Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 209


Nevíte samice nebo samec popřípadě jak ještě dlouho do sklizeně mám to pod úsporou 125W dual spectrum ted jede pod kvetoucím zabarvením světla

Old Post 15-09-2014 v 06:32 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 210

tak tohle je samice, a sotva začala dělat paličky takže sklizen bych tipl tak za 6 týdnů

Old Post 15-09-2014 v 07:24 AM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 211


To jsem moc rad ze je to samice hyckal jsem ji jako miminko.
Ok tak to necham zatim kvést a pak se znovu po ptám.

Old Post 15-09-2014 v 08:04 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od vv2
Zdravím,také se zeptám.Jelikož mám zasazeno první rok,ještě neznám vše okolo pěstování a sklizně.Když mám paličky jakoby pocukrované,za jak dlouho sklízet?


Podle fotky bych tipoval sklizeň za 10-20 dní. Pokud nemáš mikroskop, abys mohl kontrolovat zralost podle zabarvení trichomů, tak se řiď pestíky (měly by z bílé barvy přejít do nějaké tmavší: oranžová, hnědá). Dalším znakem zralosti je, že palice dál už "nekynou" - jakoby se zastaví vývoj. Taky bych už pomalu přestal hnojit.

Víš aspoň, co je to za model nebo jak dlouho už kvete?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-09-2014 v 09:42 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 213


Tak s tim bude potíž.
Zapljsem světlo z 18h cyklu na 12h ale az asi za cca 2 tydny jsem si uvědomil ze na kytku sviti spektrum pro růst tak jsem změnil spectrum na květeni a od první chvile je to asi 4 tydny ale pod spektrem to bude okolo 2 týdnů.
Model nevim no prikladam foto kde je info o modelu.
Dneska si chci koupit sodovku a kytku stříkat. S hnojenim přestat? Uplne hnojit?
Zdase mi ze kytka vubec nevoní ale mozna je to tim ze jsem si na zapach zvykl mam ji furt u sebe v místnosti

Old Post 15-09-2014 v 09:58 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 214

zelenysatan: já jsem ale odpovídal uživateli vv2, jak je vidět v citaci

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-09-2014 v 10:27 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 215

8-) na to nevidím jedu přes mobil 8-).

Old Post 15-09-2014 v 11:00 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 216


koles .Díky za radu,budu pozorovat změnu barvy.Semena jsem bohužel pomíchal na 99% by se mělo jednat o Passion1,viz odkaz:http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1121237

Old Post 15-09-2014 v 11:41 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Littledrem
Nový Člen

Karma uživatele Littledrem - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 217


Zdravím mám tady rostlinu a pěstuju venku. Chtěl bych vědět kolik myslíte že ještě potřebuje. Né že bych spěchal ale mám trochu problém s listím začíná mi žloutnout a opadávat.

Old Post 15-09-2014 v 15:41 PM
Littledrem je offline   Profil uživatele Littledrem   Find more posts by Littledrem   Foto galerie člena Littledrem     Add Littledrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 218

listí neřeš to je přirozený proces a kytka má ještě určitě 3 týdny čas

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 15-09-2014 v 16:01 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 219


co myslíte jak dlouho ještě?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 16-09-2014 v 14:09 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 220


ještě makro ...

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 16-09-2014 v 14:10 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sennin
Nový Člen

Karma uživatele Sennin - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 221


Zdravím, pěstuji úplně poprvé a rozhodl jsem se pro outdoor, odrůda Shaman feminizovaná semena. Kytky přešly do květu a jedna má jinačí barvu (viz obrázek). Ostatní kytky nejsou tak fialové, ale žloutnou a moc se mi to nelíbí. Poslední dobou hodně pršelo a bylo zima. A také nevím, za jak dlouho sklízet, Děkuji za odpovědi

Old Post 16-09-2014 v 21:29 PM
Sennin je offline   Profil uživatele Sennin   Find more posts by Sennin   Foto galerie člena Sennin   Click here to Send Sennin a Private Message   Add Sennin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sennin
Nový Člen

Karma uživatele Sennin - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 222


foto ostatních

Old Post 16-09-2014 v 21:31 PM
Sennin je offline   Profil uživatele Sennin   Find more posts by Sennin   Foto galerie člena Sennin   Click here to Send Sennin a Private Message   Add Sennin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorila
Nový Člen

Karma uživatele Gorila - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 223

citace:
Původní příspěvek od sWei
co myslíte jak dlouho ještě?


A co to mas za model? Jestli noname, tak bych rekl tak 2 tydny.

Old Post 17-09-2014 v 09:00 AM
Gorila je offline   Profil uživatele Gorila   Find more posts by Gorila   Foto galerie člena Gorila   Click here to Send Gorila a Private Message   Add Gorila to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gorila! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jezisek1
Nový Člen

Karma uživatele jezisek1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 224

Jak to vidíte tady? 1 je maličká, ale má silné aroma a listy lepí, květy mi ale příjdou nedozrálé. 2 se mi zdá už i na sběr, pokud jsem správně určil trichomy, tak jsou už všechny hnědé/zrzavé.

Předem díky za odpověd
http://imageshack.com/a/img909/2848/uz0cnL.png

Link, protože mi tu nejde nahrát obrázek..

Old Post 17-09-2014 v 09:46 AM
jezisek1 je offline   Profil uživatele jezisek1   Find more posts by jezisek1   Foto galerie člena jezisek1   Click here to Send jezisek1 a Private Message   Add jezisek1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2012 - KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - 1567 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6315300 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív