Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 225

2 Farmer: Nejsou to králíci?

Old Post 03-05-2005 v 13:42 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 226

2 cabik: Fakt to jsem nepatří a použí vyhledávání! Liqiduješ přehlednost growera!

Old Post 04-05-2005 v 12:58 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fermer
Stálý Člen

Karma uživatele Fermer - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 227

to chaoticroman: to neres de vo tu pointu

PEACE AND SMOKE FOR ALL

Old Post 04-05-2005 v 17:03 PM
Fermer je offline   Profil uživatele Fermer   Find more posts by Fermer   Foto galerie člena Fermer   Click here to Send Fermer a Private Message   Add Fermer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fermer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 228

2 Fermer: OK. Ale jinak brutální foto!

Old Post 05-05-2005 v 06:17 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karakoe
Stálý Člen

Karma uživatele Karakoe - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 229

běžne vole na poličko nabehne policejni komando z urny )

Old Post 07-05-2005 v 19:42 PM
Karakoe je offline   Profil uživatele Karakoe   Find more posts by Karakoe   Foto galerie člena Karakoe   Click here to Send Karakoe a Private Message   Add Karakoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pakopalas
Nový Člen

Karma uživatele Pakopalas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 230

Kamarád to dělá následovněkolo pole v kukurici rozmístí zavařovací sklenice a každou návštěvu do nich přičůrá...Já mám mámu kadeřnici takže spíš vlasuju.

Old Post 09-05-2005 v 07:52 AM
Pakopalas je offline   Profil uživatele Pakopalas   Find more posts by Pakopalas   Foto galerie člena Pakopalas   Click here to Send Pakopalas a Private Message   Add Pakopalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K3l3
Nový Člen

Karma uživatele K3l3 - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 231

Čuste lidi

Tak vám tu teď hodim souhrn všech věcí co sem si tu přečet ať to nemusíte všechno projíždět jako já........

1.vajgly-obházet kolem políčka
2.vlasy-buď do tenké hadry,smradlavé ponožky či trička,zavěsit na klacek a máte to aji jako stršáka nebo rozházet kolem
3.výkaly-pomočit kolem pole nebo do sklinky,hodit tam hovno či grcku
4.syrové maso či kost od zvířete
5.plot-buď ostnatý,z provazu či z tvrdého silonu
6.skořápky,písek,piliny nebo PET lahve-proti slimakum
7.propocené a smradlavé ponožky,trička,trenky apod.
8.chlupy od psa-ale musí se měnit
9.psí moč-učinná
10.voňavky-ale musí smrdět

Jinak nic jiného sem se tu nedočetl než tohle
Tak hodně zdaru a dobrou sklizeň

Old Post 10-05-2005 v 14:10 PM
K3l3 je offline   Profil uživatele K3l3   Find more posts by K3l3   Foto galerie člena K3l3   Click here to Send K3l3 a Private Message   Add K3l3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 232

No jasně, vlasy a občasné zechcání okolo ty mrdky odradí. No a ještě k těm propoceným hadrům-s kámošem jsme to někdy před lety zkoušeli na jednom ze 2 míst vzdálených od sebe asi 30 metrů a pohoda. Problém byl ale v tom, že nakonec to našli lesníci a to místo, které bylo "zaneřáděné" těma hadrama zlikvidovali, narozdíl od toho "neposkvrněného".

Old Post 11-05-2005 v 14:20 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K3l3
Nový Člen

Karma uživatele K3l3 - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 233

Jo to je dojeb.Nám loni ty mrdky zasrané zežrali asi 50 kytek a nechli tam jenom 2.Tak se chcu právě letos ujistit.

Old Post 11-05-2005 v 18:11 PM
K3l3 je offline   Profil uživatele K3l3   Find more posts by K3l3   Foto galerie člena K3l3   Click here to Send K3l3 a Private Message   Add K3l3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Upozornění !!! Zver !!! Příspěvek č. 234

Moji milovaný! NA DIVIAKY A NA VŠAKOVAKÚ ZVER TREBA ÍSŤ ČPAVKOM. IBA VČERA SOM NA TO PRIŠIEL KTORÝ JE MOŹNÝ KÚPIŤ AJ V DROGÉRIÁCH::: . zVERY TO RIADNE SMRDÍ , A L E POZOR OD RASTLÍN TREBA HO DAT ASI 2 METRE!!! STAČÍ HO POLIAT NA NEJAKU STARU HANDRU MAX 3 DECILITRE(dcl.)

Naposledy upravil mirosk 20-06-2005 v 19:35 PM

Old Post 19-05-2005 v 12:12 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 235

Zdar. Řešíte tu fakt zajímavý věci. Já si to prostě oplotil a víc neřešim. Mám spíš trochu jinej problem, a to prasata vs. já.

Byl jsem takhle zkontrolvat svoje pole a jak se tak plazim mezi stromama tak najednou kousek odemě dusot jak kráva. Nějaký prase si to hasilo rychle pryč někam do lesa. A zachvilku zase to samý. Měl jsem u sebe takovou kudlu, jako na sebeobranu v případě ohrožení. Ale hodně rychle jsem pochopil, že kdyby to prase běželo směrem ke mě, místo ode mě, tak bych byl v prd**i jak v jeteli a celej nůž by mi byl k ničemu.

Vím, že prasata na lidi normálně neútočej, jedině bachyně když má mladý. Háček je, že nevim, kdy ta doba je. A ani nevim, co bych měl v takovym případě dělat, protože je fakt ten, že bych jí asi moc daleko neutek.

Takže existujou nějaký rady, tipy nebo triky, jak nebejt mrtvolou ani mrzákem?

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 07-06-2005 v 14:11 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 236

Setth:To obdobie ked majú svine mledé je akurát teraz.Ak ta svina zbadá dostatočne skoro a a nedostaneš sa medzi nu a mladé tak ona čím skôr sa bude snažiť zmiznúť.A keby sa už za tebou rozbehla tak jedine riešenie čim skôr vyliesť na nejaký strom...

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 07-06-2005 v 14:56 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 237

Dík za info. Takže stačí když budu dělat kravál? Utečou pak? A to období, kdy mají mladý trvá tak do kdy?

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 07-06-2005 v 16:03 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 238

neviem to presne ale myslim že dajako do polky júla(7)

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 07-06-2005 v 16:07 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 239

Vlasy, moč, vajgly.
Věci, které se zde opravdu nesčetněkrát opakují, dokonce je i někdo nesčetněkrát vyzkoušel a výsledky?? Dle vlastní zkušenosti vám mohu říct, že to neni stoprocentní. Věřte mi. Zkusil jsem vlasy v punčoše. Dobrý do tý doby, než kytky měli metr a půl. Pak jsem jednou přišel na pole a ejhle. Jedna kytka totál a druhá vysela na vlásku. (tu jsem díky své revoluční technice zachránil. pozn.) Pokaždý jsem se vymočil na poli. Prostě nic.

Skrátka jsem nechtěl dopadnout jako loni, kdy my srny skosily 50 procent úrody a vymyslel to následovně. Ohrada z chmelničního drátu. Práce na hoďku na hoďku a půl. Kolem pole jsem nabouchal do země kůly z okolního materiálu, aby nebyly nápadný. Na kůly jsem navázal starší narezivělej chmelniční drát (chmelniční není podmínka) a navazoval cca po dvaceticentymetrech nad sebe a udělal prostě ohradu. Navíc se na ohradu parádně popnula okolní vegetace, tudíš bylo toto celé dokonale maskováno a sklizeň stoprocentní. Pro jistotu jsem ještě na ohradu rozvěsil vlasy. Doporučuju

"jako vždy i dnes"

Old Post 02-02-2006 v 08:57 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEy
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEy - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 240

jj ponozky sou podle me nej napad

LIVE IN PEACE

MINI BOX Dual Spectrum 25W warm white9W cool white

LIVE IN PEACE

komu se nelení tomu se ZELENÍ

Old Post 01-03-2006 v 22:04 PM
PEACEy je offline   Profil uživatele PEACEy   Find more posts by PEACEy   Foto galerie člena PEACEy   Click here to Send PEACEy a Private Message   Add PEACEy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PEACEy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6071840 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív