Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 241

z 1. jonta sem byl zhulenej asi 4 hodiny po 3 plickach ted si dam 3 plice a neudela to semnou vubec nic a na 4 hodiny sem zhulenej jedine kdyz zhulim tak gram v bongu ale stajne to neni to co na zacatku

Old Post 16-11-2008 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 242

poprvý nic, podruhý nic a po třetí docela nářez

Old Post 17-11-2008 v 07:40 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 243

poprvý se hodně blilo ... jinak asi dvouhodinovej zásek

Old Post 17-11-2008 v 19:19 PM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onyx
Stálý Člen

Karma uživatele Onyx - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 244

Tak ja ked som mal 14rokov na zakladke mi spoluziak ukazal sisku lampy a ja som neodmietol lebo som to chcel uz predtym vyskusat len nebola prilezitost...No a nakoniec sme isli traja a dali sme si po 2 alebo 3vodne a oni boli hrozne vyhuleni a mne stoho vobec nic nebolo...A hulenie mi zapisalo asi az na nejaky tretikrat ale to zas stalo zato strasne mi drncalo v hlave a vkuse som musel nieco hovorit fuuu to boli casy....

Old Post 17-11-2008 v 20:40 PM
Onyx je offline   Profil uživatele Onyx   Find more posts by Onyx   Foto galerie člena Onyx   Click here to Send Onyx a Private Message   Add Onyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 245

To nám jednou dal bratranec velkou palici.Tak vecer rodice šli spát tak sme to z druhým bratrancem snažžili ubalit vůbec sme to neumeli višlo stoho asi 5 špeků(jesi se to teda dá nazvat špek) tak sme to vzhulili. koukáme ze se nic neděje vzornice sme měli maximálně roztáhlý ale nic taks me šli spát.Podruhý to bylo taky na hovno ale po třetí to už by nářez.

Old Post 04-12-2008 v 16:28 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 246

a ještě sem zapoměl PEACE

Old Post 04-12-2008 v 16:29 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
refresh171
Stálý Člen

Karma uživatele refresh171 - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 247

No já poprvý zkoušel, co jsem vypěstoval Out, byla to celekm pěkná kytka, ale byla naprc*ná skrz na skrz , potom 2x s kámošema taky nic. Až potom kámošův podlampovej Orange, a to sem byl na kaši.....dali sme celý brko ve dvou, a nebylo to žádný brkčko, ale jako fakt taková "náhlá smrt" , to sem po chvíly pžestal slyšet tlak sem měl v hlavě na prasknutí....

Old Post 04-12-2008 v 17:55 PM
refresh171 je offline   Profil uživatele refresh171   Find more posts by refresh171   Foto galerie člena refresh171   Click here to Send refresh171 a Private Message   Add refresh171 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 248

moj prvy joint bol tak tri roky do zadu moc to so mnou nic nespravilo
tak som na jointy zanevral na chvilu, ale ked som sa nacuil balik hned
ma to chytilo a od vtedy nedam na ne dopustit

peace

legalize it

Old Post 04-12-2008 v 18:08 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vili22
Nový Člen

Karma uživatele vili22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 249

No ja som zacinal na Jackovi Hererovi a odvtedy je to moja srdcovka....V tej parte sme boli dvaja co este nehulili: ja a baba na ktoru som uz dva mesiace slintal....natiahli sme jacka a vtedy sme sa dali do kopy(dokonca som vtedy prisiel o panictvo), bolo to asi v osmej deviatej triede, no a stou bejby som uz 5 rokov a stale som s nej sialeny...este sme sa ani raz poriadne nepohadali a vzorky testujeme obidvaja..........TAKZE DIKI JACKU!!!!!!

Old Post 06-12-2008 v 15:08 PM
vili22 je offline   Profil uživatele vili22   Find more posts by vili22   Foto galerie člena vili22   Click here to Send vili22 a Private Message   Add vili22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shadowsong
Nový Člen

Karma uživatele shadowsong - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 250

ja sem začal někdy v osmý třídě.seděl sem s kámošema ze třídy na lavičce, a přišli tam jejich hulící kámoši z 9-tý třídy a začali motat.tak sem si dal pár prásků abych neurazil . . . smál sem se celou cestu v buse ze školi a všichni namne čumneli.byl sem dokonce tak mooc že sem mámě řek že "sem zkouřenej jak paprika".no a od tý doby poslouchám Boba Marleyho . . .

Jungjist & Herbalist

Old Post 07-12-2008 v 09:24 AM
shadowsong je offline   Profil uživatele shadowsong   Find more posts by shadowsong   Foto galerie člena shadowsong   Click here to Send shadowsong a Private Message   Add shadowsong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shadowsong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypres
Stálý Člen

Karma uživatele cypres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 251

na svuj prvni joint nikdy nezapomenu,proste nezapomenutelny zazitek....jen to zopakovat...skoda ze nejde....shiT

Old Post 10-12-2008 v 13:14 PM
cypres je offline   Profil uživatele cypres   Find more posts by cypres   Foto galerie člena cypres   Click here to Send cypres a Private Message   Add cypres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shimano
Stálý Člen

Karma uživatele shimano - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 252

V 8.třídě za školní jídenou před tv (1 brko ve3 lidech),celkem mě to zhulilo ale jen tak na 5 min.,pak jsem to asi vyběhal na fotbale,pohoda


Komu se nelení tomu se zelení

Old Post 11-12-2008 v 14:09 PM
shimano je offline   Profil uživatele shimano   Find more posts by shimano   Foto galerie člena shimano   Click here to Send shimano a Private Message   Add shimano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bc.
Nový Člen

Karma uživatele Bc. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 253

Hlasoval som za "Normálka, jako každý - parádně zkouřenej" ale to len preto ze to bolo najblilzsie k tomu co som zazil...
ako prvy kontak s travov bol taky ze sme sa skupinka (8) ludi vybrali na miestecko sa skurit... problem bol v tom ze ja som bol menej nez amater a oni hulili min 3 roky (niektory aj viac).... po nazornej ukazke som sa dostal na radu... Nafutrovali do mna 4 tlste bonga.. nato sa ma jedna (vtedy riadne skurena) holka spytala ze co citim.... ja som nevedel co mam citit a vsetko bolo ako normalne... tak som jej povedal ze neviem... Vybuch smiechu... a nech mi este daju.... tak som si dal este 4 prasky z fajky.... stale som nic necitil.... to nasralo mojho kamosa a ubalil este brcko.... dali sme ho napoli.... NO a vtedy to zacalo... neviditelna ruka mi tahala kutiky ust smerom hore, mal som pocit ze sa mi zuzuju oci (a to nebol len pocit) a tiez ze mi snad vylezu oci von z hlavi, nafukovali sa mi peri a podobne.... no a bol som nakasu tak cca 5 hodin....


joj este by som zabudol... ako sa tak porezam na moj avatar tak som si spomenul, ze som vlastne chodil presne ako moj "avatar typek"... proste pri kazdom kroku som urobil znamy pohyb panvou vpred a vzad ako pri sulozi... preco? ja neviem... a nastastie sa mi to uz nikdy nestalo...

Naposledy upravil Bc. 07-02-2009 v 00:00 AM

Old Post 05-02-2009 v 19:03 PM
Bc. je offline   Profil uživatele Bc.   Find more posts by Bc.   Foto galerie člena Bc.   Click here to Send Bc. a Private Message   Add Bc. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leito&Elegantic
Stálý Člen

Karma uživatele Leito&Elegantic - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 254

Kdyz sem poprve vulil byl to muj vypestovanej outik na strese... sedli sme k rece vyhulili neco kolem 12 skel ve 3 lidech a pak sme si sli koupit jidlo... kdyz sme prisli na misto kde se schazi nase tlupa jeden z kamosu me zacal strasit prsty si dal za usi a delal ze me sezere... uplne sem pred nim utikal ale kdyz me malem mel spadl sem a rozbrecel se jak mali decko uplne sem brecela at me nezere v tom me postavil a rekl ze si dela prdel....Odvetil sem '' Aha'' a vse bylo oki

Elegantic&Leito


http://grower.cz/forum/showthread.p...threadid=39574 šalvěj divotvorná - salvia divinorum

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=763341#post763341

Old Post 05-02-2009 v 19:46 PM
Leito&Elegantic je offline   Profil uživatele Leito&Elegantic   Find more posts by Leito&Elegantic   Foto galerie člena Leito&Elegantic   Click here to Send Leito&Elegantic a Private Message   Add Leito&Elegantic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumi 24
Stálý Člen

Karma uživatele Kumi 24 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kumi 24 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kumi 24 - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 255

Když jsem hulil poprvé bylo mi tak čtrnáct a nic to se mnou neudělalo nejspíš to bylo nejaký seno čemu kámoši říkali mrtě model. Ale lepší bylo když mi můj tata před necelým měsícem vyprávěl jak si zahulil jak on tomu říká mariánku. Říkal: "Dostal jsem od kámoše v práci už tu připravenou cigaretu, tak jsem si jí venku odpálil párkrát jsem si potáh a říkal jsem si že to nic neděla tak jsem to zahodil a za deset minut mi ztvrdly nohy že sem se nemohl ani hnou a pomalu říct ani slovo. Myslím že tata brko do pusy asi hodně dlouho nestrčí to je taky důvod proč nemužu pěstovat doma ale u svojí mladý :-)

Old Post 07-02-2009 v 21:38 PM
Kumi 24 je offline   Profil uživatele Kumi 24   Find more posts by Kumi 24   Foto galerie člena Kumi 24   Click here to Send Kumi 24 a Private Message   Add Kumi 24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 256

První joint v patnácti po šesti pivech, stav sem nějak nezaznamenal ale měl jsem ohromnou žravku- hodil jsem do sebe dvoje hranolky a pak to ze mě všechno vyšlo ven.... na chodník.... Takže za sebe musím říct že mi z prvního jointu bylo pěkně blbě.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 08-02-2009 v 13:16 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8844260 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív