Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
cohen69
Nový Člen

Karma uživatele cohen69 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 241

to Pinus: já měl loni na balkóně takovou pěknou kytku, která se nakonec ukázala jako hermouš.. bylo mi jí líto vyhodit a tak jsem poctivě trhal a trhal koule a na podzim jsem byl velice mile překvapen kvalitou onoho matroše )
takže jestli tam máš možnost pravidelně chodit trhat tak se na to nevyser

... pár koulí mi stejně uniklo a puklo ale tolik voprcaný to nebylo a nakonec jsem měl radost z těch semínek, že můžu příští sezónu jet dál tenhle model ..... a letos už se zase těšim z tý známý vůně a jsou to čistý samice ( zatim nejeví známky hermaforditismu )
přeji good grow !!

Old Post 20-06-2007 v 21:37 PM
cohen69 je offline   Profil uživatele cohen69   Find more posts by cohen69   Foto galerie člena cohen69   Click here to Send cohen69 a Private Message   Add cohen69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 242

pinus - spojeno, kazdopadne jsi mohl dotaz smerovat do jednoho z tech threadu od hanulky - v tom poslednim zminovanem tam, se v podstate resi stejny problem...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 21-06-2007 v 07:03 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 243

Zadařil se mi hermáč z kytičky Orange Bud...nedivil jsem se, všechny rostliny, co mi z těch semen (Nirvana S.) vyrostly, byly nějakým způsobem zmutované, nerostly k ničemu. Asi špatná serie, kdoví.

No, nicméně tahle kytiz, krom koulí, nejeví žádný známky degenerace, a protože mam citovej vztah k tomuhle modelu, dal jsem ho separátně a budou seedz..;-)

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Old Post 21-06-2007 v 14:57 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 244

Hermáče stačí hlídat a pravidelně otrhávat samčí květy. Dá se to uhlídat. Nakonec tam bude jen pár semínek a to zas tak nevadí.

Old Post 23-06-2007 v 16:08 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ja_osobne
Stálý Člen

Karma uživatele ja_osobne - 91% PěstitelskáKarma uživatele ja_osobne - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 245

hermáče sem měl a není to nic hezkýho... uhlídat se to dá jen velmi těžko a to obvzlášť na velkejch kytkách.. stačí aby jeden květ prasknul a je to... bude z toho stejně houby výnos a květy rostou fakt rychle tkže deně otrhat všechny nebo utrhnout kytku... doporučuju se zbavit kytky páč je to prostě genetická vada

smrt Spartě

Old Post 23-06-2007 v 21:07 PM
ja_osobne je offline   Profil uživatele ja_osobne   Find more posts by ja_osobne   Foto galerie člena ja_osobne   Click here to Send ja_osobne a Private Message   Add ja_osobne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mischief
Stálý Člen

Karma uživatele mischief - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 246

já mám hermáče.. masakr.. dvoumetrová kytka... všude pálky.. začaly se dělat koule.. otrhal sem skoro všecky.. všecky co sem viděl.. a přestal je dělat.. ted je kytka samá pálka a je nádherná. .dělá m iradost.. a nic kolem neoprcala.. takže legal

Old Post 02-07-2007 v 16:38 PM
mischief je offline   Profil uživatele mischief   Find more posts by mischief   Foto galerie člena mischief   Click here to Send mischief a Private Message   Add mischief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mischief
Stálý Člen

Karma uživatele mischief - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 247

cohene69.. přesně tak to mám... pár mi jich ulítl oale zatím to nevypadá nějak extra voprclý...a vypadá to zatím docela slibně

Old Post 04-07-2007 v 19:45 PM
mischief je offline   Profil uživatele mischief   Find more posts by mischief   Foto galerie člena mischief   Click here to Send mischief a Private Message   Add mischief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 248

každopádně wohlídat se to nedá,známej byl minulej rok milosrdnej a nechal ho mezi ostatníma a dopadlo to dost napíču..takže přebírá do dneška,makat to maká dobře,ale je to na prdel,taky si myslel že to uhlídá,..první bobule a brousim šavly..

Old Post 04-07-2007 v 20:47 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 249

Tak sem to tady celý přelouskal a koukám, že ten kdo má kytky už pěkně rostlý o který stojí a projeví se jako hermafrodit, tak si daj tu práci a obíraj. No a komu se jako hermafrodit projeví rostlina slabá a nerostlá, tak de pryč Asi tak to budu řešit i já letos, tak si pořádně vyčkám jak se holky ukážou

Old Post 05-07-2007 v 18:22 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mischief
Stálý Člen

Karma uživatele mischief - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 250

zedy asi tak.. právě že to byla moje nejsilnější rostlina...prostě by m ito rvalo srce vykácet něco tak hezkýho. .a ted mi dělá radost nejvíc páč je z nich nejlepší

Old Post 06-07-2007 v 22:09 PM
mischief je offline   Profil uživatele mischief   Find more posts by mischief   Foto galerie člena mischief   Click here to Send mischief a Private Message   Add mischief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xmaros
Nový Člen

Karma uživatele Xmaros - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 251

Koule vorvat, když moc, usmrtit list

Old Post 15-07-2007 v 14:03 PM
Xmaros je offline   Profil uživatele Xmaros   Find more posts by Xmaros   Foto galerie člena Xmaros   Click here to Send Xmaros a Private Message   Add Xmaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 252

Zhermovala mi jedna kytka, kterou nechci likvidovat, naštěstí jen v malým množství a tak sem schopnej to uhlídat. Jen se chci zeptat když otrhávám ty samčí koule, tak se snažím nesahat na jiný kytky, abych je třeba sám neopyloval, nebo je to blbost? Jak vypadá uzavřenej a rozvinutej samčí váček? Je to blbost házet ty otrhaný koule kolem kytek po zemi, nebo už hned po odtrhnutí nejsou schopný kytky opylovat? Stačí si mejt ruce od pylu? Mám tady totiž kytky který nechci mít oprc ať se děje co se děje a tak se snažím jak jen můžu, aby k tomu nedošlo, jde mi jen o to, když už to tak hlídám a otrhávám, abych neudělal jinou blbost a nakonec to neposral třeba sám. Díky za odpovědi

Old Post 25-07-2007 v 15:56 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaccob.petr
Nový Člen

Karma uživatele jaccob.petr - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 253

Mno..dokud ta koule nepraskne a nezacne se z ni sypat ten pyl tak se kolem tech kitek snad muzes ochomejtat bez problemu ja je teda vzdycky hazel na zem a oprcany sem to nemel ale delal sem to v rannym stadiu s pinzetou aoni se tam pak uplne prestaly tvorit nebo pomuze kdyz ten kvet normalne uriznes a nechas se to rozvetvit pokud uy se ti to poradne nevetvi

Old Post 25-07-2007 v 18:20 PM
jaccob.petr je offline   Profil uživatele jaccob.petr   Find more posts by jaccob.petr   Foto galerie člena jaccob.petr   Click here to Send jaccob.petr a Private Message   Add jaccob.petr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaccob.petr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od jaccob.petr
Mno..dokud ta koule nepraskne a nezacne se z ni sypat ten pyl tak se kolem tech kitek snad muzes ochomejtat bez problemu ja je teda vzdycky hazel na zem a oprcany sem to nemel ale delal sem to v rannym stadiu s pinzetou aoni se tam pak uplne prestaly tvorit nebo pomuze kdyz ten kvet normalne uriznes a nechas se to rozvetvit pokud uy se ti to poradne nevetvi


Díky moc za odpověď podle toho co píšeš to vypadá, že ty koule co odrbávám každej den snad ještě nejsou dozrálý, sou tvrdý, zelený, zavřený a když je rozmáčkneš tak sou spíš mazlavý, než aby se prášily, tak to je OK!Ještě jednou díky. Jo a ještě nevíš kdy tak dozrávají ty samčí koule a pozná se to tak že se ten váček rozevře jako poupě?

Old Post 25-07-2007 v 20:16 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaccob.petr
Nový Člen

Karma uživatele jaccob.petr - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 255

mno takjeden tejden ty koule zraju rostou a nafukujou se..a pak po tejdnu to zacne praskat a je napruser zadelanoale kdyz to utrhnes ryhle kdyz je to jeste tak porozevreny tak se nic nestane..takzeto hcce rychlou ruku a dobry oci...nejlip si s tim poradis pinzetou kde to muzesl likvidovat rovnou od zarodu a nemusis mit haluzeze kdyz nikam odjedes natejden tak to budes mit oprcany

Old Post 26-07-2007 v 09:42 AM
jaccob.petr je offline   Profil uživatele jaccob.petr   Find more posts by jaccob.petr   Foto galerie člena jaccob.petr   Click here to Send jaccob.petr a Private Message   Add jaccob.petr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaccob.petr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 256

Lidičky zlatí, po 6 týdnu přepnutí na květ jsem objevila palice i semínka po celé kytce od nejmenších paliček dole po obrovskou palici na vrcholu.. Ostatní kyti jsou v pohodě, pouze čisté palice.. Máte někdo zkušenost jak je totok možné?? Pokud by byl Hermouš - budou z palice semínka a ne semena i palice a budou oprcaný všechny kytky, kdyby mi to prcnul samec třeba dotykem atd bude třeba jen jedna palice nebo čás kytky a část té vedle, třeba a ne pravidelně celá kytka.. a jen jedna.. To fakt nechápu..?? Poraďte někdo prosím, fotky klidně zašlu..

Old Post 07-08-2007 v 10:51 AM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9977600 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív