Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
prchy
Stálý Člen

Karma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 177

Coll Deluxe Metal halide ti nejde protoze je to halogen a ne sodik.sodikova vybojka pokud dobre pamatuju ma mensi startovaci napeti nez halogenova proto to jenom lupne a nic se nestane

zivot je jak kvetina jak jednou neco prezenes uz jenom sledujes jak se ti vse sere

Orange Bud 2008

OUT 2009

durban poisen, skunk haze x voodoo, Nevilles haze x voodoo , PPP

Zahradka by Prchy Vysocina 2011 White Russia,Durban Poison,Orange Bud

150W V-SCROG soil pomozte mi doladit 1.skrin

Old Post 03-01-2012 v 23:14 PM
prchy je offline   Profil uživatele prchy   Find more posts by prchy   Foto galerie člena prchy   Click here to Send prchy a Private Message   Add prchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 178

citace:
Původní příspěvek od Easy Grow
Jinak při originálních 4 metrech kabelu HPSko svítilo ale tak 50% než by mělo....


Takže nejdřív jsi to zapojil na 4m kabel a Coll Deluxe Metal halide svítila na 50 % tak jsi zkrátil kabel a už nesvítí vúbec? No Fakt bych to viděl na výbojku.

Ten předřadník je pro obojí
- Electronic ballast for 400W HPS or MH lamp
- Voltage: 230V 50/60Hz
- Current: 1.80A
- Input power: 415W
- Output power: 400W
- Power factor: >0.99
- Voltage range: 165~265V
- THD: <8%
- Lamp CCF: <1.7
- Operating Freq.: high frequency
- No audible noise, no flicker
- Env. temp.: -25~50°C(-13~122°F)
- Enclosure temp. rise ((Δt) 29°C (84.2°F)
- Env.IP require: >IP23

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 03-01-2012 v 23:26 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahti
Nový Člen

Karma uživatele ahti - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 4  

help Příspěvek č. 179

Zdravim, jsem uplny zacatecnik a chtel bych zkusit indoor, par rostlin na zacatek.. a mel bych spis technicky dotaz: mam nakoupenou vybojku, stinidlo, predradnik. jen nevim, jak to vsechno nainstalovat, jaky kabel koupit, jak spojit lampu s predradnikem? Tak dekuju predem za kazdou radu!! Predradnik mam klasicky, elektromagneticky. Vim, ze ta otazka je legracni ale nikdy jsem s tym nedelal a nerad bych to pokazil. Peace!

Old Post 25-01-2012 v 15:48 PM
ahti je offline   Profil uživatele ahti   Find more posts by ahti   Foto galerie člena ahti   Click here to Send ahti a Private Message   Add ahti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Potřebuji odborníka Příspěvek č. 180

Příkon
výbojky Kapacita
kondenzátoru
Pojistka
70 W 12 uF 315 mA
150 W 20 uF 630 mA
250 W 32 uF 1 A
400 W 45 uF 1,6 A
600 W 65 uF 2,5 A


Tohle je sice hezký, ale ty kondenzátory jsou pěkný atypy a zajímalo by mě kde jste je koupili, já to prostě nevygooglil a v elektru mě poslali k šípku, že to skoro není...GES.cz.
Pojistky, jsou 2 druhy pomalý a rychlý a jaký rozměr + jaký pouzdro na ně.

Ty informace co tu nacházím jsou hrozně obecný...díky

Old Post 15-02-2012 v 09:57 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 181

Kondíky (není nutný) kup nejbližší vyšší hodnotu co je na trhu k té uvedené (lepší koupit komplet balast, vše již obsahuje) a pojistky pomalé a rozměr, ten si zvol sám, to je jedno. Avšak místo pojistek bych být Tebou zvolil raději jistič, je sice nákladnější na pořízení, ale zase nehrozí, že by ti shořela pojistka a už jsi neměl náhradní..edit: jo a ještě to chrání i proti nadproudu, oproti pojistce ta reaguje pouze na zkrat.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 15-02-2012 v 10:39 AM

Old Post 15-02-2012 v 10:28 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 182

Díky za odpověď, jako laikovi - co dělá kondenzátor - resp, jaká výhoda je ho tam mít a ten stykač jednofázový? 1,6A jistič asi nebude, tak mám koupit 2 A?

Old Post 15-02-2012 v 16:02 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od Iwannagethigh
Díky za odpověď, jako laikovi - co dělá kondenzátor - resp, jaká výhoda je ho tam mít a ten stykač jednofázový? 1,6A a 1A jistič asi nebude, tak mám koupit 2 A?


co dělá kondenzátor -> http://cs.wikipedia.org/wiki/Kompenzace_účiníku

Ten jistič kup 2A s charakteristikou C. Předpokládám 400W.

citace:
Původní příspěvek od bezdechu
Charakteristika jističe:
B – odporové spotřebiče,
C - indukční spotřebiče, motory – (rozběhový proud při startu výbojky) !!
D - motory s těžkým rozběhem.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-02-2012 v 16:07 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 184

Jasný, už mi svítá, kondík je vlastně kapacitor co se používá do audia třeba v autě pro udržení napětí...

Mohu použít tedy http://www.tme.eu/cz/details/4.12.8...zatory/ducati/#

Jistič už je mi úplně jasný, něco jsem i dohledal, díky za pomoc a nezlob se že ses musel opakovat, musím se naučit lépe tu hledat...

Naposledy upravil Iwannagethigh 16-02-2012 v 09:50 AM

Old Post 15-02-2012 v 16:33 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AndreWWW
Stálý Člen

Karma uživatele AndreWWW - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 185

-

Naposledy upravil AndreWWW 17-02-2013 v 21:34 PM

Old Post 16-02-2012 v 14:56 PM
AndreWWW je offline   Profil uživatele AndreWWW   Find more posts by AndreWWW   Foto galerie člena AndreWWW   Click here to Send AndreWWW a Private Message   Add AndreWWW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 186

citace:
Původní příspěvek od AndreWWW
měl bych takový dotaz, dá se zapojit na elektronický předřadník (to jsou ty nedigitální, klasické) například o výkonu 600w

připojit lampa 400w, nebo jen 250tka?

půjde to? dle mojí "amatérské" logiky by mělo, předřadník bude zatížený jen z části, tzn. že by neměl ani topit úplně na max.

díky za odpověď, nenašel jsem tu.
jinak mám pocit že kolega provozoval na 400w předřadníku 250w lampu, celé jedno kolo. ale potřebuju to potvrdit.

to co myslíš není elektronický ale elektromagnetický předřadník..

Je to tu několikrát uvedeno.. NE

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 16-02-2012 v 16:37 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AndreWWW
Stálý Člen

Karma uživatele AndreWWW - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 187

-

Naposledy upravil AndreWWW 17-02-2013 v 21:35 PM

Old Post 16-02-2012 v 17:18 PM
AndreWWW je offline   Profil uživatele AndreWWW   Find more posts by AndreWWW   Foto galerie člena AndreWWW   Click here to Send AndreWWW a Private Message   Add AndreWWW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 188

Do hledání jsem napsal výbojka 250W 400W a výsledky..

http://grower.cz/forum/showthread....%2B250W+%2B400W

http://grower.cz/forum/showthread....%2B250W+%2B400W

ať máš co si o tom počíst..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 16-02-2012 v 17:34 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 189


Propojení dvourychlostního ventilátoru TT150 s regulátorem otáček Vents RS 1400 a zástrčkou.

pokud dáte hnědý do Lh tak lze ventilátor regulovat na max rychlost venilátoru.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 17-02-2012 v 17:11 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 190

Ahoj, mám tenhle předřadník http://www.growshopvelkoobchod.cz/s...I-600W-HPS-i-MH a vzhledem k tomu, že z mýho pohledu je to prostě jen bílá krabička s dírkama, tak mám prosbu, jestli by mi někdo poradil co kam zapojit. Je to moje indoor premiéra a z elektriky mám opravdu respekt. Nechci takovou lamovinou zasírat diskuzi, tak prosím do PM. Karma jistá. Díky!

Old Post 22-02-2012 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 191


tady to máš, ale pokud tomu nehovíš, lepší svěřit odborníkovi..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 23-02-2012 v 09:03 AM

Old Post 23-02-2012 v 08:41 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 192


A tady výsledek, třeba to někomu taky pomůže.

Old Post 23-02-2012 v 15:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7768970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív