Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
hoveho
Stálý Člen

Karma uživatele hoveho - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 193

ten sacek na odpadky znie ako fajn napad. dnes idem hore, vyskusam.
d.

hvh

Old Post 09-05-2003 v 09:55 AM
hoveho je offline   Profil uživatele hoveho   Find more posts by hoveho   Foto galerie člena hoveho   Click here to Send hoveho a Private Message   Add hoveho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RXXXR
Nový Člen

Karma uživatele RXXXR - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 194

prosim vas jestli by me nekdo moh napsat detailni popis jak pestovat na strome bude myt u me 20g

Old Post 12-05-2003 v 00:15 AM
RXXXR je offline   Profil uživatele RXXXR   Find more posts by RXXXR   Foto galerie člena RXXXR   Click here to Send RXXXR a Private Message   Add RXXXR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RXXXR
Nový Člen

Karma uživatele RXXXR - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 195

pardon ze zasiram forum ale musim napsat 4 prispevky abych vam moh napsat mail

Old Post 12-05-2003 v 00:16 AM
RXXXR je offline   Profil uživatele RXXXR   Find more posts by RXXXR   Foto galerie člena RXXXR   Click here to Send RXXXR a Private Message   Add RXXXR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RXXXR
Nový Člen

Karma uživatele RXXXR - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 196

f

Old Post 12-05-2003 v 00:17 AM
RXXXR je offline   Profil uživatele RXXXR   Find more posts by RXXXR   Foto galerie člena RXXXR   Click here to Send RXXXR a Private Message   Add RXXXR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RXXXR
Nový Člen

Karma uživatele RXXXR - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 197

x

Old Post 12-05-2003 v 00:19 AM
RXXXR je offline   Profil uživatele RXXXR   Find more posts by RXXXR   Foto galerie člena RXXXR   Click here to Send RXXXR a Private Message   Add RXXXR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoveho
Stálý Člen

Karma uživatele hoveho - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 198

popis ako sa pestuje najdes presne tu, zacni od prvej stranky a citaj a citaj a citaj...

hvh

Old Post 12-05-2003 v 07:48 AM
hoveho je offline   Profil uživatele hoveho   Find more posts by hoveho   Foto galerie člena hoveho   Click here to Send hoveho a Private Message   Add hoveho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoveho
Stálý Člen

Karma uživatele hoveho - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 199

bol som pozriet, pytel na odpadky som nenainstaloval, aj ked som ho mal so sebou. je to tazko technicky urobitelne, mal som na to mysliet pred vyvesenim kyblov. skor rozmyslam, ze tie spodne diery zapcham.

ale rastlinkam sa dari, je ich mnoho a su krasne.
leziem hore s batohom, hore si pockam kym to prestane tiect a dole idem uz iba raz.

btw: az sa v spravach docitate, ze v lese nasli dolamanu mrtvolu mladika s batohom plnym prazdnych flias, bol mokry a od hnoja - som to ja! hladajte v okruhu 20m a postarajte sa mi o dievcatka :-))

hvh

Old Post 12-05-2003 v 13:34 PM
hoveho je offline   Profil uživatele hoveho   Find more posts by hoveho   Foto galerie člena hoveho   Click here to Send hoveho a Private Message   Add hoveho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Obecné Příspěvek č. 200

Viciola

U nás snad takové stomy ani nejsou a navíc si myslím,že v 8m to s tou nenápadností asi tak slavné nebude.Prostě když máš pořádný strom v pořádném lese,tak kyti nikdo nenajde.Zamaskoval jsem je tak,že i když jsem kámošům ten strom ukázal,trvalo jim dost dlouho,než přišli na to kde jsem "TO" schoval!!!A člověk který o tom neví to nenajde nikdy(možná,že dřevorubec jo )
Tak zatím! JohnB

Old Post 12-05-2003 v 15:09 PM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xintin
Nový Člen

Karma uživatele Xintin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 201

Tyo a jak to tam pridelas, to jako kybl dratem ke kmenu? Nevadej tomu vetve?

Old Post 12-05-2003 v 17:34 PM
Xintin je offline   Profil uživatele Xintin   Find more posts by Xintin   Foto galerie člena Xintin   Click here to Send Xintin a Private Message   Add Xintin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 202

to John B: to je škoda, ja to mam v městskym parku, kde jsou ony 8 m stromy hustě vedle sebe a ani z nejbližšího paneláku vidět nejdou

to hoveho: stejně bych to ještě jednou zkusil 20m přerušovanym pádem hmmm hezký podtitulek TV NOVA he he

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 12-05-2003 v 19:14 PM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Obecné Stromhrádka & Samec Příspěvek č. 203

Nazdárek lidičkové...
Tak jsem byl zase jednou navštívit ty moje kytičky a co nevidím---SAMEC,ale jenom jeden,což ze 6 kyti není moc.Takže mám ve svý stromhrádce 5 kytek.Jsou k sežrání,vlastně ne ,jsou k zhulení...Na to si ale ještě počkám.Těch 5 kyti mi ale narušilo plány.Počítal jsem tak ze třema na těch 30L.Takže asi přidělám ještě nějaký ten kbelík .Jestli to letos výjde,tak příští rok se mají okolní lesíky na co těšit(samozřejmě na moje kytičky).

Zasaď si sám... JohnB

Old Post 19-05-2003 v 09:31 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Relax
Nový Člen

Karma uživatele Relax - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 1 

Palec nahoru S miskou nebo bez. Příspěvek č. 204

Mam rozjety řízky,takže se semenama problém nemam,ale celou zimu koumu kam potom snima a tahle vychystávka se smrkama se mi zamlouvá,všechno sem si už prokoumal a jediny co sem nepobral je ta miska zkuste to nak upřesnit.dik a s tim přidělanim sem to pořešit tak že do kyblu z jedny strany sem udelal 4 díry do čtverce a vždycky dvěma sem protáh drát a hned s nim ke stromu.

Old Post 19-05-2003 v 12:39 PM
Relax je offline   Profil uživatele Relax   Find more posts by Relax   Foto galerie člena Relax   Click here to Send Relax a Private Message   Add Relax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer
Nový Člen

Karma uživatele Killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 205

Jak to vypada s větrem na stromech?????? musím to nějak pojistit??..... Dík

Old Post 22-05-2003 v 14:31 PM
Killer je offline   Profil uživatele Killer   Find more posts by Killer   Foto galerie člena Killer   Click here to Send Killer a Private Message   Add Killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dustmaker
Stálý Člen

Karma uživatele Dustmaker - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 28 

to Relax Příspěvek č. 206

No na smrky bych to nedával. Na borovice je to super, lehce na to lezeš, lehce instaluješ kýble a je tam dost světla. Já jsem to takhle pěstil minuley rok 7 kytek a super. Žádnou miscu jsem pod to nedával a bylo to v pohodě. To proto, že jsem měl na dně hnuy a bylo mi to fuk. Jestli do toho chceš leyt nějaky hnojivo tak to tam buď neděley tolik děr nebo to fakt budeš muset pojistit nějakou miskou.

Tady jak to vypadalo před sklizní na stromě:
http://grower.cz/forum/attachment.p...=6530&size=full

Old Post 22-05-2003 v 16:35 PM
Dustmaker je offline   Profil uživatele Dustmaker   Find more posts by Dustmaker   Foto galerie člena Dustmaker   Click here to Send Dustmaker a Private Message   Add Dustmaker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dustmaker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxtrott
Nový Člen

Karma uživatele foxtrott - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 207

Pěstování na stromech - luxus. Teprve zakládám a zajímalo by mě, jak to kdo zalejváte, nebo jestli máte někdo nějaký zkušenosti a vychytávky.

Pro ty co lezou na 20m smrky...zkuste si pilkou ořezat větve...jenom pár a nenápadně, asi 20 cm od kmene. Přestanou se lámat a je z toho férovej žebřík.
A hlavně nebuďte magoři a nelezte tam nezajištěný. Stromy sou dost o držku. Zajistit se dá uplně jednoduše širokou placatou smyčkou kolem stromu, která drží na tření a když je delší krásně si do ní sednete. Já si beru radši starší úvazek a ty placatý smyčky dvě...daj se krásně prohazovat a leze to samo. Navíc mam doma lezáky, takže nahoru a dolu je to pak paráda. To je ale trochu dražší záležitost.Jednoduší je uvázat si "Prusík". Zkusim sem zitra naskenovat obrázek, jak se váže

Old Post 26-05-2003 v 23:35 PM
foxtrott je offline   Profil uživatele foxtrott   Find more posts by foxtrott   Foto galerie člena foxtrott   Click here to Send foxtrott a Private Message   Add foxtrott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxtrott
Nový Člen

Karma uživatele foxtrott - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 208


Tak tady je dost ubohej nákres toho uzlu. Snad můj totální antitalent na jakýkoli kreslení aspoň trochu omluví to, že sem už fakt hrozně zhulenej a neposlouchá mě myš. A snad to někomu pomůže... Pozor neni to stoprocentní!!! Takže ne abyste se někdo věšel na stromech jenom za tohle. To pomůže jen při pádu a lezení.

Old Post 27-05-2003 v 00:23 AM
foxtrott je offline   Profil uživatele foxtrott   Find more posts by foxtrott   Foto galerie člena foxtrott   Click here to Send foxtrott a Private Message   Add foxtrott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9302590 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív