Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » V kolika lidech nejraději hulíte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

......

Naposledy upravil 29-09-2013 v 16:14 PM

Old Post 15-04-2011 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 194

Jak s kym..Kdyz ma kazdy co prihodit tak klidne i v 10.. Ale kdyz ma huleni jen jeden tak spis 2-3 max 5

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 15-04-2011 v 22:27 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 195

Fíha.. a mě to šumák.. ode mě samotného, až po řadu lidí kde se točí hromada jointú. Fakt je mi to fuck.. Zahulím si rád.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-04-2011 v 22:31 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirka
Nový Člen

Karma uživatele Sirka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 196

Ze začátku mi bylo jedno v kolika lidech se hulí býval jsem tak mimo že mi apsolutně nikdo nevadil ani když tam bylo 20cizích lidí.. ale časem se to měnilo až do fáze, že nejraději hulím sám někde v klidu max. řekněme se třema lidma.. Ale jak říkám není nad pěkného osobáčka třeba večer na balkoně s pěkným výhledem a pivkem po ruce.

Old Post 02-05-2011 v 21:03 PM
Sirka je offline   Profil uživatele Sirka   Find more posts by Sirka   Foto galerie člena Sirka   Click here to Send Sirka a Private Message   Add Sirka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Najskaa
Stálý Člen

Karma uživatele Najskaa - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 197

Max 2 jeto cool v baraku pred telku abo Pc abo čumnet do skrine :-D

Old Post 04-05-2011 v 14:17 PM
Najskaa je offline   Profil uživatele Najskaa   Find more posts by Najskaa   Foto galerie člena Najskaa   Click here to Send Najskaa a Private Message   Add Najskaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yvory
Stálý Člen

Karma uživatele yvory - 91% PěstitelskáKarma uživatele yvory - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 198

Já mám rád svůj klídek, sem rád když se OBČAS sejdu nebo potkám s více lidma, ale nejradši hulim sám. Uvařim si čaj, nebo si načnu pivko, sednu si na zahradu, zapálim si toho buřta a mám se fajn!

Old Post 05-05-2011 v 17:17 PM
yvory je offline   Profil uživatele yvory   Find more posts by yvory   Foto galerie člena yvory   Click here to Send yvory a Private Message   Add yvory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 199

pokud nehulim sam kdy se jedna spis o meditacni huleni ,tak uz nezalezi na otm kolik llidi je toho soucasti protoze se uz nejedna o ritual,,kdysi kdyz jeste trava nebyla komercni se takto dalo hulit v krouzku treba i 10ti lidi venku pred hospodou a i tak to bylo svym spusobem spiritualni,...bylo a a je to v lidech i v modelech protoze kdyz si po nejakym modelu pripadate jkao jelen,,tak to je ve vice lidech pak tezke zdilet.
u nekoho konipi stimuluje komunikaci a uneoho se komunikacni kanaly zaviraji s prevnim praskem tak to je pak skoro zbytecne u toho mit dalsi lidi kteri nejsou naladeni..kdyz mam hulit jinak nez sam tak jeine s naladenymi lidmi kteri nerusi dobre vibrace uz jen tim jak jsou nahlas slyset jejich neciste myslenky ve chvilich naprosteho ticha a porzreni.. myism si ze by se mne kazdy naucit konopi uzivat dusevne kazdy nejdriv sam nez s itm vyjde ven mezi lidi a zacne je ovlivnovat ,,takto nesrovnany clovek sam se sebou a marihuanou by nemnel byt vtahovan do komunity zasvecenych.protoze neznamena ze kdyz hulis tak si muzem automaticky tykat.hulit se da ve vice lidech jedine s respektem......a kdyz ho nekdo nema ani sam k sobje tak by nemnel hulit vubec...

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 12-05-2011 v 23:45 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 200

Pro mě je asi nejlepší, když si každý motá svý brko... cigáro taky nepodávám, tak nevim, proč bych měl podávat brko. I když pokud se jedná o drahou polovičku, tak klidně výjimku udělám

Old Post 13-05-2011 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 201

Pantagruel-kdyz si kazdy mota sve neni treba se schazet s zdilet stav ze stejneho modelu a bavit se o tom jak to na kazdeho funguje jinak a na tom sebavit.
na otazku proc bys mnel podavat brko ti odpvim:proto aby si vyadril respekt svym bliznim stejne jako na audienci u indianskeho nacelnika.proto se vzdy huli nejlepe u nekoho na navsteve kdo ma v tu chvili roli hostitele a ten bud nabizi nebo prijma sluky s respektem.nebo pokud to ches vysvetlit na necem jinem tak muzes s nekolika prateli spolecne vojet jednu devku a prihravat si ji mezi pratteli jak brko a uvidis ze to zachvili cele zvladnes i s brkem.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 13-05-2011 v 19:38 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 202

citace:
Původní příspěvek od prashiwa
Pantagruel-kdyz si kazdy mota sve neni treba se schazet s zdilet stav ze stejneho modelu a bavit se o tom jak to na kazdeho funguje jinak a na tom sebavit.
na otazku proc bys mnel podavat brko ti odpvim:proto aby si vyadril respekt svym bliznim stejne jako na audienci u indianskeho nacelnika.proto se vzdy huli nejlepe u nekoho na navsteve kdo ma v tu chvili roli hostitele a ten bud nabizi nebo prijma sluky s respektem.nebo pokud to ches vysvetlit na necem jinem tak muzes s nekolika prateli spolecne vojet jednu devku a prihravat si ji mezi pratteli jak brko a uvidis ze to zachvili cele zvladnes i s brkem.


Nevím, proč bych měl někomu vyjadřovat respekt. V případě, že si někoho vážím a chci mu projevit úctu, tak to udělám trochu jinak, než tím, že mu podám spařený brko. Rád prodiskutuju kvalitu modelu, ale že by to muselo být hlavním tématem večera, to ne. Spíš rád pokecám s někým, kdo nekupuje, ale sám pěstuje.Takových lidí ale moc není - 90% lidí by bylo schopno zhulit seno a tvrdit o tom, že je to výborný, protože to koupili za dvěpá, tak to prostě musí bejt dobrý. Stejně ale brko... taky tady máme svůj klan. Mám-li být ale upřímný, tak mě to spíš nebaví. Mám totiž svý tempo, nebalím dlouhý žíly, radši krátkýho polovičního jointa a to bez tabáku. Hulí-li se v kole, tak mi přijde, že si chce každej urvat co nejvíc a hned to posílá dál. Tomu se říká rituál? Když ti to někdo cpe, i když už nemáš chuť a z druhý strany zase netrpělivě někdo čeká, až se zase na něho dostane řada? Nehledě na to, že dost jedinců by to nejraději hulila až k filtru. Ta analogii s děvkou je mi cizí. Já se o svoji ženskou nerad s někým dělim, v tomhle jsem tak trochu konzervativní

Old Post 15-05-2011 v 14:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyzy
Stálý Člen

Karma uživatele dyzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele dyzy - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 203

pro mě max. 5 lidi a to lidi který dlouho znám.

Old Post 28-09-2011 v 08:04 AM
dyzy je offline   Profil uživatele dyzy   Find more posts by dyzy   Foto galerie člena dyzy   Click here to Send dyzy a Private Message   Add dyzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 204

většinou hulím doma sám, venku max. se třemi lidmi

Old Post 07-01-2012 v 03:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bullyt
Nový Člen

Karma uživatele Bullyt - 0% PěstitelskáKarma uživatele Bullyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 205

4 ale iba naj kamarati , ked hulim s cudzimi alebo s takymi co trochu poznam neviem sa tak zabavit nejak tak .....

Old Post 30-04-2012 v 10:53 AM
Bullyt je offline   Profil uživatele Bullyt   Find more posts by Bullyt   Foto galerie člena Bullyt   Click here to Send Bullyt a Private Message   Add Bullyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karel Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Karel Zahradník - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 206

Fajčím sám,ale i se podělím,že dám pár šišek

Old Post 21-04-2015 v 14:21 PM
Karel Zahradník je offline   Profil uživatele Karel Zahradník   Find more posts by Karel Zahradník   Foto galerie člena Karel Zahradník   Click here to Send Karel Zahradník a Private Message   Add Karel Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 207

citace:
Původní příspěvek od Host


Nevím, proč bych měl někomu vyjadřovat respekt. V případě, že si někoho vážím a chci mu projevit úctu, tak to udělám trochu jinak, než tím, že mu podám spařený brko. Rád prodiskutuju kvalitu modelu, ale že by to muselo být hlavním tématem večera, to ne. Spíš rád pokecám s někým, kdo nekupuje, ale sám pěstuje.Takových lidí ale moc není - 90% lidí by bylo schopno zhulit seno a tvrdit o tom, že je to výborný, protože to koupili za dvěpá, tak to prostě musí bejt dobrý. Stejně ale brko... taky tady máme svůj klan. Mám-li být ale upřímný, tak mě to spíš nebaví. Mám totiž svý tempo, nebalím dlouhý žíly, radši krátkýho polovičního jointa a to bez tabáku. Hulí-li se v kole, tak mi přijde, že si chce každej urvat co nejvíc a hned to posílá dál. Tomu se říká rituál? Když ti to někdo cpe, i když už nemáš chuť a z druhý strany zase netrpělivě někdo čeká, až se zase na něho dostane řada? Nehledě na to, že dost jedinců by to nejraději hulila až k filtru. Ta analogii s děvkou je mi cizí. Já se o svoji ženskou nerad s někým dělim, v tomhle jsem tak trochu konzervativní


Vytesat do kamene...

teda jak du na návštěvu k někomu kdo hulí, nebo někdo takovej přijde... automaticky ubalim. Ale jak říkáš... nejde o trávu, ale ten strávenej čas... pokecat, zasmát se... jinak taky nejradši hulim sám. Ubalim řádný a hodinu v klídku pobafávám... to je pane relax. Ne jak když ve třech vycucnem brko v parku za tři minuty před tim než dem do práce... rychle rychle to tam natlačit, po dvou prdech brko zapařený... to pak radši odmítám s tim, že si počkám na pořádnou mrkev doma o samotě. Pomaličku polehoučku... tak to mam rád. Ale jsou i vyjímky... znám spousta takovejch, kterejm nejde o to jak moc toho do sebe natlačí a s takovejma zase hulim rád.

BTW. nejvíc mě baví takový ty, co na jedny plíce vytáhnou půl brka, pak to v sobě tlačí až zrudnou div se neudusí, vychrchlaj to ze sebe i s nudlema u nosu a povídaj pak něco o tom jaká to je slabota ikdyž přes ty jejich očka už ani pořádně nevidí... to mam vždycky záchvaty smíchu

Old Post 21-04-2015 v 21:50 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 208

Sem introvert takže sedět u kompu tahat bonga a pařit csko je můj vysněnej den Ale stejně nejčastěji a nejradši hulim ve 2 lidech. Člověk si líp pokecá, líp se nahulí a sou to lepší zážity..Ovšem nesmíte hulit s nějakym vyhul mozkem co do sebe natlačí gram za minutu a pak celou dobu jenom mlčí a čumí do země. To je pak na kopačku Ve 3 lidech je větší sranda když se všichni navzájem znáte. 4 v kolečku u brka už mi přijdou moc, to je to pak jenom o tom kdo se nahulí nejvíc.. A uplně vysoký množství taky neni tak špatný..když sem začínal hulit byl sem zvyklej hulit s partou lidí v parku kde se v jednu chvíly sešlo klidně 30..40 lidí

Old Post 18-09-2015 v 14:28 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2024 - Z čeho nejraději hulíte? - 250 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4909360 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív