Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jací jste když zahulíte?Vase pocity z huleni Co pri tom pocitujete.Různe uvahy na GAN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Specnaz
Stálý Člen

Karma uživatele Specnaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 273

To záleží od okolností a od spoločnosti v ktorej sa nachádzam no najčastejšie vysmiaty a ukecaný ako lečo.

punker

Old Post 22-02-2009 v 08:59 AM
Specnaz je offline   Profil uživatele Specnaz   Find more posts by Specnaz   Foto galerie člena Specnaz   Click here to Send Specnaz a Private Message   Add Specnaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 274

tuhle jsem si zahulil a připadal jsem si jako autista... při dialogu s někým jsem čuměl mimo a v hlavě mi lítala jen samá čísla, která používám jako hesla a nebo nějak jinak se mnou souvisejí...

no prostě hašiš se skankem

Naposledy upravil 25-02-2009 v 11:31 AM

Old Post 25-02-2009 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaby
Nový Člen

Karma uživatele Jaby - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 275

to je jak kdy, někdy se nehorázně zhulim a směju se všemu, ale to dost záleží na modelu, někdy je to třeba brutální model ale já jenom sedim a v hlavě mi jede milión myšlenek a nevšímám si okolí

Had you ever wonder, that your mommy had a blowjob right before she kissed you goodnight?

Old Post 25-02-2009 v 21:55 PM
Jaby je offline   Profil uživatele Jaby   Find more posts by Jaby   Foto galerie člena Jaby   Click here to Send Jaby a Private Message   Add Jaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 276

Ja to mam podle toho jak moc si zahulima co to bylo za travku... nekdy se smeju 5min v kuse az me boli bricho a nekdy si zahulim a a cumim do blba a nic me nebavi ... ostatne nejlepsi je hulit v parte ... kdy mate kolem sebe hodne zhulenejch kamaradu a amte se komu smat.. best... Lets smoke !!

Old Post 09-04-2009 v 10:13 AM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kac
Stálý Člen

Karma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 277

ja si namaximum uziju hulo jen kdyz si ho dam v klidu sam, treba v prirode na louce a k tomu si pustim nejakou psycho hudbu napr Doors a pak se musim rozhoudnout jakej stav chci mit, bud budu premyslet a hrat si se svym podvedomim a fantazii, nebo budu chodit ruzne po cestach a zasnout nad krasou okolni krajiny. S kamarady uz me to moc nebavi, vetsinou jsem zasekanej a nic nerikam, nebo se dokazu bavit jenom o uplnejch srackach protoze mi mozek nepremejsli. Nalada se meni podle modelu a podle aktualniho stavu psychiky.

Outdoor --- (2008) (2009) (2011) (2012)

Old Post 09-04-2009 v 11:48 AM
Kac je offline   Profil uživatele Kac   Find more posts by Kac   Foto galerie člena Kac   Click here to Send Kac a Private Message   Add Kac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
das si a nevis
Stálý Člen

Karma uživatele das si a nevis - 86% PěstitelskáKarma uživatele das si a nevis - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 278

ja sem normálnější než když sem normalní..........

Proč pít a řídit ......Když můžem hulit a lítat....
---Rachy-HroTTeK--->
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41712&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 14-04-2009 v 14:00 PM
das si a nevis je offline   Profil uživatele das si a nevis   Find more posts by das si a nevis   Foto galerie člena das si a nevis   Click here to Send das si a nevis a Private Message   Add das si a nevis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smolky222
Nový Člen

Karma uživatele smolky222 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 279

Ja keď som spečený tak neviem ustáť ani jeden trik na sk8. Proste úplne chabé kontrolovanie svojej rovnováhy. Ako to je u vás?

Inač keď som sfajčený tak niekedy sedím čuším a rozmýšlam a inokedy behám smejem sa rozprávam sa s každým. Asi to závisi od toho čo húlite, odroda a tak. Niekde som čítal že po SATIVE ste aktívny a po INDIKE vás od*ebe

Old Post 14-04-2009 v 14:23 PM
smolky222 je offline   Profil uživatele smolky222   Find more posts by smolky222   Foto galerie člena smolky222   Click here to Send smolky222 a Private Message   Add smolky222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan vypálenej
Nový Člen

Karma uživatele pan vypálenej - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 280

no tak to já když se vypálim a pak mam dělat něco užitečnýho, tak je to paráda. čas plyne krutě pomalu a já všechno stáham tak za 2/3 času než bych to dělal normálně... dřív sem se bál chodit domů zhulenej, že bych mlel sračky nebo tak, ale postupně sem si nějak zvyknul. teď už přijdu domů klidně hned po brku a nikdo nic nepozná. jde o to chovat se jako normálně, přirozeně. a ne se pořád stresovat a bát se že to na mě někdo pozná. když pozná, tak co. svět se nezboří a já aspoň nebudu muset dál nic tajit před konzervativníma hovadama

Old Post 16-04-2009 v 22:50 PM
pan vypálenej je offline   Profil uživatele pan vypálenej   Find more posts by pan vypálenej   Foto galerie člena pan vypálenej   Click here to Send pan vypálenej a Private Message   Add pan vypálenej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan vypálenej
Nový Člen

Karma uživatele pan vypálenej - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 281

smolky222: na sk8tu nejezdim, ale občas si zakopu s hakysem. a když sem spálenej, tak to vůbec nejde!!! i ty nejjednodušší věci sou najednou nemožný ale zase když si sednu k PC a dam si nějakou střílečku, tak je to boží :-) všechny kosim a jde to úplně snadno a lehce. vyskočit, střelit, popoběhnout, vystřelit :-) reflexy se mi o dost zlepší, třeba trefim někoho ve vzduchu za letu nebo když sám někam skáču a tak, prostě věci který bych si jinak nedal

Old Post 16-04-2009 v 22:54 PM
pan vypálenej je offline   Profil uživatele pan vypálenej   Find more posts by pan vypálenej   Foto galerie člena pan vypálenej   Click here to Send pan vypálenej a Private Message   Add pan vypálenej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.d.
Stálý Člen

Karma uživatele j.d. - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 282

vnimavy,premyslavy,tichy ze zacatku casto depresivny,uzkostny,zmeteny ke konci uvolneny. filosofujem v hlave. v poslednej dobe je joint ako vylet vydim hlavne negativne veci, ked sa vratim som zas v normale a snazim sa vyuzit to co som vydel aby som bol lepsi clovek. ten strach je hlavne z toho ze vydim ako si vytvaram zivot/osud a nezda se my vsechno co delam a podporuju v poradku (napriklad se pozru na sve adidas boty a rozmyslam nad tym jak nekde v cine lidi roby jako otroci a nase spolecnost na nich zaraba, nebo ze sem zly na svou mamu a pod.)

Old Post 04-05-2009 v 17:18 PM
j.d. je offline   Profil uživatele j.d.   Find more posts by j.d.   Foto galerie člena j.d.   Click here to Send j.d. a Private Message   Add j.d. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 283

ja sem v pohode...nejsem nejak uzavreny..no kdyz nejsu zrovna STONED ze ..jinak nadrzeny mno urcite kdyz je tam nekde hooodne pekna holka a pritahuje me svim vzhledem tak to vobcas zkusim... ups

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 04-05-2009 v 17:38 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spice-man
Grower Sponsor


Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 284

ja si vzdy rad dam ale za dve hodiny som dost unaveny co sa mi so Spice nestava

Old Post 04-05-2009 v 23:10 PM
spice-man je offline   Profil uživatele spice-man   Find more posts by spice-man   Foto galerie člena spice-man   Click here to Send spice-man a Private Message   Add spice-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele spice-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 285

citace:
Původní příspěvek od spice-man
ja si vzdy rad dam ale za dve hodiny som dost unaveny co sa mi so Spice nestava


Tak to hulis asi nejaky cutky prezraly, ze se ti po tym chce spat....

Old Post 05-05-2009 v 05:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hard110
Stálý Člen

Karma uživatele hard110 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 286

nikdy sommm nebol veseli ganja ma vždy utlmy a chce sa mi strašne spať---- vždy!!!!!

Old Post 11-05-2009 v 15:14 PM
hard110 je offline   Profil uživatele hard110   Find more posts by hard110   Foto galerie člena hard110   Click here to Send hard110 a Private Message   Add hard110 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 287

tedka co hulim uz jenom jednou za cas.. asi prumerne 1x do tydne.. vyhradne kdyz je hezky a vse nasvedcuje dobre nalade, tak jsem z toho nejvic high.. chlamacky zase jako kdyz jsem zacinal hulit. nejlepsiv zime si dam asi zasejc voraz

Old Post 11-05-2009 v 20:11 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 288

kua, co tady čtu tak polovina lidí má nějakou depku když jsou zhulení... proč to teda hulíte, když vám to nedělá dobře???

FlatGrow Round II.

Old Post 11-05-2009 v 23:25 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5217040 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív