v 19:20 PM
J.M.T./THC/CZ je offline   Profil uživatele J.M.T./THC/CZ   Find more posts by J.M.T./THC/CZ   Foto galerie člena J.M.T./THC/CZ   Click here to Send J.M.T./THC/CZ a Private Message   Add J.M.T./THC/CZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 299

Takže zacal jsem zhruba ve 14letech hasis v 15 stim ze jsem mel strach ze je to nejakej heroin takova hneda kosticka mej sem z toho fakt strach.ted mi je 22let to je krasnich 8let drive jsem hulil vyce a cim jsem starsi tak hulim mene a take jak rostu tak roste i vek spoluhulicu drive tak do cca 18ti let byl vek hulicu tak cca15-18 a ted mi je 22 a spoluhulicum je kolem 30+/- jojo tak to je muj příběch zatim Peace

Old Post 25-03-2007 v 20:07 PM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 300

Prvního hlupáka sem si ubalil ve 13. Tak od 15ti hulim hodně. V poslední době se krotim. Resp. nehulim celej den jako dřív.. Místo abych z jedničky za den umotal 5 brk, teď většinou celej den nehulim , večer přídu z práce a ubalim si tu jedničku celou

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 27-03-2007 v 16:29 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcrich
Nový Člen

Karma uživatele bcrich - 3% PěstitelskáKarma uživatele bcrich - 3% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 301

noo, ja uz ve 14tiiii lol ale poprve jsem sklidil az letos vlednu hihih a to mi bude za tyden 29...

Old Post 31-03-2007 v 20:54 PM
bcrich je offline   Profil uživatele bcrich   Find more posts by bcrich   Foto galerie člena bcrich   Click here to Send bcrich a Private Message   Add bcrich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 302

2 bcrich: to sis dal docela nacas

Old Post 02-04-2007 v 23:50 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerič
Stálý Člen

Karma uživatele Kerič - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 303

moje prve skusenosti stouto rastlinkou boli v mojich 15tich ale nejak castejsie hulim asi rok apol

Keď zátka nejde vyjebnúť ani vjebnúť, treba odjebať hrdlo...
Ked na teba niekto krici, usmej sa a maj ho v piči.

Old Post 03-04-2007 v 08:18 AM
Kerič je offline   Profil uživatele Kerič   Find more posts by Kerič   Foto galerie člena Kerič   Click here to Send Kerič a Private Message   Add Kerič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 304

ve třinácti a bohudík ještě doteď

Old Post 04-04-2007 v 16:12 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3049640 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív