Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 209

Kourim ty maly bastardy s nejvetsi laskou, je to skvela vec, vyborne se da snima zabit cas, chutnaj mi, hodej se na redeni.

Kourim Lucky Striky, jak lehky tak tezky, podle toho jak mam prokoureny plice. A stareny nebo viceroje kdyz nejsou penize. Tak asi tak.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 25-03-2009 v 09:27 AM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 210

Dneska jsem si koupil po dlouhý době černý Javaanse, protože jsem na ně měl chuť, ne že bych to nějk potřeboval..prostě si rád zapálím balenku, nehledě že už to balení je něco jinýho než vyvalit retko z krabky.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 25-03-2009 v 16:22 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 211

tuto otazky sa casto pytal kamosou lebo sam som enfajciar, ale odpovedete
su rozne-ale prevazna ze to ukludnuje a chuti im to... mne chuti len zelene
a tak to aj ostane

peace

legalize it

Old Post 25-03-2009 v 16:25 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 212

Ja tiež nefajčím a som rad že nefajcim. Ale obcas som mal také nutkanie ze by som si zapalil , no skor mi kamaraty nukali ,ale to uz bolo davno.Teraz vsetci kamosi wravia ako mi zavidia ze nefajcim .

Old Post 25-03-2009 v 16:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 213

no ja si zapálim iba ked mám chuť a to hlavne pri alkohole alebo ked som zhulený... a nechcel by som sa dostať do situácie kedy by som s tým nevedel prestať uuuf

Naposledy upravil josip222 25-03-2009 v 17:21 PM

Old Post 25-03-2009 v 17:11 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cohen69
Nový Člen

Karma uživatele cohen69 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 214

tak abych taky prihodil svuj nazor tak ja sem zacal kourit v polovine 6 tridy zakladni skloly z prvu sem se s tim schovaval a kouril sem tak jedno 2 jak kdy za den ale postupem casu viz 8,9 trida se to slusne rozjelo a v prvaku sem kouril 1,2 az 2 krabicky za den pak sem si rekl ze je toho na muj vek az moc tak sem skusil prestat a vydrzel sem to rok cili cely 2 rocnik pote mi to ale nedalo a zacal sem si davat po laitce pak k pivku a pak sem si zacal kupovat zas krachle a jelo to na novo nyni to sou 2 roky pernamentniho koureni a zspesne to nyni omezuji a kourim 1 max 2 denne a jsem za to stasten sic to ma trvani okolo 1 mesice tak verim tomu ze dospeji do stadia kdy budu kourit vyjimecne jen tak k tomu pivanku bo po spicku,prece jenom zdravi a penize se hodi vic

Old Post 25-03-2009 v 20:06 PM
cohen69 je offline   Profil uživatele cohen69   Find more posts by cohen69   Foto galerie člena cohen69   Click here to Send cohen69 a Private Message   Add cohen69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 215

kouril sem 8 let a z toho tak 5 let krabku denne,a ted vykourim 0 az 2 ciga denne,a kdyz du napivko tak i treba 10 cigar,ale rano se vzbudim a uz zase nemam chut na cigo,tedka uz pul roku nekourim.prestal sem tak ze sem mel tezkou chripku a nekouril sem po dobu nemoci a potom se ma ustavicna chut na cigo nejak vytratila.to ze sem prestal kourit sem si dal jako dArek k dvacetinam a je mi o dost lip.

Old Post 28-03-2009 v 08:20 AM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.d.
Stálý Člen

Karma uživatele j.d. - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 216

ked som nervózny tak ma ukludnia,upokoja, taka pohodova cinnost

Old Post 14-04-2009 v 19:58 PM
j.d. je offline   Profil uživatele j.d.   Find more posts by j.d.   Foto galerie člena j.d.   Click here to Send j.d. a Private Message   Add j.d. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 217

vela ludi ma nechape, ale fajcim len ked som pod vplyvom alkoholu alebo THC...sam od seba by som si nikdy nezapalil, ba ani nekupil krabicku cig...proste ked som happy tak si zapalim co najskor po odpale, neskutocne mi to nastartuje high...a ked som nedajboze opity tak ani neviem ze nieco taham...to by som vysklukoval hadam aj nejaku pravu Cubanu a rano sa potom cudujem preco ma tak neskutocne boli hrdlo a mam upchate vsetky dutiny...nechapem ludi ktori davaju 10 a viac cig denne... velke TFUUJ ! je to humac
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 17-04-2009 v 08:00 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

nekurak Příspěvek č. 218

ahoj lidi, musim se poschlubit ale kurak cigaret opravdu nejsem. Cigaretu asi dam, treba kdyz neni celej den co kourit, kdyz lehce pokourim jedno cigo tak se po tom sice nesmeju jako po THC ale v hlave mam temer identicky pocit jako po skle. proste citim stav
Cigaretu jsem nemel asi tak 3 mesice, zda se to malo na nekuraka, ale 1 cigo za 3 mesice je celkem cajk ne? =) Doted se mne lidi ptaj jestli nemam cigo, vsiml jsem si ze lidi co po mne to cigo chcou, jsou uz bud v abstaku, nebo do nej prave miri, proste zrovna nepremejslej, a kdyz odpovim ze cigo nemam, nekourim, tak kazdej do jednouo mi odpovi: no jo vlastne, ty si prece nikdy nekouril. Je videt ze ta zavislost je hnus a to jsem to nacal vazne jen okrajove
v 15 jsem taky kouril, koupil si s kamosema par cigar, ale vic jsem holdoval balenymu tabaku, doted si dam radsi jovanese od kamaradky nez nejaky stareny =)
peace lidi a nehulte to hnedy svinstvo

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 18-04-2009 v 17:34 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakes*89
Stálý Člen

Karma uživatele shakes*89 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 219

Já kouřim proto, že mi cíga chutnají. Nebudu vykládat, že nemůžu přestat, ikdyž už kouřim 9 let, ale prostě mi to chutí a někdy i uklidní nb odreaguje...No ale je to hnusný zlozvyk a chtěj za to nehorázné prachy...

Old Post 18-04-2009 v 19:47 PM
shakes*89 je offline   Profil uživatele shakes*89   Find more posts by shakes*89   Foto galerie člena shakes*89   Click here to Send shakes*89 a Private Message   Add shakes*89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dateless
Nový Člen

Karma uživatele dateless - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 220

ja tiez fajcim, najviac ma tom stve ze je take fajn, ale na druhej strane si uvedomujem ako ma ma ten fajciarsky priemysel v moci, zarabaju na mojej smrti ...sice, mi nerobi problem nedat si niekedy, ale ked je tak si dam... poslednu dobu to ale obmedzujem vdaka tomu ze nemam trvaly prijem, tak nie je vzdy na tu krabicku, takze ked mam prachy dam si, ked nie tak nie...

Old Post 23-04-2009 v 15:05 PM
dateless je offline   Profil uživatele dateless   Find more posts by dateless   Foto galerie člena dateless   Click here to Send dateless a Private Message   Add dateless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 221

Malboro: 80Kc

Výrobní cena: 3,5Kc
Zisk výrobce: cca 5 kc
Daně: 70,5Kc

Bych se posral....

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 23-04-2009 v 15:50 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 222

citace:
Původní příspěvek od Mašťák
Malboro: 80Kc

Výrobní cena: 3,5Kc
Zisk výrobce: cca 5 kc
Daně: 70,5Kc

Bych se posral....


To vážne?...vždy som si myslel že tak drahý je tabak a zdierači sú výrobcovia
Zasratý politici

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 23-04-2009 v 16:43 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 223

Taky čadim, bude tomu 6 let. Jednou jsem na 3/4 roku přestal a pak zas začal. Momentálně dost vážně uvažuju nad tím, že znova, podruhý a naposled přestanu. Taky mě napadly ty elektronický cigára. Zkoušel jste to už někdo. Joa dneska jsem koukal do daňovýho zákona a tam píšou, že spotřební daň na 1 cígo je 1,50 Kč + samozřejmě DPH. Teď nevim jsetli na cíga platí normální, nabo snížená.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 23-04-2009 v 18:10 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 224

Ironia osudu .... SMOKER nefajciar .... tabak maximalne v jointe

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Old Post 23-04-2009 v 18:54 PM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3994650 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív