Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 193

citace:
Původní příspěvek od mirage
Ahoj Hlavo

Po pravdě už nemám moc energie na to něco řešit. Ptal jsem se na něco, čím proteče voda, ale kořeny ne... Četl jsem o te netkane textilii...


netkaná textilie bude dobrá volba. kořeny sice prorostou, ale bude jim to sakra trvat.
good luck

smrťák

Old Post 06-03-2013 v 07:53 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 194

MESH nerezová filtrační tkanina tou ti to neproroste určitě

Old Post 06-03-2013 v 13:21 PM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 195

Dík hoši

Zítra nebo ještě dnes bych mohl mít trošku čas na UP. Mám teď osobní problémy, tak nemám na tohle čas. Ale kytkam se daří celkem dobře, trošku je ohýbám a lámu, aby nerostly do výšky a už mi zaplnily skoro celý prostor a maji +- 30cm. Fotky a vše okolo snad večer. Zatim

Old Post 06-03-2013 v 13:43 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 196

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Mirage to pochopil dobře,špatně to tu chápe někdo jinej..On nepsal že větrá oknem 5x denně v boxu..,ale v místnosti
Mirage jede v boxu kde má odtah 350m3/h,jinými slovy se mu vymění vzduch v boxu 120x za hodinu,když by mu odtah jel při světle nonstop..To že větrá místnost 5x denně je jedině plus..a box tak může nasávat čerstvej vzduch z vyvětraný místnosti..



Takže prosim mody aby přepsaly FAQ , stači 5xdenně vyvetrat mistnost ve ktere jsou kytky , super tečka . Když měni 120x vzduch v jedny mistnosti v kterej je box , tak pořad měníš ten samej vzduch bez CO a proto mu to roste přes měsic a ma to 25cm velky . Jo jen tady všem porad , ja jdu na dovolenou...

Naposledy upravil Hlava 16-03-2013 v 20:49 PM

Old Post 07-03-2013 v 17:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 197

Hlavo, on to myslel tak že v boxu mění vzduch jak píše ale k tomu ještě vyvětrá oknem místnost kde je box umístěn aby vyměnil vzduch v místnosti a dopřál tak kytkám čerstvý vzduch který nasaje přítah, respektive odtah do boxu.
Asi tak!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 07-03-2013 v 17:37 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 198

Já nevím. Tak jsem blbec já nebo někdo jiný.

Psal jsem, že box je umístěn v pokoji, v baráku 7+1 s obrovskýma mistnostma, mezi místnostma nemám dveře. Přísun čerstvého vzduchu je permanentní, protože větrám ručně a taky mam pořád otevřené okno v druhé místnosti (ložnici). Já moc dobře vím, proč kytky rostou měsíc a mohu za to sám, ale větrání s tím nema nic společného. Pochybuji, že někdo větrá více než já... O tom už debatovat nebudem. Dnes přidam fotky a popíšu co a jak se udalo, měl jsem velké osobní problémy. Takže se omlouvám těm pár lidem, kteří za mnou stojí a dělám to jen kvůli vás. Takže večer nazdar !

Old Post 07-03-2013 v 20:06 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 199


Zdravičko

Tak se konečně hlásím. Kytkám se už daří docela dost dobře po těch špatných začátcích . Větví se hezky, listů plno a mezery mezi patry jsou 0,5 - 1cm.
Ph držím stabilně na 5,7
EC se snažím držet na 1,3, protože jsem tam solil 1,5 a na některých listech se projevilo přehnojení.
Lampu mam cca 60cm nad vrchy rostlin.

Před 3mi dny jsem dal kytky na 24 hodin na roztok vody + florekleen.
Peroxid už jsem přestal používat a jedu zase s enzymy.
Postřik davam vždy 2 minuty před zhasnutím.
Už se budu muset vrhnout na vyrobu sítě, nebo koupím nějakou v GS..
Kytky se snažím hodně ohýbat, ale maji už 35-40cm. Takže to asi přepnu, chtěl jsem velké kytky, tak mi to nevadí
Přikládám nějake fota. Zvlhčovačku už jsem úplně ubral, jen aby trošku pomahala .

Old Post 09-03-2013 v 12:57 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 200

už si to prepol? daj aspoň jednu fotku prosím

Old Post 13-03-2013 v 08:11 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 201

Zdravim

Ležel jsem v nemocnici, týden se o to staral bratr a sama spoušť. Zničeana zvhčovačka, čidlo teploty, vytopeny stan a hlavně na každé kytce snad 50 mšic. Rostou normálně maji kolem 45cm. Přepnute jsou 2 dny.
DNes jsem je střiknul peroxidem a zítra je střiknu postřikem proti škůdcum a bude . V pondělí natahnu síť. Pak dam foto.

Old Post 16-03-2013 v 18:35 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 202

[účet odstraněn]

Old Post 16-03-2013 v 19:31 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 203

podle mě by se měl každej peroxidu vyhnout nic dobreho v nem nevidím normalně rozkladá i živou hmotu tzn kořínky já bych tím svoje kytky netrávyl . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 16-03-2013 v 19:38 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 204

A nic proti WAMParjan ale zkusil jsi si to někdy s peroxidem?

Jinak jsem pochopil že peroxidem mirage stříkal škůdce, to nemá ze zálivkou a enzymy nic společného.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 16-03-2013 v 19:54 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 205

ehm myslíž si že sem nějakej začátečník nebo co ? nehodlám se tady otom hádat žádná zazračná medicína to není ..

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 16-03-2013 v 20:06 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 206

[účet odstraněn]

Old Post 16-03-2013 v 22:01 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 207

Zdravim

Jel jsem normálně enzymy a pak na 2 dny jsem dal zalivku jen zakladni složku + peroxid, kytkam se to libilo. Po 2 dnech jsem přešel zase na enzymy. Už to mam davno na květu, ale vyskytli se škůdci, když jsem byl nemocný, tak se o to staral/nestaral bratr.. Kytky vypadaji moc hezky. Zítra natahnu síť, abych si mohl kytky trošku více rozformovat po stanu. Omlouvám se, že nepřidávám žadne posty, ale nemam na to sílu, ale co nevidět budu fit.

Peroxidem jsem aplikoval jen 1 postřik, ten jsem aplikoval v době, kdy byly kytky na peroxidu s AH 1,2,3. Do začátku květu jsem používal Vital power bio postřik. Teď jsem akorat udělal postřik biolem, proti těm potvoram, tak snad zmizí tak rychle jak se objevili.

Chci se zeptat na jednu věc. Mam ve stenu docela prales, mužu kytky trošku vespod oholit ? Nebo nějake tipy ? Myslím, že na spoustu spodních listů nesvítí. Mějte se. S pozdravem K.

Old Post 20-03-2013 v 04:02 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 208

Jo pardon chlapi. Stříkal jsem peroxidem i ty škůdce, ale byla to velmi slaba koncentrace.

Old Post 20-03-2013 v 04:07 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4449940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív