Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
DABZ
Nový Člen

Karma uživatele DABZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 193

pro mně sou to uplně stejný slova . jestli sem tě pohoršil sorry!za ta léta mí existence sem pochopil že v každym kraji se mluví jinak a todle je ukázka.trávu nehulim proto že nemam co dělat každej stav si užiju co nejvíc to de (doufám)!!!ti to budto pochop nebo se stim smiř

Old Post 23-03-2005 v 19:41 PM
DABZ je offline   Profil uživatele DABZ   Find more posts by DABZ   Foto galerie člena DABZ   Click here to Send DABZ a Private Message   Add DABZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckymeg
Stálý Člen

Karma uživatele luckymeg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 194

Yako ya dala prwniho jointa kdyz mi bylo 13... delalo mi to hned, ale ze zacatku sem na to srala a moc sem nehulila... ted uz dawam casteji, ale ne ze bych musela, ale mam k tomu wetshi pristup... ale furt dokazu jed nekolik tejdnu bez brka a nic... Je mi 18 a hulim... hulim a hulit budu... i kdyz mi bude 45 jestli se toho doziju... tak hulit budu...

KEEP SMOKING!

Old Post 23-03-2005 v 23:40 PM
luckymeg je offline   Profil uživatele luckymeg   Find more posts by luckymeg   Foto galerie člena luckymeg   Click here to Send luckymeg a Private Message   Add luckymeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M0lot0w
Nový Člen

Karma uživatele M0lot0w - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 12  

Palec dolů Fuck smažky Příspěvek č. 195

Scorch söuhlas.......Jenom tak mimo toto tema DABZ styď se za to že seš smažka.....peace for all....

Old Post 08-04-2005 v 22:10 PM
M0lot0w je offline   Profil uživatele M0lot0w   Find more posts by M0lot0w   Foto galerie člena M0lot0w   Click here to Send M0lot0w a Private Message   Add M0lot0w to your buddy list     Navštiv homepage uživatele M0lot0w! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxeus
Stálý Člen

Karma uživatele Toxeus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 196

Ja zacal tak kolem 13 ale prvni brko jsem odpalil uz tak v sedmi protoze jsme nasli nejakou suchou kytku a tak jsme to ubalili do novinovyho papiru a uz to jelo bylo mi spatne sice nevim jestli po huleni a nebo po tom papire ale urcite to byla prdela.

Old Post 19-04-2005 v 11:06 AM
Toxeus je offline   Profil uživatele Toxeus   Find more posts by Toxeus   Foto galerie člena Toxeus   Click here to Send Toxeus a Private Message   Add Toxeus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxeus
Stálý Člen

Karma uživatele Toxeus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 197

Nevim jestli smazit a hulit znamena to sami ale jinak dobry.DABZ

Old Post 19-04-2005 v 11:09 AM
Toxeus je offline   Profil uživatele Toxeus   Find more posts by Toxeus   Foto galerie člena Toxeus   Click here to Send Toxeus a Private Message   Add Toxeus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 198

...16,ale teraz tu v nasom city uz hulia aj deti 11-13 rocne...neviem ci to je moc ok...???

Old Post 21-04-2005 v 15:42 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
somi2
Nový Člen

Karma uživatele somi2 - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 199

Ja som prvý krat hulil asi tak v 13 a nikdy na to nezabudnem bodaj by to tak vkuse šlapalo ,ale aktivne hulim od 1.rocníka čiže od 15 a teraz mam 18 a az na tu lenivost zatial vpohode

Old Post 21-04-2005 v 16:10 PM
somi2 je offline   Profil uživatele somi2   Find more posts by somi2   Foto galerie člena somi2   Click here to Send somi2 a Private Message   Add somi2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tempa
Nový Člen

Karma uživatele Tempa - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 200

Ja jsem to zkusil ve 12 a potom jsem toho asi na 3 roky nechal a ted je mi 16 a hulim dal!!!!!! Jo a nevite jak se dela mliko? Ja uz jsem slysel mrte receptu ale nevim kterej si vybrat Tak mi kdyztak prosim poslete nejaky recepty na muj mail! libor@unet.cz

Ps: bude to z listi!

Diky!!!!!!!!!!!!

Old Post 21-04-2005 v 16:50 PM
Tempa je offline   Profil uživatele Tempa   Find more posts by Tempa   Foto galerie člena Tempa   Click here to Send Tempa a Private Message   Add Tempa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nastyan
Stálý Člen

Karma uživatele Nastyan - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 201

No ja sem po 1. hulil asi ve 14. Ale pak tak 2 roky nic. no a priblizne vod 17 hulim pravidelne. Taky je uz tomu nakej patek, ale myslim, ze me to nak nezmenilo. Nikdy bych nelitoval toho ze sem zacal.

Old Post 21-04-2005 v 18:07 PM
Nastyan je offline   Profil uživatele Nastyan   Find more posts by Nastyan   Foto galerie člena Nastyan   Click here to Send Nastyan a Private Message   Add Nastyan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vodnikova_dcera
Nový Člen

Karma uživatele vodnikova_dcera - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 202

ve 14... je mi 16 a... je to celkem oka... I kdz.. mam asi moc soudnosti, ale musim uznat ze nad nekterymi veci nemam takovej prehled, jakej bych treba mit chtela ... sem na gymplu a zvladam to s klidem.

Old Post 21-04-2005 v 18:50 PM
vodnikova_dcera je offline   Profil uživatele vodnikova_dcera   Find more posts by vodnikova_dcera   Foto galerie člena vodnikova_dcera   Click here to Send vodnikova_dcera a Private Message   Add vodnikova_dcera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romano
Stálý Člen

Karma uživatele Romano - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 203

Tak od 16, už mi je 19. To to leti.

Old Post 23-04-2005 v 13:27 PM
Romano je offline   Profil uživatele Romano   Find more posts by Romano   Foto galerie člena Romano   Click here to Send Romano a Private Message   Add Romano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 204

ja som zacal hulit presne na moje 17 narodeniny.

Old Post 23-04-2005 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donatelo
Nový Člen

Karma uživatele Donatelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 205

dobrej den. je radost číst a chápat ostatní. myslim že každej přesně ví, o čem to je. Krásnej pocit dát si brčko....klid...........já začal v 11ti. Nemyslim, že to je brzo, ale kdybych počkal, nic by se nestalo. chtěl sem holt bejt "dospělej". Bylo to ale super. fakt úžasnej let. pár desítek dalších bylo ještě hoodně slušnejch, ale už to de dolu. nejni to co to bývalo. v 11ti sem hulil tak pul roku hoooodně často- měli sme dost peněz, tak proč nee. pak sem vysadil a jen tak parkrat do měsíce. od 15 už zase hardcore. NEKONEČNÁ JÍZDA. teď mi bude 17 a někdy si říkam že už sem vymletej a někdy zas že v poho. mno uvidíme ve 21, po 10 letech od prvního jointa. posledních pár měsíců hulim fakt kotel. okolo 4 špeků deně a přitom dělam stření ekonomku. pak sou samozřejmě KYBER PAŘBY, což je bomba. někdy i 19 špeků za den, to ale jen výmečně a atk ve 3 lidech.

NEKONEČNÁ KONZUMACE

Old Post 23-04-2005 v 20:06 PM
Donatelo je offline   Profil uživatele Donatelo   Find more posts by Donatelo   Foto galerie člena Donatelo   Click here to Send Donatelo a Private Message   Add Donatelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donatelo
Nový Člen

Karma uživatele Donatelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 206

KURŇA, TO BYLO DLOUHÝ,CO? RATATATATATATATATA!

Old Post 23-04-2005 v 20:08 PM
Donatelo je offline   Profil uživatele Donatelo   Find more posts by Donatelo   Foto galerie člena Donatelo   Click here to Send Donatelo a Private Message   Add Donatelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBVlada
Stálý Člen

Karma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% PěstitelskáKarma uživatele BBVlada - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 207

Zdarek...já poprvé dal ve 14letech...docela ulet co si pamatuju:-)

Old Post 23-04-2005 v 22:05 PM
BBVlada je offline   Profil uživatele BBVlada   Find more posts by BBVlada   Foto galerie člena BBVlada   Click here to Send BBVlada a Private Message   Add BBVlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thorak
Nový Člen

Karma uživatele thorak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 208

Ja poprvy hulil v sesty tride, takze ve 12, potom dva roky nic a pravidelne hulim od osmy tridy, od 14 az do ted, bude me 20. Zahulim si tak jednou nebo dvakrat do tydne ) v hospe s kamosema.

Old Post 27-04-2005 v 23:32 PM
thorak je offline   Profil uživatele thorak   Find more posts by thorak   Foto galerie člena thorak   Click here to Send thorak a Private Message   Add thorak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele thorak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2727990 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív