Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Palec nahoru Dobrá rada nad... Příspěvek č. 209

Nazdárek foxtrott!
Mýslím,že to s tím jištěním asi zkusím,protože o víkendu jsem skoro zhučel z toho mýho "stromku".Byl jsem už skoro u cíle když se mi pod botou sloupla kůra z jedné větve!Fakt maras!!!Ještě že jsem se dobře držel!!!Jinak takový pád z 18m by asi nebyla sranda.Nedá se ale říct,že by mě to odradilo,dneska jdu hnojit a už se na ty mý kyčičinky těším

Zasaď si sám... JohnB

Old Post 27-05-2003 v 09:07 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer
Nový Člen

Karma uživatele Killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 210

Cus... Mám na borovici 3 kytičky, ale jenom v půlmetrovým truhlíku.....
Má to cenu?????
nemám je ratši přesadit do kýblu....

Někde jsem slyšel, že zalejvat nemusím, že stačí srážky..??

Old Post 27-05-2003 v 09:27 AM
Killer je offline   Profil uživatele Killer   Find more posts by Killer   Foto galerie člena Killer   Click here to Send Killer a Private Message   Add Killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bUstA
Nový Člen

Karma uživatele bUstA - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 211

Cus.Já to zkousim primo do sudu,ale jeste nevim jak ho tam potahnu,je asi 50l.Museji tam bejt diry?

Old Post 27-05-2003 v 10:03 AM
bUstA je offline   Profil uživatele bUstA   Find more posts by bUstA   Foto galerie člena bUstA   Click here to Send bUstA a Private Message   Add bUstA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxtrott
Nový Člen

Karma uživatele foxtrott - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 212

Bez děr ti to začne hnít....Ale na druhou stranu když jich tam nebude tolik...sud ti jentak nevyschne.

to Killer--- Se zalejvánim na stromech...v kýblech musíš zalejvat dycky. Vysychaj totiž rychlejš než normal záhon. Se stromama taky začínám ale podle mě je to ještě nutnější než mít ten kýbl na zemi. A v truhlíku bych je určitě nenechával. Chce to alespon 8-10 litrů kýbl.

JohnB ....Jištění je jistota. Stejně je k tomu potřeba alespoň provizorní úvazek - přes pás, prsa a kolem ramen. Já teď přemejšlim jak zamaskovat lano....nejspíš tam dám provázek, tak 2.5 m vysoko a nahoře protáhlej karabinou. Potom bych mohl lano pokaždý přinést a lezení by bylo hned o něčem jiným.

Old Post 27-05-2003 v 13:51 PM
foxtrott je offline   Profil uživatele foxtrott   Find more posts by foxtrott   Foto galerie člena foxtrott   Click here to Send foxtrott a Private Message   Add foxtrott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Felix
Nový Člen

Karma uživatele Felix - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 213

No kluci ja sem byl vcera vybrat a upravit strom a je to o brzku v ja bydlim v 5tym patre ale to bylo jeste vysi a ono to podklouzlo(trochu a ja sem se lekl potm sem se podival za sebe a ... no proste budu muset zavist nejaky jisteni) jo ale napad je to perfektni a zavadim to

¨jen nevim jak na to budu chcat no ale nejspis to vyresim tak ze si nachciju pod stromem do lahve a potom to tam zanesu

jinak postupne vam budu rikat co se mi vsechno posralo

zatim nic cau

pěstuju protože žiju...

Old Post 28-05-2003 v 08:34 AM
Felix je offline   Profil uživatele Felix   Find more posts by Felix   Foto galerie člena Felix   Click here to Send Felix a Private Message   Add Felix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Felix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bUstA
Nový Člen

Karma uživatele bUstA - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 214

Cus...Tak sem byl vcera na tom strome a byla to strasna fuska to tam vytahnout.Mam ale strach ze to uvidi nakej myslivec,myslite ze to je mozny?

Old Post 28-05-2003 v 11:38 AM
bUstA je offline   Profil uživatele bUstA   Find more posts by bUstA   Foto galerie člena bUstA   Click here to Send bUstA a Private Message   Add bUstA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Felix
Nový Člen

Karma uživatele Felix - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 215

myslim ze to je riziko povolani, hehe he Ja bych rekl ze pokud si vyberes strom co je kritej ze vsech stran ale slunko na nej sviti z vrchu taak to bude v poho

Old Post 28-05-2003 v 11:51 AM
Felix je offline   Profil uživatele Felix   Find more posts by Felix   Foto galerie člena Felix   Click here to Send Felix a Private Message   Add Felix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Felix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Dotaz Příspěvek č. 216

bUstA

Takže jsi tam dostal těch 50L?Docela fuška,co?Těch mých 30L mi dalo docela zabrat!Hlavně ta hlína...Na jakým stromě to máš???
Jak to tak vidím tak taky ještě něco přidám...
Dotaz:Ty moje kyti mají něco kolem 25cm,ale nejsou zastřihlý.Mužu je ještě teď střihnout?U vrcholků to už žene do palic a já nevím,jestli kytkám tím zástřihem nějak neublížím,ale nechci aby se mi potom zlomily .(Budu přivazovat,ale taky jde o nápadnost).Za každou radu dík!
Zasaď si sám... JohnB

Old Post 28-05-2003 v 13:13 PM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bUstA
Nový Člen

Karma uživatele bUstA - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 217

Cus..Mam to na smrku asi tak v 15 metrech,snad to bude dobry.Ale vytahnout to tam je vo zivot.Zatim tam mam jen sud bez hliny,tu mam pripravenou pod stromem v pytli.Jak si tam dostaval tu hlinu?Dik..cus

Old Post 29-05-2003 v 06:41 AM
bUstA je offline   Profil uživatele bUstA   Find more posts by bUstA   Foto galerie člena bUstA   Click here to Send bUstA a Private Message   Add bUstA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 218

bUstA

Zdarec,ani se neptej jaká to byla fuška to tam dostat-těch 30L zeminy.Těch 50L Ti vůbec nezávidím .Já to tam tahal v igelitových pytlích(takové ty co se dávají do koše na odpadky-čisté ),ale můžu Ti říct,že to je na...Nahoru jsem ty pytle nesl v ZUBECH a pak jsem ani nemohl hýbat čelistí.Být tebou, tak to tahám na laně,ale v něčem co se neroztrhá o větve!Jinak hodně zdaru!!!! Dík za radu TIME,asi to střihnu.Mám jich tam nahoře 5-všechno samice a budu muset dát dvě pryč(kámoš se nabídl jako náhradní tatínek ).Doma jsem stříhal podle nějaké rady na GROWERu,aby mi vyrostly 4 "nohavice" a povedlo se.......jenom to zatuhne na trochu delší dobu(už zase jedou a hezky košatí).

Zasaď si sám... JohnB

Old Post 29-05-2003 v 09:23 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferst
Nový Člen

Karma uživatele ferst - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 2 

AŤ TO ROSTE. Příspěvek č. 219

Zdravim, pěstovaní na stromech je fakt dobrej způsob pěstovaní. Já to mám na smrku v 15 metrový vějšce, hned pod kbelikama, který mám dva v každym 3 kytky mam takovy sezeni, kde si vždycky dám cigo a čumim na okoli ( ze stromu je super výhled) a až bude doba sklizně tak cigo vystřídaj jointy a to bude teprv prdel..... Co se týče kbelíku tak ty mám vomotaný igelitem (udržuje good teplotu) a maskovací sítí, takže nejsou vůbec vidět, fakt dobrý je nedávat hlínu až po vokraj kbelíku, ale tak 5 cm dosypat pískem, pak do pídku strčít, nějakou rouru ( průměr okolo 3cm) která je na koncích opatřená otočenými uzávěrami s pet lahví (ty musej bejt fest zadělaný) do roury vyvrtan pár děr a taky do jednouho víčka. Celou rouru narvat do kbelíku, tak aby vykukovalo je víčko s dírou, pak je našroubovat láhev s vodou, hnojivem... Všechno se pak dostane s láhve přímo ke kořenům. A písek udrží vlhkost tak po 3-4tejdny bet dešťů.

Old Post 29-05-2003 v 18:18 PM
ferst je offline   Profil uživatele ferst   Find more posts by ferst   Foto galerie člena ferst   Click here to Send ferst a Private Message   Add ferst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferst
Nový Člen

Karma uživatele ferst - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 220

Sorry za ten pravopis..

Old Post 29-05-2003 v 18:20 PM
ferst je offline   Profil uživatele ferst   Find more posts by ferst   Foto galerie člena ferst   Click here to Send ferst a Private Message   Add ferst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 221

citace:
Původní příspěvek od Killer
Jak to vypada s větrem na stromech?????? musím to nějak pojistit??..... Dík



Doporučil bych ti pojištění proti vandalismu, krádeži a živelným pohromám, nejlépe u České pojišťovny

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 30-05-2003 v 15:22 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirik
Nový Člen

Karma uživatele jirik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 222

To: bUstA

Můžeš tu hlínu vytáhnout na několikrát jednoduše v báglu, anebo si to uvaž na provaz, s jedním koncem si vylez nahoru a přitáhni si to. Jenom bacha na větve na kterých stojíš.

Old Post 02-06-2003 v 10:19 AM
jirik je offline   Profil uživatele jirik   Find more posts by jirik   Foto galerie člena jirik   Click here to Send jirik a Private Message   Add jirik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Felix
Nový Člen

Karma uživatele Felix - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 223

No ja sem tam celkem zapracoval ale rostlinky si tam dam az v patek, to je sice naser, protoze budu pozde sklizet,ale lepsi nez nic!!!
Kybl sem tam pridratoval.

Chtel sem se zeptat na co privazujete kyti?

Ja asi kolem obvodu udelam provazi a potom budou kyticky privazovany na ty provazi. Jo to snad pude, k tomu kmenu by to neslo, jinak mam obcas trochu strach z spadnu, protoze je to prece jenom dost vysoko, jinak jak vysoky kyti ste tam daly (v cm)???

diky a caaaaau

Old Post 02-06-2003 v 11:58 AM
Felix je offline   Profil uživatele Felix   Find more posts by Felix   Foto galerie člena Felix   Click here to Send Felix a Private Message   Add Felix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Felix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Obecné Mřížka.... Příspěvek č. 224

Čau všem!!!!!!
Felix
Taky přemýšlím jak ty moje kyti zajistit proti větru.Asi tam dám nějakou mřížku a k ní budu kytky přivazovat nebo to propletu drátem,o který se budou moje holčiny opírat.....Uvidíme!Zkusím poslat nějaké fotky(až si pučím digitál..... )

Zasaď si sám... JohnB

Old Post 02-06-2003 v 14:02 PM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2911790 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív