Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vodnice dýmky fajfky shotovačky a jiné hulící potřeby
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 225



Mno a ještě moje ůscohvna pan želva (třeba ninja)
mno prostě mi zní víc chutná je to dělaný ze skla ale vypadá to jak z toho šutru (teď nwm jak se menuje )

Naposledy upravil nero 22-03-2009 v 18:16 PM

Old Post 07-03-2009 v 15:26 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 226


Chcem sa pochváliť s drevom ktorému som dal tvar a pre mňa sa stalo živím drevom. Mám ju račej než keby som mal fajku zo zlata, táto mi prirástla k srdcu lebo som ju sám vyrábal. Ani ju nedokážem nikomu požičať, tak povediac som sebec keď chce niekto požičať odomňa fajku, pre nich je to len fajka cez ktorú si zahúlia, pre mňa je to kus zomňa.

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Naposledy upravil LIX 14-05-2009 v 11:55 AM

Old Post 09-03-2009 v 15:42 PM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonobos
Nový Člen

Karma uživatele bonobos - 0% PěstitelskáKarma uživatele bonobos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 227



Tak tady nějaká domácí práce

bonobos

Old Post 18-04-2009 v 18:09 PM
bonobos je offline   Profil uživatele bonobos   Find more posts by bonobos   Foto galerie člena bonobos   Click here to Send bonobos a Private Message   Add bonobos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 228






Moje vlastnoruční výroba!

Jinak materiál je keramická hlína.



Naposledy upravil 17-05-2009 v 14:02 PM

Old Post 05-05-2009 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PineCone
Stálý Člen

Karma uživatele PineCone - 24% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 229


moje vodárna

Dáme shota, dáme, plíce roztrháme!

Old Post 10-05-2009 v 17:11 PM
PineCone je offline   Profil uživatele PineCone   Find more posts by PineCone   Foto galerie člena PineCone   Click here to Send PineCone a Private Message   Add PineCone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovi
Nový Člen

Karma uživatele kovi - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 230


Moje vodnice

Old Post 13-05-2009 v 11:14 AM
kovi je offline   Profil uživatele kovi   Find more posts by kovi   Foto galerie člena kovi   Click here to Send kovi a Private Message   Add kovi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 231



muj setík drevená slukovka a dva kotlíky ve vypostrovné kraBce ... docela prAKktická.... ale hlavní je ze se zní da zhulit

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Naposledy upravil kouba 22-05-2009 v 17:07 PM

Old Post 17-05-2009 v 03:04 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 232


Posledni bongo co jsem mel http://grower.cz/forum/showthread.p...9648#post739648 mi vydrzelo ani ne tejden. Tak jsem si rekl ze si neco jen tak zbastlim a uvidim jaky to bude.

Na vysku ma cca 28cm prumer dole je 7cm. Zatim neozkouseno, nemam k nemu jeste kotlik.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 21-05-2009 v 20:39 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 233


Toxic Bong z jedne mensí hulby..,.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 22-05-2009 v 18:48 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 234


...moja oblubena

Old Post 22-05-2009 v 22:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivory
Stálý Člen

Karma uživatele ivory - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 235


pripájam moje vlastnoručne vyrobené :

setup: 1x 7dcl zaváraninový pohár
2x ľubovolná trubka
1x special zaváraninový vrchnák s 2 dierami
asi 1 šulček plastelíny
voda (najlepšie s kúskami ľadu)
1x kotol- najlepšie násadka z pera omotaná alobalom s tuningom- jednu mam v galérke

user review: ťahá fantasticky, umýva sa postačujúco a je mega šetrná.
doporučuje 10 z 9 zubných lekárov

http://www.erowid.org- keby náhodou

Old Post 25-05-2009 v 20:42 PM
ivory je offline   Profil uživatele ivory   Find more posts by ivory   Foto galerie člena ivory   Click here to Send ivory a Private Message   Add ivory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
propaganjaman
Nový Člen

Karma uživatele propaganjaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 236



moje teleskopicka slukovka

Old Post 04-06-2009 v 19:41 PM
propaganjaman je offline   Profil uživatele propaganjaman   Find more posts by propaganjaman   Foto galerie člena propaganjaman   Click here to Send propaganjaman a Private Message   Add propaganjaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 237


...pridávam moje dymové náradie

Old Post 05-06-2009 v 10:16 AM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 238


Taky se musím pochlubit, svýma vodničkama, tu dvoušlauchovou jsem dostal jako dárek a tu modrou si přivez z Egypta ´=o)


aktuálně: Out 2013

Old Post 06-06-2009 v 14:02 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 239






Moje dýmčičky:

Old Post 19-06-2009 v 21:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 240



a ještě dvě

Old Post 19-06-2009 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4498120 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív