Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Beginner. Prva skrina, prvy mini-indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14
Autor
Téma 
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 177

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
já si myslím, že to hnědnutí některých chloupků zas takovej problém není..


Čau brachu. Až teraz som si všimol, že si mi sem prispel...

Aby som to objasnil. Tá kytka mi začala robiť popisovaný porblém a pri tom som si aj všimol pomerne velké hnednutie chlpov. Tak som si to hneď spojil s tým žltnutím a zhadzovaním listov. Ostatné dve kytky nemali ešte ani náznak hnednutia, tak som dostal trochu strach...
Dnes už pozorujem viditeľné hnednutie aj u týchto dvoch slečinkách. Veď. keď si uvedomím, tak dnes som už v 40. dni kvetu a do harvestu mi podla tejto genetiky zostáva nejakých 20, maximálne 30 dní, takže už majú nárok : )

Inak problémová kytka sa mi zdá byť stále seknutá, ale žltnutie už nejako výrazne nanapreduje. Zajtra mám hnojkový deň, tak jej skúsim pridať trošku dusíku do žranice naviac. Aj keď nemyslím si, že by to bolo nedostatkom N. V tom bude iná kuleha

Old Post 25-11-2011 v 15:51 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 178

citace:
Původní příspěvek od Syrokrem


Čau brachu. Až teraz som si všimol, že si mi sem prispel...

Aby som to objasnil. Tá kytka mi začala robiť popisovaný porblém a pri tom som si aj všimol pomerne velké hnednutie chlpov. Tak som si to hneď spojil s tým žltnutím a zhadzovaním listov. Ostatné dve kytky nemali ešte ani náznak hnednutia, tak som dostal trochu strach...
Dnes už pozorujem viditeľné hnednutie aj u týchto dvoch slečinkách. Veď. keď si uvedomím, tak dnes som už v 40. dni kvetu a do harvestu mi podla tejto genetiky zostáva nejakých 20, maximálne 30 dní, takže už majú nárok : )

Inak problémová kytka sa mi zdá byť stále seknutá, ale žltnutie už nejako výrazne nanapreduje. Zajtra mám hnojkový deň, tak jej skúsim pridať trošku dusíku do žranice naviac. Aj keď nemyslím si, že by to bolo nedostatkom N. V tom bude iná kuleha


přesně, už na to maj nárok

hele a nemáš zbytečně moc vysoko to světlo? klidně bys ho mohl dát níž..když dáš nad vrcholky ruku a ucitíš jen příjemný teplo, né horko nebo pálení, tak je to ok (samozřejmě metoda baj voko, ale funguje) takhle se obíráš o lumeny

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 29-11-2011 v 10:49 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 179



alal: Díky K potešilo : ) Inak daj nejaký celkový riport, nejak sa v tvojom topicu nevyjdrušej že čo a jak...

Hy3nA: Presne metódu bajočko používam Asi vychádzaš z tých boxových fotos. Ono tá perspektíva zkresluje. Mám to asi 25 cm od najvyššieho vrholca po spodok výbojky a je to tak akurát.
Dva dni dozadu som odstránil dráty, teraz už viazanie nemá zmysel, kytky majú svoj tvar, navyše mi to bránilo prestrihávaniu, polievaniu atd... Už len chcem, nech sa celé trochu zrovnajú a dozrejú, nech je čo kúriť

Keď už čmáram tak k problémovej kytke:

Dnes som asi zistil problém. A som si na 80% istý, že to tak bude... Permanentne preliata...
Mám pod ňou velmi malú tácku /alebo jak sa to volá, skrátka tá pichovina pod kvetníkom../ Sedí presne na spodok kvetníka a keď zalejem, vždy mi tam zostane asi 1-1,5 cm vody. No a dnes kukám na spodok celého kvetináča, korene už prečuhujú von z odvodných dierok.... Skrátka vela vody... Ale nač kecať, fotky...:

Foto 1: Malá tácka doslova upnutá na kvetníku a po zálievke sa vnej stále drži asi 1-1,5 cm vody. Prebitočná zálievka sa nemá kam odviesť, resp. vypariť... Korene nemôžu dýchať, zemina si stále ťahá vodu.... ....


Foto 2: Široká podtácka. Prebytočná voda má kam uniknúť, odparí sa, nezaťažuje koreňový systém... Myslím, že je to jasné....

Je to taká banalita, ale aj takéto drobnosti /asi/ vedia urobiť porblém. Určite sa k tomu ešte vyjadrím v najbližších dňoch, podla toho akú reakciu bude mať kytka na vysušenie, vymenenie podtácky a následné zálievky.

Naposledy upravil Syrokrem 29-11-2011 v 16:58 PM

Old Post 29-11-2011 v 16:39 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 180

jj report bude, len v sobotu mam svadbu, tak az potom

Naposledy upravil alal 29-11-2011 v 19:39 PM

Old Post 29-11-2011 v 18:05 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 181

A ejhelehou

Teda blahoželám! Hlavne nech vám to vyjde, ten svadobný deň : )

A jasne že prajem vela šťastia v manželstve, málo problémov, vela pohody... A aj nejaký ten chehták navyše.... Havne... hlavne vela zdravia pre vás a aj pre deti! : )

Gratulujem! A nech ti "rastie" okrem kytíz aj to všetko vyššie spomínané

Old Post 29-11-2011 v 18:20 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 182

diki ti moc, verim, ze sa vsetko vyplni a budeme sa mat ako politici....

ale hlavne v zdravi ....

Old Post 29-11-2011 v 19:42 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 183

Yop! Yop! Yop! Slavíme priatelia, máme jubileum! 50. deň kvetu, okrúhle čislo, takže zvem vás na rundu na mňa

BOX DATA:

vlhkosť:
stále okolo 30 %, ideál...

teplota:
neobvykle mierne a stále teploty vonku po celú dobu od jesene až po dnešný deň, takže žiadne rozdiely v teplote...
Deň: 21-22 C
Noc: 15-17 C
Najspodnejšia nameraná: 15,6 C
Vrchná denná teplota: 22,8 C

hnoj:
Furt rovnako, akurát v sobotu t. j. 3. 12. som kytkám dal poslednú nálož žranice v podobe: 2ml/1L Alga Grow a 5 ml/L Alga Grow. Od dnešného dňa stopujem hnojky a flush... Do harvestu mi teda zostávjú cirka 2 týždne...


Foutou:

Old Post 05-12-2011 v 17:31 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 184




BM 1= problémová kytka

Prelievanie...Potvrdzujem, bola kruto prelievaná vďaka tomu podkvetníku....


Dnes už plne zdravá, zotavená a je viditelný rast a dozrávanie paličiek, ale zaostáva ...odhad asi tak 6-8 dní... vidím to na stavbe paličiek, kompaknosti, chlpoch, živici/pryskirici...



Foto 1: Vrch po prestihaní...




Foto 2: Hlavný vrchol...



Foto 3: Makro....

Old Post 05-12-2011 v 17:53 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 185




BM2

Vrch, šištica, makro

Old Post 05-12-2011 v 17:56 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 186





BM3

Nay, Nay, NaY kytka!

Foto 1: nudaaaaa, zas len topfoto.....


Foto 2: hlavný šiš

Foto 3: makro

Foto 4: ešte jedna makroidná, do filajovomodra : ) ...to len taký fotooptický nepodarok...Na Blue Mystic, zatial u mňa nič do modrého, ale tak uvidíme, počkáme....

Old Post 05-12-2011 v 18:07 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 187


Všetky kytky som prestrihal, presvetlil.... listy...

Old Post 05-12-2011 v 18:11 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 188


Box v kvete...

















Ja to tu zajtra ešte editnem a upravím, bo čul som dosť high, a aj keď zvládam ale myšlienky mi utekajú čírim splavom...kto vie kam....

Old Post 05-12-2011 v 18:13 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 189

Pekne ti to rastie, skusim dat moje postrehy, trocha som pohulil, takze ma pri pohlade na foto, info napadlo dal by som niz svetlo, ked maju cae den cca23, myslim ze moze ist nizsie, aj ked by bola mensia vlhkost, uz im to nezaskodi si myslim a teplota by im porastla, co by im asi aj prospelo, prave preto chcem skusit dalsi grow V-Scrog, bo za zimnych podmienok, to vyziera byt teplotna parada ..

Krasne su pocukrovane, zajtra by som rad hodil aj ja nejaky foto update.
Bolo by fajn nejake foto aj zo zapikom, resp. cigaretlamy, konopomerac je fajny, ale skor si predstavim zapik. alebo cigaretle

Odkial si? keby si bol niekde z okolia NMnV mohli by sme pomenit hulivo alebo pohulit spolocne vysledky

Old Post 05-12-2011 v 21:25 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 190

No chcel som dneskaj ešte nejaké obkecy doplniť, ale nechce sa mi : )

alal:
Niekde vyššie už to mám spomínané. Výška lampy nad kytkami je akurát. Totiž ja merám teplotu na spodku skrine. Nad vrcholcami len podla pocitu tepla na ruke. Nižšie už to nechcem dávať kvôli teplote, vysychaniu šišiek, spáleniu... Je to ok, to len tie fotky zkreslujú reálny pohlad.
NMnV je odomňa kurefsky ďaleko a nemám ani cestu, takže asi nič. Keby mám cestu, ozvem sa : )

Daj teda fotky aj ty a skús nejaké to makro slušné aj.


No. Na dva týždňe končím s apdejtami. Už to nemá význam, snáď len keby bolo niečo mimoriadne alebo takňák. Čiže fotky a koment až v deň keď zmačknem OFF na lampe a zabuchnem skrinu. Nech sa vám teda zatiľ darí, priatelia!

Old Post 06-12-2011 v 13:52 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 191


Zbaví vás nohy, v porive vetra odfúkne vás ako stoh slamy...
Zbaví vás kože, nikto z vás sa chuti najesť už nepremôže...
Zbaví vás slnka, ťažká bude vaša posledná chvílka...
Zbaví vás dychu, bez nádychu, nenapneš už svoje plúca k čerstvým vlnám vzduchu...
Zbaví vás reality, všedných dní našej podstaty, budeš to ja, on aj TY!!!

Zbaví vás...ŽIVOTA...aj keď na chvílu ešte bude vo vašich žilách prúdiť miazga života...


"SMRŤ"

Old Post 19-12-2011 v 17:31 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 192

Hehe, no dosť morbidností : ) Dnes vražda, smrt, zabití. (inak asi uhádnuť, kerá Smrtka má ráda kočičky pre vás asi nebude nejak moc ťažké, že...?-))

63. deň kvetu podstúpili kytice popravu. Rovno sa pustím do fotos:

Old Post 19-12-2011 v 17:39 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8272140 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív