Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » sluneční lázně-sadhu,white satin,gg,sensiskunk,ruderalisindica,durbanpoison,jackherer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

noční výprava na minipolíčko u řeky Příspěvek č. 241



zbyly tady už jen dvě kytky-někdo tu třetí odnesl
jedna kytka má tak 3 týdny, druhá min. měsíc
moc šancí tomuto místu nedávám

...

Old Post 03-10-2008 v 18:51 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 242

prečo ju nesekneš a nespraviš ice haš???

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 04-10-2008 v 07:15 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 243


zdravím pane gona
no nemám pytlíky...a s touto metodou nemám dobré zkušenosti
za týden dva tu jednu sklidim, pokud mě někdo nepředběhne
fotka:standa-npp detail paličky

...

Old Post 04-10-2008 v 08:50 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 244

Ahoj, kdyz se dari tak se dari... mas to pekne Papajo, libi se mi jak ty mraziky pohladily kyticky a oni tak krasne zfialovely... jinak jestli ti nekdo seknul tu kytku na tom policku u reky tak pocitej s tim ze se tam vrati... nam to kdysi corka vzala taky na nekolikrat...

Old Post 04-10-2008 v 09:12 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 245


ahoj Bulbe
letos je to s teplotou za poslední měsíc zlý..ale zase je to hezký na pohled
s těma kytkama u řeky ani nepočítám..

...

Old Post 04-10-2008 v 10:11 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 246

konec hlavního pole
Když jsem dnes přišel na místo, kde bylo cca 20 kytek, hned jsem viděl , že je zle..Zbyli mi jen oči pro pláč..To trochu přeháním, ale je to v piči..
Někdo sklidil celý pole..Neochutnám sadhuy, white satin, ruderalis indica, durban poison, sensi skunk ani egypty x boogle gum či standovy jahody ...
Nenechali ani paličku-fízlové by to nezvládly lépe..
Nejsem sám, komu sklidili letos kytky.
Rekapitulace letošního growu:
1.Místo v lese
Někdy v létě na kytky popadaly stromny, který někdo pokácel..
2.Místo u řeky
Někdo tam chodí a krade co už je trošku zralé
3.Kukuřice
1.10. sklidili to típci z kombajnů..
4.Místo u rybníka
vykradeno viz výše
5.Místo s breinwolfem
ještě jede...
6.balkon
zloději mi kradli kytky
KDE TO ŽIJEM?

...

Old Post 07-10-2008 v 18:03 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 247

tyhle lidi proste nepochopim, jak muze nekdo nekomu ukract kytky a jeste takovy mnozstvi, to je proste hnus, ja sazim na cigany.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 07-10-2008 v 18:11 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 248

cau papajo to je mi hrozne lito co se ti stalo jeden tomu tezko uveri takovy energie a cloveku zbydou jen oci pro plac
mrdat vsechny corkare ocelovou tyci naplnenou piskem

Old Post 13-10-2008 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 249


díky deathe a Doomere
něco jsem sklidil ani to nemám chuť už prezentovat...
nakonec pár fotek ještě pošlu, až budu sklízet zbytek...mám co do papírku a tak to není zlý..
tohle je haš z listů samce durban poison a je opravdu dobrý

...

Old Post 13-10-2008 v 18:27 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 250

Zdravim Tě Papajo

psát tady, že mě to mrzí asi nemá cenu, protože ti to už kytky nevrátí! Měl jsi to krásné a takhle se to muselo posrat.Doufam, že se z toho ty mrdky zhulí do němoty! Myslím si, že letos sklidili více kytek čorky než groweři. Příště aspon desky s rezavýma hřebíkama a žiletky do stonků! mír s tebou

Old Post 13-10-2008 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 251

Zdravím papaju

Mrdat čorky!
Letos se jim vyhnul málokdo

Moc hezkej hash taky jsem si nějakej udělal

BzZzum BzZzum Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 13-10-2008 v 19:04 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Palec nahoru políčko u řeky Příspěvek č. 252



byl jsem příjemně překvapen
kytičky tam byly
jednu tu fialovou jsme sklidili..druhá má ještě tak 14 dní čas..
ahoj trafo

...

Old Post 15-10-2008 v 19:52 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 253


sezona končí..
a něco nového začíná..za oknem bude přežívat do jara
aurorabnorthernlightsxthaihazeskunk1
název je to dlouhej tak jim budu říkat
thai aurora
cca 1 měsíc života pod 15 w přesunuta na okno jednou zaštípnuto
díky všem, kdo projevili zájem o výměnu semínek ještě mám vzor
sensi skunk x thai haze skunk 1 k výměně

...

Old Post 27-10-2008 v 09:09 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od papaja

tohle je haš z listů samce durban poison a je opravdu dobrý


Ahoj, psal napopsal by si jak si hasis delal? Vypada to zajimave...

Jinac k corkam-to se snad nema cenu vyjadrovat...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 27-10-2008 v 13:27 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 255

ahoj papagaj...
jednoho dne jsem na mejdanu u rybníka vylovil čtverec 1mx1m síťoviny
hustotu ok neznám, ale na moje účely akorát
vložím do sítoviny suchý materiál a třepu nad umytým stolem..padá zlatozelený prášek, který potom slisuju..tot vše

...

Old Post 28-10-2008 v 08:55 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 256

díky všem , kdo jste to sledovali až sem...přeji všem klidný harvest time a ochutnávání našich krasaviček...
Poté, co mě opět okradli na hlavním políčku, jsem ztratil motivaci další kytičky fotit..postupně jsem sklidil zbylé rostliny a pomalu je ochutnávám...
příští sezonu planuji s vlastními klony-ve skříňce pod 15 w přežívají do jara maminky sensi skunk, white satin, aurorabnorthernlights, hempstar a jack herer..plánuji je rozklonovat na jaře a na více místech rozsadit..
určitě budou i kytičky ze semínek..
Ale to už bude jiná písnička.
Ještě jednou díky za sledování a podporu-každý vzkaz jsem si přečetl a vážím si toho.

Uzavírám a nazdar v roce 2009

...

Old Post 01-11-2008 v 23:23 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1391620 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív