Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
zaxikov
Nový Člen

Karma uživatele zaxikov - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 193


jj pocasi bude uz na prd v sobotu sklizen

Old Post 22-10-2008 v 22:07 PM
zaxikov je offline   Profil uživatele zaxikov   Find more posts by zaxikov   Foto galerie člena zaxikov   Click here to Send zaxikov a Private Message   Add zaxikov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 194

jasne kludne ju mozes smiknut. ja ww zajtra pocasie na prd.

Old Post 23-10-2008 v 13:45 PM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frieedom
Nový Člen

Karma uživatele frieedom - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 195

Potrebujem radu skuseneho pestovatela. Toto je moj prvý pokus nieco vypestovat. Ide o superskunk zo seedsbank. Bol urcený pre indoor, no nebola ina moznost. Cakat a riskovat mraz, alebe ju dam dole?
Fotky v galerií.

Naposledy upravil frieedom 24-10-2008 v 17:02 PM

Old Post 23-10-2008 v 20:25 PM
frieedom je offline   Profil uživatele frieedom   Find more posts by frieedom   Foto galerie člena frieedom     Add frieedom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
F!ckz0r
Nový Člen

Karma uživatele F!ckz0r - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Dotaz Sklidit, či ne ? :) Příspěvek č. 196

Zdravím, potřeboval bych prosím vědět, jestli už je mám setnout, či ne. Díky moc
btw. Obr sou v galerii

Old Post 27-10-2008 v 11:35 AM
F!ckz0r je offline   Profil uživatele F!ckz0r   Find more posts by F!ckz0r   Foto galerie člena F!ckz0r   Click here to Send F!ckz0r a Private Message   Add F!ckz0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Re: Sklidit, či ne ? :) Příspěvek č. 197

citace:
Původní příspěvek od F!ckz0r
Zdravím, potřeboval bych prosím vědět, jestli už je mám setnout, či ne. Díky moc
btw. Obr sou v galerii


dokud nezačně dlouhodoběji jít teplota pod nulu nebo to nezačně hnít, nech to jet....

!

Po pár letech zpět.

Old Post 01-11-2008 v 07:05 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 198


CO WRAWITE NA BOJU BONSAJKU??? WZHLADOM NA FAKT ZE CELE OUT POLE MI WYKRADLI, JE TO TATO MALINKA DAMA WSECO CO MAM TAK BY SOM POTREBOWAL PORIADNE KLADIWO OSTATNE FOTO IN DA GALLERY... JE TO SAFARI MIX, MANDALLA.. WOOBEC SA MU DOTERZ NECHCELO...

Naposledy upravil 01-11-2008 v 14:14 PM

Old Post 01-11-2008 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 199

FERRICA:ta má ještě čas

Old Post 02-11-2008 v 09:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LRucka
Nový Člen

Karma uživatele LRucka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od opica
jojo, dneska jsem ji vytrhnul, omyl kořeny vodou a suším ji na chladném, suchém, místě téměř bez světla. Jak dlouho bych ji tam měl nechat schnout? Co pak, do sklenic, větrat a hlídat plíseň?


V tomto stadiu nejlip useknout povesit zabalit do alobalu nechat ve tme tak mesic susit...potom teprve zažiješ bomby

Old Post 28-11-2008 v 19:15 PM
LRucka je offline   Profil uživatele LRucka   Find more posts by LRucka   Foto galerie člena LRucka   Click here to Send LRucka a Private Message   Add LRucka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

sklieň Příspěvek č. 201


Chci se zeptat mám kytky už sklidit zdá se mi že je nejvyšší čas.díky

Old Post 02-12-2008 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 202


další foto

Old Post 02-12-2008 v 14:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

pryskyrice Příspěvek č. 203


makro listku

Old Post 02-12-2008 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 204

Zdravím! Neviete mi povedať (alebo poslať screen) kedy mám sklidit, aby som mal rastlinku s účinkom HIGH a nie STONNED? Lebo ja chcem takú energetickú vzorku Ďakujem

Old Post 05-01-2009 v 16:37 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 205


citace:
Původní příspěvek od J@m@L
Zdravím! Neviete mi povedať (alebo poslať screen) kedy mám sklidit, aby som mal rastlinku s účinkom HIGH a nie STONNED? Lebo ja chcem takú energetickú vzorku Ďakujem


Stoned účinku dosáhneš při přezrálým květu, pokud tomu chceš předejít, nehoň kytku zbytečně moc dlouho v květu, záleží taky na genetice, takže mrkni na graf a setni dřív.

Old Post 05-01-2009 v 16:53 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 206

citace:
Původní příspěvek od J@m@L
Zdravím! Neviete mi povedať (alebo poslať screen) kedy mám sklidit, aby som mal rastlinku s účinkom HIGH a nie STONNED? Lebo ja chcem takú energetickú vzorku Ďakujem


Souhlas se Zedym +

doporucuju skouknou toto http://www.youtube.com/watch?v=nYcmJqqOdTw (pro tvou odpoved 7 minuta 30 sekunda)

Old Post 05-01-2009 v 17:53 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 207

Aha.. No, dobre, ďakujem

Old Post 17-01-2009 v 20:22 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indoorjohn
Nový Člen

Karma uživatele indoorjohn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 208

Poradí mi někdo jestli už je čas sklizně?

indoorjohn

Old Post 23-01-2009 v 14:46 PM
indoorjohn je offline   Profil uživatele indoorjohn   Find more posts by indoorjohn   Foto galerie člena indoorjohn   Click here to Send indoorjohn a Private Message   Add indoorjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7878170 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív