Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
mitfara
Nový Člen

Karma uživatele mitfara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 209

Ja mam dobrý stihy na přednáškách když sedim na židly a houpu s nohama tak se mi obcas zda ze se mi ty nohy bud zvetsujou nebo zmensujou a je to fakt legrando... De to i s prstama u rukou...

Čenda jest jméno mé, grower ze mě nebude Peace and Grow

Old Post 03-01-2008 v 20:35 PM
mitfara je offline   Profil uživatele mitfara   Find more posts by mitfara   Foto galerie člena mitfara   Click here to Send mitfara a Private Message   Add mitfara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bomboliny
Stálý Člen

Karma uživatele bomboliny - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 210

To ja sem si zahulil pul gecka sam vynikajiciho skunku a postavil sem se
a na jednou se mi zamlzili oci zamotala se mi kebule a najednou sem se ocitl na zemi.... nikdy vic se mi to nestalo...hnusnej zazitek

Old Post 06-01-2008 v 14:42 PM
bomboliny je offline   Profil uživatele bomboliny   Find more posts by bomboliny   Foto galerie člena bomboliny   Click here to Send bomboliny a Private Message   Add bomboliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 211

Hehe tedka se my vybavila jedna neskutečná šílenost kterou jsem zažil nedávno na mlíku.

Chodím na veterinární školu a míváme vždicky praxe v prasečáku, tak jednou za tři měsíce.
Když jsme ten den přijeli autobusem k prasečáku nabil jsem si sklenenku, nabíd jsem ale nikdo nechtěl. Pak jsme vešli po schodech nahoru do jakési místnosti ve který se převlíkáme. Rozdělal jsem si lahváčkla a čekal až příjde profesor, takovej starej flegmatickej doktor kterej vůbec nic neřeší. Pak kamoš vytáh mlíko, vařil ho ten den ráno u nás na privátě, bylo toho cca 1l. Myslel jsem si že to bude šit, vařil to jenom z trochy listí a jenom hodku. Navíc to mlíko bylo uplně tekutý, já když vařím mlíko tak má spíš hustotu krupičný kaše. Tak jsem se pořádně napil, cca 2 deci, kamoš stejně tak a ještě dalších pár lidí + jedna holka která si dala jenom dva loky ( nakonec se ukázalo že to vychytala nejlíp). Pak to najednou začalo najíždět, prvně pomalu ale bylo to čím dál šílenější.
Já tomu mlíku fakt vubec neveřil, myslel jsem že to nic nedá tak jsem ten stav pokládal spíš za mix té skleněnky + to pivko. Jenomže vono se to čímdál víc stupnovalo a když jsem se kouk na lidi okolo sebe viděl jsem že jsou na stejné vlně. A to byl jenom začátek
Přišel profesor a šlo jsme po schodech ven, dem po betonovým dvorku a do budovy s odchovnou selat. Nevím jestli jste už nekdy bli v prasečáku, jednotlivý sekce, v nich "boxy" s prasnicema- malá klec ve které se prasnice nemůže ani pohnout a okolo ní pobíhajk selata.Navíc příšernej sprad, tma a strašně prašný prostřědí. Nedával jsem si to těžce, připadal jsem si jak někde ve vězení pro prasata a my jsme byli jacísi dozorci. Sral jsem na to, šel jsem za prasečák a sed jsem na zídku a seděl. Problem byl v tom že jsem na sobě mel jenom mikinu a ono docela foukalo a mrzlo. Venku se to nedalo moc dlouho vydržet, šel jsem dovnitř jenže tam vás hned mrsknul přez rypák ten nehoráznej sprad. Najednou jsem nechápal jak jsem se zase vocitl vevniztř a jak tam mužu vydržet. Šel jsem znova ven a pak mi to došlo.No jo, venku mrzne. A ty prasata všude kterejch mi bylo strašně líto. Tenkrát jsme měli na práci kastrovat selátka a vyštipovat špičáky, hnusná práce ale udělat se to musí. Jediný štěstí bylo že to mlíko nepili všichni. Pár střízlivejch zustalo, samozdřejmě na nás byli nastraní že nic neděláme ale na druhou stranu nás "chápali". Ti co kastrovali mi tenkrát přišli uplně nejvíc nechutní, nedokazal jsem v tom stavu pochopit jak to mužou dělat, řezat do selat fuj hnus.
Seděli jsme venku za prasečákem a všichni jsme byli totálně v knedli. Dostal jsem šílenou sušku, ale fakt nejvíc brutálůní. Nevěděl jsem co mám dělat. Stál jsem tak 30min na mraze a jenom se klepal. Pak mě napadlo že sežeru trošku sněhu. Udělal jsem to ale pak mi zase v hlavě začala strašit myšlenka že sníh vedle prasečáku určitě bude plnej ruznejch bacilů a podobnejch hnusů.Dostal jsem z toho docela dobrou schýzu. Kamoš najednou začal chytat tropy, šli jsme radši do té místnosti kde jsme se převlíkali. Kamoš usnul, zbytek lidí tam seděl v totálním THC delíriu a nidko nevedel co ted. Nejhorší na tom bylo že se ten stav ještě stupnoval. No nedalo se nic dělat, jediná možnost byla vypít hodně vody a vyblít to. Šel jsem jako první, a pohoda. Stav se trošku uklidnil. Hned po mě šli všichni ostatní. Všichni lidi co to mlíko pili krom jedný holky se poblili, a to ho nebylo fakt moc. Pak jsme z tama zdrhli v 11. Trošku jsem se prospal na privátě a večer sem šel zase chlastat.
Zítra máme zase praxe, beru foťák a ráno udělám mlíko Bude mela

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 06-01-2008 v 15:31 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D!xXx
Stálý Člen

Karma uživatele D!xXx - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 212

Tak to jooo Prasatka rullEZ

Partiees,breakbeat @ breakdance
Smoke that shit..xD

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32344

Old Post 07-01-2008 v 11:33 AM
D!xXx je offline   Profil uživatele D!xXx   Find more posts by D!xXx   Foto galerie člena D!xXx   Click here to Send D!xXx a Private Message   Add D!xXx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juzephe
Nový Člen

Karma uživatele Juzephe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 213

Raz som prisiel odpaleny domov a.....sadol som si do fotela bolo 12 hodin v noci a vravim si ze si pozrem na notebooku Kto huli ten umi.Este doteraz mam reproduktorovu supravu 2x male reproduktory a jeden subbofer a na jednom repraku som mal na sluchdka port tak som napojil uz sa za cal film a ja som dal na plno hlas ale zabudol som ze sub ide normalne o par sekund som zistil ze velmi je to hlasne na sluchadla tak som vypol a mama ma volala uz spala a povedala mi:co ty robis susedia nas zozeru.No ale keby ste to poculi tak zomriete od smiechu.haha

Old Post 20-01-2008 v 16:13 PM
Juzephe je offline   Profil uživatele Juzephe   Find more posts by Juzephe   Foto galerie člena Juzephe   Click here to Send Juzephe a Private Message   Add Juzephe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 214

hej-rup -: maraaaas... ja mlíko ještě nikdy neměl tak si to nedovedu ni představit

Old Post 20-01-2008 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 215

citace:
Původní příspěvek od PIPER
hej-rup -: maraaaas... ja mlíko ještě nikdy neměl tak si to nedovedu ni představit


hehe....to si fakt nevies predstavit

aby som nebol OT, tak:
zo silvestra je pravda ze som aj trosku popijal ale som aj hulil. Tak vecer sa robiehal v pohode. Boli sme u mna doma a segra bola na druhom dome(cca 50m dole kopcom). Vsetko prebiehalo tak ako malo(smiech a pohodicka) az do pol noci Vtedy zacali akcie s pyrotechnikou, tak uz som mal ohorene prsty a trosku popalenu tvar(tak to bgyva ked si opity clovek odpaluje petardy od cigarety). Zacal som chlastat vo velkom a to som nemal robit. Moc si nepamatam, ale co mi hovorili, tak som asi milion krat padol(mame tam taku dost smyklavu podlahu), raz som padol jak doska do zadu a hlavu som si buchol o stenu. potom som sa niekde napichol(na zadok ) a este som volal kamaratovej mame, ze kde mam kluce od domu a intraku

Potom som sa rano prebudil a mal som osableny vankus a stenu pri posteli. Ma tak trosku zarazilo, ze matka to zobrala dost sportovo, lebo vacsinou sa s takymito vecami vyrovnava dost tazko DD

hehe.....idem si dat zapisat skusku, majte sa

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 21-01-2008 v 14:33 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dingo
Stálý Člen

Karma uživatele Dingo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 216

Zdravim, zkoukl jsem temer cely tento topic a musim priznat, ze jsem se opravdu naramne pobavil a zaroven jsem se rozhodl, ze se vam pokusim sepsat moje dnesni zazitky.

Pritelkyne mela prijit kolem 6 hodiny vecer a ja se uz nemohl dockat, az budeme spolu a pekne se zpudingujeme. Prisla, povidali jsme si, zhodnotili dobu, kterou jsme bez sebe stravili a celkove tu panovala prijemna atmosfera. Nebudu tu popisovat co vsechno jsme spolu delali, protoze to se nevztahuje k tematu a urcite sem zajde i nekdo komu jeste neni 18, tak abych neovlivnil jeho vyvoj. Takze, prejdu k tematu .....

Venku tma, silny vitr, zima, prsi, no a my dostali chut jit na vec, mysleno jit se zpudingovat. Sli jsme spolu do naseho temneho sklepa, kde jsem pouzil svy letni pneu jako zidle, aby jsme u toho meli i nejaky to pohodly. Vune silna, chut nevyrazna a ucinek? Ten se dostavil jakmile jsme se zvedli ztech pneumatik. Znate to, prudkej pohyb a clovek je jasnej! xD

Dostali jsme chut na neco sladkyho a tak jsme zasli na benzinku, kterou mam kousek od baraku a tam jsme si koupili redbully, za ucelem, abychom nemuseli zpatky pesky a mohli jsme letet ... a aby jsme meli i neco k jidlu tak jsme si vzali i Bebe susenky dobre rano, ktery kdyz pritelkyne cely snedka tak ji prej v brichu nabobnali a zacli prorustat jeji pekny telo, takze ji zevnitr proziraj a az ji celou vyrerou tak se to prenese na mne .... to dodala v momente, kdy jsem se zacal smat ty jeji teorii xD

Natoz zachvilku ji napadlo, ze by si rada pronajmula nejakou kosmickou lod, ze jestli neznam nejakou pujcovnu kosmickych lodi ... a hadejte jaka byla moje reakce ..... ne, uz jsem se nezacal smat ale zacal jsem hned googlit xD. Docela me udivilo, ze ani na googlu jsem nenasel zadnou pujcovnu kosmickych lodi a tak jsem usoudil, ze google neni tak dobrej, jak jsem si myslel.

A je jeste plno dalsich veci, ktery jsme spolu delali ale opet by to mohlo nekoho pohorsit.

Den se chylil ke konci a ja sel svou princezou doprovodit domu, aby se ji po ceste nic nestalo. Kdyz jsem dorazil ja zpatky domu, mel jsem na qipu vzkaz, ze kdyz pritelkyne prisla domu, nasla na internetu clanek o tom jak nejaci kluci nekde v cizine nacpali zivou dospelou kravu do auta na zadni sedadlo a pak za nima bezeli vesnicani a to auto nabouralo a kluci utekli z auta viz.
LINK
A toto komentovala se slovy - Je to dokonale napsanej text, prostě jak vystřiženej z filmu. Jen si představ, jak ty naštvaný lidi běžej za autem, kde je jejich ukradená kráva .....


Je to toho plno ale tohle jsou ty nejvetsi perly. Snad vas to pobavi

Naposledy upravil Dingo 27-01-2008 v 14:34 PM

Old Post 27-01-2008 v 01:44 AM
Dingo je offline   Profil uživatele Dingo   Find more posts by Dingo   Foto galerie člena Dingo   Click here to Send Dingo a Private Message   Add Dingo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 217

Muj uplne nejhorsi zazitek po huleni byl nekdy pred rokem kdyz sem se totalne zpukal a jeste k tomu vypil celkem hodne koly abych nebyl po ty prezraly sative nejak moc ospalej.. Vyplivoval sem ale najednou takovej nakej shit, ono to bylo z te koly, ale v tu chvili sem si to neuvedomoval a myslel ze mam uplne zashiteny plice. Hned jak sem si to uvedomil jsem najednou citil neco divnyho na celejch plicich, myslel sem ze je mam uz totalne zniceny. Samozrejme se dostavila silena schiza ktera v kombinaci s tim skoro prehulenim a kolou zajistila ze mi srdce busilo tak ze sem myslel ze budu mit kazdou chvili infarkt, citil sem ze mam srdecni arytmie, srde busilo silene nepravidelne, jednu chvili malem chtelo vyskocit z hrudniho kose(v tu chvili me to snad i na srdci bolelo, ale bohuzel uz si to moc dobre nepamatuji), pak najednou sem ho necejtil vubec.. furt sem si sahal na hrudnik jestli opravdu busi. Rekl jsem si ze nejlepsi bude to zaspat, sel sem si tedy lehnout ale bylo to jeste horsi, plice jsem pri kazdym nadechu uvnitr cejtil daleko vice a srdce malem umiralo(cejtil jsem treba ctyri silny bouchnuti za sebou a pak najednou po dve vteriny nic, pak zase silene rychly buseni, nejlepe bych to popsal jako hodne nepravidelnou tepovou frekvenci). Mel jsem takove myslenky ze to do zitrejsiho rana snad nepreziju,rikal jsem si jestli nemam zacit hledat telefon a nekoho sem pro jistotu radsi zavolat, ale radeji jsem lezel dal protoze bych asi nezvladl v tomto stavu jeste hledat mobil. Do toho vseho se mi najednou chtelo na malou, kola se uz asi premenila na moc, radeji jsem ale zustal v posteli a snazil se to ignorovat. Nastesti po hodine a pul totalniho pekla jsem konecne usnul. Asi po trech hodinach spanku jsem se probudil se skoro praskajicim mocakem, ale nastesti ten "zly" stav uz byl pryc, takze jsem vyrazil na wc a pak hned do postele spat dal
Druhy den jsem na to pomyslel uz jen s usmevem, ale den predtim mi v tu chvili do smichu moc nebylo.

Old Post 29-01-2008 v 19:59 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 218

sol: jj tohle uplně chápu Když je člověk vyhulenej na prach a přitom vystresovanej tak jsou to nejšílenější nářezy

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 31-01-2008 v 17:48 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 219

...zhulenyna sra*ky..(dost casto mam problemy s pametou...kratke vypadi a tak..ked zahulim tak niekedy sa to prejavy 10x viac)...sedim doma na hajzli a na nieco si zmyslim a hned to zabudnem ze naco som vlastne myslel...prvich asi 5x to bolo ok ale ked som nebol schopny asi 10min schopny ZIADNEJ myslienky tak nastupila straaasa schyza ze uz som ohlupol uplne alebotak xD

....dostal sa k nam skunk z holandska a my sme akurat sli na hokej (zo skoly)...tak sme v strede kosic v parku vsade okolo cumia ludia to dali....a sli sme zatial do TESCA, nejak som sa s kamosom oddelil a sli sme po eskalatoroch dole..zideme o poschodie nizsie a tam neboli shody dole tak ideme spet hore a tam zasa neboli uz hore (teda len uzatvorene 2 poschodia)..najprv to bola STRASNA haluz ze ten skunk je fuckt kvalita ked mame taketo stavy xD..ale asi po 15-20min sme sa uz BALI totalne ze nas tu nechaju a ze tu zomriemeee...prisiel kamos z nvm akeho poschodia a my SUPEEER sme zachraneny...obysli sme to cele aj s nim (aj on zhuleny na mraky)..a zistili ze sme sa vsetci spolu stratili...sme bolki totalne na kasu z toho sme sa skoro rozplakali ako male deti ked stratia mamu..nakoniec nam nezhuleny clen partie ukazal schody ktore boli len o trochu dalej ....ked sme videli tie schody to bol TOTALNE suprrr pocit sme sa skoro rozliali aky sme boli happy ze nezomrieme xD

Old Post 01-02-2008 v 14:31 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 220

citace:
Původní příspěvek od hej-rup
Hehe tedka se my vybavila jedna neskutečná šílenost kterou jsem zažil nedávno na mlíku.

Chodím na veterinární školu a míváme vždicky praxe v prasečáku, tak jednou za tři měsíce.
Když jsme ten den přijeli autobusem k prasečáku nabil jsem si sklenenku, nabíd jsem ale nikdo nechtěl. Pak jsme vešli po schodech nahoru do jakési místnosti ve který se převlíkáme. Rozdělal jsem si lahváčkla a čekal až příjde profesor, takovej starej flegmatickej doktor kterej vůbec nic neřeší. Pak kamoš vytáh mlíko, vařil ho ten den ráno u nás na privátě, bylo toho cca 1l. Myslel jsem si že to bude šit, vařil to jenom z trochy listí a jenom hodku. Navíc to mlíko bylo uplně tekutý, já když vařím mlíko tak má spíš hustotu krupičný kaše. Tak jsem se pořádně napil, cca 2 deci, kamoš stejně tak a ještě dalších pár lidí + jedna holka která si dala jenom dva loky ( nakonec se ukázalo že to vychytala nejlíp). Pak to najednou začalo najíždět, prvně pomalu ale bylo to čím dál šílenější.
Já tomu mlíku fakt vubec neveřil, myslel jsem že to nic nedá tak jsem ten stav pokládal spíš za mix té skleněnky + to pivko. Jenomže vono se to čímdál víc stupnovalo a když jsem se kouk na lidi okolo sebe viděl jsem že jsou na stejné vlně. A to byl jenom začátek
Přišel profesor a šlo jsme po schodech ven, dem po betonovým dvorku a do budovy s odchovnou selat. Nevím jestli jste už nekdy bli v prasečáku, jednotlivý sekce, v nich "boxy" s prasnicema- malá klec ve které se prasnice nemůže ani pohnout a okolo ní pobíhajk selata.Navíc příšernej sprad, tma a strašně prašný prostřědí. Nedával jsem si to těžce, připadal jsem si jak někde ve vězení pro prasata a my jsme byli jacísi dozorci. Sral jsem na to, šel jsem za prasečák a sed jsem na zídku a seděl. Problem byl v tom že jsem na sobě mel jenom mikinu a ono docela foukalo a mrzlo. Venku se to nedalo moc dlouho vydržet, šel jsem dovnitř jenže tam vás hned mrsknul přez rypák ten nehoráznej sprad. Najednou jsem nechápal jak jsem se zase vocitl vevniztř a jak tam mužu vydržet. Šel jsem znova ven a pak mi to došlo.No jo, venku mrzne. A ty prasata všude kterejch mi bylo strašně líto. Tenkrát jsme měli na práci kastrovat selátka a vyštipovat špičáky, hnusná práce ale udělat se to musí. Jediný štěstí bylo že to mlíko nepili všichni. Pár střízlivejch zustalo, samozdřejmě na nás byli nastraní že nic neděláme ale na druhou stranu nás "chápali". Ti co kastrovali mi tenkrát přišli uplně nejvíc nechutní, nedokazal jsem v tom stavu pochopit jak to mužou dělat, řezat do selat fuj hnus.
Seděli jsme venku za prasečákem a všichni jsme byli totálně v knedli. Dostal jsem šílenou sušku, ale fakt nejvíc brutálůní. Nevěděl jsem co mám dělat. Stál jsem tak 30min na mraze a jenom se klepal. Pak mě napadlo že sežeru trošku sněhu. Udělal jsem to ale pak mi zase v hlavě začala strašit myšlenka že sníh vedle prasečáku určitě bude plnej ruznejch bacilů a podobnejch hnusů.Dostal jsem z toho docela dobrou schýzu. Kamoš najednou začal chytat tropy, šli jsme radši do té místnosti kde jsme se převlíkali. Kamoš usnul, zbytek lidí tam seděl v totálním THC delíriu a nidko nevedel co ted. Nejhorší na tom bylo že se ten stav ještě stupnoval. No nedalo se nic dělat, jediná možnost byla vypít hodně vody a vyblít to. Šel jsem jako první, a pohoda. Stav se trošku uklidnil. Hned po mě šli všichni ostatní. Všichni lidi co to mlíko pili krom jedný holky se poblili, a to ho nebylo fakt moc. Pak jsme z tama zdrhli v 11. Trošku jsem se prospal na privátě a večer sem šel zase chlastat.
Zítra máme zase praxe, beru foťák a ráno udělám mlíko Bude mela


gratuluju k příjemnýmu ganjovýmu badtripu

tyvoe, zlejt se mlíkem a jít kastrovat prasata...

Old Post 18-02-2008 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 221

heh tak kámoš včera zmaštěnej hodil do schránky s dopisama i techničák k autu

Old Post 20-02-2008 v 16:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 222

Mléčná rýže s višní

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 20-02-2008 v 21:25 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 223

No jak ja si vzpominam na sve zazitky z huleni tak
No hulime jednou v takovem sadu kde byly ovocne stromky a vsude nazemi oschla trava no meli jsme tam 2 zidle k tomu sacek plny fialek ale nemeli jsme ohen jenom zapalky. Tak sme se s kamosem posadili proti sobe nabili sklenenku a kazdeho praska si pripalovali tema zapalkama a pokazde jsme ty zapalky zahodili za sebe . No co budu povidat bylo to nase tak 5 zahuleni vubec tak jsme tam po par minutach sedeli a jen tupe zirali nasebe
tak farame a po par dalsich minutach me v tom tichu zacalo rusit takove praskani tak se podivam na kamose a ten ze to slysi taky tak jsme se postavili a zjistili ze jsme podpalili asi 20x20 metru toho sadu a ze to praskaji horici vetve z tech stromu okamzite sme zacali hasit zkoureni jak hovadka ale ohen jsme uhasili nakonec teda.

Old Post 21-02-2008 v 22:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 224

Dalsi bylo jak prijel kamos v lete k babicce a hned jak dojel jsme s nim a jeste s dalsim kamosem sli zahulit k zadkladni skole mel sem to asi 150 metru od baraku a bylo to neco pred obedem tak 11 hodin . No tak sme se postavili kamos rospalil brko tak projelo kolo a u druheho kola sem si dal boucha a strasne sem se zakaslal tak tak kuckam a najednou bum a byl sem uplne v hajzlu stacil sem rict jen cest ja du domu a tak sem vyrazil domu musel sem se velice snazit abych dkazal vubec zvedat nohy a nespadnout u toho asi tak po 1 hodine sem dosel tech 150 metru domu kde sem u dveri potkal matku ta okamzite sondovala co to semnou je ze sem zeleny a nemuzu chodit , no me to bylo fuk vysplhal jsem shody a sel si lehnout no myslel sem ze usnu ale strasne sem se zafaral do obrazu co visel naproti me postele byly nanem slunecnice tak sem na ne cumel a zacal premyslet o podobnosti kruhu ci tak neco prislo me to uplne fascinujici tak sem naten obraz ziral asi 4 hodiny a pak sem sel spat no zbudim se rano ocihnu obraz a ony nanem zadne slunecnice nebyly ale byl tam nejaky potok a kolem neho stromy . Pak sem dostal dost zdupane od mamky a na huleni sem par let zase nesahl.

Old Post 21-02-2008 v 22:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3243380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív