Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14
Autor
Téma 
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 177

Nevím, možná někdy později. Problém toho, že jsou tak malé na 23den byl ten, že tohle je můj první indoor a 90% věcí jsem dělal tady podle groweru.. A šlo to špatně. Nic proti vám, myslím to obrazně. Když jsem asi 4-5 let pěstoval aktivně OUT, experimentoval jsem hodně a spoustu věci, poznatků, výsledků jsem si zapisoval do knihy. Musím říct, že po těch 5ti letech je už docela hrubá... Kytkám jsem nechtěl dát sbohem, i když bude částka za elektřinu velká, je mi to jedno. Začal jsem zase všechno dělat podle sebe a výsledky se dostavily do 2 dnů...

Proto tady nechci psát moje zkušenosti, poznatky atd. protože tady na groweru je tolik infa a 50% z něho je zavádějící. Takže kdybych to tady napsal, nemělo by to takový význam.

Polystyren už je pryč před 10ti minutama jsem to konečně vyměnil ,-)
Mam vždycky pujčený foťák, akorát teď ho nemám, asi to nafotím večer.

Takže bych řekl, že už to je vychtané na 90%
Ale PH už drží celkem stabilně, ale pořád cca co 1 den spadne o 0,2, už to není tak strašné, ale na tohle jsem ještě nepřišel.

Old Post 01-03-2013 v 11:23 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 178

Pokud to čte nějaký moderátor.

Chtěl bych poprosit, jestli by šlo přepsat název Big bud na Black widow byl bych moc rád.

Naposledy upravil mirage 01-03-2013 v 15:52 PM

Old Post 01-03-2013 v 11:31 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 179

Jinak mám otázečku pro více zkušené. Co vyzkoušeli už nějake hnojiva. Na další kolo chystám jiné hnojiva. Potřebuji poradit, které z nich bude asi nejlepší varianta. Takže přemýšlím o těhhle, s některýma mam zkušenosti v hlíně, ale ne v aeru.

1. Metrop
2. Bcuzz Atami
3. Canna
4. Hesi
5. General Hydroponic
6. Jungle in da Box

a libily se mi doplňky od GROTEK. Tak prosím prosím o radu

Old Post 01-03-2013 v 13:14 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 180

citace:
Původní příspěvek od tupec100
Hlavu si zle pochopil on hovoril o výmene vzduchu v boxe nie v miestnosti.

A v akom pomere potom dávaš 1,2,3

ale určite to môžeš dať na tých 1,4 nemalo by sa nič stať


Mirage to pochopil dobře,špatně to tu chápe někdo jinej..On nepsal že větrá oknem 5x denně v boxu..,ale v místnosti
Mirage jede v boxu kde má odtah 350m3/h,jinými slovy se mu vymění vzduch v boxu 120x za hodinu,když by mu odtah jel při světle nonstop..To že větrá místnost 5x denně je jedině plus..a box tak může nasávat čerstvej vzduch z vyvětraný místnosti..

Old Post 01-03-2013 v 13:29 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 181

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Mirage to pochopil dobře,špatně to tu chápe někdo jinej..On nepsal že větrá oknem 5x denně v boxu..,ale v místnosti
Mirage jede v boxu kde má odtah 350m3/h,jinými slovy se mu vymění vzduch v boxu 120x za hodinu,když by mu odtah jel při světle nonstop..To že větrá místnost 5x denně je jedině plus..a box tak může nasávat čerstvej vzduch z vyvětraný místnosti..


Dík Edo, jsem rád, že se někdo jako ty připojil k mému dredíku.
Aspoň v tom nejsem sám, přesně tak jsem to myslel. A dokonce mam ten odtah zapnutý pořád, takže o výměnu vzduchu fakt není nouze.
Ale co k Hlavovi, zdržím se komentáře.

Old Post 01-03-2013 v 14:19 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 182

celkom zaujímave čítanie

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

ja som za metrop tiež čakám kedy mi dôjdu AH

Old Post 01-03-2013 v 17:05 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od Madmax
... nejdou mi mazat posty, sry


Nové opatření G.cz - mužeš jen přes MODy

Old Post 01-03-2013 v 18:22 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 184

ako pokračuješ už je to tip-top teším sa na UP

Old Post 04-03-2013 v 11:01 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 185

jedu canna aqua a ph drzi fest stabilne a slozky jsou vyvazeny A+B rust plus A+B kvet k tomu korenak od canny a pk13/14 a enzymy od ATAMI a nemuzu si stezovat. Doporucuju budes s tim spokojeny po strance ph a vytalite kytek.

Old Post 04-03-2013 v 12:19 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 186

Zdravim lidi

Omlouvám se, že nic nového, kytky se na chvíli stoply, měnil jsem jim pár věcí a bohužel jsem nebyl doma a můj bratr se na to pěkně vysral a nehlídal PH....

Mam jeden dotaz. Kolik mikronu musí mít sítko, aby ním neprorostly kořeny, ale aby voda přetekla ?dík

Hned zítra pokud mi to vyjde dam UP..

Old Post 04-03-2013 v 20:42 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 187

citace:
Původní příspěvek od mirage

Mam jeden dotaz. Kolik mikronu musí mít sítko, aby ním neprorostly kořeny, ale aby voda přetekla ?dík



http://www.folie-plachty.cz/?netkane-textilie,19

Old Post 04-03-2013 v 21:41 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 188

Ahoj Hlavo

Po pravdě už nemám moc energie na to něco řešit. Ptal jsem se na něco, čím proteče voda, ale kořeny ne... Četl jsem o te netkane textilii, voda ní opravdu proteče, ale kořeny nevím, nikde to není napsnáno. Pokládá se třeba pod okrasné skalky a pod ní nic neroste jen kvůli toho, že nepropouští slunce ani UV atd.

Mě spíše šlo o to, co mam dát do díry z boxu kde mám kořeny, aby mi nepadaly zbytky kořenu do vody, protože mi pak všude plavou a to já nechci Jenže když tam dám nějaké sítko, tak aby mi tím sitkem pak neprorostly kořeny.

Jinak dnes jsem dal kytky na roztok čistá voda + florekleen, nechám jeden den. Pak už roztok bez peroxidu s enzymy na pár dní a asi přepínám

Old Post 05-03-2013 v 14:11 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 189

myslíš že netkanou textilií kořeny prorostou? Schválně zkusim...

Old Post 05-03-2013 v 15:03 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 190

palec nahoru pro nejneduležitější tread na groweru 12 stranek plku a řešení pičovin a kytky ještě ani nejsou přepnuté ? WTF vypadá to spíš jako blog neschopného pěstitele sorry už sem si musel ryjpnout . .první sy postavíš system na piču a potom se divíš že je na piču . . .

PS celý mi to tu pripomíná ic mag

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 05-03-2013 v 15:39 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 191

plky? Pro tebe mozna jo ale kdo zavcina tak hoo zajima jaky problemy kdo resi jak je resi atd.. System na picu tak se pochlub ty jak by jsi takovy system postavil? Hlavne ze tam vsichni mate ultimate fighter a podobne picoviny ale ze by jsi poradil to by te nekdo musel prosit.

Old Post 05-03-2013 v 16:51 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 192

citace:
Původní příspěvek od Majky-man
plky? Pro tebe mozna jo ale kdo zavcina tak hoo zajima jaky problemy kdo resi jak je resi atd.. System na picu tak se pochlub ty jak by jsi takovy system postavil? Hlavne ze tam vsichni mate ultimate fighter a podobne picoviny ale ze by jsi poradil to by te nekdo musel prosit.


Hezky napsáno, ještě líp by to znělo! Palec nahoru

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 05-03-2013 v 21:10 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3113100 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív