Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w 80x80x180
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 177

citace:
Původní příspěvek od DOCtom
A nemůžeš to foukat ven? U tý odvlhčovačky si spočti, kolik tam za den naleješ vody a kolik je při jaký teplotě schopná dvlhč it. To pak vyděl dvěma a máš cca reálný výkon odvlhčování. To je voda, kterou dodáš. Ještě to musí stíhat odvlhčovat samotnou místnost, pokud je vlhká. Podle toho kup výkoný odvlhčovač. Až to uděláš, zjistíš jak je to neekonomický a uděláš díru do zdi. :-)


Díru do zdi moje řeč :-D


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 20-12-2015 v 20:36 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 178

ja mam furt otevrenou ventilku zaviram jen na noc

Old Post 20-12-2015 v 20:44 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 179

citace:
Původní příspěvek od pjestime_osto6
nebudu delat diru do zdi je to nerealny neekonomicky ano to je bouzel na to seru

fedousek: nemam cas kazdou pul hodinu chodit na dve minuty otvirat okno a co v noci ??? to mam se budit abych chodil vetrat ? samozreme ze vetram... ale nejak vyrazne to nepomaha. nemusim to resit predem nizka vlhkost je potrebna az pri fazi kvetu a nevedel jsem jaka vlhkost bude tak proc bych to resil predem kdyz to muzu resit za chodu....

mistnost vlhka neni je to tou masou zelene proste bouzel zavyst odtah ven nebo jinam je nerealny takze odvlhcovacka no

jinak dik za nazory

Ještě jedna možnost kup si 150tku potrubí a přivři to do okna a tahhej čerstvej vzduch,otázka ale je jestli se ti stihne dostatečně ohřát žejo..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 20-12-2015 v 20:45 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 180

nad dirou ve zdi bych uvazoval kdyby to byl muj byt a taky kdybych planoval jet indoor dlouhodobe nic z toho nehrozi... ventilku bouzel nemam jen velky dvojity okno a bylo by dost podezreli kdybych ho ted v te zime mel furt pootevreny.. potrubi nemuzu tam dat proste pres okno vidim na sousedy hned naproti par metru nerealny proste

Old Post 20-12-2015 v 20:50 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 181

citace:
Původní příspěvek od pjestime_osto6
nebudu delat diru do zdi je to nerealny neekonomicky ano to je bouzel na to seru

fedousek: nemam cas kazdou pul hodinu chodit na dve minuty otvirat okno a co v noci ??? to mam se budit abych chodil vetrat ? samozreme ze vetram... ale nejak vyrazne to nepomaha. nemusim to resit predem nizka vlhkost je potrebna az pri fazi kvetu a nevedel jsem jaka vlhkost bude tak proc bych to resil predem kdyz to muzu resit za chodu....

mistnost vlhka neni je to tou masou zelene proste bouzel zavyst odtah ven nebo jinam je nerealny takze odvlhcovacka no

jinak dik za nazory


Neni to o tom tam chodit kazdou pul hodinu na 2 minuty. Co treba mikroventilace? Nebo nejak to okno jen tak trochu priotevrit. Proste tak, aby tam ty kytky nemely moc velkou zimu, jen kdyz nesvitis, pac kdyz svitis, tak muzes v podstate vetrat jak chces. A ze vetrani nepomaha? To mi nekecej a jestli nepomaha, tak vetras minimalne a blbe. Ze si to nemusel resit predem? Ted vidis, co mas a co hlavne budes mit za problemy. A jestli ti nebylo jasny predem, ze se ti zvysi vlhkost, az budes mit zaplneny box zeleni, tak teda nevim, nad cim jsi premyslel.
Kazdopadne vec se ma tak, ze ti treba ani ta velka vlhkost nebude delat nejake velke problemy. To se uvidi casem.
Jinak ti preju uspechy s obycejnou odvlhcovackou jak z kinder vajicka za tezky prachy. Neuverim, ze ti pomohla nejak vyzname, ani kdyby se stalo, kdo vi co, jelikoz mam zkusenosti s vykonyma stavebnima odvlhcovacema, ktere jsou uplne nekde jinde, nez ta, co si chces koupit.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 20-12-2015 v 20:53 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 182

kurňa!:-D ..chlape štveš mě,neříkej že když vybouras u stropu diru na potrubí tak to nezazdíš než pujdeš z bytu pryč..klidně ti to zazdím sám,dávám ted do kupy starej barák z 19.století,tak nějaký byt mě nemůže rozhodit:-D ..ale věř tomu že tím uštříš mrtě peněz a nervů když to budeš valit ven..osobně to mám napojené do komínu který nepoužívám a nemužu si stěžovat s jednou klipsnou jsem tam měl vhkost 50%,ale přidal jsem ještě jednu pro jistotu a vlhkost je na42%


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 20-12-2015 v 20:57 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 183

fedousek - jedu prvni grow, nepremyslel jsem furt beru jako prinos neco co mi vytahne z toho pokoje nekolik litru vody denne - je to jaksi lepsi nez kdyz je nevytahne uz jen v pripade ze ty problemy tam nejsou jisty jen pravdepodobny.. jinak jestli mas typ na dle tebe nejakou lepsi odvlhcovacku tak dej odkaz

Old Post 20-12-2015 v 20:57 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 184

Jamés - kámo bydlim primo na meste v najmu a správce by byl asi hooodně zvědavej že dělám díru do půl metr tlusté stěny nechci na sebe vubec upozornovat.

jinak verim ze by to hodne vyresilo ale proste pro me nerealny

Old Post 20-12-2015 v 20:58 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 185

citace:
Původní příspěvek od pjestime_osto6
Jamés - kámo bydlim primo na meste v najmu a správce by byl asi hooodně zvědavej že dělám díru do půl metr tlusté stěny nechci na sebe vubec upozornovat.


A to ti to tam chodí kontrolovat?..to snad ne :-D ..ono vzdy se dá na něco vymluvit jako že třeba v té mistnosti je vysoká vlhkost atd...no snad ti ta odvlhčovačka pomůže,ale ja si nemyslím že je to zrovna to nejlepší řešení;-) ,ale snad se dílo podaří :-) nesmíš se toho bát :-D


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 20-12-2015 v 21:04 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 186

ja chci jen dojet toto kolo bez plisni o nic jinyho mi nejde ta odvlhcovacka ma udrzovat sama nastavenou vlhkost, tak tam dam 45 treba a co bych mel vic resit ??? hele je mi uplne jedno jestli vyvalim petku za neco co bude uplne k hovnu, takovej je zivot )) ale dle recenzi od lidi to muj ucel uspokoji.... a pro me furt lepsi nez zivot s plisnema jinak dik za rady vsem.

Naposledy upravil pjestime_osto6 20-12-2015 v 21:23 PM

Old Post 20-12-2015 v 21:06 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 187

tak dnes jsem dotah tu odvlhcovacku... po dvou hodinach je vlhkost 50.. v zaosbniku aj naka voda dokonce tak jsem zvedav jak to pujde dal.

Old Post 22-12-2015 v 19:19 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 188


nejnovejsi foto z bocniho okynka.. 15 dni po prepnuti.. vsechny krome dvou kyti uz zacali kvest, predpokladam ze ty dve jsou super lemon haze

Old Post 22-12-2015 v 21:51 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 189





foto nakvetlych kyti, 17 dni po prepnuti, vlhkost 50 teplota 29

myslite ze je vhodny jeste takto nakvetly kyti ohybat pomoci kolinek a srovnavat vysku ???? dik moc za radu.

jak tam mam hodne tech modelu tak by to chtelo jeste srovnat... co myslite... i kdyz zase srovnavat 7 kytek kuli dvoum mensim.. nevim no.. kazdopadne uz to nakvita

jak to tak vypada tak budu spis svitit asi zblizky na ty co nejvic kvetou a posledni dva tejdny by tam mela zbyt jen polovina kytek vzhledem k modelum..

Naposledy upravil pjestime_osto6 24-12-2015 v 12:08 PM

Old Post 24-12-2015 v 09:52 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 190

Jestli máš místo nahoru, tak je lepší ty dvě menší něčím vypodložit.

Old Post 24-12-2015 v 13:04 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 191

vyborne, diky za radu !!

Old Post 24-12-2015 v 13:41 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 192


tak vypodlozeno, opet je to mnohem vice zarovnany, krasa. diky moc z fotek toho moc bouzel nejde videt

Naposledy upravil pjestime_osto6 24-12-2015 v 14:35 PM

Old Post 24-12-2015 v 14:19 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2017 - 250W/60x60x120... - 28 odpovědí
27-05-2014 - 400w 90x90x160 - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5010820 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív