Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
teflonn
Nový Člen

Karma uživatele teflonn - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 209

a potom hlasky ako:

Tu sed a ticho stoj.
Som vypaleny ako svetlo v chladnicke.
Citim sa ako ked vojde ruzovy slon do modreho obchodu a kupi si oranzovu omacku.
Mraky se tahnou, tahnou se mraky...ty me uz nebavis, tak tahni taky...
Ja sem uplne v p*ci...ale no, p*ca neni sklad...

ja: dobry model, jak si na tom?
kamos: blap.
ja: jo jo, tiez to tak citim.

Old Post 15-09-2008 v 17:26 PM
teflonn je offline   Profil uživatele teflonn   Find more posts by teflonn   Foto galerie člena teflonn   Click here to Send teflonn a Private Message   Add teflonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grour
Nový Člen

Karma uživatele grour - 5% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 210

Jednou jsme jeli se třídou na výlet a na jednom malym nádražíčku, kde jsme přestupovali, a čekali na vlak, jela celou dobu baba do takovýho toho nádražního rozhlasu, jakej si všichni umíte představit. Už baba sama o sobě, která snad bez nadechnutí jela dvacet minut, byla vtipná, ale... Po chvíli začala hlásit "pozor na druhé koleji, pozor na druhé koleji", pak se ozvalo zlověstný zatroubení vlaku, mladá slečna uskočila zpátky na perón a baba pokračovala "No dyť jsem řikala, pozor na druhé koleji!" Celá třída výbuch, záchvat až do cíle cesty

My předstíráme, že pracujeme, oni předstírají, že nás za to platí...

Old Post 19-09-2008 v 01:57 AM
grour je offline   Profil uživatele grour   Find more posts by grour   Foto galerie člena grour   Click here to Send grour a Private Message   Add grour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zatoichi
Stálý Člen

Karma uživatele Zatoichi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 211

Smotnem ještě jedno?

Old Post 21-09-2008 v 22:48 PM
Zatoichi je offline   Profil uživatele Zatoichi   Find more posts by Zatoichi   Foto galerie člena Zatoichi   Click here to Send Zatoichi a Private Message   Add Zatoichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 212

cus,
ja som nedavno na jednej chate zahlasil : "napadlo nas prepadove nintendo!!!" malo to byt jednoduche prekvapilo nas zasahove komando

tak piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 22-09-2008 v 07:06 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teflonn
Nový Člen

Karma uživatele teflonn - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 16  

Pohodička Příspěvek č. 213

hovnokojot :

Old Post 22-09-2008 v 10:34 AM
teflonn je offline   Profil uživatele teflonn   Find more posts by teflonn   Foto galerie člena teflonn   Click here to Send teflonn a Private Message   Add teflonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Palec nahoru Příspěvek č. 214

Noo..newím jestli vám to třeba přijde vtipný.., ale mně to v tu chvíli, kdy to trošku leze do hlavy úplně nejvíc

,,Chceš smrt anebo bongooo?" ,,Smrt!" ,,Umřeš krutou smrtí bongoo!"
(přišla esemeska)..,,No ty voe, počkej, teď hulim!!"
,,Hele strč ty tašky do igelitky a padej!" (myšleno knížky)
,,Ušetřim ti facku!" (uštědřim)
,,Si přídu jak v Itálii..Takový horko!" (bylo asi 14°C)
,,Hele, mě štve, já s nim chodim, on mi napíše a já du, hele on si myslí, že mi to nevadí, ale mě to prostě vadí a stejně to nikdo neví, proč to víte vy? Nikdo a nic mi nevadí, takže vadí a neřešte to!"
,,Vyhráli smeeee!" (potom co kámoš dotelefonoval)
,,Piko, héééro, tripy-py, pojedeme na ryby, hej holky, usmažíte kapra?"
,,Je tam někdo? Proč se vyklání z auta?" "nikdo se nevyklání!" ,,dyť vypadne!"
,,Já sem dneska hulit nechtěla, já zase ZAPOMNĚLA!!"

A těch hlášek je moc, jsou vtipnější, ale tyhle si fakticky pamatuju...No, tak snad aspon něco vám přijde trošku vtipný Ale ty vaše jsou úplně jetý

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 25-09-2008 v 18:24 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 215

Hehe, my jsme byli jednou o prázkách na zábavě, už skončila,tak že pudem dom pěšky, stojíme před kulturákem tak nejak cucim a zahlidnu kámoše(úplně v prdeli-zhulenej, vožralej) jak tam do někoho žduchá a řve na něho ty zasrané pražáku a furt mu nadává...tak přijdu blíž a von to je jeho brácha, tak jsem se ho zeptal proč valí do svýho bráchy a von: Tady do toho zasranýho pražáka?-chvilka odmlky-Ty vole Ivane sory, ja jsem te normalne nepoznal, proc jste mi to vy kur*vy nerekli, ze je to muj bracha?!

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 26-09-2008 v 17:08 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piistaa
Stálý Člen

Karma uživatele piistaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 216

Mam kamose co ma velke ochlupeni na prdeli...

Tak nahuleny se ho ptam: Poslis jakej sampon pouzivas na holeni prdele?Ass and shoulers?:

Old Post 29-09-2008 v 14:51 PM
piistaa je offline   Profil uživatele piistaa   Find more posts by piistaa   Foto galerie člena piistaa   Click here to Send piistaa a Private Message   Add piistaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 217

V jedění je vědění (pro dobrý efekt opakujte dokola)

Old Post 29-09-2008 v 16:30 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 218

Tu ted posloucham Radium a Renegade Returns a přemejšlim nad dalšíma těma nesmrtelnýma hláškama Sami víte, že jich je vždycky úplně moc..akorát si na nějakou v tom střízlivým stavu vzpomenout, docela tvrdý Kluci vždycky začnou hlásit, že to neni normální..

,,Slečno V..., vy ste vyhulila zase půlku špeka!!"
,,Nesnášim pozéry! Ty co řvou že hulí a neví co to je venek! Znaj jenom slovo skunk a ani neví jak držet buřta v ruce! Jo, bleee, kundy!!"
,,Vodpal podpal dopal špeka!"
,,Uvař kapra!"
,,Tak sme vařili řízky, no potom přišlo smažení a když se řízek dosmažil, všichni sme byli na mrdkyyyy!"
,,Hele tvuj táta je právník, ne?"
,,Ty máš malý velký oči!"
,,Dojdeš pro papery?" "Jako domu? "Jo!" "Ses posral? Potkat matku v tomhle stavu? To je jako podpálit před ní gramovýho špeka! Sebevražda!"
,,Slyšíte ty vlaky? A letadla? Kurwa tady je trpaslíkůůů..."

A docela haluz je hrát fotbálek

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 29-09-2008 v 19:40 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chachec
Nový Člen

Karma uživatele Chachec - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 219

" suchý listí prdel čistí "

Old Post 03-10-2008 v 11:56 AM
Chachec je offline   Profil uživatele Chachec   Find more posts by Chachec   Foto galerie člena Chachec   Click here to Send Chachec a Private Message   Add Chachec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 220

"Machruje a chodi srat na dvur"

Old Post 03-10-2008 v 12:06 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 221

"Zdálo se mi že se brodim v bahně a probudil se posranej"

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 04-10-2008 v 16:43 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chemik
Stálý Člen

Karma uživatele Chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 222

"Já bych si dala teplý ice tea."
Týpek ve škole při prezentaci: "Ještě bych s chtěl vrátit k předchozímu slidu" [cvak] ",k tomu není co dodat."

Old Post 04-10-2008 v 18:48 PM
Chemik je offline   Profil uživatele Chemik   Find more posts by Chemik   Foto galerie člena Chemik   Click here to Send Chemik a Private Message   Add Chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zatoichi
Stálý Člen

Karma uživatele Zatoichi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 223

"Tímto tě slavnostně pasuju na odpalovací rampu, tak už nekecej a odpal to."

Old Post 07-10-2008 v 16:27 PM
Zatoichi je offline   Profil uživatele Zatoichi   Find more posts by Zatoichi   Foto galerie člena Zatoichi   Click here to Send Zatoichi a Private Message   Add Zatoichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lammer&Outsider
Nový Člen

Karma uživatele Lammer&Outsider - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 224

při hodině ANJ: Kincl, přeložte mi prosím větu "Tom has gone on school trip."! Kid: "mnó.. tom šel do školy na tripu..."

"vyjmenuje mi prosim uhly pohledu."
"no .. hm.. no tak to kdyz se jakoze divam treba tady na Verču z vrchu, vidim pudorys, kdyz zboku, tak bokorys, no.. a kdyz ze spodu tak klitoris.."

*profesoka prisla do tridy*
"mamo! cegani! cigani mi ukradli auto!"
*odchazi*
"di doprdele, nebo ti zlomim zapesti ty debile!"

"já beru ty kola a hevér"

ja si moc hlasek nepamatuju, je jich moc, vdycky je nejaka

Old Post 07-10-2008 v 17:53 PM
Lammer&Outsider je offline   Profil uživatele Lammer&Outsider   Find more posts by Lammer&Outsider   Foto galerie člena Lammer&Outsider   Click here to Send Lammer&Outsider a Private Message   Add Lammer&Outsider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3057540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív