Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 289

Tak to ja mam doma pohodu... mamka mi radi jak spravne na kytky (preci jenom kdysi holka z vesnice ) a taky driv hulila takze vsechno v cajku. Tatik s nami nebydli a nevim jestli vi (mozna jo) ale taky by z toho asi nic nedelal

heRr jÜrgEn

Old Post 20-06-2004 v 18:16 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 290

muj fotr by to nestrpel je to z..d (seru na neho!!!)ale matka mozna jo

Old Post 20-06-2004 v 18:27 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rroman
Stálý Člen

Karma uživatele rroman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 291

ja mam v poho ... mama sem tam picuje ale je v poho.

vrrrrrrrrrr ... vrrrrrrrrrrr

Old Post 21-06-2004 v 07:11 AM
rroman je offline   Profil uživatele rroman   Find more posts by rroman   Foto galerie člena rroman   Click here to Send rroman a Private Message   Add rroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 292

naši to vědí, babička to ví fakt nevim jag bych to skrejwala
.......tolerujou i pěstování

jen fogi má občas kecy, žeje toho až moc

Old Post 22-06-2004 v 09:39 AM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Airwalker
Nový Člen

Karma uživatele Airwalker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 293

moje mati to vi od te doby co jsem ji to sam rekl. ted kdyz kam koliv jdu tak ma takove ty blbe narazky jako nezapomen si zakourit tu svoji marijanku, a ted postupem casu vidim ze i mati na me vidi ze me to hodne zlepsilo a to ve vetsine veci. aostatnim o kterych to rodice nevedi bych z vlastni zkusenosti doporucil aby to taky radeji rekli sami a byly na ten rozhovor pripraveni nez aby te pak rodice zacli solit za ze ti nasli papirky a nejakou plechovou krabicku ktera nejak zvlastne vonela. PEACE !

Old Post 23-06-2004 v 09:18 AM
Airwalker je offline   Profil uživatele Airwalker   Find more posts by Airwalker   Foto galerie člena Airwalker   Click here to Send Airwalker a Private Message   Add Airwalker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chláma
Nový Člen

Karma uživatele Chláma - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 294

Máti ví že hulím. Našla mi grypáky, semínka, skla, a taky hulčo. Akorát mi, ale říká, ať neskončím jak nějakej feťák na ulici s jehlou v ruce.... Nejsem blbej a tak sem jí to vysvětlil... A OTEC... Fuck OFF. Ten se o mě nestará... takže zatím v poho..

Old Post 23-06-2004 v 11:24 AM
Chláma je offline   Profil uživatele Chláma   Find more posts by Chláma   Foto galerie člena Chláma   Click here to Send Chláma a Private Message   Add Chláma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 295

nasi me maji za fetaka a absolutne se s tim nechtej smirit, mysli ze sem prestala a kdyby se to znova dozvedeli tak me vyhodi....zavidim vam....dat si s mamou brcko tak se z toho 3 roky nevzpamatuju...to by slo jenom v mych predstavach

Old Post 23-06-2004 v 12:17 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budha
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 296

Realist má pravdu...já jsem natom stejně jako on...dokonce jsem dal babce prda...mazec

Old Post 23-06-2004 v 14:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elis :-i
Stálý Člen

Karma uživatele elis :-i - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 297

No myslim si ze mama to tusi uz delsi dobu - jak by ne kdyz mam plnej pokoj kytek Ale po vcerejsku uz si je tim asi jista... Susila sem si na topeni prvni zastipky, a mama: "Uklid si uz tu travu co se tady povaluje!" No a ja suverene vezmu ledvinku, vytahnu z ni energitku, dam do ni to huleni a uklidim ji zas do ledvinky. Podivam se na mamu, ta ma vytresteny oci a prej: "Ty hulis!" "Nehulim, proc jako?" "No ze to nosis v ledvince!" Na to uz sem nemela co rict, tak sem rekla ze jen tak, aby se mi to neztratilo az to budu chtit dat kamaradum Ale nevypadala na to ze by mi to zrala

Elis :-i
"Today is the first day of the rest of your life..."

Old Post 23-06-2004 v 17:33 PM
elis :-i je offline   Profil uživatele elis :-i   Find more posts by elis :-i   Foto galerie člena elis :-i   Click here to Send elis :-i a Private Message   Add elis :-i to your buddy list     Navštiv homepage uživatele elis :-i! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 298

[účet odstraněn]

Old Post 23-06-2004 v 21:45 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ppeettrr
Nový Člen

Karma uživatele ppeettrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 299

Nazdar mládeži
Já mám problém opačný. Ještě tak 2 roky a mladej mě bude chodit krást na zahradu úrodu

Old Post 24-06-2004 v 10:17 AM
ppeettrr je offline   Profil uživatele ppeettrr   Find more posts by ppeettrr   Foto galerie člena ppeettrr   Click here to Send ppeettrr a Private Message   Add ppeettrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ppeettrr
Nový Člen

Karma uživatele ppeettrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 300

Dobře zhulit se dá v každém věku.
Tati co to sázíš? To je tabák synku. Zatím mi to žere.

Old Post 24-06-2004 v 10:20 AM
ppeettrr je offline   Profil uživatele ppeettrr   Find more posts by ppeettrr   Foto galerie člena ppeettrr   Click here to Send ppeettrr a Private Message   Add ppeettrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budha
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 301

Jasně že to ví...mamka mi zalíva moje dětičky...

Old Post 24-06-2004 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budha
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 302

Jasně že ví.

Old Post 24-06-2004 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evicka
Nový Člen

Karma uživatele Evicka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 303

jojo, matka to ví, teda tedka ji presvedcuju ze nehulim, ale stejen to nema cenu..nakonec..aj moje sister zacala ve svych 24 hulit, tak co mno...tatík je v poho, myslim, ze by to taky zkusil, negdy mu to navrhnu.. vijou ze hulim, a myslim ze to aji tolerujou..

Old Post 26-06-2004 v 15:52 PM
Evicka je offline   Profil uživatele Evicka   Find more posts by Evicka   Foto galerie člena Evicka   Click here to Send Evicka a Private Message   Add Evicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Plow
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Plow - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 304

Moji rodiče se dozvěděli tak ze jednoho dne uviděli kytku za oknem a bylo jim to jasné. Horší je to s babkou a dědkem ti se furt ptají co to mám v pokojíku za kytky a co mi to tam furt svítí. Uz me nebavi jim to furt vysvětlovat, ale s otcem jsem se domluvil, že jim to radši říkat nebudem.

Old Post 27-06-2004 v 10:45 AM
Mr. Plow je offline   Profil uživatele Mr. Plow   Find more posts by Mr. Plow   Foto galerie člena Mr. Plow   Click here to Send Mr. Plow a Private Message   Add Mr. Plow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8943280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív