Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Listy ostříhat či neostříhat , Stříhání listů ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
daada69
Nový Člen

Karma uživatele daada69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 257

Ja stříham listí, jen pokud to neodhadnu s rustem a mam to natlačené ve skříni, jinak je lepší kytku roztahnout nebo přihnout, ale neotáčet páč se sama tvaruje tak aby pobrala co nejvice světla. myslím že když kytku oberu o listí, dozrává dříve a tím se sníží výnos. Jestli něco ostříhnete, tak se asi zase tak moc nastane, ale odrbat ji, to je proti přírodě.

Old Post 17-04-2010 v 21:00 PM
daada69 je offline   Profil uživatele daada69   Find more posts by daada69   Foto galerie člena daada69   Click here to Send daada69 a Private Message   Add daada69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Stříhání listů Příspěvek č. 258

Ahoj. Mám box 60x60 a kytky strašně listnaté. Potřebuji je prostříhat. Stříhat jen čepele? Nebo celé listy? Malé, velké?

Naposledy upravil ProradnyGrazl 09-06-2010 v 20:25 PM

Old Post 09-06-2010 v 20:09 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 259

Hoja
Listy když už musíš stříhat tak stačí půlka čepele..Když vezmeš celý list kytka se jej snaží nahradit...Když vezmeš jen část čepele,list funguje dál a nemusí se nahrazovat..
Velké listy jsou jako zásobárna živin...Čím víc listů-tím vitálnější kytka=>Lepší výnos

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 09-06-2010 v 21:36 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 260

Tak nemusím spíše mi přijde, že se nedosvítí přímo na palice...

Old Post 09-06-2010 v 21:59 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 261

grazl - hledej ! méně je někdy více

Old Post 10-06-2010 v 06:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 262

Hledal jsem... Viděl jsem, že lepší jen části čepelí, ale žádnou porádnou odpověď co by mě uspokojila jsem nenašel...

Old Post 10-06-2010 v 07:14 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 263

Ahoj. Jak psal chuck53.
Listy jsou továrnou a skladištěm živyn,energie a stavebních prvků.
Navíc vyparováním vody z listů se urychluje proudění vody a živin od kořenů k vrcholu.

Takže moje rada zní.: Zastřihni jen tolik kolik musíš aby ti list nestínil.
A pokud by si chtěl už odstranit celý list a máš možnost ho ohnou ke stonku dolů aby ti nebránil tak to udělej.
Nebude mět dost světla a postupně zežloutne=kytka si zněj vytáhne všechny živiny a odhodího samovolně.

Old Post 10-06-2010 v 09:36 AM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 264

Ok, taky jsem narazil na metodu supercropping... mate někdo zkušenosti? Nemusím se bát ji tak drasticky zlomit?

Old Post 10-06-2010 v 09:54 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 265

citace:
Původní příspěvek od ProradnyGrazl
Ok, taky jsem narazil na metodu supercropping... mate někdo zkušenosti? Nemusím se bát ji tak drasticky zlomit?


S Supercroppingem experimentuj od začátku nového kola.

Teď by sis mohl zničit úrodu.

Já osobně mám rád SCroG. ale je dobré když to jedeš od začátku.

Teď by to byl v květu stres a zpoždění.

Old Post 10-06-2010 v 10:19 AM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 266

Zase podle videí co jsem na to viděl se píše, že to na úrodu může mít pozitivní dopad... Ale nevím co s tím, je to jungle a navíc dost vysoká... Však mrkni sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 to je můj tread i s obrázky...

Old Post 10-06-2010 v 10:31 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 267

citace:
Původní příspěvek od ProradnyGrazl
Zase podle videí co jsem na to viděl se píše, že to na úrodu může mít pozitivní dopad... Ale nevím co s tím, je to jungle a navíc dost vysoká... Však mrkni sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 to je můj tread i s obrázky...


Ale nedělej to teď když si už v květu.
Jeď to v novém kole. Teď by sis to akorát poničil.(podle mě.)

Old Post 10-06-2010 v 13:17 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 268

neponicil ale vyznam to uz nema, pokial to nie je jedina moznost ako predist prerasteniu. O taky tyzden tu mozem dat foto porovnanie zalomenich vrcholcov vs. nezalomene v 50. dni kvetu.

Old Post 12-06-2010 v 01:02 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 269

jojo, to mě zajímá, dík.

Old Post 14-06-2010 v 20:57 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 270

este dva dni, bude to teda 15dni pred kosou, co som vrcholky pozalamoval. zatial mozem potvrdit, ze nie su nijak oslabene ci menej kvalitne ako tie nezalomene (budha).

Old Post 16-06-2010 v 20:23 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 271

jsem zvedavy... mi uz se zacaly pekne cukrovat listy:-)

Old Post 16-06-2010 v 20:44 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 272

o tom mi rozpravaj... tych budhov sa nemozem ani dotknut, pretoze vsetko polepia. Viac obsypanu genetiku som zatial nemal, tyzden dozadu som sa dokonca vystrasil, ze sisky chytila plesen, pri lepsom preskumani som sa ale uistil, ze su to krystaly, krasne striebriste a v takej koncentracii, ze som si to pomylil. Rovnako tak su aj najvonavejsie, silna sladka vona, tromfli aj vonave white rhino ci vdovku.

Old Post 17-06-2010 v 13:58 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2832090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív