Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Milkiniska
Nový Člen

Karma uživatele Milkiniska - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 225

drinker hulič: díky já to vim, ve škole nám to hustěj do hlavy horem dolem...A k čemu jim to je?! Jo a moje máma neví, že když chci pěstovat, že to chci i hulit(to pozná) a už vůbec neví, že už s tim nějaký zkušenosti mám...Ale dík

Old Post 09-08-2005 v 00:08 AM
Milkiniska je offline   Profil uživatele Milkiniska   Find more posts by Milkiniska   Foto galerie člena Milkiniska   Click here to Send Milkiniska a Private Message   Add Milkiniska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milkiniska
Nový Člen

Karma uživatele Milkiniska - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 226

jaman: tak hele frajere, 13 mi už fakt neni a i kdyby, tak je ti do toho úplný .!.!. asi se budeš muset smířit s tim, že dneska to de trochu rychlejš, než za tvých "mladých let"! Já se s váma rozloučim, až se mě bude chtít, třeba až přestanu hulit a to si eště počkáš... měj se a pozdravuj doma

Old Post 09-08-2005 v 00:24 AM
Milkiniska je offline   Profil uživatele Milkiniska   Find more posts by Milkiniska   Foto galerie člena Milkiniska   Click here to Send Milkiniska a Private Message   Add Milkiniska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milkiniska
Nový Člen

Karma uživatele Milkiniska - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 227

tak to už si doma musíš srovnat sám...

Old Post 09-08-2005 v 01:42 AM
Milkiniska je offline   Profil uživatele Milkiniska   Find more posts by Milkiniska   Foto galerie člena Milkiniska   Click here to Send Milkiniska a Private Message   Add Milkiniska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 228

sem začal v 16 když jsem koupil za 70kc pul pytliku cehosi zelenohovocemsemnevedel vubec nic. Zapalil a hned na poprve sam v Jesenikach sem behal po louce a bylo to squeli.
takze hulim asi 8 let.

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 09-08-2005 v 08:43 AM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
twes
Nový Člen

Karma uživatele twes - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 3  

Obecné Huulim od... Příspěvek č. 229

Ja som prvy krat skusil travu ked som mal asi 7.Ale vtedy sa ziadne stavy nedostavily.Po dlhej dobe som hulil asi v 13 tenkrat som bol v pici jak svina... Teraz mam skoro 18 a hulim stale ale snazim sa to obmedzit lebo pocitujem ze mi to nerobi dobre mam problemy s vyjadrovanim cize slovna zasoba isla do pice a skuste sa ma opytat co som robil vcera...:-))))))

Old Post 09-08-2005 v 11:54 AM
twes je offline   Profil uživatele twes   Find more posts by twes   Foto galerie člena twes   Click here to Send twes a Private Message   Add twes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ralf
Nový Člen

Karma uživatele Ralf - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 230

no já sem začal hulit asi tak v 17 na střední, a asi je to takovej podle mně ideální věk :-)

dneska je mi skoro 23 a celkem pohodička a huleníčkop tak 3x teejdně :-) :-) :-)

Old Post 09-08-2005 v 12:06 PM
Ralf je offline   Profil uživatele Ralf   Find more posts by Ralf   Foto galerie člena Ralf   Click here to Send Ralf a Private Message   Add Ralf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 231

twes včera neviem ale zajtra viem.... Teraz mam skoro 18

jaman

Old Post 09-08-2005 v 19:54 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 232

těžko řict protože s pamětí to vod tý doby de z kopce, ale tak tech 13-14 určitě

PEACE

Old Post 11-08-2005 v 22:32 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 233

sme v jednadvacatym století ty se tady jeste necemu divís?
a diky tomu ze sem zacala hulit brzo ze me ted neni alkoholik ani zadna vykosena smazka, huleni mi vzdycky řeklo kdy mam dost-,,chce se ti spát"

PEACE

Old Post 11-08-2005 v 23:25 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 234

katuš storočie sedí , ale mozog na to asi nie....je to skoro, velmi skoro....

jaman

Old Post 11-08-2005 v 23:37 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty*1
Stálý Člen

Karma uživatele Shorty*1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 235

Ja sem zacal v 15 letech.

Old Post 13-08-2005 v 15:49 PM
Shorty*1 je offline   Profil uživatele Shorty*1   Find more posts by Shorty*1   Foto galerie člena Shorty*1   Click here to Send Shorty*1 a Private Message   Add Shorty*1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 236

no prakticky skoro přesně v 17ti
ale znám týpka co mu není ani deset a hulí jak fabrika, to už je fakt HC :/

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 13-08-2005 v 16:12 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzm0
Stálý Člen

Karma uživatele gyzm0 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 237

tak ja som zacal v 12,ale iba tak ze skusim jak cigarety asi,nic to so mnou nerobilo a asi 1.x som bol nahuleny v 13-14 no a odvtedy to taham s prestavkami stale...takze kuzbe zdar!

Old Post 14-08-2005 v 19:02 PM
gyzm0 je offline   Profil uživatele gyzm0   Find more posts by gyzm0   Foto galerie člena gyzm0   Click here to Send gyzm0 a Private Message   Add gyzm0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fazole
Stálý Člen

Karma uživatele fazole - 23% PěstitelskáKarma uživatele fazole - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 238

az sem dodelal skolu a vydelal vatu tak ze ve 23

Old Post 15-08-2005 v 15:42 PM
fazole je offline   Profil uživatele fazole   Find more posts by fazole   Foto galerie člena fazole   Click here to Send fazole a Private Message   Add fazole to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Palec nahoru Příspěvek č. 239

No, já začla hulit v 15 a vzala jsem to dost hopem. Takže jsem nedopadla dobře, samozřejmě proběhlo mým životem peklo a to nedoporučuju nikomu. Pak už jsem dostala rozum a začla zas jen hulit. Kažopádně mi je dnes 27 a už jen hulím a chlastám. Snažím se nepřehánět.

Old Post 15-08-2005 v 19:08 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 240

Začal jsem ve 14 letech .

Old Post 16-08-2005 v 12:36 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3297100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív