Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
mino
Nový Člen

Karma uživatele mino - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 225

podľa mna sa na každú príležitosť hodí iný nástroj napr. ku sachu mám najradšej vyrezávanú skladaciu fajku.dobrá je aj naťahovačka,bongá,sklené veci a vlastne skoro všetko ale čo nemám rád je kačička.podľa mna okrem toho cez čo záleží aj s KÝM.

Old Post 07-01-2005 v 13:58 PM
mino je offline   Profil uživatele mino   Find more posts by mino   Foto galerie člena mino   Click here to Send mino a Private Message   Add mino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MFT
Stálý Člen

Karma uživatele MFT - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 226

JOINTY JOINTY JOINTY

1/2 O V E R c r e w
hear the colours see the noises
http://www.pulover.com

Old Post 07-01-2005 v 14:34 PM
MFT je offline   Profil uživatele MFT   Find more posts by MFT   Foto galerie člena MFT   Click here to Send MFT a Private Message   Add MFT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MFT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 227

ja sa priklanam k mimovy, na kazdu prilezitost sa hodi iny "vercajk". Na vyznamnejsie udalosti pouzivam fajku, na bezne pouzivanie bong, ked je nas viac taq natahovacku, atd...

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 07-01-2005 v 23:41 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pat
Nový Člen

Karma uživatele Pat - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 1  

fajfky Příspěvek č. 228

Koukněte na www.fajfky.cz, mají tam slušnej výběr fajfek.Znáte někdo jiné podobné stránky?

Old Post 10-01-2005 v 10:36 AM
Pat je offline   Profil uživatele Pat   Find more posts by Pat   Foto galerie člena Pat   Click here to Send Pat a Private Message   Add Pat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Pohodička Příspěvek č. 229

tosme tuhle (na silvestra wo půlnoci) smotali moc parádní exemplář
na dýlku kolem 30 cm (i s filtrem) - rolovací OCB, šířka = 2 papíry k sobě; motáno na switche; obsah cca 4g mary + 2 kíga; jednoduše si představte megadoutník
proč to tu píšu - prostě mi příde, že žonty se daj vytvořit přesně tak, jak situace žádá, což je hlavní výhoda motání
proti keramice nejsem, bong se již v praxi osvedčil...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 10-01-2005 v 14:41 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugowentyl
Nový Člen

Karma uživatele Hugowentyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 230

Sklo a zase sklo anic jinýho než sklo. Občas po pradědečkoj fajfku (klasika). Papír nic moc jak by řek kámoš " naco papír ten je jenom pod jazyk" :-)

Old Post 12-01-2005 v 19:48 PM
Hugowentyl je offline   Profil uživatele Hugowentyl   Find more posts by Hugowentyl   Foto galerie člena Hugowentyl   Click here to Send Hugowentyl a Private Message   Add Hugowentyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 231

jedine papirek ,neni nad ten ritual kdyz to balite zatehne a odpalkujete....hmmm.dostal jsem chut.

Old Post 13-01-2005 v 08:04 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Jak nejcasteji a nejradeji kourite marihuanu? [OVERFLOW R.I.P.] Příspěvek č. 232

Ja kdysi kouril jsem ze sluken, mam doma sbirku asi 50 kusu. Ale jednoho dne me to proste preslo a kourim vyhradne jointy s tabakem (ac jsem nekurak). Kazdopadne z cisteho skunku se vetsinou rozkuckam a vubec, takze je pro me dost pohodlnejsi ubalit. Bongy mam doma taky a obcas spolecne nabijeme. Zajima me, jak nejcasteji a nejradeji kourite tedy vy.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 13-01-2005 v 09:32 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 233

Omlouvam se, ze podobna temata jiz existuji, kazdopadne jsem v nich nenasel odpoved a hlavne anketu.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 13-01-2005 v 09:57 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 234

jedine baleny jointaky ¨,mam rad ten ruïtual baleni a pak nasati........

Old Post 13-01-2005 v 10:14 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 235

ja balim casto a nejde mi to, takze balim jako zacatecnik, ale taky radeji jointa. Joint mi i diky tomu, ze se porad nepodpaluje a posila, vice spolecensky. I kdyz ja si balim samozrejme i sam

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 13-01-2005 v 10:17 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 236

zaškrtnul jsem jointy a bonga, jelikož takový dobře nacpaný bongo, mňam mňam

Old Post 13-01-2005 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 237

není nad to přijít ze školy ubalit si pořádný brko jít so do lesíčku(sám bo s kámošema) a pořádně se zmastit..když není hulčo tak balim klidně i jen tabák jen kvůli tomu rituálu balení odpalení nasátí:-) ted sem si jednho takovýho dal:-)

Old Post 13-01-2005 v 10:19 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 238

to cityman:to ja balim od ty doby co kourim.nechutnaj mi fajfky slukovky a bonga,jen speky nevim je to muj zvyk,no ale asi bych nepohrdnul nejakou tou sklenenou vodnici se ctyrma slahounama....aby mohlo kourit vic lidi.samozrejme s horkovzdusnou pistolkou vid ramone.......SILVESTR

Old Post 13-01-2005 v 10:23 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 239

Koukám, že na tom rituálu balení špeků nejsem záwislej sám...

Sice mám doma šluknu, bong i hooku, ale špek je špek!

loeX: ty falešný špeky mi taky něco říkaj... Prostě potřeba něco umotat a hned to vyčadit...

Fotr woe!

Old Post 13-01-2005 v 10:26 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 240

No neco jsem precejen zapomnel. Jeste je dobry vapolizer! nekope to, neskrabe a je to masakr zhulujici.

Osobne nepohrdnu zadnym zpusobem Kazdopadne obcas se mi stavaji prekerni situace. Jeden kamos nehuli z dymek, dalsi zase jen z dymek a nikdy ne jointy, takze, kdyz jsme se posledne setkali, tak ja byl zhulen jak bobr, protoze jsem jel speka a zaroven daval sluknu

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 13-01-2005 v 11:38 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2059830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív