Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 241



Trénuj jako Pepek

Old Post 01-08-2007 v 21:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 242

ked uz sa cirkusak pochvalil s maximalkami ( inak good vahy ) tak hodim aj ja nejake

benchpress - 100kg ( no tych 6 krat zvdihnem )
bicak ( zdvihy obojrucnou tyckou ) - 45kg
drepy - 50kg ( no jo tak toto casto necvicim )
rozpazky - 18kg
tlaky v sede s jednoruckami - 28kg

inak som akurat po kreatine ( scitec ) a zerem protein od smartlabs+maltodextrin IVI...vaha sa pohybuje okolo 77kg...vyska ? vela nezijem posilkou ale bavi mato...

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 03-08-2007 v 08:18 AM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 243

citace:
Původní příspěvek od Claune

Váha 68 kg
maximálky:
bench 70 maximálka ( tak dvakrát vytlačim uff )
tlaky s 28 kg jednoručkama
mrtvola asi kilo max
biceps zdvihy s velkou činkou 35kg max, možná bych dal 40 ale u toho
se kroutim jak magor a je to o ničem
rozpažky tak s 16kg jč
dřep jsem max nezkoušel ale na legpressu tak kilo, možná bych dal víc ale nechci to moc hrotil, nějak se bojim o kolena


Váha 73kg
maximálky:
bench 80 (tak dvakrát vytlačim uff )
tlaky s 33 kg jednoručkama
mrtvola 150 kg (pro mě nejoblíbenější cvik)
Dřep 110 Kg

Bez suplementací.

Jak na tebe zafungoval ten kreatin? O kolik šla hmotnost nahoru a o kolik výkon?

Naposledy upravil 04-08-2007 v 14:51 PM

Old Post 04-08-2007 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 244

Tak sem zkončil s TBT tréninkem a jedu zas standartní 2+1...

Pondělí: Biceps + Prsa

Úterý: Ramena + Trapézy

Středa: - volno -

Čtvrtek: Prsa + Biceps

Pátek: Záda + Triceps

Ke každýmu tréninku zapojim břicho :-)

Old Post 04-08-2007 v 14:48 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 245

citace:
Původní příspěvek od Rhino
Tak sem zkončil s TBT tréninkem a jedu zas standartní 2+1...

Pondělí: Biceps + Prsa

Úterý: Ramena + Trapézy

Středa: - volno -

Čtvrtek: Prsa + Biceps

Pátek: Záda + Triceps

Ke každýmu tréninku zapojim břicho :-)



A kde máš nohy??? Cvičit bicák dvakrát tejdně a tricák jen jednou se mi zda blbost. To samý platí u prsou a u zad, tyhle partie musej bejt v silový harmonii.

Old Post 04-08-2007 v 14:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 246

Nohy jedu v nedeli, když tam jdu.. Dost jezdim na kole a behám při sportu, takže jak tak na ně koukám se mi zdá, že v posilce je už cvičit nemusim...
Právě že musej bejt v silový harmonii, proto se snažim klást důraz na prsa a bicepc.. Tricáky mám trochu větší, tak abych nevypadal jako kretén, tak sem si ten trénink postavil na větší zatížení prsou a bicepsů.. Až se to "vyrovná" zase to proházim

Old Post 04-08-2007 v 16:42 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 247

a kolik date zhybu? :-) samozrejmne s pekne sirokym uchopem

Old Post 04-08-2007 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 248

xerthon: Myslíš přítahy (ke stropu)? No já se přiznám, že sem je nikdy nedělal.. Asi proto, že bych jich moc nedal

Old Post 04-08-2007 v 20:17 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 249

ja myslim, že je vynikající si zahulit a lehce spárovat, vychytávat techniky a tak, ale bušit s železem moc nejde


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 08-08-2007 v 19:30 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 250



citace:
Původní příspěvek od xerthon
a kolik date zhybu? :-) samozrejmne s pekne sirokym uchopem


Dneska jsem dal 12 poctivejch širokejch jako na obrázku. (7-8 s 10kg kotoučem). Nejvíc, mě ale baví s trochu užším úchopem a podhmatem. Jsou lehčí a taky dobře fungujou. Tam si občas zavěsím i víc než 10kg.
Arnold měl taky shyby rád

Old Post 08-08-2007 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 251

Claune: Arnold je střevo a svalovci jsou hnusní... ale jinak jen respekt..
.. do posilky nechodim a zhyby nedělám, ani jinak necvičím.. když tak max s činkami.. už nějaký čas dělám thajský box a nemůžu si to vynachválit ..onehdy jsem zmlátil nebezpečně vypadajícího vyhazovače(skina) a to nejsem žádná korba, právě naopak.. zkoušel jsem i jogu ale u toho jsem nevydržel.

- in vino veritas -

Old Post 08-08-2007 v 22:50 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 252

... ani jinak necvičím.. když tak max s činkami ... HEH
... onehdy jsem zmlátil ... HEH
... zkoušel jsem i jogu ale u toho jsem nevydržel ... HEH


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 09-08-2007 v 08:30 AM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 253

cix: copak se ti nelíbí ?

- in vino veritas -

Old Post 09-08-2007 v 09:44 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 254

ale, jo. nojono, je to tvůj názor přeci
též jsem zkoušel jógu a nevydržel u ní :P
vlastně když jsem cvičil, tak právě všechny ty tři věci dohromady -> thai na kondičku a sebeobranu, posilování na zpevnění těla a zvýšení fyzické odolnosti a jógu na posílení té psychycké. Myslím, že zrovna tadle kombinace je hodně hodně hustá.. Byly to pestrý tréninky a zábavný. Ale když se na to člověk vysere, tak je to škoda no :cry: HEH, aspoň v životě jedna legenda, na kterou rád vzpomínat..
Ale ta bitka mi příjde nesmyslná, ikdyž jsou situace, blablabla.... byl to aspoň magor, který si o to řekl a nešlo jinak?
Trénoval jsi někdy ten thai zhulenej?


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 09-08-2007 v 10:16 AM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 255

claune - na vahe som moc nepribral ale pred kreatinom som daval 85kg benchpress a teraz dam 100kg...celkovo som sa zvacsil aj ked vaha velmi nevyskocila hore...kreatin je dobra vec..mne pomohol...uz sa tesim na dalsi

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 09-08-2007 v 11:13 AM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 256

cix : s tou bytkou jsem byl v právu ten typek si to vyloženě vyrýpal.. a čekal na příležitost až mi bude moct rozbít hubu.. ale jaxi mu to nevyšlo narad používam násilí ale jsou situace kdy prostě jinak nejde. .. takže buď já nebo on ..
jinak s kámošem cvičíme sparring (cvičení na procvičení pěstní techniky) jedině zhulení.. a jak nám to de jinak stínový box taky jen zhulený...

- in vino veritas -

Old Post 09-08-2007 v 11:39 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7013090 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív