Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Blejt
Nový Člen

Karma uživatele Blejt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 257

ja zacal nekdy ve 14..ze zacatku sem moc nehulil, pak se to zacalo stupnovat a uz aspon tri roky hulim dene a docela dost..je mi 21..a prestoze si myslim, ze me to nijak neovlivnuje, tak vim, ze to na me vliv ma..sice nevim, jestli a jak bych se choval jinak, kdyz bych nehulil, ale vim, ze kdyz se nezhulim, tak nemam chut k jidlu, sem podrazdenej a agresivni.. jo a pamet mi to taky dost ovlivnuje.. Ale sem rad ze se tahle uzasna rostlinka dostala i ke me..a doufam ze ji budu moct jeste dlouho vyuzivat..

Old Post 03-02-2007 v 12:09 PM
Blejt je offline   Profil uživatele Blejt   Find more posts by Blejt   Foto galerie člena Blejt   Click here to Send Blejt a Private Message   Add Blejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 258

no ja hulim od 15 asi od prveho rocniku na strednej skole...teraz maturujem mam 19 a citim ze mi to trochu pamet ojebava ale nejake vaznejsie zmeny ani nie,a to hulim tak asi dva roky denne:-)

what a fuck?

Old Post 03-02-2007 v 13:17 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bedeti
Nový Člen

Karma uživatele Bedeti - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 259

Ja som začal v 16 a bolo to daleko intenzivnejšie. Teraz mi stačí menej ale kvalitka :-) mám 24.

šluk po šluku

Old Post 03-02-2007 v 19:22 PM
Bedeti je offline   Profil uživatele Bedeti   Find more posts by Bedeti   Foto galerie člena Bedeti   Click here to Send Bedeti a Private Message   Add Bedeti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.train
Stálý Člen

Karma uživatele j.train - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

začáTekk Příspěvek č. 260

no ja zacal hafec brzo a to ve12 a ve 13temer dene no proste chtel sem bejt frajer vzdit to znate proste sem byl fakan co chtel bejt dobrej tecka ale cast viny na tom mely rodiny duvody rozvod,hadky,novej fotr proste vetsi psychyckej natlak nez kterej sem v v tom veku moh prekousnout tak sem toresil hulenim.huleni me zmenilo hodne sem otevrenejsi a klidnejsi atd.ale vubec by mi nevadilo kdybych se k tomu dostal treba az ted ale jak rikam uz se stalo tecka

Old Post 06-02-2007 v 20:01 PM
j.train je offline   Profil uživatele j.train   Find more posts by j.train   Foto galerie člena j.train   Click here to Send j.train a Private Message   Add j.train to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubííííík
Stálý Člen

Karma uživatele Kubííííík - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 261

15 let,nějaky seno a ani jsem se nezhulil. Každy začatky jsou těžky.

Old Post 06-02-2007 v 20:17 PM
Kubííííík je offline   Profil uživatele Kubííííík   Find more posts by Kubííííík   Foto galerie člena Kubííííík   Click here to Send Kubííííík a Private Message   Add Kubííííík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young.Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young.Buck - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 262

v 14 ti.....to ja sem zase měl hned poprve nějaky dobry model bo mě zhulil bracha ktery si do toho celekem kutill...

Old Post 06-02-2007 v 20:26 PM
Young.Buck je offline   Profil uživatele Young.Buck   Find more posts by Young.Buck   Foto galerie člena Young.Buck   Click here to Send Young.Buck a Private Message   Add Young.Buck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 263

ve 20ti ....

Old Post 06-02-2007 v 21:11 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 264

18

foosball

Old Post 06-02-2007 v 22:16 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 265

Ja som zacal hulit ked som mal asi 15 a prisiel som na SPSe v Pieštanoch...teraz mam 19 a hulim kazdy den asi 2roky:-) no teraz maturujem a o ten grass je trosku nudza bo vsetku urodu som uz sfajčil:-)

what a fuck?

Old Post 07-02-2007 v 15:43 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mengele
Nový Člen

Karma uživatele mengele - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 266

Zacal jsem asi v 17ti a za tech 14 let me to bavit neprestalo.

Old Post 08-02-2007 v 22:51 PM
mengele je offline   Profil uživatele mengele   Find more posts by mengele   Foto galerie člena mengele   Click here to Send mengele a Private Message   Add mengele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siki
Stálý Člen

Karma uživatele Siki - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 267

Asi ve dvaceti na výšce a ještě mě to neopustilo, holt co se v mládí naučíš....

Siki

Old Post 10-02-2007 v 05:11 AM
Siki je offline   Profil uživatele Siki   Find more posts by Siki   Foto galerie člena Siki   Click here to Send Siki a Private Message   Add Siki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 268

Ač bych to na sebe neměl bonzovat, ...ale už v 17

Old Post 10-02-2007 v 06:54 AM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deskrypt
Nový Člen

Karma uživatele Deskrypt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 269

V 14 rokoch som mal prvy krat nejaky kvalitny Hash a odvtedy ma to praktizujem do teraz (mam 19)

http://imagegen.last.fm/archaeopteryx6/oartists/Digitallamkynet.gif

Old Post 10-02-2007 v 10:41 AM
Deskrypt je offline   Profil uživatele Deskrypt   Find more posts by Deskrypt   Foto galerie člena Deskrypt   Click here to Send Deskrypt a Private Message   Add Deskrypt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
želvík
Nový Člen

Karma uživatele želvík - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 270

ve 14 tak jednou za měsíc a 15-16 se to rozjelo... a teď mi je 19,5...

jdu na indoor poprvý skouším sog snad se mě to vydaří...

Old Post 10-02-2007 v 10:50 AM
želvík je offline   Profil uživatele želvík   Find more posts by želvík   Foto galerie člena želvík   Click here to Send želvík a Private Message   Add želvík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 271

mno, ani nevím kdy jsem začal a ani proč, ale vím, že mě to kurva baví.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 10-02-2007 v 13:50 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 272

citace:
Původní příspěvek od PalYno 03-02-2007
no ja hulim od 15 asi od prveho rocniku na strednej skole...teraz maturujem mam 19 a citim ze mi to trochu pamet ojebava ale nejake vaznejsie zmeny ani nie,a to hulim tak asi dva roky denne:-)


citace:
Původní příspěvek od PalYno 07-02-2007
Ja som zacal hulit ked som mal asi 15 a prisiel som na SPSe v Pieštanoch...teraz mam 19 a hulim kazdy den asi 2roky:-) no teraz maturujem a o ten grass je trosku nudza bo vsetku urodu som uz sfajčil:-)


no comment

Old Post 12-02-2007 v 08:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7809340 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív