Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 225

citace:
Původní příspěvek od white-w
dobře,přiznávam i když nerada,jsem závislej kuřák...nedokážu přestat,nemam vůli a ani nechci..nedovedu si samu sebe představit bez cíga..prostě je to součást mýho života...kafe a cígo,po jídle si zapálit a tak pod...vim,že mi to ničí tělo.Vim,že je zbytečný za to vyhazovat peníze.Vim,že když bych si celej den nezapálila tak mam takovýho nerva,že zabiju kohokoliv kdo mi nas**e...je to zvyk,je to hnusnej zvyk,ale nemůžu si pomoct..Nemam prostě vůli na to abych přestala...nesnášim nekuřáky,který se mi snaží mluvit o něčem o čem nemaj ani páru(viz.jak je lehký přestat) a nemam ráda odnaučený kuřáky,který mi říkaj jak je lehký přestat...ale zároveň obě skupiny toleruju pokud jsou oni tolerantní vůči mě..nezapálim si v přítomnosti nekuřáka a nedejcham na něj ten kouř,nebudu provokovat odnaučenýho kuřáka tim,jak si budu vychutnávat cigáro a odfukovat kouř na něj..ale jak říkam nechci,aby mi tyhle lidi kecali zase do toho,že kouřim...prostě určitá dávka tolerance z obou stran...tož to muj názor



Presne tak,
naprosto s Tebou souhlasim a chovam se stejne.
Kourim, protoze mi to chutna a mozna v tom bude i trocha ty zavislosti =)
Toleruji nekuraky, ale netoleruji netolerantni nekuraky.
Je to moje vec, jestli kourim, nikoho tim neomezuji a navic
jako kurak prispivam do statniho rozpoctu nemalou castkou penez.
Napr. v UK byl rozpocet za rok 2008 pro NHS 1,4 miliardy liber a na danich z
alkoholu a cigaret se vybralo neco pres 10 miliard liber.
Takze pokud nejaky hloupy nekurak, argumentuje, blaboly kolem toho,
kolik stoji leceni, tak at si prvne zjisti fakta !
V CR tomu bude ohledne rozpoctu/dane podobne.
Jinak v Uk se, uz rok a pul nekouri v hospodach, tak jako v hodne statech
EU. Me to prvne vadilo, ale casem si na to clovek zvyknul a navic ma moznost se seznamit s novyma lidma. Zajit si na cerstvy vzduch.
Pokecat o tom, o cem by nechtel mluvit u stolu apod. Navic vam nesmrdi hadry kourem, kdyz prijdete z hospody domu.
Nakonec se to ukazalo jako vyhoda =)
I kdyz nekdy je to neprijemny, kdyz na vas prsi a vy stojite s cigem pred
hospodou jako bezdomovec.
No, nedokazu si to predstavit v Cechach, ze by chlapy v zime v 20-ti stupnovejch mrazech chodili pred hospodu na cigo =D

"Všechny vlády sveta jsou voleny lidmi a jejich moc musí být rízená temi, kterí je zvolili. Dojde-li k tomu, že se nekterá vláda stane destruktivní, mají lidé svrchované právo ji zmenit, nebo prímo zrušit..." Thomas Jefferson

Naposledy upravil Kocour 24-04-2009 v 12:09 PM

Old Post 24-04-2009 v 11:55 AM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vivec
Nový Člen

Karma uživatele Vivec - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 226

A jak se vůbec spotřební daň u tabákových výrobků počítá? Jedná se o součet pevné části daně násobený počtem kusů nebo počtem kilogramů a procentní části daně. Podle platné legislativy se za každou cigaretu musí zaplatit daň ve výši 0,60 Kč. K tomu je zapotřebí přičíst 25 % z ceny. Je-li vypočtená výše daně nižší než stanovená minimální sazba daně, použije se minimální sazba daně. Ta nyní činí 1,36 Kč za kus. V reále to znamená, že za běžnou krabičku cigaret státu odvedeme minimálně 27,20 Kč.

Na praktickém příkladu si nejlépe vysvětlíme podíl daně na jedné krabičce cigaret na zjednodušeném příkladu.

Výrobní cena krabičky cigaret je 10 Kč. K této ceně započteme DPH ve výši 19 %. Dále připočteme minimální spotřební daň, která na krabičku s 20 cigaretami vychází na 27,20 Kč.. Vyjde nám tak celková velkoobchodní cena 39,10 Kč. Pak stačí pouze minimální obchodní přirážka a dostaneme se na běžnou cenu krabičky. A to se pak opravdu nelze divit, proč jsou ceny cigaret tak vysoké.

z webu http://www.sfinance.cz/zpravy/finan...-spotrebni-dan/
který se mi zdá důvěryhodný. Já osobně jsem kouření výrazně omezil na 1 - 5 cigaret v pátky, soboty a neděle. Ve všední dny nekouřím a přestat mi nedělalo žádný problém. Nutno ale říct, že za své tříleté kouření cigaret jsem si k němu nevypěstoval citový vztah. I když je pravda, že si nedokážu představit, že bych přestal kouřit úplně. Takže jsem vlastně ještě pořád závislý.

A ještě k anketě: myslím, že s rukou na srdci budeme muset přiznat, že 90% lidí začalo kouřit z frajeřiny.

Old Post 27-04-2009 v 21:46 PM
Vivec je offline   Profil uživatele Vivec   Find more posts by Vivec   Foto galerie člena Vivec   Click here to Send Vivec a Private Message   Add Vivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 227

ja sem nekouril,nekourim a kourit nebudu ptze je to pekna sracka hnusna a mne osobne absolutne tabak nechutna a akorat to tak sere plice a clovek pak hnusne pachne....proste to nemam rad u sebe ae u ostatnich mi to neva....

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 05-05-2009 v 13:16 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakes*89
Stálý Člen

Karma uživatele shakes*89 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 228

Já musím říct, že kdybych se nenaučil kouřit, tak tu ted asi nemám účet...Já to měl tak, že jsem prvně kouřil cíga a až pak trávu. A musim říct (i když to nemám jak dokázat) že kdybych nekouřil cigára, tak bych nejspíš nepoznal své přátele, nekouřil bych trávu, přišel bych o parádní pocit z pěstování...atd atd, takže tohle je můj pohled na věc z jinačí stránky

Old Post 09-05-2009 v 17:35 PM
shakes*89 je offline   Profil uživatele shakes*89   Find more posts by shakes*89   Foto galerie člena shakes*89   Click here to Send shakes*89 a Private Message   Add shakes*89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 229

Nevím jak vy, ale já cigára miluju! Je celkem pravděpodobné, že chcípnu na rakovinu plic.
Občas mě štve, že to stojí tolik peněz. Ale co - peníze kazí charakter!

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 14-05-2009 v 12:51 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 230

sam nekourim, ale kolega byl fakt kotelnik ... je mi 30 a od 17ti kouril krabku denne ... nejak jsme to s nim meli spojeny a kdyz jsme se vraceli z obeda, tak jsme se s nim stavili na pauzicce na cigarko .. on si pokuroval a my kecali ...
jednou nam pri obede rekl, ze prestava kourit (coz u nej bylo dost neobvykly ... protoze vedel, ze je zavislej a nechtel na tom nic moc menit) ... uz je to pul roku a fakt ani praska ...

jinak ja jsem kouril s klukama pred skolou .. ale to mi vydrzelo jenom asi tyden, protoze jsem se jednou nehorazne zeblil ... dokonce se mi zveda zaludek i kdyz je v brku jenom zdibicek tabaku .. vsichni to o me vedi, tak kdyz nekde jsem, tak se balej jenom cisty .. nebo si nacpu sklo nebo fajfku ... ale tabak ee

Old Post 14-05-2009 v 13:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubis.h
Nový Člen

Karma uživatele kubis.h - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 231

Kouril jsem v kuse asi tri roky krabku denne nekdy i vic(ani nevim proc)...ted uz kurim jen kdyz mam chut, ne pro tu cinnost nebo pro ten vydechujici kour ale pro tu chut a nikotin...kurim jen LM nebo si smotnu dzavans;-)

Out '09 - 16 ...coming soon...

Old Post 14-05-2009 v 15:40 PM
kubis.h je offline   Profil uživatele kubis.h   Find more posts by kubis.h   Foto galerie člena kubis.h   Click here to Send kubis.h a Private Message   Add kubis.h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
refresh171
Stálý Člen

Karma uživatele refresh171 - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 232

Já cigarety nekouřím, tabák pužívám jenom do brčka, ale ne pravidelně, a nijak mě to ani neláká.

Old Post 14-05-2009 v 18:36 PM
refresh171 je offline   Profil uživatele refresh171   Find more posts by refresh171   Foto galerie člena refresh171   Click here to Send refresh171 a Private Message   Add refresh171 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 233

Začalo sa mi darit to o čo som sa doteraz snazil.. Prestavam fajčit.. Uspesne sa mi to dari 2 tyzdne.... ale stala sa mi taka vec--- Hulim 3krat častejšie ako predtym... zaujimave...

Old Post 26-05-2009 v 09:40 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 234

citace:
Původní příspěvek od FatJoe
Začalo sa mi darit to o čo som sa doteraz snazil.. Prestavam fajčit.. Uspesne sa mi to dari 2 tyzdne.... ale stala sa mi taka vec--- Hulim 3krat častejšie ako predtym... zaujimave...


jojo já když jsem tenkrát.. přestával kouřit tak sem taky začal víc hulit, nesrala mě pak tak moc představa na cigáro.. Kouřit jsem zase začal, a hulení mi zůstalo
JAH

Old Post 26-05-2009 v 15:23 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 235

nekouřím :P

Old Post 27-05-2009 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dymone
Stálý Člen

Karma uživatele dymone - 89% PěstitelskáKarma uživatele dymone - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 236

Ja fajcim.. az polovicky mi to vadi pretoze viem ze si tym skodim a stoji to nehorazne prachy .. a z druhej polovice mi to proste chuti a zabijam tym krasne cas Po prestahovani do prahy som prestal zo dna na den a vydrzalo mi to rok a pol .. a pritom moja stara fajcila jednu od druhej. No ale potom prisiel nepekny rozchod .. a tak som zase zacal fajcit, viac kalit a pozivat aj nejake tie psychotropne latky a tak no
Momentalne prestat nechcem .. ale raz by som stym zase chcel seknut. A mozno to skor sekne so mnou

White_box - matkarna & klonovna - all-in-one

Old Post 27-05-2009 v 12:46 PM
dymone je offline   Profil uživatele dymone   Find more posts by dymone   Foto galerie člena dymone   Click here to Send dymone a Private Message   Add dymone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 237

Jsou dobrý a člověk vypadá tak nějak víc in.... jo a taky chcu podpořit příjmovou stránku našeho fiskálu

Old Post 27-05-2009 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 238

poslední rok-dva jsem si zvyknul na tabák ... možná,že z pobytu ve VB,nebo že se mi nechtělo dávat ty nehorázný peníze za krabky!Ale jsem spokojenej,kupuju si Virginii (50g),která my vystačí úplně v pohodě na 14 dní ... Zajímavý ale je,že když si zapalím normální cigaretu,tak mi nechutná,to raděj nebudu kouřit ...

Old Post 27-05-2009 v 13:27 PM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 239

protoze jsem chuj? jen debil muze zacit kourit ciga..... nejhorsi ze nikdy se z nas nestanou nekuraci... jen abstinenti, chut kazdou chvili jo certuv to vynalez.
kazdou chvili cigaro v pysku, prachu to tet stoji. aspon ze po tom zhuleni to cigaro tak chutna

Old Post 28-05-2009 v 20:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivory
Stálý Člen

Karma uživatele ivory - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 240

ja fajčím, len keď sme vonku s kamarátmi alebo na nejakej párty príp. koncerte (takže hlavne cez víkendy).. Osamote z toho nemám žiadny fyzický alebo psychický zážitok, no keď sme v parte a kecáme každý s cígom v ruke je to úplne o niečom inom má to svoje výhody, hlavne keď som high a dám si cígo tak ma to kopne do hlavy, ale v takom príjemnejšom zmysle a niekedy mám pocit že som 10cm nad chodníkom

http://www.erowid.org- keby náhodou

Old Post 31-05-2009 v 21:45 PM
ivory je offline   Profil uživatele ivory   Find more posts by ivory   Foto galerie člena ivory   Click here to Send ivory a Private Message   Add ivory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2616890 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív