Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Holandsko - tam a zpět. Nizozemí levně!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 209

kofáče jsou v každém městě které má nad 10tis obyvatel.
Hele,jak moc vážnéj je ten váš výlet do holandu?Já že bych zburcoval svojí bandu a mohli by jsme vajet nějak společně-naposledy nás jelo 12

Old Post 04-08-2006 v 20:33 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 210

No, jak jsem psal, až příští rok, kámoši jsou momentálně zatim bez řidičáku

Ale příští rok pojedeme určitě, tak by nás mohlo jet víc pospolu )

Chceme si tam zajet za hulící turistikou. Nechcem tam vypadat jako Japonci s foťákama, chceme jet na několik dní do Nizozemí, někde tam zakempit poblíž nějakého městečka s cofeeshopem a vydat se na nákup. Kupovat jen to, co zkounzumujem, nechcem si dělat problém s pašováním drog.

Prostě bejt tejden veselý a podívat se jak a co to tam v tom Nizozemí vlastně je

Nejraději bychom spali ve stanu ve volné přírodě, ale zatím nevíme, co na to jejich zákony.

Když by to nešlo tak bychom asi volili kemp.

Old Post 04-08-2006 v 20:40 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 211

Ty vole,to si děláš prdel,ne??Nechci si hrát na nějakého chytrého tatíka,ale s mokrýma papírama tudíž bez zkušeností, jet 2tisíce kiláků (tam a zpět)plus nějaké to ježdění do kofáčů,no nevím kámo jestli tohle je dobrej nápad-víš jak to vypadá na dálnicích v německu?tam je to takovej malej závodní okruh kde se normální rychlost pohybuje kolem 180km/hod.a na to jsou potřeba nervy jak špagáty,páč se mrkneš do zpětného zrcátka vypadá to že je vše ok,začneš předjíždět a ups,máš na prdely káru která intezivně brzdí,troubí a bliká páč jsi mu právě vlez do pruhu a tohle včechno se odehrává v rychlosti,kde řidič bez skušeností může zazmatkovat a poslat to do svodidel,nebo nedej bože do někoho dalšího.....A za další,jak chcete jezdit v cizí zemi,kde to vypadá jinak než u nás,což může neskušeného řidiče dost zmást.Já když jsem jezdil ze začátku do holandu tak jsem byl z toho také pěkně vykulenej a to jsem měl papíry už nějakej pátek a naježdíno po čechách 30tis.km.

No nic,přestanu filozofovat......já jsem pro společnej výlet ale na to ještě docela dost brzo dohadovat takovou akci.
Jenom chci říct,že ten holand mám projetej křížem krážem a vím kam se zajít podívat a kde si zahulit-né všechny kofáče jsou levné.
Jo ty kempy bych doporučoval spíš,máš tam všechno potřebné jako je kuchyň,hajzl,sprcha,elektrika atd.už tam mám 2 kempy které jsou vcelku vychytané a za dobré peníze-pro 7lidí asi 70euro,což je za hubičku!!

Old Post 04-08-2006 v 21:11 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 212

Hele kámo, uvidíme, zatim díky za rady, počítej, že se ti ještě určitě ozvu. Jinak ty papíry nebudou zrovna moc mokrý, tak neboj, taky se nenechám vozit od někoho, kdo mě zabije.

Jinak jsem ti chtěl říct, že bys mohl svoje místa a zkušenosti víc rozepsat, přijde mi, že na to, kolik má Grower členů, tak je tu někdy málo informací.

Ono jak jsem celkově koukal, na českém internetu toho moc není, resp. česky ani ránu.

Detlef

Old Post 04-08-2006 v 21:21 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 213

apropo, do 13. srpna trva akce SkyEurope.com na letenky na prosinec do Amstru za 900Kc zpatecni...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 05-08-2006 v 03:54 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 214

Hm,pěkná blbost.Nic ve zlém ale zrovinka před 3mi dny jsem koukal na to samé a zjistil jsem pěknou vobložtahle cena je pouze za letenku-nejsou tam připočítané letištní taxi které mohou být až několikrát výšší než je cena letenky-v tomto případě(já sem na to koukal také!!!)se cena vyšplhala až na 3790kč.teda i se zpátečním letemAuto pořád vyjde levněji-když vezmeš do káry 4 tejpky tak každej dá 1500-1800(podle obsahu motoru)a mastíte jste králové

Sundance

Old Post 05-08-2006 v 08:19 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 215

2. Nýřany → exit Bor (E50.D5)
3. exit Bor → Bärnau (199)
4. Bärnau → Tirschenreuth (?)
5. Tirschenreuth → Mitterteich (?)
6. Mitterteich → Marktredwitz (?)
7. Marktredwitz → junction E50/E48 (303)
8. nájezd na… → Bamberg (70.E48)
9. Bamberg → junction 70.E48/7.E45 (70.E48)
10. junction… → junction 7.E45/5.E40 (7.E45)
11. junction… → Giessen(junction w 480 (5.E40)
12. Giessen junction → junction Asslar 480/45.E41 (480)
13. junction Asslar → junction E41/E40 (45.E41)
14. junction E41 → Neunkirchen (4.E40)

tady je cestovní plán když jsme jeli za kámoškou do německa, když tam dělala au pair(ty věci v závorkách jsou čísla silnic a dálnic). Ten Neunkirchen je u kolína a do holandu (Maastricht) je to asi už jenom 100 kiláků přímo po dálnici. Vybral jsem to tak aby se vyhnulo všem velkejm městům, páč jezdit po těch obchvatech je porod. Jo a jak říkal Sundance - jestli máš čerstvý papíry, nezkoušej jezdit po německejch dálnicích, fakt je to divoký. Všichni maj silný káry a rychlost se pohybuje kolem 180, chce to pevný nervy.

Old Post 05-08-2006 v 09:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 216

Myslím si že ten rozpis je zavádějící-tím směrem co popisuješ vede dálnice A2(jak jsem již psal dříve)a ta vede přes celé německo až do Amstru-jestli najdu mapu tak sem klíďo hodím její výřez.
Sundance

Old Post 05-08-2006 v 11:04 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 217

mno, nevím, detlefe, ale asi spolehlivější info by si čerpal z centrály pro holandsko, třeba www.holandsko.cz je stránka CK Dutchmasteru, tam Ti poradí i osobně pan ředitel, pan Daniel Hagen, můžeš mu napsat jakýkoliv dotaz, co Tě napadne, a to i včetně koffiees
Jinak ten areál miniatur z Holandska, jak o tom psal sundance, se jmenuje MADURODAM a je v Den Haagu. Dostaneš i průvodce tištěnýho v češtině:-)
A s tim stanováním bych byl opatrnější, než jak Ti tu radí sundance, jelikož se tvrdě trestá stanování mimo kempy, a dokonce je i zakázáno přespat v autě.

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 05-08-2006 v 11:17 AM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 218

Jasně že neradím chrápat celej týden někde mimo kemp-psal jsem,že jsme přijely už moc pozdě na to aby kempy měli ještě otevřeno a tak jsme jednu noc přechrápaly za vesnicí na pláži a mám dojem že to tam takhle dělá více lidí- vedle nás tam byli ještě serfaři a jiná pochybná individuaKaždopádně jestli si někdo myslí že bude chrupkat někde v parku na lavičce tak ať si o tom nechá jenom zdát.

Old Post 05-08-2006 v 11:29 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 219

2sundance:
vobloz to neni... cena 900Kc neni pouze za letenku, ale za zpatecni letenku se vsema letistnima poplatkama.... cena za samotnou letenku je 1Kc, vzhledem k probihajici akci. musis totiz koukat na lety od 26.12.
a sorry, ale za 900Kc sam do Amstru nedojedes, ani kdybys jel na motorce...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 05-08-2006 v 12:05 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 220

Další dezinformace: NENÍ PRAVDA, ŽE NAJDEŠ KOFÁČ V KAŽDÝM MĚSTĚ NAD 10000 obyvatel. Spíše záleží, jak silná je tam křesťanská lobby, a za jakou politickou stranu starostuje místní starosta..

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 05-08-2006 v 14:27 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 221

nevim jestli se to tady psalo
ale kolik v holandu stojí hulení ???
jsou to ceny jak tady nebo levnější??? nebo spíš dražší???
zajímá mě kolik tam stojí 1g - nejlevnější , něco tak korát, a něco fakt dobrého
a pak kolik tak stojí 1g hashe
předem díky za odpověd

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 06-08-2006 v 14:15 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 222

Masai Mara-bral jsem to tak nějak všeobecně-věsvětlovat tady někomu kdo chce jet s mokrýma papírama(Sorry Detlef) do holandu nevysvětlíš že co se týče kofáču tak do toho kafrá ještě církev

4c3-Jooo takhle....až od 26.12.no tak v zimě bych tam nejel,sice tam je trochu tepleji ale stejně,k tomu abych tam jel tak bych seděl na prdely v jednom kofáči a to by asi po nějaké době vypadalo

Lupus-v tuhle chvíly ti to nepoví asi nikdo ale standart bývá 10-15eu.2-3g.ale to je férová gramáž a hlavně ty paldy jsou takové,že to neshulíš za 3dnyviz. foto.

Old Post 06-08-2006 v 19:23 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 223



Masai Mara-bral jsem to tak nějak všeobecně-věsvětlovat tady někomu kdo chce jet s mokrýma papírama(Sorry Detlef) do holandu nevysvětlíš že co se týče kofáču tak do toho kafrá ještě církev

4c3-Jooo takhle....až od 26.12.no tak v zimě bych tam nejel,sice tam je trochu tepleji ale stejně,k tomu abych tam jel tak bych seděl na prdely v jednom kofáči a to by asi po nějaké době vypadalo

Lupus-v tuhle chvíly ti to nepoví asi nikdo ale standart bývá 10-15eu.2-3g.ale to je férová gramáž a hlavně ty paldy jsou takové,že to neshulíš za 3dnyviz. foto.

Ten ceník už asi nebude aktuální je focen asi před 2 lety.

Old Post 06-08-2006 v 19:30 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 224

Jooo ten ceníček je jenom na houbičky ale jak tak koukám ono to není zrovnas moc dobře vidět

Old Post 06-08-2006 v 22:42 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5797960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív