Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

sakra zase off-topic, ale Příspěvek č. 193

nemůžu nezareagovat na poslední příspěfky ohledně toho zabíjení. Jo, možná (určitě) nic moc, ale jakej je sakra rozdíl mezi tim, že zabiješ psa nebo zabiješ prase????
Vůbec žádnej, je to jenom společenskej konstrukt, obrovský kvanta zvířat, který měli tu smůlu, že si je lidi nepřiblížili jako mazlíčky sou každej den zabíjený docela brutálníma metodama a nikomu to nevadí, ale zabij vlastníma rukama psa a seš vrah. To je jenom o zodpovědnosti, jakou převezmeš a dokonce je mi možná sympatičtější pokud někdo to zvíře dokáže zabít sám (se všema důsledkama) než, když žere svoje vakuovaný hovězí s pocitem čistejch rukou...
Snad mě někdo pochopil....

Možná pokud by diskuse o tomhle měla pokračovat, co takhle založit novej threadík?

PS: Sakra, teď jsem si všiml, že ste toho psa nesežrali, to mění situaci, ale má původní slova stále platí

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-03-2002 v 09:57 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 194

No jo, ale oni ho nesezrali, protoze meli hlad a chteli se jim nasytit, ale protoze nemeli co delat, tak zabili proste psa.

asi je to u nich normalni

Jinak s tema zviratama souhlasim, ze si lide nejsou schopni uvedomovat nasledky sveho konzumniho zivota. Treba me naprosto dostalo, jak prevazeji ziva zvirata na jatka v preplnenych kamionech( treba 4-5 dni vkuse), kde jsou zvirata v naprosto nepredstavitelnych podminkach. Misto aby je zabili na miste a prevazeli v drazsich chladicich boxech. Ponizovani, mlaceni a umyslne trapeni zvirat pred smrti mi prijde jako jedna z nejhnusnejsich veci vubec. Je az neuveritelne jak muze byt clovek nekdy nechutny a drasticky.



[Edited by marc on 19-03-2002 at 11:18 AM]

Old Post 19-03-2002 v 10:10 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 195

no nic, tak toho necháme a vrátíme se k tématu, ne?
já mám teda brutálních zážitků celkem dost, akorát si je občas už nepamatuju. co si ale pamatuju celkem živě sou cesty do brna, který teď s kámošema absolvujeme celkem často. samozřejmě jen co sednem do auta už se hulí a to je pak roadtrip :-)) na dálnici není nic lepšího než poslouchat jungle, bejt úplně na plech a valit si tak 170... akorát bacha na mikrovlnky.

jinak taky ještě je brutální úlet se totálně vyhulit a jet někam přes hranice. sice když sme jeli s kámošema poprvý, tak na nás celníci čuměli celkem zmateně (hlavně rakušáci), když nám tam hučel celkem nahlas jungle a každej měl sluneční brejle a byl vysmátej a taky nás hnedka pěkně probrali, ale časem už si asi zvykli :-))) akorát mi trochu zatrnulo, když sem chodil s celníkem kolem auta, otvíral mu motor, kuft a takový věcičky a v kapse sem měl energitku pěkně napěchovanou hezoučkejma paličkama. jakmile sme ale projeli hranice, tak padl takovej výbuch smíchu, že sem to nezažil... kámoš jen tak prohodil "hoši gratuluju, právě sme provezli 2 kg heroinu" :-))))
samozřejmě si dělal prdel, protože kdyby ne, tak by to byl fakt hustej úlet :-))

live ganja, live!!!

Old Post 19-03-2002 v 11:42 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 196

Zhulenost a zahraničí doporučuju. Viz můj příběh v německu ve foru Red eys(visine) Doporučuju Frankfurt. Prodávaj tam hustej model. Dvouprdová záležitost. Najíždí na třikrát. 10DM/g za 100DM slušnej pytel. Ted asi Euro. Jednou za rok v létě akce Sound of Frankfurt. Cca 400 000 lidí. Akce ve městě zadarmiko. 8 Stage. Super systémy. Po pařbě afterparty u jezera s modrou vodou. V létě si to dám znovu a LOVE PARADE taky.
Ode mě žádnej příběh ale dobrej typ.

Old Post 19-03-2002 v 20:16 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Moje zážitky Příspěvek č. 197

Já jich pár mám jednou sem si myslel že dyriguju orchestr byl sem na procházce se psem a blbnul semtak asi čvrt hodiny jinak ostatních taky dost dobrejch mám dost ale taky dost se mi jich vykouřilo z hlavy

Old Post 19-03-2002 v 20:25 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

...znovu ad zabijeni Příspěvek č. 198

...prispevky od lidi jako "maestro_007" a "Anglan" me proste nenechaji byt klidnym a nereagovat dalsim prispevkem.

Daleko lip si dokazu predstavit, zabit nejakyho cloveka, nez relativne bezbranyho psa ci berana! Mozna bych se u zabijeni lidi, jako jsou ty dva zmineny jedinci, pobavil stejnym zpusobem, jako oni, kdyz zabijeli ta zviratka... Vsadim se, ze kdyby kolem nich prebehl Pitbul, ze by byly posrany az za usi a na nejakou rybicku ani nepomysleli, ale holt zabit jezevcika ci vorecha to je hrdinstvi... je mi na bliti z takovych lidi, ktery pojem "moderni clovek" uplne degradujou... Jsou to proste podobny svine, jako jeden mladik, ktery chtel uchvatit svoji holku a tak nasim znamym prejel fenku.. (mimochodem ridil jako 17letej a aby zajel toho psa, tak zvlast zacouval k baraku...). Mit takovyho cloveka po ruce, tak bych se opravdu neudrzel a zrejme bych ho natrvalo zmrzacil, v ty chvili nehlede na dusledky...
Kdyz si nevazi zazraku zivota, tak bych ten jeho znicil.
Jak dlouho jeste bude trvat, kdy pro zabiti bezbranyho hodnyho zvirete jen lidi mavnou rukou?! Staci, ze tisice zvirat rocne umiraji nechtenym zavinenim cloveka, vetsinou pro jeho nezajem zamezit tomu... (viz. ptaci na nechranenych sloupech el.vedeni)
Jo, pro ty, ktere by snad zajimalo, jestli "neprimo" nezabijim mnoho zvirat i ja, tak vezte, ze se poslednich nekolik let snazim nejist maso skoro vubec. Nedovolim si tvrdit o sobe, ze jsem vegetarian, tak daleko jsem zatim - bohuzel - jeste nedosel...

Old Post 20-03-2002 v 19:26 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

For 4C3 Příspěvek č. 199

Mrkni sem jestli se k tomu chces jeste vyjadrit http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3021

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 20-03-2002 v 20:00 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

2 maestro_00000007 Příspěvek č. 200

Tak mistře kolikpak ti asi je let ty kreténe?No a těm tvejm kámošům?dej mi telefon na toho tvýho bezva kamoše rozparovače a já už mu brnknu a dohodnu se sním a vemu sebou kamošova psa(rottvika) ať ho zkusí podříznout.a když se mu to povede tak mam eště kamoše s brazilian fila a to by byl taky rychlej boj.a když vyhraje i stou filou tak ho podřežu já kreténa vyplesklýho!přeju ti aby sis dal takovej model ktterej by tě zhulil do sraček že by ses nemoh hejbat a pak bych tě potkal i s tvym kamošem a póóóóómaloučku bych vás podřezával.to je ten pravej nejbrutálnější zážitek.Magore zmrdanej!!!!!§§§

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-03-2002 v 13:58 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 201

Juuuuu...Kapitan se dneska pekne nasral...hehehe
Nechce Kapitan karmickuuuu?Ja si te musim predchazet protoze jsem se v sousednim threadu priznal k zabiti kapra.No ja jenom abys me taky tak nevyfuckoval..hehehe.

Piškot @ like @ high

Old Post 21-03-2002 v 14:22 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 202

už sem to strávil ale byl sem fakt vytočenej než sem našel odkod to má!http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1389
1. stránka dole mistrův poslední příspěvek je to jasný!!!!
A ty se neboj Piskote tvoje příspěvky mě nikdy takhle nevytočí spíš vždycky dobře naladí a pobaví.....
Ale dnes sem se opravdu neudržel takle sem se tady eště neodvázal.

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-03-2002 v 14:44 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 203

Tak sand teďhttp://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1389&pagenumber=1

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-03-2002 v 14:45 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Palec dolů Příspěvek č. 204

no tak další z mejch nejbrutálnějších zážitků, neumím psát a ani sem hodit link ve kterým dokážu že maestro je nepřítel nejlepšího přítele.
http://grower.cz/forum/showthre...89&pagenumber=1

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-03-2002 v 14:50 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Palec nahoru Jupí vyšlo to! Příspěvek č. 205

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-03-2002 v 14:52 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička 2: Cpt.pierre Příspěvek č. 206

Bravo maestro

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 15:05 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Žiju dál jako by se nic nestalo...přece! Příspěvek č. 207

Musím se vyjádřit....

Co jsme?Lidé.Páni tvorsta.Neničitelní,neporazitelní,silní.Jak je to krásné ,že?Můžeme vše,zničit,opravit,zachránit,zabít.
Můžeme dokonce sedět jen tak někde na louce a nedělat vůbec nic.Můžeme jít někam pryč,můžeme se válet,můžeme se radovat,můžeme....
Jsme opravdu silní,máme téměř vše.Je toho dokonce tolik,že nás většina těch všedních věcí začne pomalu přestávat zajímat.Začneme se nutit do činností,které mezi partou (otázka zní jací jsou to lidé) budou vyčnívat,být středem pozornosti,snažit se bavit a rozesmívat-šokovat.Budeme už radši zabíjet,ničit a demolovat.Budeme rozkuchávat bezbranný tvory a bavit se pohledem na jejich teplé prokrvené maso.Budeme se rozplývat při jeijich bezbraném řevu,touze o život.Jsme nechutní,zlí!Jak moc chceme něco takového,extravagantního!
Je nová doba,začali jsme být lepší!
Všechno je super,píší to všude.
Zeman má rýmu!
Vrah rozkuchal svojí manželku! supeeer
Nejslabší máte padáka!
Peníze!
Skvělí auta!
Legolendový domy!
Starý kreténi se snažej nově tvářit!
zábava!
Postavení!
Hurááááááááááá!
tohle jsme přeci chtěli!
cheme to,honem sem!
Chci se na to dívat!
CHci se mít fajn!
Supeeer!
Huráááááááááá!
rozbijeeeeeem!
zabijeeeeeeem!
jsme dokonalý!
jen tak sedím...
sedím na krásné rozvetlé louce....
panensky čisté...
nádherně barevné a plné jarní romance...
sedím dál a pozoruji tu krásu....
vedle mě se válí ten pes!
vztanu!
jdu pryč!
utíkám
běžím co můžu,vysloveně zdrhám jako by mi šlo o život!
chci pryč!
bojím se....
už nemůžu dál,lehám si ,nevidím toho psa,je pryč!
je tu! je všude! za stromem,na palouku,válí se všude!
Už nechciii!!!!!
Najednou všechno mizí
Všechno je jiné
Všechno je zase normální
Zase jdu do školy
Zase vidím přátelé
Neznám už toho psa!
Žiju dál....jako by se nic nestalo ....přece!


Je špatné co se děje mezi dnešní společností,jako by lidé nebyli šťastní z toho co mají....


Ps: prosím už nezaplacujte thread názorama na toto téma,je to velice špatné,ale kvůli jednomu příspěvku prosím nekažte tento thread!

měj te se hezky

Old Post 21-03-2002 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec nahoru To claune Příspěvek č. 208

Moc pekny a opravdovy K+.........

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 18:05 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2910520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív