Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
lukynoz
Nový Člen

Karma uživatele lukynoz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 273

Sklíčko... )

Travička zelená, ty si moje potěšení. Travička zelená, to je moje peřina.

Old Post 12-07-2005 v 16:12 PM
lukynoz je offline   Profil uživatele lukynoz   Find more posts by lukynoz   Foto galerie člena lukynoz   Click here to Send lukynoz a Private Message   Add lukynoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
electronic
Nový Člen

Karma uživatele electronic - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 274

Nej jsou brčkááá....

Old Post 14-07-2005 v 15:46 PM
electronic je offline   Profil uživatele electronic   Find more posts by electronic   Foto galerie člena electronic   Click here to Send electronic a Private Message   Add electronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Pohodička přes co inhalovat.. Příspěvek č. 275

zdrawím
taq já si nejraději pochutnám na ubaleném špeku...
je to takový lepší rituálek s přáteli...
let´s roll

Old Post 14-07-2005 v 21:14 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanychka
Nový Člen

Karma uživatele hanychka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 276

souhlas se stevem, páč když ubalím špeka, sednu si (nejlepši je kouření s výhledem) a koukám, je to móóóóóóóc bezva. Navíc papírky jsou temeř nulová zátěž a to se počítá.
navíc balení špíčka je doslova "klidový rituálek" člověk se tak trochu zklidni před tím, než si jonta zapali.
další výhouhodou špekování je, že to chvíli kouříš a nemusíš po třech prdíkach dobíjet znovu a malo kdy zhasne.
ale na druhou stranu taková vodněna je taky príma, ale musí být pořadně velká, aby se kolem ní dalo chvílečku posedět.

Old Post 15-07-2005 v 10:17 AM
hanychka je offline   Profil uživatele hanychka   Find more posts by hanychka   Foto galerie člena hanychka   Click here to Send hanychka a Private Message   Add hanychka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LINKIN
Nový Člen

Karma uživatele LINKIN - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 277

Jí teda radši tu vodnici....

5 NEJLEPŠÍCH VĚCÍ NA SVĚTĚ:
1. SEX
2. PENÍZE
3. GANJA
4. HIP-HOP
5. SKATE

Old Post 15-07-2005 v 13:23 PM
LINKIN je offline   Profil uživatele LINKIN   Find more posts by LINKIN   Foto galerie člena LINKIN   Click here to Send LINKIN a Private Message   Add LINKIN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abstraxik
Stálý Člen

Karma uživatele abstraxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 21  

receptar Příspěvek č. 278

vodne bongo
suche pet bongo
prebublavacka (zohnuta pet ) s vodu
sporkasa s velkima ocama
fajfky(s turbem aj bez)
vodne fajky
jointy
alebo si zeberem do ruky sisku na stonke a opalujem ju zapalovacom a dycham ten dym-malo ucinne
plechovka od napoja, staci ak nadierujes spendlikem kotel
sklenka bez siitka- ee
vaporizer
vodny rapotak malicky prenosny
--hlavne treba alobal alebo mat kotel(dreveny, zelezny...)

--RECEPT suchy has drink--
s hasu usulame hadika o dlzke 5cm a priemere 1-2mm
sedime na pive a mame len prazdny pohar od piva podlozku k pivu a speldlik. spendlikem prepichnem podlozku od piva v strede, polozim ju na pohar a has hadika napichnem na spedlik, zapalim hada a zatvorim to do pohara. bude to dymyt. ten dym ako stupa a potom pada, krasne je to videt. doporucujem nez to cele zhori tak ten dym chladne a potom je to husty prask
cin cin

Old Post 17-07-2005 v 23:46 PM
abstraxik je offline   Profil uživatele abstraxik   Find more posts by abstraxik   Foto galerie člena abstraxik   Click here to Send abstraxik a Private Message   Add abstraxik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 279

já si nejradši ubalím špeka...to už je takový rituál, krabička, filtry a papírky- nejraději ocb anebo bob marley......taky někdy bong....ale jak říkám- joint je joint.....

Old Post 03-08-2005 v 15:26 PM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 280

Lidi,já jsem jednoznačně pro bong...Je to proste pohodicka se takhle sesednout kolem stolu nacpat kotel a bublat dokud se bong u nekoho nezastavito je aspon zabijarna

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 03-08-2005 v 16:01 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 281

jednoznacne u me vede joint! miluju ten ritual kdyz ho balim a vsichni okolo mlcky ziraj a slintaj a v hlave se jim honi:"hlavne at t nezkurvi" vyjimecne pouziju bong (kdyz ho nekdo prinese a kdyz je huleni opravdu malo a chci byt okamzite v prdeli tak to dam pres lahev (to ale skrabe v krku

Old Post 03-08-2005 v 16:17 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 282

bong a ak47 nebo ICE nebo tak.... 1 megahit a schytate usmev !

Old Post 07-02-2006 v 16:00 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 283

Já mám teď špekový období, ale pomalu se o5 vracím ke sklu, tak uvidíme co bude dál... Jo a pokud jde o kolektivní pokuřování, pak jasně vodníček. Koupil jsem kvůli tomu i speciální šlauch, abych si mezasíral normální. Takže vodník forever!

Old Post 08-02-2006 v 11:11 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 284

Joint, jedine joint, taky miluju ritual baleni speka.

Old Post 09-02-2006 v 08:33 AM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 285

Nejradši mám brčko a hned v závěsu je vodouch. Taky mě baví "rituál" balení na beka. Člověk si s tim pěkně pohraje. Kor v klidu doma ať je z toho pěkná raketka s co nejmenšim množství papírku. Jinak vodoucha dám ale vždy, když se někdo staví. Jednou sem ho dal samotnej a za 1/4 hodky sem usnul.

Old Post 09-02-2006 v 10:29 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 286

já hulím jenom skla.Občas nějaký špek

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 09-02-2006 v 20:52 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 287

já zas jenom jointy...teda až na vyjímky

Old Post 09-02-2006 v 21:37 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 288

Co máte všichni stěma sklama? IMHO to je snad ten nejhorší možnej spůsob...kouř je nechutně horkej a stane se i to že vám kousek vlítne až do plic...fuj...
Ne že bych to jednoznačně zavrhoval, jistý výhody to má (rychlost zhulení, minimální příprava, velikos...) ale většinu s těhle priorit splňují fajfčičky různých drůhů...
Co já mám nejradši jsou moje samo doma poskládaný vodnice z vyřazenýho laboratorního skla,,,mam ho k dispozici celkem hafec...
A to jsou přístroje s několikalitrovejma baňkama do který naházim kostky ledu zaleju studenou vodou, a pomalu vychutnávam kouř s kterýho mi naskakuje husí kůže...nepřehánim......mno možná trochu jo ale je nejchladnější co sem kdy zažil...potom mam taky jistej citovej vstah k malýmu keramickýmu bongu tvaru jako konvička (i s ouškem..s kterýho preferuju osobní zhulovačky čistou bylynou při svíčkách, jazzu, a pročítání groweru jako právě teď....

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 11-02-2006 v 00:37 AM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5274750 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív