Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14
Autor
Téma 
beiq
Nový Člen

Karma uživatele beiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 177

je mi 20, hulim 6, hodne hulim tak 3 yrz, pestuju out letos 5 rok (zatim 4x ukradeno, pokazde odjinud), in nemam kde, studuju a jsem z liberecka

Old Post 24-03-2003 v 11:37 AM
beiq je offline   Profil uživatele beiq   Find more posts by beiq   Foto galerie člena beiq   Click here to Send beiq a Private Message   Add beiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 178

Nedávno 20, hulím od 15 (pokud si pamatuju ), pěstuju od 15 outdoor, už se teda těším na indorek, na podzim začnu, mňam, bydliště nyní Třebíč, za pár měsíců Brno (huh to bude síla).

Old Post 24-03-2003 v 14:49 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malcor
Stálý Člen

Karma uživatele Malcor - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 179

23 Brno finishuju VUT, hulim tak 7 a pestuju tak -tyden ( minus proto ze za tyden poprve sadim indoor)

Old Post 24-03-2003 v 17:34 PM
Malcor je offline   Profil uživatele Malcor   Find more posts by Malcor   Foto galerie člena Malcor   Click here to Send Malcor a Private Message   Add Malcor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 180

Táákže mě je rovnejch dvacet. pěstuju a hulim od 16,jsem z Mladý Boleslavi,studuju taky v Bolce SAVS.

Old Post 25-03-2003 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 181

ja jsem z kopřivnice (tatra) je mi 19 a hulím od 15. pěstím jenom outdoor

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 25-03-2003 v 13:03 PM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaSmoke
Stálý Člen

Karma uživatele CannaSmoke - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 182

Mě je 18 hulím 2 roky, 2 roky out, teď chci zkusit indoor.

Zahulíme uvidíme

Old Post 01-05-2003 v 19:00 PM
CannaSmoke je offline   Profil uživatele CannaSmoke   Find more posts by CannaSmoke   Foto galerie člena CannaSmoke   Click here to Send CannaSmoke a Private Message   Add CannaSmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sarig
Nový Člen

Karma uživatele Sarig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 183

je mi 18, hulim necely rok, studium v pardubicich na konzervatori
kdokoli z prdbic nebo blizkeho okoli at se ozve za ucelem zcela zrejmym . rad bych taky podiskutoval nad pivkem ohlende pestovani atd..

105354468

Naposledy upravil Sarig 09-05-2003 v 17:06 PM

Old Post 02-05-2003 v 18:57 PM
Sarig je offline   Profil uživatele Sarig   Find more posts by Sarig   Foto galerie člena Sarig   Click here to Send Sarig a Private Message   Add Sarig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 184

takze:

je mi 18, troubim od 15, pestuju taky od 15, mesto HK...

2 Bryant - nestudovali na ty akademii take chlapci z Apocalypticy ???
2 lide z HK a blizkeho okoli - co kdybychom se nekdy sesli a potrasli si rukama (a troubili a troubili)???

Old Post 02-05-2003 v 23:07 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 185

Je mi 17, hulim 3, pravidelně od sklizně, pěstuju indoor i outdoor,
Sem z Brna-okolí, Chodím na SPŠ stavební a mimo hulení jednoznačně muzika muzika muzika

Old Post 03-05-2003 v 13:08 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rosti
Nový Člen

Karma uživatele Rosti - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 186

22 let sem z Chodova u Karlovejch Varu a hulim hodne

Thanks for all for moonlight and heaven

Old Post 05-05-2003 v 12:43 PM
Rosti je offline   Profil uživatele Rosti   Find more posts by Rosti   Foto galerie člena Rosti   Click here to Send Rosti a Private Message   Add Rosti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 187

mne je 18 jsem z Českého Těšína a pestuju outdoor prvnim rokem hlim asi tak 5 let.

vriter@cz

Old Post 09-05-2003 v 02:23 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurvajs.j
Nový Člen

Karma uživatele hurvajs.j - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 188

me je 17 a palim od 15 jinak pestuju outdoor 2 rokem a ted zkousim indoor

Old Post 09-05-2003 v 08:32 AM
hurvajs.j je offline   Profil uživatele hurvajs.j   Find more posts by hurvajs.j   Foto galerie člena hurvajs.j   Click here to Send hurvajs.j a Private Message   Add hurvajs.j to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 189

střední čechy, právě hulim hašiš, už 17 let

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 09-05-2003 v 17:30 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladunkaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Ladunkaaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 190

Je mi 17, travku sem vyzkoušela ve 13, ve 14 to bylo častější a vod 15 prostě hulím, letos sázíme outdoor

Old Post 03-06-2003 v 23:00 PM
Ladunkaaa je offline   Profil uživatele Ladunkaaa   Find more posts by Ladunkaaa   Foto galerie člena Ladunkaaa   Click here to Send Ladunkaaa a Private Message   Add Ladunkaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 191

Je mi 23, od 16ti pálim a pěstuju outdoor - teď se poprvé, myslim hodně úspěšně, pokoušim o indoor (hlína). Po sklizni testnu bublák.
Svýho času sem vyčadil tak 5 - 8 bongů denně. Taky sem podle toho vypadal...
Teď je to tak brčko nebo fajfka jednou za 2 - 3 dny, nebo prokalim celej weekend - jak se to zadaří. Snažim se to držet pod kontrolou....
Nehodlám přestat hulit

thc?

Old Post 04-06-2003 v 11:36 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 192

juuu paradne shnilej thread

o sobe radsi ani psat nebudu nejsem sebevrah

Old Post 15-01-2006 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5152050 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív