Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
TwEEty
Stálý Člen

Karma uživatele TwEEty - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 193

tag sem si tady pocetl mate zajimave nazory nektery ale stojim u vetsiny....prdy a na to startka...to je proste bomba a nemuzu se tzomu odnaucit coz me sere....treba nekdy priste...no nic mejte se du si zapalit..:P

Old Post 16-10-2007 v 14:14 PM
TwEEty je offline   Profil uživatele TwEEty   Find more posts by TwEEty   Foto galerie člena TwEEty   Click here to Send TwEEty a Private Message   Add TwEEty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 194

Já hold kouřim protože mi to chutná no... dyž to asi taky už nebude uplně pravda. Začal sem kouřit jelikož pár kámošů přešlo na javansee což mi jak sem zjisti na rozdíl od normálních cigaret dost chutnalo tak sem si občas nějaký to cigárko balený dal, pak sem si třeba koupil na kalbičku a za pár měsíců to bylo vprdeli teďka sice pořád kouřim jenom tabák jelikož chuťově se to nedá srovnávat musim přiznat, že když nemám možnost si ho koupit tak du do startek nikotin už hold prostě potřebuju :B

Old Post 16-03-2009 v 07:11 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lasko666
Stálý Člen

Karma uživatele lasko666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 195

I HATE TOBBACO !! only green power

Old Post 16-03-2009 v 20:05 PM
lasko666 je offline   Profil uživatele lasko666   Find more posts by lasko666   Foto galerie člena lasko666   Click here to Send lasko666 a Private Message   Add lasko666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lasko666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onyx
Stálý Člen

Karma uživatele Onyx - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 196

steve: tak akurat som si cel ist jednu zapalit ale ked som videl ten obrazok tak radsej serem na to

Inak s cigaretami som vobec nemal zacinat,hulim 5rokov a cigara fajcim len 2roky,mal som zostat radsej iba pri huleni...Teraz je prestat velmi tazke,proste tu chut na cigu mavam casto a najviac ked chlastam alebo po huleni a inych psychotropnych latkach Alebo jednoducho si zapalim z nudy ked som napr. v robote na prestavke,alebo cakam na vlak a pod...Prestat urcite chcem,ale teraz asi este nie,proste fajcit musim,iba obcas mam stav ze uz fajcit nejdem hlavne ked vidim podobne obrazky ako sem dal steve...Mozno keby sa mi zjavia taketo obrazky stale ked mam chut na cigu tak prestanem...Ale cely zivot fajcit urcite nechcem,skor ci neskor chcem prestat...No preco skoro vsetky dobre veci musia byt zdraviu skodlive,keby to skodlive neni tak neprestanem nikdy

Inak zaujimave ze ked som cely den doma tak vyfajcim v priemere tak 2cigy/den a napr. v piatok vecer ked idem niekde von kludne tych 20...Urcite to neni z frajeriny,ja som nikdy nerobil nic s frajeriny,len proste mam vonku vacsiu chut

Old Post 16-03-2009 v 20:21 PM
Onyx je offline   Profil uživatele Onyx   Find more posts by Onyx   Foto galerie člena Onyx   Click here to Send Onyx a Private Message   Add Onyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 197

dobře,přiznávam i když nerada,jsem závislej kuřák...nedokážu přestat,nemam vůli a ani nechci..nedovedu si samu sebe představit bez cíga..prostě je to součást mýho života...kafe a cígo,po jídle si zapálit a tak pod...vim,že mi to ničí tělo.Vim,že je zbytečný za to vyhazovat peníze.Vim,že když bych si celej den nezapálila tak mam takovýho nerva,že zabiju kohokoliv kdo mi nas**e...je to zvyk,je to hnusnej zvyk,ale nemůžu si pomoct..Nemam prostě vůli na to abych přestala...nesnášim nekuřáky,který se mi snaží mluvit o něčem o čem nemaj ani páru(viz.jak je lehký přestat) a nemam ráda odnaučený kuřáky,který mi říkaj jak je lehký přestat...ale zároveň obě skupiny toleruju pokud jsou oni tolerantní vůči mě..nezapálim si v přítomnosti nekuřáka a nedejcham na něj ten kouř,nebudu provokovat odnaučenýho kuřáka tim,jak si budu vychutnávat cigáro a odfukovat kouř na něj..ale jak říkam nechci,aby mi tyhle lidi kecali zase do toho,že kouřim...prostě určitá dávka tolerance z obou stran...tož to muj názor

Old Post 16-03-2009 v 23:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 198

Tak třeba já kouřím cíga hlavně k většímu množství chlastu, páč když už se rozhodnu, že budu pít víc, cíga mi pomáhají v tom, abych to dokázal. Po cigáru mám mnohem větší chuť na chlast než kdybych si ho nedal. A třeba takový pivo či tvrdej si bez cigár ani nedokážu představit.
A taky kouřím cíga když hulím, protože když si dám cígo tak 10-30 minut po zahulení, mám takový jiný a asi bych řekl že i lepší stavy. A prostě už to i k tomu hulení nějak patří.
Ale krom těchto dvou příležitostí si cígo takřka vůbec nezapálím jak je den dlouhej. Jedinou další výjimkou jsou situace, kdy třeba tvrdě pracuju ( nějaká fyzicky a manuálně namáhavá práce ) nebo když musím být v práci a celý den není do čeho píchnout, to si pak občas zapálím z nudy. Ale jinak ne! Což je super, páč když zrovna nemám tak zvaný "Kalební týden" vydrží mi krabka cigár klidně i 14 dní

Víš jak poznáš, že hulíš skunk? Tak, že každý prd je plný překvapení!
...Spolek závislých pěstitelů konopí...

Old Post 17-03-2009 v 00:29 AM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 199

No tak narovinu: Proč kouřím? Kvůli svému tatovi, dycky jak jsem byl malej me zajimalo co to ten táta mé v hubě, o 7 let jsem zkousel taky ty bambusy, a od 10 let kouřím, přestat nemohu, protože to prostě k životu patří( s kamarády, na akcích, s přítelkyní atd.)
Cigareta mi moc chutná, otec vykouří 50cigaret za den, je ,u 61 a žádnný problémy ještě nemá......tak nad tím přemýšlím proč nekouřit?

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 17-03-2009 v 05:22 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 200

Moja prvá ciga bola v 12rokoch, odtedy fajčím do teraz... Vtedy to bolo len z machroviny ale teraz uz je neskoro... Vyhadzujem cash na dym. Chcem prestat fajčit len to by som musel trčat doma. vydrzal som 3dni uz som si myslel ze to bude v poho ale prisiel kamos a ja som cigu neodmietol. Uz rok sa snazim prestat ale nejde to. Po zhuleni si proste človek musi dat cigu a az potom to bude to pravé orechové...

Old Post 17-03-2009 v 09:15 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 201

Kourim zpusobem, kdyz ma nekdo tabak tak si smotnu, v prumeru asi tak 4 ciga do mesice, nekdy ani to ne. Takhle to provozuju asi tak 6 let. Startky a vsechny prefabrikovene ciga mi smrdi a nechutnaji, fuj . Ganju taky nehulim (aspon v CR, tady neni na to pro mne dobry....hmm jak bych to rekl...jakysi eter . Piju jenom pivo a slivovicu. . Bohuzel mam slabou vuli a zadny duvod k tomu abych prestal pestovat, to fakt nedokazu. Ani osviceni by mi nepomohlo .

Old Post 17-03-2009 v 09:39 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 202

Říkám pánové..........pěstujte svůj vlastní tabáček a zkoušejte různé způsoby fermentace-uvidíte že si dokážete udělat svůj vlastní tabák.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 17-03-2009 v 13:12 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopman
Stálý Člen

Karma uživatele lopman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 203

nemuzu si pomoct!! horsi jak heroin prej... peace

CO_osi

Old Post 17-03-2009 v 19:33 PM
lopman je offline   Profil uživatele lopman   Find more posts by lopman   Foto galerie člena lopman   Click here to Send lopman a Private Message   Add lopman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spawnk1
Nový Člen

Karma uživatele spawnk1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 204

ať si každej hulí cíga jak chce když chce ale ty plíce budou nehezký úplně :-) důležitý je mít vůli a mít důwod proč přestat,najít si nějakej hezkej džob a na cíga se pak vysrat nebo to aspoň tolik nehrotit, já si dávám tak večer jedno dvě protože mě to furt baví, jak sme mladí a naivní a vo tom to myslím je ne

Old Post 24-03-2009 v 16:22 PM
spawnk1 je offline   Profil uživatele spawnk1   Find more posts by spawnk1   Foto galerie člena spawnk1   Click here to Send spawnk1 a Private Message   Add spawnk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 205

no jsem nasrane mama a tatik kuri segra 18 tak tak uz tez kuri doma, vejdu do kuchyne a nahulene jak prase

Old Post 24-03-2009 v 16:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 206

Nekouřim a ani stim začít nechci když se umotá brko s tabákem tak si ani nedám nejede mi to a když někoho vydim s cígem v držce tak si řikám co mu to dává dyk to žádnej ůčinek jako tráva nemá a jenom to przní plíce

Old Post 24-03-2009 v 19:10 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 207

Asi takhle : kouřím ....... jedině startky..... a kouřit budu. ano jsem závislý , ale končit nehodlám !...kouřit už je prostě zvyk. Kolikrát mě cíga dostaly z depky. Fakt nezkončím , ale chci dojít do tý fáze , že si zapálím , JEN KDYŽ MÁM CHUT a né protže mám závislost ..... tot su jáá

Let's Grow and Good Luck

I pád na hubu je krok dopředu

Old Post 24-03-2009 v 21:00 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 208

citace:
Původní příspěvek od spawnk1
ať si každej hulí cíga jak chce když chce ale ty plíce budou nehezký úplně :-) důležitý je mít vůli a mít důwod proč přestat,najít si nějakej hezkej džob a na cíga se pak vysrat nebo to aspoň tolik nehrotit, já si dávám tak večer jedno dvě protože mě to furt baví, jak sme mladí a naivní a vo tom to myslím je ne


Ty ,lehce se mluvi ,kdyz si das jedno dve (nejsi zavisly a muzes prestat kdykoli chces), anebo kdyz si davas vic jak krabku denne . Vim o cem mluvim .Zacal jsem "celkem pozde" v 16 letech , postupne jedno cigo denne ... znate to , kolem 19 jsem zacal casto chodit na brigady (vetsinou stavby , fasady atd ... ) a tehdy uz to bylo celkem peklo .Dostal jsem se na nejakych 1.5 krabky denne pres tyden a 2 a vic kdyz jsem k tomu sel jeste na nejakou akci .Mozna to neni mnoho v porovnani s nekteryma z Vas , ale me to osobne prislo hodne naprt:Zarekl jsem se ze konec , poprve jsem to vydrzel 5 mesicu bez ciga ,pak jsem si rekl : Jsou vanoce tak si zakourim a zaclo to nanovo zase tak rok koureni a tedkom ? Je to pryc , prestal jsem (sic 3 mesice cisty , ale tedkom vim ,ze to nepotrebuju) ... J a nesnasim kuraky co netoleruji nekuraky , kdysik jsem to nejak nevidel , ale tedkom i me obcas vadi co kuraci provadi .Btw netvrde mi , ze jste zacinali jinak , nez ze zasrane frajeriny ...

Ps. Muj osobni nahled .A vim , ze nemuzu porovnavat 5 leteho kuraka a treba 20 leteho .

Old Post 24-03-2009 v 21:04 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3501550 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív