Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Přírodní hnojiva : hnůj, popel, humus, kopřivy, slepičáky a další organika a DIY Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Euro-tele
Stálý Člen

Karma uživatele Euro-tele - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 225

Ja jsem to nemyslel spatne, jen si myslim, ze by bylo zajimavy to tady napsat, protoze ty kiti fakt zrychlily rust... Ale me 4 kyti potkalo neprijemny osud, muj 2 mesicni pes je sezral, mrcha

Old Post 04-06-2003 v 18:36 PM
Euro-tele je offline   Profil uživatele Euro-tele   Find more posts by Euro-tele   Foto galerie člena Euro-tele   Click here to Send Euro-tele a Private Message   Add Euro-tele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 226

...já sem před časem čet(v knize o biopěstování), že lógr maj moc rádi žížaly, takže je ho dobrý dávat na políčko...protože tam pak lezou a kypřej půdu a vyráběj biohomus...

...to zalejvání kávou nevím...spíš bych skusil zelenej čaj...obsahuje fosfor...

Podle očí poznáš člověka.Zdravím z kosmu

Old Post 04-06-2003 v 19:02 PM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 227

BohouR :

Bohoure, Bohoure, od te doby, co jsi se stal teamem, jsi nejaky nerudny
Mej se.........

Old Post 06-06-2003 v 09:32 AM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 228

BohouR :

Aaaale, o nic nejde, jen jsem si delala legracky. Clovek musi byt nekdy tvrdy a kdyz to tu tak v tom kanalu vidim, je mi vselijak........

Old Post 06-06-2003 v 10:46 AM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 229

no ,já myslim ,že bohouš se vyjádřil naprosto normálně ,kdybych ten thread našel já asi zareaguju stejne

2yennefer:nesmíš bejt na bohouše taková přísná on dělá jen svojí práci a dělá jí sakra dobře ,bez nových posil by sme to tu těžko zvládli a přesto je to tu čím dál víc nepřehlednější ,duplicitní a "komerční" (myslim tím bazzar a čím dál víc registrovaných lidí na groweru kteří jsem přišli za účelem vydělávat nebo něco shánět... )
káždopádně navštiv redakci tam se tim teď zabýváme...

co se týče odpovědi na otázku tak kolega hrukón to vystih naprosto přesně.

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 06-06-2003 v 11:39 AM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 230

2 Idea:
ten bazar se začíná fakt "hroutit" ... , vím, že to musí bejt těžký to všechno uhlídat, ale dostávaj mě tam příspěvky typu, koupím semena, tel : 123/123456, ani nevím, jestli to ti lidi dělaj schválně, nebo tam dávaj čísla "ne"kamarádů....


2 Yennefer:
jakožto pouho pouhý stálý člen mám na tebe dotaz: Jakým způsobem jsi dokázala být moderátorka již od počátku tvého příspěvkování ??? Grower.cz tě angažoval? Nebo ňáká známost...??? Neber to nijak osobně a pokud nechceš odpovídat, tak neodpovídej . Měj se fajn .

2 BohouR:
nezávisle mohu říci, že team groweru musí být moc rád, že tě má . Akorát ty čárky by se mohli vyskytovati více.

Old Post 06-06-2003 v 12:22 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 231

Hicks :

Mela jsem jiny nick a navic jsem Carlosova divenka, takze protekce je jasna. Nicmene, on ma chlapec malo casu a tak potrebuje cerstve zpravy odeme. Ja jsem ted sice take nemela mnoho casu, ale ted to napravim. No a nove lidi potrebujeme, Grower se rozrusta. Zkus napsat Carlosovi a muzes se o G. starat take....... Pa pa

Old Post 06-06-2003 v 12:56 PM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 232

citace:
Původní příspěvek od Yennefer
Hicks :

Mela jsem jiny nick a navic jsem Carlosova divenka, takze protekce je jasna. Nicmene, on ma chlapec malo casu a tak potrebuje cerstve zpravy odeme. Ja jsem ted sice take nemela mnoho casu, ale ted to napravim. No a nove lidi potrebujeme, Grower se rozrusta. Zkus napsat Carlosovi a muzes se o G. starat take....... Pa pa


Díky za nabídku, ale nemám zas tolik času, abych si na to troufl. Jináč by to, ale mohla bejt zábava . Měj se fajn holka a taky díky za vysvětlení tvého "growření", .

Old Post 11-06-2003 v 19:14 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miháč
Nový Člen

Karma uživatele Miháč - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 16 

Organika Vermikompost Příspěvek č. 233

Sorraaac, ze zakladam t., ale dneska jsem se dozvedel (od spolehliveho zdroje), ze prestali delat V.kompost(zizaly), proztoze obsahuje nejaky nebezpecny latky..... Nevim jaky.....tak pozor na to........... Mejte se

Old Post 16-06-2003 v 16:55 PM
Miháč je offline   Profil uživatele Miháč   Find more posts by Miháč   Foto galerie člena Miháč   Click here to Send Miháč a Private Message   Add Miháč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 234

Spolehlivy zdroj ? nenech se vysmat !!! v jake pude je mas, takove ti vyserou hovna, takze neb. latky bych sem urcite netahal.

Old Post 18-06-2003 v 09:41 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 235

a co takhle zalejvat spermatem? Tak dvakrát do tejdne půl kubiku a zajišťuju vám, že si k tý kytce vypěstujete super osobní vztah, něco jako k dítěti, ani jí nebudete chtít vytrhnout

Old Post 20-06-2003 v 12:52 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 236

2 jestedman: ....nechtěl bych vidět tvůj pokoj....., ten musí bejt asi hodně "vymalovanej" .

Old Post 20-06-2003 v 13:54 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balsos
Nový Člen

Karma uživatele balsos - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 237

neprud bertha

Old Post 14-07-2003 v 21:14 PM
balsos je offline   Profil uživatele balsos   Find more posts by balsos   Foto galerie člena balsos   Click here to Send balsos a Private Message   Add balsos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

emil Příspěvek č. 238

.... fakt je, ze pred nekolika mesici prestali dowazet wcelku lewnej wermikompost (uz si ani nepomatuju gdo byl dowozce ... uummm) s oduwodnenim neudeleni dowozni licence .....

..... BUT ....

.... po celou dobu ho meli w growshopu na zizkowe a ted ( i kdyz jinaq balenej a DRAZSI) ho maj i w blizkem zahradnictwee ....

.... newidel bych zadnej problem

osobne sem s nim welmi spokojenej .... neprechazet na HYDRO

Old Post 15-07-2003 v 10:58 AM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 239

Nejlepsi je nakupovat u vyrobce. Na sev. morave je jeden v Pustejove.

Old Post 16-07-2003 v 14:52 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josef
Stálý Člen

Karma uživatele josef - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Organika biohnojivo z žížal Příspěvek č. 240

Zdarek z jedný pěstitelský knihy sem se dočet o hnojivu produkovanym kalifornskejma žížalama(vermikompost). Výživná hodnota tohoto produktu je o hodně vyšší než u běžných kompostů. Je výborná jak na růst tak na květ a dá se vylouhovat a užívat jak na postřik tak i na hydroponické pěstování.
Já osobně ho nedavno vyskoušel na rostlině, která měla dost velkej nedostatek draslíku(nekvetla a černali jí konečky listů) a o 4 dny později ejhle. Chci se tedy zeptat-kdo užívá toto hnojivo a jak se projevují jeho účinky na jeho rostlinách?
dík a čau!

Old Post 26-08-2003 v 15:26 PM
josef je offline   Profil uživatele josef   Find more posts by josef   Foto galerie člena josef   Click here to Send josef a Private Message   Add josef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6158380 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív