Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 209

čau tak sem vyfotil to poslední co mám ,to vubec netuším na co je jestli jen teplota ......mrkni http://aukro.cz/show_item.php?item=2236699366

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 27-03-2012 v 17:39 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 210


citace:
Původní příspěvek od blafuzo
čau tak sem vyfotil to poslední co mám ,to vubec netuším na co je jestli jen teplota ......mrkni http://aukro.cz/show_item.php?item=2236699366


Ten je na 24V... který z nich to je netuším...

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 27-03-2012 v 17:55 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 211

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Ten je na 24V... který z nich to je netuším...
jj tto je dobrý,ale vratme se radši zapojení jak píšu.... kam ty modrý ??

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 27-03-2012 v 21:55 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od blafuzo
jj tto je dobrý,ale vratme se radši zapojení jak píšu.... kam ty modrý ??


Modrý do toho rega nezapojuj, spoj je bokem svorkovnicí jak píšeš..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 27-03-2012 v 22:42 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 213

čau tak tu mám ještě to jedno jestli by to šlo použít jako rychlostní pro ten 2 rychlostní ventilátor ?http://aukro.cz/termostat-rego-i2231895297.html bude mi k něčemunebo ho mám prodat díky )))jinač už se chystám k propojení dám pak ještě schéma ke schválení díky za rady ještě jsem našel čidlo vlhkosti http://aukro.cz/show_item.php?item=2240814467 tak pomalu zjištuji že v podstatě mužu rozjet druhou skřín 400w mám i box ) ale nevím jak, su v paneláku už ted mám 250w a su tak tak s hlukem , ještě jen snad že zákládní pohybová ventilace pro kytky není na 220v ale na 12v přes autonabíječku 4x12v ventilátor + jeden stale odvadí ven a ta hlavní 220v se spíná jen při vyšší teplotě

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Naposledy upravil blafuzo 29-03-2012 v 10:23 AM

Old Post 29-03-2012 v 09:30 AM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 214

citace:
Původní příspěvek od blafuzo
čau tak tu mám ještě to jedno jestli by to šlo použít jako rychlostní pro ten 2 rychlostní ventilátor ?http://aukro.cz/termostat-rego-i2231895297.html bude mi k něčemunebo ho mám prodat díky )))jinač už se chystám k propojení dám pak ještě schéma ke schválení díky za rady ještě jsem našel čidlo vlhkosti http://aukro.cz/show_item.php?item=2240814467 tak pomalu zjištuji že v podstatě mužu rozjet druhou skřín 400w mám i box ) ale nevím jak, su v paneláku už ted mám 250w a su tak tak s hlukem


Není to zbytečný.. další rego? Když tamto ten dvourychlostní taky obslouží.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 29-03-2012 v 10:07 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tulipán
Stálý Člen

Karma uživatele tulipán - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 215

Zdravim,

mám trochu problémek se zapojením Ventilátoru TT s časovačem. Na netu a vlastně i podle toho schématu tam je psáno,

Zapojit fázi na L1 nebo L2 podle rychlosti a nulák na N a mělo by to fičet ale jak to zapojim jakkoli tak to prostě nefičí...

V čem může být problém ?

Děkuji za rady

... Ať se daří ...

Old Post 07-04-2012 v 20:22 PM
tulipán je offline   Profil uživatele tulipán   Find more posts by tulipán   Foto galerie člena tulipán   Click here to Send tulipán a Private Message   Add tulipán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mulis
Nový Člen

Karma uživatele Mulis - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 216

co máš přesně za typ?
aspoň podle tohodle návodu dochází k rozběhu u časovanýho vent. až po cca 5s po zapojení
http://www.elektro-paloucek.cz/file...s-tt-_navod.pdf

Old Post 08-04-2012 v 09:43 AM
Mulis je offline   Profil uživatele Mulis   Find more posts by Mulis   Foto galerie člena Mulis   Click here to Send Mulis a Private Message   Add Mulis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 217

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Není to zbytečný.. další rego? Když tamto ten dvourychlostní taky obslouží.



ČAU prosímtě když na tu první rychlost ventilátoru napojím ještě termostat TH-810T tak se okamžitě spustí i když je termostat vyplej je to jakesi divné myslíš že ten termostat muže bejt špatnej i když je novej ??? prostě propouští fázi i když kontrolka na temostatu svítí červeně i zeleně je možné že to rozpíná nulák ??? a fáze tam je furt ? když tam zapojím jinej spotřebič tak to faká normálně

http://www.elny.cz/elektronicky-reg...mostat/d-74249/

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Naposledy upravil blafuzo 11-04-2012 v 12:17 PM

Old Post 11-04-2012 v 10:44 AM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od blafuzo



ČAU prosímtě když na tu první rychlost ventilátoru napojím ještě termostat TH-810T tak se okamžitě spustí i když je termostat vyplej je to jakesi divné myslíš že ten termostat muže bejt špatnej i když je novej ??? prostě propouští fázi i když kontrolka na temostatu svítí červeně i zeleně je možné že to rozpíná nulák ??? a fáze tam je furt ? když tam zapojím jinej spotřebič tak to faká normálně


Proč se to za snažíš každou cenu překombinovat.. no je to možný že to rozpíná pracovní nulu. Některý spínací hodiny to tak taky maj.

Už je mi jasný proč stavby vypadaj, tak jak vypadaj..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 11-04-2012 v 12:21 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 219

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Proč se to za snažíš každou cenu překombinovat.. no je to možný že to rozpíná pracovní nulu. Některý spínací hodiny to tak taky maj.

Už je mi jasný proč stavby vypadaj, tak jak vypadaj..
STAVBY DO TOHO NETAHEJ viz má stavba http://www.elkas.cz/ .... no protože tam mám zimu 22stupnů a když tam dám ten termostat nastavím 25 a mám klid . fakt to bere moc vzduchu a vlhkosti (,ted vím že sem měl koupit s regulací ale chybama se človek učí ... to že se mi vypne třeba na 5 minut mi vůbec vadit nebude ,protože se mi tím zvedne teplota v boxu . a mám tam ještě 12V ventilaci taky přes pácháč smradek tedy až tak neřeším . jak zjistím že to rozpíná tu nulu ??? ještě mě napadá regulace z vysavače ........

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 11-04-2012 v 12:41 PM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 220


Zdravim,potřebuj radu s připojení 250w hps jakej drat kam..

Old Post 21-04-2012 v 18:13 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ancool
Stálý Člen

Karma uživatele ancool - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 221

belladonna: Hoj, kdyby jsi hledal, tak uz to tu je, moc krat tak privod ze site hod nasledovně: Cerny na L, Modrý na N a zelenozluty zboku na kostru. Vystup z predradniku hod cerny na LA, modry na LR a zelenozluty opet z boku na kostru. Aaaa na strane výbojky dej modrý na objimku a cerny na jazycek, zelenozluty pouzij na uzemeni stinidla ci podobne. Kazdopadne to vychazu z predpokladu ze mas zelenozluty pripojeny na kolik nebo danou klemu mezi N a PE. V opacnem pripade uzemeni na nic, pac se to nema kam uzemnovat Ja mam z rozvodne skrine vytahnuty zvlast jen zelenozluty pro uzemeni vsech kovovych soucasti, bezpecnost nadevse, nerad bych aby moje zelezna kostra zacala probijet kdyz jsem uvnitr Pokud je tp nesrozumitelny ... mrkni na video, je to tam dost polopate )) myslim zapojeni predradniku

http://www.youtube.com/watch?v=hy34JNY1_Qw

Old Post 25-06-2012 v 10:05 AM
ancool je offline   Profil uživatele ancool   Find more posts by ancool   Foto galerie člena ancool   Click here to Send ancool a Private Message   Add ancool to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 222

Zdravim vsecky .... prosim nekoho zkusenejsiho o radu vcera kdyz byla bourka tak na par sekund asi 1 sekundu vypla elektrika jen to bliklo a zas valilo sel sem omrknout skrin a uz z vedlejsiho pokoje sem slysel cvakani ... predradnik cvakal a ve skrini tma .... predradnik sem vypl a zkusil zapnout a to same .. po chvilce az vybojka schladla uz vse slo normal .... jde mi jen o to kdyz nebudu doma dejme tomu na dovolene a stane se to zase bude predradnik cvakat asik do te doby dokut vybojka neschladne a pak naskoci pokud se nemilim ... jde mi o to jestli to nemuze odpalit predradnik kdyz to bude napr 5 minut zkouset zapalovat .... jinak predradnik je GIB pro cosi 250w a vybojka Narva HPC-T diky moc asi mam jen schyzu ale radeji se ptam nerad bych dojel z dovolene ke spalenisti ....

Old Post 02-07-2012 v 14:01 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 223

Čau lidi, mám tu zapojenou výbojku 150w bez kondenzátoru, potřeboval bych vaše rady jestli je to teda dobře nebo co kam jinam ... díky moc http://www.jpeg.cz/obrazek/6l

Old Post 04-07-2012 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 224

[účet odstraněn]

Old Post 25-07-2012 v 22:07 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8733280 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív