Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
travkaaaaaa
Nový Člen

Karma uživatele travkaaaaaa - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

Pohodička Příspěvek č. 209

to sem dneska tak sedela na lavicce dali sme brko a ja zacala ujizdet na pravou stanu uplne jako by tam byl naky magnet))

Old Post 21-03-2002 v 18:57 PM
travkaaaaaa je offline   Profil uživatele travkaaaaaa   Find more posts by travkaaaaaa   Foto galerie člena travkaaaaaa   Click here to Send travkaaaaaa a Private Message   Add travkaaaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 travkaaaaa Příspěvek č. 210

to se mi taky občas stává :-)))
hlavně sem to pocítil v chorvatsku, když sme se s kámošema totálně zhulili na pláži... na tom slunku to byl mazec

live ganja, live!!!

Old Post 21-03-2002 v 19:00 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 211

to travkaaaaaa
...lalalala...a nemas treba jednu vetsi?lalalalaaa....ja sem nic nerekl....lalalala

Piškot @ like @ high

Old Post 21-03-2002 v 19:47 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Obecné Příspěvek č. 212

Někdy kolem Silvestra se mi stalo, že sem v jedný hospě potkal potkal jednoho maníka, kterýho znám trochu ze základky. Klasika, zahulili sme, pokecali a po půl hoďce (byl sem celkem dobře našrot) řek, že dem znova. Vytáhl skleněnku (to bylo poprvý co sem z ní hulil), nabyl tam něco dost fialovýho, já si dal 3 prdíky, všechny sem celkem hustě vykašlal. Přišel sem do hospy ke svýmu stolu za kámošama, sedl sem si a najednou sem zjistil, že sem se sekl tak nějak v čase... . Čuměl sem na ně, voni čuměly na mě, já sem vůbec nic nevnímal, jenom zrak a nic se asi 5 minut ani nehlo.... Celkem síla. Kámoši mě pak říkali, že sem měl úplně kamenej výraz asi tak 10 sekund, takže 10 sekund se mi protáhlo na 5 minut....

Old Post 22-03-2002 v 11:31 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andrews
Nový Člen

Karma uživatele Andrews - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 10 

Obecné Brutalny vyhul Příspěvek č. 213

minuly rok v lete sme sa trosku zjeli na cintorine. Rozhodli sme sa ze sa usadime na lavicky vedla baru.Mierne ma zalomilo a pohlad mi spadol na zem z ktorej mi do tvare zacali vyletovat kamienky, ja somsa ich snazil odohnat s rukou a neskor ma upozornili na moje divne pohyby. A nebol to ziadny skank, len kamosov outdoor.

Old Post 22-03-2002 v 12:33 PM
Andrews je offline   Profil uživatele Andrews   Find more posts by Andrews   Foto galerie člena Andrews   Click here to Send Andrews a Private Message   Add Andrews to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

vyhulen do střízliva... Příspěvek č. 214

zdarec groweři,
stalo se vám někdy někomu, že ste se prohulili do střízliva?? já sem myslel, že to nejde, ale o jarních prázdninách sem byl u jednoho kámoše na chalupě a tam se hulilo a chlastalo nehorázným způsobem. jednou v noci asi kolem třetí, když už skoro všichni odpadli sme zůstali v kuchyni 3 lidi a hulili sme jednoho jointa za druhým. po prvním to byl celkem mazec... po druhým to byl nehoráznej mazec... po třetím už sme jenom tupě koukali... po čtvrtým už skoro vůbec nevím, co se dělo a z toho sem se najednou probral a zjistil sem, že sem úplně střízlivej (asi v 5 hodin) a šel sem chrápat. já si teda myslím, že na tom měla velkem podíl únava, ale stejně to bylo celkem hustý...

jestli sem už podobnej příspěvek do tohodle tématu psal, tak mě omluvte... moje krátkodobá paměť není tak dobrá jako dlouhodobá :-))))

live ganja, live!!!

Old Post 24-03-2002 v 11:16 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 215

To já sem tak přemejšlel co sem napíšu hustýho ale když tak přemejšlim tak vim jenom že to vždycky bylo super ale na konkrétní zážitky si už moc (vůbec) nepamatuju. Ale byl sem kouřit včera a to si eště pamatuju i když to neni zas tak moc hustý a vlastně to ani neni tak moc zážitek:

Přišel sem domu fakt pohodově zkouřenej.Nejdřív sem se klasicky nacpal - asi30lívanců,banány,pomeranče,voříšky,jogurty a celou lednici + pití
Byl zrovna puštěnej komp(počítač) tak sem si pustil WinAmp + VIZUALIZACI - ta mě fakt dostala, barvy se stáčely do různejch tunelů vířily a všechno k tomu ta hudba - no fakt super.Jinak v místnosti byla tma jenom ta pohybující se obrazovka měl sem pocit že sem v uplně jinym čase a prostoru a době a a a .... Pak sem šel do pokoje kde sem si zapálil vonnou tyčku- jenom sem pozoroval ten kouř jak se jemně stáčí a vytváří takový vlnky a tak (zkuste to taky já to dělám normálně i nezkouřenej) Pak sem šel do bratrova pokoje kde bylo uplný ticho a tma.Jenom sem si tam tak sednul na zem a poslouchal.Najednou sem slyšel takový zvláštní tikání který jakoby odeznívalo,pak mi došlo že to sou budíky (bratr má 4 ) jeden vždycky tiknul jako první a nejhlasitějc a ty vostatní za nim jakoby doznívaly hmmmmmmmm..... No jo no a bude hůř !!!! : D

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 24-03-2002 v 15:25 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Obecné drsnej model Příspěvek č. 216

Musim se s vámi podělit o brutální zážitek.Přijel ke mně na chatu kámoš autem že mně zve na finový model,tak tam se mnou čekalnež zásadim asi 4 tůje a jeli jsme.Já vzal své auto on své a jel za mnou.Dojeli jsme k takový vodní nádrži pro hasiče.Já zastavil že zacouvám na trávník a kámoš jel dál.Koukám kam jede že nezastavil tam kde já a přitom jsem couval a najel do zídky a promáčk si kufr.To jsme ještě zhulená nebyli pravda ale pak jsem jel za svou holkou abych jí a její kámošku vzal na disco.To už jsem byl řácky zkouřenej a jak tak vyrazíme tak za nedlouho ladím rádio za jízdy a najednou nějakek divnej zvuk v autě.A až po chvíli jsem zjistil že jedu půlkou auta v příkopě a větve mi ošlehávají auto dobrý 4 sekundy tak jsem to stočil do leva zpět na silnici.Všichni úplně ztichli a já ani nenadával jen jsem řek že jsem to vůbec nepochopil.Šel jsem zkontrolovat auto z venku přičemž jsem zjistil že je fakt moc poškrábaný.Mrzelo mě to víc až druhej den a byl jsem pěkně smutnej.Holky říkali ať jsem rád že jsem je nezabil (nejeli jsme moc rychle),ale mě bylo líto víc toho auta přiznám se a na jejich vystrašení jsem fakt neměl ohledy....
Ale model to byl dobrej

[Edited by warial on 25-03-2002 at 10:03 AM]

Old Post 25-03-2002 v 08:59 AM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travkaaaaaa
Nový Člen

Karma uživatele travkaaaaaa - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

2 piskot Příspěvek č. 217

naahodou nemam:P
-to sem jednou hulila s 5 klukama.....a bylo uplne brutalni je pozorovat....kazdy totiz mluvil uplne o necem jinem skoro to vypadalo, ze mluvi sami se sebou, predpokladali totiz ze je kazdy posloucha a tak se ani nedivali kolem sebe-jednomu bylo strasne zle(ne z huleni) tak tam zvracel, druhy mluvil o vesmiru a ufo, treti se tam po me furt plazil az sem ho musela odstrkovat, a ctvrty rval ze ma taakovehle pero(ukazoval nad hlavu) a ze ma taakovehle koule, ze kdyby je nekdo donesl do sberu tak by je tam ani na te velke vaze nezvazili jake je ma velke a furt to mlel dokola, paty objimal strom a nutil nas at ho nasledujem....jak sem se tak na ne divala dostala sem siileny zachvatz smichu ani nevim jak dlouho trval, fakt sranda

Old Post 31-03-2002 v 16:57 PM
travkaaaaaa je offline   Profil uživatele travkaaaaaa   Find more posts by travkaaaaaa   Foto galerie člena travkaaaaaa   Click here to Send travkaaaaaa a Private Message   Add travkaaaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 218

to warial

Aspon to vidis.Ted uz doufam chapes,ze trava za volant nepatri.Nic ve zlem ale je to tvoje hloupost.
A jak rikaly ty holky.Bud rad ze to dopadlo takhle.Priste tvuj andel strazny nemusi byt tak blizko a muze to dopadnout mnohem hur.Doufam ze si z toho vezmes pouceni a priste az budes zhulenej do vyvrtky tak se prosimte na rizeni vyser.Ohrozujes vsechny kolem a delas spatne jmeno zodpovednejsim kurakum.Je to uplne stejne jako bys do sebe kopl pet piv a par rumu.Proste nezodpovednost jako prase.

to travkaaaaaa

I ty nezbednice.A jak to dopadlo?hehehe......zvazily jste mu ty kulky?hehehe
A neni to tvoje nahybani na jednu stranu dano tim kdo vedle tebe prave sedi?hehehe
Tak se mej hezky.

Piškot @ like @ high

Old Post 31-03-2002 v 17:47 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

...budu reagovat taky sem... (pravo na odpoved) Příspěvek č. 219

3/4 tech co reagovali na muj prispevek ho wubec nepochopili! A zamerili se jenom na dve slova: PODREZAL PSA.
Takze misto meho prispevku, ktery jsem napsal, videli na monitoru asi toto (nebo aspon podle reakci se mi to zda):
Kamarad podrezal psa a me se to strasne libilo. Od te doby zabijim kazdy den zviratka a kourim pred tim travu a nekdy u toho i masturbuji...

Takze abych to uvedl na pravou miru:

1)Mam doma sveho PSA a mam ho rad vic nez tebe(Cpt....) !

2)Prvniho psa co jsem mel, prejelo auto pred myma ocima...

3) Toho psa podrezal kamarad ne ja!!!

4)Ano byl jsemu toho a neudelal jsem nic, abych toho psa ochranil.... (toto jedine mluvi proti me)

5)Ve svem prispevku jsem nechtel rozvadet jestli to bylo spatne, nechutne, zabavne atd..., jenom jsem napsal co se stalo. Navic na konci prispevku pisu, ze to byl HNUS!!!!

PROSTE JSEM JENOM NAPSAL SVUJ NEJBRUTALNEJSI ZAZITEK KDYZ JSEM BYL ZHULENY!!!!!

6) Chapu ze odsuzujete muj prispevek, ale odsuzovat prispevek Anglana je BLBOST, uz to tady nekteri rozumni lide psali, ale zabit berana, stahnout ho z kuze a pak ho sezrat je nenormalni?!?!??!?

7)Ja rikam: vrazdete si sve berany a stahujte je z kuze a jezte je, ale necpete se nadopovanym masem ze supermarketu!!! Denne umiraji milliony zvirat aby si Capitan Piere mohl koupit svuj oblibeny hamburger.

8) Nikdy neodsuzuj lidi ktere neznas a vis o nich HOWNO!! Ano v bode 6 rikam ze Capitan zere hamburgery, je to pravda nebo neni? Narkl jsem ho krive stejne jako on me??!?

9) KURVA CO SE DO ME NAVAZIS TY DEBILE? TY VYPATLANY KRETENE? NEZ ZACNES NECO DELAT TAK SE NAD TIM ZAMYSLI!!


10) Vsem se omlouvam, za to, ze jsem rozpoutal takovou diskuzi....

*PEACE*

to Capitan: Nejsem na tebe nasrany, protoze vim zes reagoval ukvapene a rad si na toto tema s tebou povikladam v threadu k tomu urcenemu...ale jeste dodam:

Ja pomahal fotit fotky pro celo republikovou kampan proti tyrani zvirat! A ty me tady budes poucovat KOKOTE? (sprosta slova pouzivam malo, ale ted jsem se neudrzel)


[Edited by maestro_007 on 31-03-2002 at 09:19 PM]

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 31-03-2002 v 19:55 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 220

travkaaaaaa: rekni pravdu, ono se toho s takovejma lidma asi ani moc jinyho delat nedalo, nez se jim vsem brutalne vysmat, ze? )

Old Post 31-03-2002 v 19:58 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

to Piskot Příspěvek č. 221

Hele o tom, ze zhuleni nemaj sedat za volant tady radsi nepis. Polovina Groweru totiz jezdi v aute strasne rada zhulena. Tak aby te tady zase nekdo bezduvodne neserval jako me.... ;-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 31-03-2002 v 20:25 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 222


Juuuuuuuuuuu...tady se to dneska hezky rozjizdi...hehehe

to maestro 007

No me se to sice moc netyka ale taky bych k tomu neco rekl.Myslim si,ze jste se uz vyfuckovaly navzajem dost.Takze uz pohoda ne?
Maestro udelal tu chybu,ze nekopl sveho kamose do prdele v te chvili kdyz se vydaval s potupnym nozikem na toho uboheho psa.To byla jedina a zavazna chyba.Proc si ho nezastavil?V me pritomnosti by to neudelal.To si sem jisty.Copak to nechapes Ten kdo nic neudela tak s tim vlastne souhlasi.Jina vec je kdyz stojis proti nekomu kdo ma treba pistoli a neni v "realu".
Ale kdyby si v tomhle pripade zasahl a tveho kamarada zadrzel.Myslis si ze by te kvuli tomu taky podrezal?Jestli ne tak to za to stalo.Ale co uz ted?Uz se to stalo.
S tim beranem mas asi pravdu.Asi to cele jen spatne vyznelo.Proste to vypadalo jako nejaka "uchylarna" od Tarantina.Ale v zivote na vesnicich patri zabijeni domacich zvirat a uz je asi jedno jestli je clovek zhulenej nebo ozralej(viz.zabijacka).Porad je to takovy zvlastni.No ale pokud lidi budou jist maso tak se tomuto zabranit neda.Zabijet ano ale s laskou.Zvlastni ze?

Piškot @ like @ high

Old Post 31-03-2002 v 20:28 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 223

to maestro 007

Ale me nevadi ze me nekdo serve.Vyslovi jen svuj nazor a ja se mu budu snazit oponovat anebo zjistim ze mu davam za pravdu.To zalezi jen na lidech.Na jejich zodpovednosti k zivotu.
Ja proste netoleruju zadny "drogy za volantem" ani alkohol ani ganja.Pokud chce nekdo bojovat za legalizaci tak musi zacit prave tady.Vyzadujeme toleranci od statu k nam kurakum a sami nejsme tolerantni k ostatnim ridicum na silnici.To proste nejde.
Staci uz to ze spousta z nas jede po huleni druhy den a ruku na srdce i kdyz si dame rano silnejsi kaficko tak prece jenom ty smysli se jeste povaluji nekde na astralnich planich.Hlavne u silnejsich modelu kdyz se to malinko prezene.
Mozna ten kdo jezdi 60 a kouri pohodovku jako Machacek to snad tak tak ukociruje ale je to stejne hloupost.Vypalit se muzu za kompem u nejake super gamesky ale ne za volantem kdyz rozhoduju o osudech lidi kolem.
Nebo myslite ze by se mohl vypalit pilot letadla kdyz pristava v noci treba v prudke bource?No ja bych svuj zivot do rukou takoveho cloveka nesveril.A to plati i o autech.Ale o tom uz se tady jednou mluvilo.

Piškot @ like @ high

Old Post 31-03-2002 v 20:46 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

thx to piskot: Příspěvek č. 224

Konecne rozumna odpoved, ano takto vypada nazor druheho cloveka. A ne jak to tady predvadeli jini, ze!?

Samozrejme, ze jsem mohl neco udelat, ale byla to presne ta situace kdy to cloveku dojde az je povsem. Nerikej ze jsi takovou situaci jeste nezazil? Nikdy sis nerikal, proc jsem tehdy a tehdy neco neudelal...

A jenom pro utvoreni obrazu: Ja nebyl vedle toho kdo to udelal. Ja se proste pohyboval nekde kolem a ani jsem to poradne nevydel jak se to stalo, vydel jsem kamose s nozem a pak uz jenom toho psa....

opet se omlouvam za dalsi off topic prispevky, ale ja proste nemuzu nereagovat....

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 01-04-2002 v 08:42 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6864400 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív